#20 Crazy [Ronin] vs. KrzRyd [IMP] ~ 6420.22%

  • #20 Crazy [Ronin] vs. KrzRyd [IMP] ~ 6420.22%

    KrzRyd drugi raz w moich reckach, wcześniej było to tylko niecałe 1k% i od tamtego czasu zdążył nastawiać trochę zabawek.
    Latałem, próbowałem niszczyć moona(2x) ale bez skutku. W końcu obrońca zniknął z moich radarów i przeniósł się w tereny mi odległe ;(
    Postanowiłem dać mu trochę odetchnąć i nie skanować zbyt często i w końcu wrócił na moona 2 ukł ode mnie ]:-D
    Flotka wyskanowana przed 3 i bez akty na wszystkich planetach, długo się nie zastanawiałem i poleciałem, brak przelogowania o 3 i już wiedziałem że jest mój :D

    Pozdrowienia dla sojuszników, znajomych i dostawców paliwa


    KUPIE DEUTER ! ! !




    Dnia 18-06-2016 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Crazy [Ronin]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 55.874
    Krążownik 15.607
    Okręt wojenny 2.079
    Pancernik 15.834
    _________________________________________

    Obrońca KrzRyd [IMP]
    ________________________________________________

    Mały transporter 4
    Duży transporter 2.570
    Lekki myśliwiec 20.662
    Krążownik 5.242
    Okręt wojenny 2.446
    Recykler 4.950
    Sonda szpiegowska 85
    Bombowiec 228
    Niszczyciel 2.058
    Pancernik 683
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Crazy [Ronin]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 35.034 ( -20.840 )
    Krążownik 13.754 ( -1.853 )
    Okręt wojenny 2.009 ( -70 )
    Pancernik 15.731 ( -103 )
    _________________________________________

    Obrońca KrzRyd [IMP]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    12.751.540 Metalu, 12.751.540 Kryształu i 2.063.570 Deuteru
    20.921.779 Metalu, 3.198.856 Kryształu i 0 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 150.052.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 837.292.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 422.109.800 metalu i 219.912.000 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 51.687.285 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    422.109.800 Metalu i 219.926.000 Kryształu


    Podsumowanie zysków/strat:

    Podsumowanie agresor
    Metal: 349.963.119
    Kryształ: 196.895.396
    Deuter: -3.187.430
    agresor zyskał łącznie 543.671.085 jednostek.
    Agresor zdobył 93.347 punktów honoru.


    Podsumowanie obrońca
    Metal: -530.867.319
    Kryształ: -291.129.396
    Deuter: -66.982.570
    obrońca stracił łącznie 888.979.285 jednostek.
    Obrońca zyskał 22.835 punktów honoru.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4
    crazy


    U57 top 30 off
    U61 top 7 off
    U64 top 1 off
    Libra top 1 off
  • Ruda napisał(a):

    Ciekawe ile kont rozbileś, pusherku.
    Szkoda miałam Cię za inną osobę.
    Ale wiemy jak takie osoby kończą grę ... szybko :)

    ale żeby nie było... Grats starcia.



    Tak od razu pusher bo co bo top 1 i nie możecie dogonić ?
    Najlepiej obrzucić błotem publicznie nie mając dowodów bo tak jest najprościej.
    Tylko pokaż mi na uni drugą osobę która tyle czasu poświęca na grę a przynajmniej na skanowanie. ;P
    Przecież możesz zgłaszać każde moje starcie jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości.
    Zresztą powiem więcej jestem na tyle uczciwy że starcie które zrobiłem uczciwie ale przez zachowanie obrońcy na takie nie wyglądało postanowiłem sam zgłosić i odesłałem surowce do GO ale co ty możesz wiedzieć

    http://board.pl.ogame.gameforge.com/board790-z-ycia-uniwers-w/board801-starcia-tytan-w-raporty-wojenne/board1355-starcia-libra/1356895-15-crazy-ronin-vs-defetysta-994-06/?highlight=


    W ogóle jak macie mi pisać pod ST o pushu to zapraszam lepiej na priv.

    Ciekawe co by było jakbym w ogóle nie wstawiał ST na forum to dopiero byłby ze mnie pusher 8-)
    crazy


    U57 top 30 off
    U61 top 7 off
    U64 top 1 off
    Libra top 1 off
  • Fakt, Crazy ostro skanuje. To i widać efekty.

    Starcie miłe dla oka z osobistego względu: niedawno KrzRyd spakował w recki mojego Sojusznika. No, ale jak widać zbyt długo się tamtymi śrubkami nie nacieszył.
    Gratulacje starcia.
    Obrońcy - oczywiście życzenia szybkiej odbudowy.

    [ciach]

    Administrator Forum Toadie:
    Upominam za obrażanie
  • Szczerze mówiąc to głównie ja pushuję naszego top 1, dexem po minimalu.
    Co do kont, to nie jestem pewien, mam je gdzieś pozapisywane, ale tego nie pamiętam więc chyba starcie czyste.

    Dla wszystkich rzucających obelgami, mam takie mądre chińskie przysłowie ludowe: "Kto się przezywa, ten się tak sam nazywa."

    Gratulacje starcia Crazy.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez panWpolo. ().

  • Crazy, Crazy is my LIFE!

    Graty mistrzu :D

    Jesteś osobą która wie co się dzieje w każdym układzie na tym uni ale ciągle jesteś oskarżany o psuh
    #NUDY wymyślcie coś nowego bo nikt z was nie siedzi z nami na skype i nie widzi ile Crazy dziennie lata aby zarobić na swoje punkty

    @Ruda ogarnij sie troche dziewczyno, każde starcie Winterów komentujesz jako majstersztyk, wszystko innego to push oszustwo i złodziejstwo

    Chcesz zabłysnąć to podnieś w końcu ta swoja flotę na mnie bo już zakłady w soju trwają kiedy w końcu wyślesz na mnie cokolwiek poza sondami ;*

    much love

    Kenji

    Forum Admin Metin2.pl
    SMoD DarkPirates.pl
    GO WarpFire.pl
    MoD Ikariam.pl, WildGuns.pl, AirRivals.pl
    A wszystko już EX :<
  • <<KENJI>> napisał(a):

    Crazy, Crazy is my LIFE!

    Graty mistrzu :D

    Jesteś osobą która wie co się dzieje w każdym układzie na tym uni ale ciągle jesteś oskarżany o psuh
    #NUDY wymyślcie coś nowego bo nikt z was nie siedzi z nami na skype i nie widzi ile Crazy dziennie lata aby zarobić na swoje punkty

    @Ruda ogarnij sie troche dziewczyno, każde starcie Winterów komentujesz jako majstersztyk, wszystko innego to push oszustwo i złodziejstwo

    Chcesz zabłysnąć to podnieś w końcu ta swoja flotę na mnie bo już zakłady w soju trwają kiedy w końcu wyślesz na mnie cokolwiek poza sondami ;*

    much love

    Kenji


    Co Ty wgl pleciesz, nie gram od początku miesiąca, nie licząc ostatniego ACSa, a Ty mi będziesz opowiadał że mam podnosić na Ciebie flotę - jeszcze jak siedzisz na koncie. To nie x5, że spakuję Cię w 4 min :)
    ""Gram" od fsa, do fsa. Komu skomentowałam tutaj, że to push i złodziejstwo? Bzdury totalne. Ale szczekaj sobie do woli :) i doucz się o znaczeniu słowa majstersztyk, bo każdy mój wpis do rw sojuszników jest jak każdy inny.
    Jakbyś jeszcze czytał dokładnie co zostało napisane, nie napisałam że to rw jest pushem... Crazy na pewno pamięta sytuację z wczorajszego popołudnia, prawda? :)





    [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

    :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
  • Crazy-gratki bo na Antaresie już słychać o twoich wyczynach...odnośnie pushow,puszczaniu flot na Ciebie przez gale etc ;) ( pisz prawdę jak chcesz rozmawiać ) tak wiec masz racje,nikt Cie nie dogoni ;)

    Kenji na Ciebie to tylko sondy bo na resztę statków nie zasłużyłaś ;) [ciach]

    Tak tak wiem-jestem n00b,jestem zly,oszust pusher etc:)
    Moze cos nowego napiszecie o mnie?

    Administrator Forum Toadie:
    Obraza, upominam

    Post był edytowany 4 razy, ostatnio przez .: Calineczka :. ().

  • Ruda napisał(a):


    Co Ty wgl pleciesz, nie gram od początku miesiąca, nie licząc ostatniego ACSa, a Ty mi będziesz opowiadał że mam podnosić na Ciebie flotę - jeszcze jak siedzisz na koncie. To nie x5, że spakuję Cię w 4 min :)
    ""Gram" od fsa, do fsa. Komu skomentowałam tutaj, że to push i złodziejstwo? Bzdury totalne. Ale szczekaj sobie do woli :) i doucz się o znaczeniu słowa majstersztyk, bo każdy mój wpis do rw sojuszników jest jak każdy inny.
    Jakbyś jeszcze czytał dokładnie co zostało napisane, nie napisałam że to rw jest pushem... Crazy na pewno pamięta sytuację z wczorajszego popołudnia, prawda? :)
    "Ciekawe ile kont rozbileś, pusherku.
    Szkoda miałam Cię za inną osobę. "


    A nie sorka źle przeczytałem - wcale nie nazywasz innego gracza bez dowodów pusherem i oszustem :)
    nie grasz?
    screenshot.sh/oc9JbAmpGJ1V9 dziwne czyli ktoś Ci zasiada konto?

    @.: Calineczka :. no nie wiem w profilu na forum mam wpisane ale może jesteś zbyt głupi i nie wiesz, że jest taka opcja :)

    Forum Admin Metin2.pl
    SMoD DarkPirates.pl
    GO WarpFire.pl
    MoD Ikariam.pl, WildGuns.pl, AirRivals.pl
    A wszystko już EX :<
  • ciekawe czy wintery odeslaly zlom z akceleratora;p graty starcia
    Proszę mnie do tego nie mieszać :D i tak sporą część złomu z tego co ode mnie się rozbiło zgarnął crazy (z tego co się orientuję) więc chyba średnio trafione spostrzeżenie xD szczególnie w tej dyskusji...
    a co do niej samej to szczegółów nie znam, widzę wstawione starcie i póki oficjalnie jest w porządku gratuluję wlotu, % i zysk gruby ;)

    pozdrawiam wszystkich grających ^^
    rachu ciachu i do piachu
    Leo - Draco - Deimos - Izar - Libra - Galatea


    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Akcelerator ().

  • Tylko pokaż mi na uni drugą osobę która tyle czasu poświęca na grę a przynajmniej na skanowanie. ;P
    Zgłaszam się na ochotnika :P
    Zielu to nawet nie sypia, więc masz konkurencję w tej dyscyplinie

    A to że nie da się dogonić to nie można powiedzieć, bo tu jeden dzwon wywraca sytuacje o 180 stopni ;)

    Graty SZP/szo

  • Generalnie to są tylko dwie opcje.
    Albo ktoś Cię Crazolu, bardzo nie lubi i Cię wrabia w push, albo jesteś oszustem.
    Generalnie wiem ile poświeciłeś na grę i że swój top masz w dużym stopniu wylatany.
    Tylko dlatego wstrzymuję się od jednoznacznych osądów.
    Nie wieszajcie psów na Rudej, bo patrząc na chłodno, wygląda to cokolwiek podejrzanie

    Co do chórku roninowych dam dworu, to nie jesteście kompletnie wiarygodni. Jednego pushera już w soju tolerujecie, więc najwyraźniej akceptujecie takie praktyki.
    Wybaczcie... ale skoro tolerujecie pusherów, to będziemy Wam patrzeć na ręce:)

    Bony... Złom z Akce, zbierał Crazy, więc jego spytaj czy odsyłał ;) Od razu Ci powiem, że nie, bo nie było powodu.

    BTW Jeśli starcie czyste to GZ.
    Mam nadzieję, ze na razie nic na Ciebie przez galę na chama startowało nie będzie.



    "Enemies to the east. Enemies to the west. Enemies to the south. Enemies to the north"

    WINTER
  • Kanademruu napisał(a):

    Tylko pokaż mi na uni drugą osobę która tyle czasu poświęca na grę a przynajmniej na skanowanie. ;P
    Zgłaszam się na ochotnika :P
    Zielu to nawet nie sypia, więc masz konkurencję w tej dyscyplinie

    A to że nie da się dogonić to nie można powiedzieć, bo tu jeden dzwon wywraca sytuacje o 180 stopni ;)

    Graty SZP/szo


    Ojejku zielu posiedzi trochę dłużej czasem i od razu , że nie śpi ;d

    Wiem , że utrudnia Wam to nieco plany ale takie jest życie :P


    AmstelL napisał(a):

    BTW Jeśli starcie czyste to GZ.
    Mam nadzieję, ze na razie nic na Ciebie przez galę na chama startowało nie będzie.


    Nic dodać nic ująć.
    Emerytura
  • A co do ziela , to musisz być strasznie poruszony , że mimo paru tysięcy władowanych w anty wciąż nie jesteś najlepszy. To musi boleć, co też po Tobie widać. Niestety musze przekazać Ci smutne wieści
    Nigdy nie byłeś najlepszy na Librze , nie jesteś I NIE BĘDZIESZ. Kupowanie anty na nic ci się zda :*


    Hehe takich to lubię co sobie wymyślają historyjki ;D

    Skąd wiesz ile włożyłem niby ? :D

    Powiedziałbym ci ile ale nie uwierzysz i tak więc po co ta rozmowa ?:E

    P.S. Zwisa mi to póki jest to robione uczciwie . A pusz denerwuje i zawsze będzie denerwował więc nie wiem co w tym dziwnego ?

    Aha no i może przedstawił byś się noname ? ;d czy to z któryś wyżej założył nowe konto , żeby wyładować swoje emocje ?
    Emerytura

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez zielu75 ().

  • Ogólnie od dawien dawna unikam pisania na tym forum bo samo obrzucanie błotem ból dup się tu zrobił, ale GRATULACJE dla Ciebie Crazy.



    Peace.
    Odcięli aniołom skrzydła
    bo dawały wolność.
    Odarli z ich szat
    gdyż za piękne były.
    Obrzucili je błotem
    bo białą skórę miały
    Teraz stoją
    Ranne, nagie, brudne
    lecz nadal doskonałe...


    Potargany Królikk - Anioły >>U9<< OFF
    Maku - LegionX >>Fornax<< OFF
    Tokiha_Mai - Wiaara >>Kassiopeia<< OFF