Przyklejony pszczolkaMa jaja [LzB] vs. Clemensoo [Veto] - 34 034%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • pszczolkaMa jaja [LzB] vs. Clemensoo [Veto] - 34 034%

    Witam.Tym razem starcie z komplikacjami.
    Po godzinie lotu uświadomiłem sobie,że w simie liczba lamek jest zmniejszona o 1 cyfrę,co zmieniało diametralnie skutki ataku... takie małe rozkojarzenie po mocnej imprezie w czwartek.Pech chciał, że nie zdawałem sobie sprawy z następującego faktu: klemens jest kamratem RKR - ów.No i nasz ulubiony przyjaciel obudził tego i owego,a szczególnie obrońcę,który sięgnął po "naturalne" sposoby budowy recków i zaraz po tym, jak pogratulował, jął wachlować."Złośliwe cyferki".
    A można było wlecieć później - jak obrońca się przyznał,zapomniał zapiąć urlop.Postawiłem na szybkość w szczególności,że od czasu uf już raz udało mu się uciec spod toporka.
    Z tego miejsca pozdrawiam serdecznie szajeczkę, bardzo gratuluję Ci sięgnięcia po telefon i obudzenia kolegi - dobry czas miałeś, szkoda, że zabrakło jaj na kontrę. Następnym razem bądź słowny "profesjonalisto" i sam przeprowadź akcję.Straszna menda z Ciebie skoro piszesz o przeszłości, że żałujesz współpracy, ble ble ble

    Do budy.

    pszczolkaMa jaja 18.06.2016 xx:xx:xx
    Ładnie tak dawać cyne
    szajka1 18.06.2016 xx:xx:xx
    dobrze wiesz że ze mną nie jest tak łatwo
    szajka1 18.06.2016 xx:xx:xx
    masz wlot na kontrę

    może jestem biernym graczem ale zawsze gotowym
    szajka1 18.06.2016 xx:xx:xx
    strasznie żałuje że Czesiowi dałem cynę i z Tobą leciałem ale profesjonalizm masz w ogame
    szajka1 18.06.2016 xx:xx:xx
    aleks dostanie pstryczka w nos,jak i gremlin za wypisywanie złych informacji na forum z przed kilku lat :/

    ja nie kozacze w tej grze tylko dotrzymam słowa






    Agresor pszczolkaMa jaja [LzB]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 1.003.982
    Krążownik 91.720
    Okręt wojenny 17.990
    Pancernik 94.025
    _________________________________________

    Obrońca Clemensoo [Veto]
    ________________________________________________

    Mały transporter 93.630
    Duży transporter 14.400
    Lekki myśliwiec 1.002.038
    Ciężki myśliwiec 5.918
    Krążownik 30.291
    Okręt wojenny 1.377
    Statek kolonizacyjny 4
    Recykler 99.545
    Sonda szpiegowska 8.882
    Bombowiec 2.112
    Niszczyciel 6.407
    Gwiazda Śmierci 8
    Pancernik 26.417
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor pszczolkaMa jaja [LzB]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 379.511 ( -624.471 )
    Krążownik 82.124 ( -9.596 )
    Okręt wojenny 17.681 ( -309 )
    Pancernik 93.402 ( -623 )
    _________________________________________

    Obrońca Clemensoo [Veto]
    ________________________________________________

    Mały transporter 0 ( -93.630 )
    Duży transporter 3 ( -14.397 )
    Lekki myśliwiec 0 ( -1.002.038 )
    Ciężki myśliwiec 0 ( -5.918 )
    Krążownik 180 ( -30.111 )
    Okręt wojenny 215 ( -1.162 )
    Statek kolonizacyjny 0 ( -4 )
    Recykler 44 ( -99.501 )
    Sonda szpiegowska 0 ( -8.882 )
    Bombowiec 1.051 ( -1.061 )
    Niszczyciel 4.780 ( -1.627 )
    Gwiazda Śmierci 8 ( -0 )
    Pancernik 9.719 ( -16.698 )
    _________________________________________


    Bitwa zakończyła się remisem.

    Agresor stracił łącznie 2.847.663.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 9.075.810.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 2.314.308.600 metalu i 1.089.156.000 kryształu.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    500.000.000 Metalu i 500.000.000 Kryształu
    1.035.776.200 Metalu i 264.223.800 Kryształu

    Szczątków łącznie zebranych przez agresor(ów):
    1.535.776.200 Metalu i 764.223.800 Kryształu


    Podsumowanie zysków/strat:

    Podsumowanie agresor
    Metal: -562.151.800
    Kryształ: 43.025.800
    Deuter: -28.537.000
    agresor stracił łącznie 547.663.000 jednostek.

    Podsumowanie obrońca
    Metal: -5.616.434.000
    Kryształ: -2.909.322.000
    Deuter: -550.054.000
    obrońca stracił łącznie 9.075.810.000 jednostek.


    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4


    K'woli ścisłości,w tym poście:
    Nie mam żalu o to,że wyszło jak wyszło
    Nie obraziłem Wielmożnego Pana Wspomnianego
    Dobrze się bawiłem

    To niech lecą disy,no dalej pokazywać kły !

    E:

    klemens2121 napisał(a):

    I tu sprostowanie sam się obudziłem w nocy i wszedłem na konto niestety o 20 min za późno



    Dzięki klemens,że sprostowałeś,w takim razie przekaz głównie dotyczy farmazonów,które dostałem w odpowiedzi :D A przedstawiam wszystkie dokumenty biorące udział w starciu, gram w otwarte karty i tego oczekuję od innych :> co nie zmienia faktu,że były emocje.Reszta mniej istotna.Miłego odbioru i pozdro.
    codziennie obchodzimy rocznicę nastania ery degeneracji ludzkości

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez biednimalkontenci ().

  • Kolejne topowe starcie, do tego z mega emocjami i kolejna duża flota ubita - nie wiem jak wy to robicie i jak znajdujecie cele - ja nawet wyskanować nic nie mogę :E
    Klemens, nie wiem co odwaliłeś i dlaczego - to chyba Twój drugi duży złom - szkoda że kolejna flota poszła do piachu - mam nadzieję że podejmiesz się odbudowy i pograsz jeszcze z nami, bo jednak zabawek troszkę zostało, a konto ma potencjał.
    Agresorowi miłego przetopu - widzę że jeszcze będzie się działo na uni :]
  • Witam więc tak pogratuluje jeszcze raz Atakierowi :brawo: :brawo: :brawo: Niestety zlamiłem strasznie poszedłem sobie spać myśląc że jestem na urlopie :/ I tu sprostowanie sam się obudziłem w nocy i wszedłem na konto niestety o 20 min za późno ehhh nic telepłem reszte reckow co mi zostało i zaczołem wiosłować po złom troche miałem przyspieszaczy i coś tam zebrałem. Odbudowa oczywiście będzie coś tam floty zostało więc na skromne loty będzie :P Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem to tylko cyferki .... Gramy dalej :D:D:D

    A co do agresiuuuura pozostawie to bez komentarza ...

    Graty jeszcze raz

    klemens
    U69 BP- 5810.59%
    ACS 2885,51
    ACS 3816,69
    ACS 5893,97

    41570,43%
  • Ech sąsiad to żeś tero dał ciała... U mnie czego wtopić nie szło? Mniej stratny byś był zapewne :E
    Nie pozostaje nic innego i tobie i pszczolce odbudowy życzyć, ten to chociaż ma kolejny galanty procent na swoje konto zaliczony :E
    :gszo:
    No i gratulacje starcia atakierowi oczywiście :)

    COOO!!?? JA NIE DAM RADY!!??

    :D

    Lepiej chyba już nie będzie :E

  • E tam pszczoła farmazony walisz, to jest gra i zbytnią pewność siebie można przełożyć na pz. Ostatnio Aleks zabrakło kilka minut by rozbić się o moje niszczarki a leciała na pewniaka :)
    Sam też już trochę dexu spaliłes swego czasu i po którejś próbie odpusciliscie, to jest gra, zwykle cyferki ale trzeba też pamiętać o innych ważniejszych sprawach. Z resztą widzę tez lubisz się zabawić wiec wiesz ze jak zabawa to koszta nie grają roli ;)
    Kardynała Richelieu sekret wam dziś zdradzę
    Od przyjaciół Boże strzeż z wrogami sobie poradzę
  • biednimalkontenci napisał(a):

    Witam.Tym razem starcie z komplikacjami.
    Po godzinie lotu uświadomiłem sobie,że w simie liczba lamek jest zmniejszona o 1 cyfrę,co zmieniało diametralnie skutki ataku...

    Coś tu ściemniasz... Sim pozwala na wpisanie 99 Mln statków. Poza tym gdyby było jak piszesz, to rezultat miałbyś lepszy niż faktycznie był? Mówisz, że grasz w otwarte karty... To jak było naprawdę? Myślę, że doskonale wiedziałeś że lecisz ze stratami.

    Złomowania oczywiście gratuluję, jakby nie było spory procent. Gorzej z bilansem.


    195 ST - 437 393,32%


    "Jeśli spadać, to z wysokiego konia"
  • Gully napisał(a):

    biednimalkontenci napisał(a):

    Witam.Tym razem starcie z komplikacjami.
    Po godzinie lotu uświadomiłem sobie,że w simie liczba lamek jest zmniejszona o 1 cyfrę,co zmieniało diametralnie skutki ataku...

    Coś tu ściemniasz... Sim pozwala na wpisanie 99 Mln statków. Poza tym gdyby było jak piszesz, to rezultat miałbyś lepszy niż faktycznie był? Mówisz, że grasz w otwarte karty... To jak było naprawdę? Myślę, że doskonale wiedziałeś że lecisz ze stratami.

    Złomowania oczywiście gratuluję, jakby nie było spory procent. Gorzej z bilansem.

    ja cos podobnego ostatnio miałem sim nie wczytyal mi GS z raportu
    flotka co prawda mala ale cos mnie teknelo pod koniec lotu.. eee lece krk a tam ani jednego GS nie było nawet do fs...
    zerkam do raportu o jest gąska :E

    Chwytam liny zła, by opuścić mroczne dna

    431.493 %
  • moja droga klementyno, szybkiej odbudowy
    "Wielu ludzi w Polsce manifestujac swoja tolerancje ponad zdrowy
    rozsadek probuje na sile udowodnic otoczeniu swoja przynaleznosc do
    nowoczesno-europejsk
    iej
    elity intelektualnej. Z teatralnym zachwytem wyslawiaja wszystko co
    obce, zboczone czy niezrozumiale. Natomiast tradycja, patriotyzm i
    zdrowy rozsadek to dla nich atrybuty wiesniaka"


    PAMIETAMY

  • QuQu napisał(a):

    może i wpisać 99mln sztuk można ale sim się wiesza po którymś starciu i mieli mieli i mieli

    i tak sobie możesz czekać

    wiesz... jakoś nigdy mi się to nie zdarzyło, a często wpisywałem grube miliony do formularza. Oczywiście gorzej z tym Trashsimem czy jak mu tam, strasznie muli i tam rzeczywiście takie kwiatki mogą być. Ale autor tematu pisał o SS.


    195 ST - 437 393,32%


    "Jeśli spadać, to z wysokiego konia"
  • Pszczoła widzisz mendo ja nie potrafiłem nikogo wyzywać na forum i oskarżać !!!
    Ty wyzywałeś bo ktoś Ci ciemnotę wciskał.Nie mógłbym dzwonić o 2:30 w nocy do kogoś to chore, chyba że pakujemy kogoś z 3-jki lZB jak miało to miejsce w NOWY ROK
    Nie gratuluje agresorowi każdy popełnia błędy nawet ja tylko trza mieć jaja i nie wyzywać na forum, a Clemensa się odbuduje zaproszenie od chomika dostanie :E
    Wrócę jak się odbuduje po stracie ;>
  • Najpierw szaja:
    Widzisz naszą rozmowę zacytowaną.Napisałem do Ciebie 1 zdanie,które łagodnie podejrzewało Cię o mieszanie się do tematu.Nie zaprzeczyłeś,rzuciłeś potok bezsensownych lecz odważnych słów co sprawiło,że jesteś mendą i tyle - każdy to może sobie przeczytać : "aleks dostanie pstryczka w nos" , "złych informacji na forum z przed kilku lat" , "strasznie żałuje że [...] z Tobą leciałem "
    Nic produktywnego nie zawarłeś w swojej wypowiedzi nawet teraz,tu na forum,Twoje słowa nie mają kompletnie znaczenia,ponieważ nie oskarżam ani nie wyzywam - słowo menda nie jest obraźliwe,tym razem zacytuję siebie : "Nie obraziłem Wielmożnego Pana Wspomnianego" także polecam Panu jakąś lekturę a nie tylko cyferki cyferki.
    Cała moja wypowiedź miała na celu bazowanie wokół Twoich durnych gróźb oraz braku szacunku do zamierzchłego acs-a.

    Gully:
    Gully spostrzegawcze i kąśliwe oko :E Jeśli kogoś naprawdę razi ten szczegół to w drodze wyjątku wyjaśnię,tylko dlatego,że mi po drodze :)
    No więc : skopiowałem do sima liczbę lamek,wraz z kropkami,które usunąłem później,lecz nie zdałem sobie sprawy,że te kropki zjadły mi ostatnią cyfrę w liczbie lamek.Zamiast posprawdzać symulacje,rzuciłem to w kąt i poszedłem zapalić w oczekiwaniu na minutki.Ot cała misterna tajemnica.

    Zapraszam następnych :)
    codziennie obchodzimy rocznicę nastania ery degeneracji ludzkości
  • a jak mam się wypowiadać i do kogo!!!
    więc trójce LZB wale do jednego kosza ,jak gracie non stop na zmiennych Ip
    ja mam brak szacunku, Panie obudź się pan masz racje cyferki to moje życie....Tylko to nie ja latam non stop jak popapraniec
    Tylko nie wszyscy wiedzą że jestem mendą i Ty musiałeś im to uświadomić :quasi:
    Tak masz racje aleks zasługuje za wypowiedź swoją i tyle.
    Nie musiałeś mnie wrzucać do tego St tylko chciałeś durnej zaczepki ?(
  • eh... Gratuluje STarcia bo bardzo ładne i procent zacny... szkoda tylko że na Sojuszniku no pięknie się rozbrykałeś na tym uni Gratuluje
    a co do Ciebie Bartku już zostałeś wychłostany za stratę - teraz trzeba Cię odbudować - trzeba zagryźć zęby i przeć do przodu strata duża ale eko dobre i jeszcze jesteśmy my
    wielkie podziękowania też dla przyjaznych duszyczek i innego Sojuszu jesteście WIELCY!

    Imperare sibi maximum imperium est



    ST#262 NEKKAR ON
    ST#2 WASSAT- OFF

    ST#87 Uni69 - OFF
    ST#67Fenrir - OFF
    ST#3 Dorado - ON
    ST łącznie - 421
  • biednimalkontenci napisał(a):

    Gully:
    Gully spostrzegawcze i kąśliwe oko Jeśli kogoś naprawdę razi ten szczegół to w drodze wyjątku wyjaśnię,tylko dlatego,że mi po drodze
    No więc : skopiowałem do sima liczbę lamek,wraz z kropkami,które usunąłem później,lecz nie zdałem sobie sprawy,że te kropki zjadły mi ostatnią cyfrę w liczbie lamek.Zamiast posprawdzać symulacje,rzuciłem to w kąt i poszedłem zapalić w oczekiwaniu na minutki.Ot cała misterna tajemnica.

    Teraz wszystko jasne. Myślałem, że za mało wpisałeś swoich lamek i to mi się najbardziej nie zgadzało :D

    PS. Kto przekopiowuje ilości statków do SS??? :D


    195 ST - 437 393,32%


    "Jeśli spadać, to z wysokiego konia"
  • Clemens no ja cie -_- szkoda każdemu w końcu się zdarzy mam nadzieje ze nie straciłeś veny i jeszcze nie raz się spotkamy.

    Gully napisał(a):

    a często wpisywałem grube miliony do formularza.
    OMG. Gully :D :D :D mój Ty najlepszy wszystko wiedzący i nie mylący się PRO graczu, no SZOK powiem po całości ja nie wiedziałem że Ty tam już operujesz np: lm. w ilościach dziesiątek milionów XD no SZOK , jedyne UF godne dla Ciebie to dawaj do mnie na serwer angielski, universum Quantum

    SPOKO bawić się dalej i mniej w ST. po stronie zezłomowanego :E dla całego byłego uni 69 szczególnie FAoE i VETO - Panowie tylko do przodu ;)