Aladyn [WINTER] & zielu75 [WINTER] vs webber/vvebber/głęboka przestrzeń ~ 11304.15%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Aladyn [WINTER] & zielu75 [WINTER] vs webber/vvebber/głęboka przestrzeń ~ 11304.15%

    Historia to krótka
    i niektórym znana:
    Webber skasował konto,
    w sumie to tyle, nara.

    ~ Aladyn z Libry :E



    Wyhaczyliśmy moment kasowania planet prawie natychmiast. Zimowe zawołanie i polecieliśmy penetrować głęboką przestrzeń. Przez cały czas wspierała nas i podnosiła na duchu trzecia osoba w ACSie - Tajemniczy Wielbiciel (nie mylić z Adoratorem Rudej), któremu w ramach podziękowania odstąpiliśmy 19.262 recyklerów. Całkiem długo ta flota stała nim nasze zabawki się do niej doczłapały :)
    Ode mnie pozdrowienia dla WINTER oraz OLD.
    Od Ziela: Dzięki za zapro i do następnego ;)




    Agresor Aladyn [WINTER]

    ________________________________________________

    Okręt wojenny 1.000
    Pancernik 1.000
    Krążownik 10.062
    _________________________________________

    Agresor zielu75 [WINTER]

    ________________________________________________

    Krążownik 16.138
    Pancernik 12.746
    _________________________________________

    Obrońca głęboka przestrzeń

    ________________________________________________

    Mały transporter 8.051
    Duży transporter 2.908
    Lekki myśliwiec 55.868
    Ciężki myśliwiec 42
    Krążownik 10.905
    Okręt wojenny 3.076
    Statek kolonizacyjny 9
    Recykler 17.217
    Bombowiec 70
    Niszczyciel 1.974
    Gwiazda Śmierci 6
    Pancernik 2.517
    _________________________________________



    Agresor Aladyn [WINTER]

    ________________________________________________

    Okręt wojenny 965 ( -35 )
    Pancernik 983 ( -17 )
    Krążownik 8.811 ( -1.251 )
    _________________________________________

    Agresor zielu75 [WINTER]

    ________________________________________________

    Krążownik 13.909 ( -2.229 )
    Pancernik 12.470 ( -276 )
    _________________________________________

    Obrońca głęboka przestrzeń

    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    0 Metalu, 0 Kryształu i 672.718 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 127.925.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 1.629.058.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 726.320.700 metalu i 404.094.600 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 672.718 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.


    Podsumowanie zysków/strat:

    Podsumowanie agresor
    Metal: 406.735.700
    Kryształ: 221.870.300
    Deuter: -10.682.282
    agresor zyskał łącznie 617.923.718 jednostek.

    Podsumowanie obrońca
    Metal: -957.636.000
    Kryształ: -540.673.000
    Deuter: -131.421.718
    obrońca stracił łącznie 1.629.730.718 jednostek.


    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4
  • Graty:)
    Prędzej czy później wszystkich to czeka.
    taki mamy klimat. Długa zima
    Webber najwyraźniej miał dość tego uni i oddał się po dobroci;)
    miłego przetopu,
    a Webbowi powodzenia gdzie indziej.



    "Enemies to the east. Enemies to the west. Enemies to the south. Enemies to the north"

    WINTER

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez AmstelL ().

  • mrau napisał(a):

    gratulacje!
    push pierwsza klasa, panowie.

    przetapiajcie na więcej statków, żeby móc robić większe pushe. będziecie imponować mi jeszcze bardziej niż teraz.


    niechaj topią się lodowce!


    Buduj tam swoje ow a w sprawach których nie masz pojęcia zamilcz :)

    Badź udowodnij coś ze swych słów bo gadać ( a raczej miałczeć) to każdy potrafi :P

    Dzięki za akcje i czekamy na kolejnych noobków .
    Emerytura
  • mrau napisał(a):

    gratulacje!
    push pierwsza klasa, panowie.

    przetapiajcie na więcej statków, żeby móc robić większe pushe. będziecie imponować mi jeszcze bardziej niż teraz.


    niechaj topią się lodowce!


    Kicia powinna miauczeć! Nie szczekać:)
    Ewidentnie kita prosi się o przycięcie;)




    "Enemies to the east. Enemies to the west. Enemies to the south. Enemies to the north"

    WINTER
  • Mrau, a gdyby tą flotę trafiły Mruczki wtedy pushu by nie było? :P Zastanawiające jest jak szybko zmieniają się poglądy jak sąsiad ma, a Ty nie :P
    To tak jak z wygraną 70% pogratuluje, reszta powie że oszukiwał :D ale dobrze, wiemy - taki life. :D Trzeba było lecieć, a nie teraz mruczeć że coś nie pasi :P
    Tak czy inaczej next time polecam pomiauczeć do supportu, sprawdzą wtedy grzecznie przyjmiemy zarzut ale póki co warować na kontach :D
    Co do samego starcia, jestem zaskoczona zachowaniem webbera, co jak co ale gdyby ktoś mi powiedział wcześniej że on odwali najprostszy sposób pozbycia się floty to bym nie uwierzyła :P ale sam wybrał, WINTER nakarmione, ktoś tam jeszcze też i jest si :P Stark odnalazł powołanie weterynaryjno-graficzne, cóż no same korzyści :D
    Grats. :P a webber co tam sobie chcesz, SzO lub nie.

    [EDIT] Myszek jakbyś się pushował kontem, to pozwoliłbyś żeby Ci ktoś zwinął 20k recka? :E Myślta ludzie !





    [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

    :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Ruda ().

  • [ciach]

    Szczere i trafne słowa określające dosadnie to co się dzieje na serwerach. Ale nie ma co walczyć z wiatrakami a po prostu miej tu zaglądać :P
    Mimo, że Ciebie nie poznałem, życzę powodzenia w prawdziwym życiu.

    Odnosząc się do starcia.. ładny zysk ^^
    Moderator Tygrys`glodny:
    Cytowany fragment wylądował w koszu, więc tu też ciach.

    Nie wchodź łagodnie do tej dobrej nocy,
    Starość u kresu dnia niech płonie, krwawi;
    Buntuj się, buntuj, gdy światło się mroczy.

    Pokaż spoiler

    Oficjalne ST
    st acs --> 4x = 12748,13%
    st solo --> 10x = 2636,09%
  • a trzeba bylo mnie troche pushowac :D nikt by sie nie obrazil :P

    Webber zycze Ci tam powodzenia :) i mam nadzieje, ze moze nam jeszcze przyjdzie razem grac :P

    Gratki zlapania momentu :)

    Forum Admin Metin2.pl
    SMoD DarkPirates.pl
    GO WarpFire.pl
    MoD Ikariam.pl, WildGuns.pl, AirRivals.pl
    A wszystko już EX :<
  • @Webber

    No coz... ten tego, nie chce byc zle zrozumiany, to nie atak z mojej strony, ale chcialbym wskazac pewne nielogicznosci bo przydaloby sie jeszcze troche konsekwencji w postepowaniu. Piszesz o przedszkolu i wyscigu szczurow, a sam w tym uczestniczyles i nakrecales, po co? To tak jakbys dawal lapowki, nie osiagnial dzieki nim zamierzonego skutku i teraz uwazal, ze lapowkarstwo jest zle. Jezeli w Twoim mniemaniu to co sie odprawia to przedszkole (nie mowie, ze nie) to dlaczego nie przejdziesz obok tego obojetnie? Najwyrazniej to co pisza o Tobie na "internetowym forum" ma jakis na Ciebie wplyw. Wybacz ten komentarz, ale caly post sprawia wrazenie, jakby powstal tylko po to zebys poczul sie lepszy niz inni, albo nadal probowal tlumaczyc wszystkim, ze to tylko gra, mimo, ze stwierdziles, ze juz Cie to zmeczylo :)

    Starcie - moze byc. Co do drogich Winterow, szkoda, ze tak ciagle o tym szczekaniu i miauczeniu czytam u Was, az przykro sie robi.
    It’s just if a person doesn’t have a sense of achievement in their real life it’s easy to lose themselves in a virtual world where they get a false sense of accomplishment. Leonard, "The Big Bang Theory"
    [headline][/headline]
  • pieknie ;D to już drugie st dzisiaj z moim kontem po złej stronie mocy :DD tak się to miło ogląda że aż siee schlałem ] webber sporo niejasności napisałem , konto ja Ci pomogłem odzyskać i spełniłem zwykłą przysługe bo kase mialem na koncie a z kontem juz nic wspólnego , gdybym nie pamiętał jaki był email nic bym nie zrobił a tak konto wróciło do Ciebie . tylko pytałem 33 razy jakie masz zamiary ? i na pewno nie dałbym tego konta skasować ... Tobie to łatwo przyszło bo skasowałeś czyjąś bardzo ciężką i pochłaniającą mnóstwa czasu PRACE ...... ?(

    Mrau push z moim kontem ? zamieniłeś się już na mózg z kotem czy co ? ;// zielek zgaduje że flota była zostawiona w 3 gali gdzie były 3 kolonie w us :) miałeś tam najbliżej ..... ;) cieszy mnie tylko jedno z tego bałaganu ! że złom trafił pod dobrą opieke a mianowicie

    SOJUSZU WINTER :]]]] i przynajmniej w 1\8 moja gra się nie zmarnowała , pozdrawiam Winterkii może uda mi się kiedyś do was wrócić ;))



    PS. push i tak był ze strony webbera widzę , bo brakuje we flocie 6k krazkow 2k panc i 2k niscz ;]
  • Mój poprzedni post został skasowany bo uraziłem uczucia Gameforge. Serdecznie przepraszam. Albo i nie.

    W każdym bądź razie, to nie był push, po prostu skończyłem grę w taki, a nie inny sposób.

    Powodzenia wszystkim. Żegnam.

    PS: Bejot jesteś kłamcą :)
    PS2: Polo jeśli to czytasz to dzięki za Twój poprzedni wpis :) Napisałeś jak było :)
    ~650 ST na uni x1, #1 KFZ
  • Po 1, Mrau wypadałoby edytować posta, bo racji to Ty tutaj nie masz, o czym pewnie dobrze wiesz.
    Po 2, wersja bejota się kupy nie trzyma. Podobnie jak z jego wtopą i tłumaczeniami na Nusakan.
    Po 3, powodzenia Webber w realu. Szkoda, że kończysz, bo im mniej dobrych graczy na uni, tym dla niego gorzej.
    po 4 wreszcie, gratulacje Stark i Zielu szybkiego działania. Emocje to były tak naprawdę dopiero przy zbiórce recków :)

    Pozdrawiam

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Hejduk ().

  • Dzięki Web za rozwianie wątpliwości.
    jesteś starym nałogiem, więc pewnie gdzieś wrócisz, ale to już twoja decyzja.
    Powodzenia w każdym razie.

    Co do librzańskiego hejtu, pushów, kantów i poszczekiwań, to nadal uważam, że jest tego mniej niż na innych uniach.
    Wyjątkowo spokojne i przyjemne uni do grania.
    Myślę, że to już moje ostatnie uni i miejsce ogejmowego spoczynku.
    Ale oczywiście zoabczymy.

    DietCoce... Za każdym razem kiedy ktoś napisze, ze WINTER się pushuje, będziemy pisali o szczekaniu, ujadaniu, miałczeniu i karawanie co spokojnie jedzie dalej.
    To dlatego, że WINTER się nie pushuje. Jeżeli ktoś dopuści się pushu, przestanie z nami grać. Wiem, że w niektórych sojuszach, nie zawsze jest to standardem. U nas jest.
    Dlatego nie pozwolimy się obrażać.

    jeszcze raz GZ żeby offtopu nie było i przetapiajcie:)



    "Enemies to the east. Enemies to the west. Enemies to the south. Enemies to the north"

    WINTER
  • webber i dobra decyzja ja tez mam spokoj na epicu poklikam troche i zobaczymy co tam bedzie

    powodzenia w rl a wa m tu milej wybijanki

    Dzieki librze zrozumialem ze ludzie jak cie potrzebuja wejda w dupe tak gleboko ze wyjda nosem..
    a gdy robisz sie nie potrzebny zrobia wszystko by podkopac twoj autorytet, zmienic zdanie innych na twoj temat, ale coz jak to mawia moj kumpel z rl spodziewaj sie tego czego nie oczekujesz...

    ciezko w tym jego powiedzeniu znalezc sens ale cos w tym jest

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Joint Badura ().