25% krótsze badania

  • 25% krótsze badania

    Drodzy Gracze,

    Każde badanie rozpoczęte w dniach 18-21.10.2016 zakończy się 25% szybciej!

    Przy skracaniu czasu badań uwzględniony będzie również technokrata.

    Czas badań, które rozpoczęły się przed eventem pozostanie niezmieniony.

    Życzymy miłej gry!
    Wasz OGame.pl Team



    zatem pytam gdzie ten event skoro dzisiaj jest dopiero 19.10 ??
    dodam, że 40 min temu kliknęłam badanie i event 25% krótszych badań był jak najbardziej aktywny, a teraz patrzę w badania i eventu nie ma :quasi:


    'Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna...

    S. King

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Avinashi ().

  • Dokładnie...
    Ucieszyłem się, że nie muszę się spinać, żeby wczoraj wrzucić astrofizykę bo przecież event trwa kilka dni...
    A tu oczywiście Gameforge znów zaskakuje...
    Dzisiaj mi się technokrata kończy to jak dzisiaj nie wróci event tylko jutro to trzeba będzie dokupić... :quasi:
    kertoip company
    przekręty to nasza specjalność.
  • Generalnie to gdyby nie zagraniczne forum to nie byłabym przekonana, że coś ktoś z tym może zacznie robić - bo nasi moderatorzy nawet nie byli łaskaw cokolwiek napisać na ten temat...

    Boski Alvaro - dokładnie! ja tu sobie po kliknięciu jednego badania chcę przeliczyć czy wyrobię się jeszcze z 3 innymi a tu dociera do mnie że eventu nie ma ^^


    'Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna...

    S. King