Twoja wersja przeglądarki jest nieaktualna.

  • Twoja wersja przeglądarki jest nieaktualna.

    Moja przeglądarka to Firefox wersja 49.0.1 - czyli najaktualniejsza. SyStem Windows 7 Home.
    Komputer: procesor i-5 czterordzeniowy, karta graficzna GeForce GTX 960 4Gb, Ram 12 Gb 1600 Mhz.

    Włączam Ogame na Firefoxie, a Ogame odpowiada mi tak:
    cytat: Twoja wersja przeglądarki Internet Explorer nie obsługuje aktualnych standardów i nie wyświetla poprawnie tej strony. Aby móc przeglądać tę stronę, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki na najnowszą wersję lub użycie innej przeglądarki. Jeśli używasz obecnie aktualnej wersji, załaduj stronę ponownie, aby została poprawnie wyświetlona. Tutaj znajdziesz listę najpopularniejszych przeglądarek. Kliknij na jeden z symboli, aby przejść na stronę z możliwością pobrania danego programu.

    Może mi ktoś powiedzieć skąd tu się bierze Internet Explorer, jak ja mam Firefoxa???

    Edit: Nie używam IE od października 2006r., od kiedy wprowadzono FF w wersji 2.0
    Ostatnio grałem w 2010r., teraz chciałem sprawdzić co się pozmieniało i parę dni temu założyłem konto.

    Post był edytowany 5 razy, ostatnio przez Jagher: Edit: Windows 7 Home. ().

  • Dokładnie o tym samym pisałem wczoraj do Sojuszu.

    U mnie postępowało to stopniowo. Najpierw zniknęły informacje, że ktoś do mnie napisał na chacie. Nawet Sojuszniczka zdziwiła się, że nie odpisuję, a ja zwyczajnie nie wiedziałem, że coś do mnie napisała.

    Kilka dni temu przestały się ładować niektóre elementy grafiki. Wyglądało to tak jakby serwer OG zaczął mieć problem z przesyłem danych.
    Z każdym dniem nie ładowało się coraz więcej elementów grafiki. Aż od wczoraj zaczęła się ładować jedynie "sieczka" na białym ekranie z dokładnie takim komunikatem jaki podałeś.

    Też mam najnowszą wersję Mozilla FF. I żadnego kontaktu z IE. Wyczyszczenie wszystkiego nic nie dało.

    Jedyne co pozwoliło mi na rozwiązanie tego problemu, to przejście na Operę.

    Edycja:
    No i proszę. Ledwo napisałem ten post, otworzyłem FF i ... załadowało się bez problemów. Wszystkie elementy grafiki są. Żadnej sieczki nie ma. Nie wiem co oni tam majstrowali z tymi swoimi serwerami.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Almera ().