Kasia [Ronin] vs. djczesiu1989 -3097,65%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Kasia [Ronin] vs. djczesiu1989 -3097,65%

    700 jubileuszowy post ]:-D

    DO RZECZY




    Opis akcji........
    Więc tak, teledysk nagrała nasza rodzima ,, RONIN TV,, co zresztą widać w tle ]:-D
    Za choreografię , taniec i generalnie ruch sceniczny odpowiada Salam Malejkum nasz sojuszowy balet mistrz (w produkcji ten Pan z korona w środku)
    Jak zdążyliście zauważyć wkręcanie włosów na wibrator daje raczej [ciach] efekty.
    Na chórkach gościnnie wystąpiły Panie z OLD i PIERNIKÓW(choć bidaczki o tym pewnie nie wiedzą) Dobrosława i Keira.
    Ten Pan po prawej w futerku to nasza Mysz futro lekko [ciach] po wczorajszym strzyżeniu przez Tatara, ale go pomylił z owcą , więc cóż robić.
    Po lewej ,tak, tak ten Pan w złotym szlafroku z Mariota to nikt inny jakPANWPOLO...teraz aplauzzzzzz
    No i wokal prowadzący całość karawany KATARZYNA WURST


    Dnia 29-05-2016 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Kasia [Ronin]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 30.001
    Recykler 1
    Mały transporter 5.200
    Bombowiec 1.600
    Pancernik 2.310
    Krążownik 8.000
    Okręt wojenny 4.000
    _________________________________________

    Obrońca djczesiu1989
    ________________________________________________

    Mały transporter 9.364
    Duży transporter 1.203
    Lekki myśliwiec 5.506
    Ciężki myśliwiec 3
    Krążownik 4.101
    Okręt wojenny 452
    Statek kolonizacyjny 2
    Recykler 4.504
    Sonda szpiegowska 178
    Satelita słoneczny 636
    Niszczyciel 109
    Pancernik 675
    Wyrzutnia rakiet 7.460
    Lekkie działo laserowe 4.384
    Ciężkie działo laserowe 50
    Działo Gaussa 110
    Działo jonowe 25
    Wyrzutnia plazmy 106
    Mała powłoka ochronna 1
    Duża powłoka ochronna 1
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Kasia [Ronin]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 14.029 ( -15.972 )
    Recykler 1 ( -0 )
    Mały transporter 2.466 ( -2.734 )
    Bombowiec 1.592 ( -8 )
    Pancernik 2.289 ( -21 )
    Krążownik 7.337 ( -663 )
    Okręt wojenny 3.948 ( -52 )
    _________________________________________

    Obrońca djczesiu1989
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    0 Metalu, 0 Kryształu i 0 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 99.676.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 416.173.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 200.694.200 metalu i 109.071.200 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 0 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    69.000.000 Metalu i 69.000.000 Kryształu
    83.052.400 Metalu i 4.200 Kryształu
    48.648.800 Metalu i 40.071.200 Kryształu

    Szczątków łącznie zebranych przez agresor(ów):
    200.701.200 Metalu i 109.075.400 Kryształu


    Podsumowanie zysków/strat:

    Podsumowanie agresor
    Metal: 130.687.200
    Kryształ: 81.174.400
    Deuter: -1.761.000
    agresor zyskał łącznie 210.100.600 jednostek.

    Podsumowanie obrońca
    Metal: -246.098.000
    Kryształ: -137.367.000
    Deuter: -32.708.000
    obrońca stracił łącznie 416.173.000 jednostek.


    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4


    Na koniec pozdrowienia dla soja i buddy. Szczególne podziękowania ślę Dla Mausa za pomoc i wsparcie i Salama.
    Pozdrowienia i szo dla DJCzesia za postawę.
    a już na sam koniec taki deserek


    Pisał do WAS i śpiewał 13 lekko [ciach] RONIN

    Moderator Tygrys`glodny:
    Upominam za wulgaryzmy.
    Gracz lomek informuje cię, że:
    SFFINIA TO KOBIETA, w sumie dzieczynka ... 12 lat ma Panie tereth


    U33/68 NIGHTMARE-OFF
    OWERAL 82477 %

    Post był edytowany 6 razy, ostatnio przez hexa ().

  • Słodko.
    Kac morderca mnie męczy, ale poskładam kilka literek z uwagi na 200 baniek zysku oraz wykoszenie z rynku kolejnego wodzireja.
    Lato idzie, niech szuka szczęścia na Ibizie (czy ja czuję, że rymuję?).

    PS. Szlafroczki z Mariotta są najlepsze, ale żadnego nie ukradłem :(

    Z wyrazami szacunku.
    Polo

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez panWpolo. ().

  • Gratki Kasiu :> dobra czas na mnie nawet z mojej floty ale musze ST zrobic PARCIE NA SZKLO

    Forum Admin Metin2.pl
    SMoD DarkPirates.pl
    GO WarpFire.pl
    MoD Ikariam.pl, WildGuns.pl, AirRivals.pl
    A wszystko już EX :<
  • Jak jadu nie lubie na forum tak tutaj wyrzuce. Droga Kasiu - to niby ta co sie nie puszy na forum stekami.
    Stek [ciach] Szkoda ze zapomnialas dodac ze moona nie ty sciagalas ani nawet nie rakietowalas. Tak wiem - sami sobie jestesmy winni bla bla bla. Dla mnie jestes poprostu ... - czyms na co slow mi brak. Tak - wpienilem sie.
    "graty"

    A tak z ciekawosci - czesiu sam dał cynk czy jakis inny dobrodziej??
    dziwne to wszystko bylo - kiedy crazy pare ukladow dalej...
    Moderator Tygrys`glodny:
    Upominam za pseudocenzurę.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez york libra ().

  • Tak sobie czytam i czytam i w sumie wyszlo przyzwoicie :D
    Gratki, fajnie zlomujesz i nie powiem ja tu tylko kuleczki stawiam ale ten Twój wlocik i strata 10k lm moze nie zabolala ale ciutek zniesmaczyla:P
    Dobra robota ,pozdrawiam - keria
    "Od pierwszego dnia wiosny do ostatniego dnia zimy,
    Niech na każdym stole bukiet kwiatów stoi.
    Kształtem, barwą, wonią chore serce koi."
    Zoyka

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez AITIS ().

  • york libra napisał(a):

    Jak jadu nie lubie na forum tak tutaj wyrzuce. Droga Kasiu - to niby ta co sie nie puszy na forum stekami.
    Stek podpier.... Szkoda ze zapomnialas dodac ze moona nie ty sciagalas ani nawet nie rakietowalas. Tak wiem - sami sobie jestesmy winni bla bla bla. Dla mnie jestes poprostu ... - czyms na co slow mi brak. Tak - wpienilem sie.
    "graty"

    A tak z ciekawosci - czesiu sam dał cynk czy jakis inny dobrodziej??
    dziwne to wszystko bylo - kiedy crazy pare ukladow dalej...


    znikniecie moona zobaczyłem ja jeszcze tego samego dnia rano ;)byłem przekonany że leci tam flota, a że nie sięgam falą więc zostawiłem wszystko w rękach sojuszników
    crazy


    U57 top 30 off
    U61 top 7 off
    U64 top 1 off
    Libra top 1 off

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez HUBERTSON ().

  • Zawsze staram się unikać wszelkich hejtów i pisać tak by moje wypowiedzi były wyważone i nikogo nie obrażały ale tutaj troszkę sobie pofolguje za co z góry przepraszam.

    Po pierwsze należny skierować podziękowania do Yorka i moonspela za to ze ładnie zrakietowali a następnie ściągnęli kulkę u czesia.
    I to tyle bo york później prosił, płakał ,błagał i groził. Natomiast moonspell jak i bake popisali się brakiem wiedzy na temat tej gry i urządzili niezła komedie próbując wbić się przed naszego pilota.
    Tutaj chciałbym podziękować webberowi że na jednym ze starszych uni wyłożył mi tak zwaną mechanikę gry dzięki czemu starcie jak i cały złom przypadł w udziale Roninom.
    Wczoraj oprócz starcia miało też miejsce inne przykre zdarzenie na uni z webberem w roli głównej.
    Jak większość wie web grał na starym koncie B3jota i co się stało?Pan B3jot odebrał webowi konto poprzez niezmienionego maila. Jeśli faktem jest że za to konto wziąłeś jakieś pieniądze(pomijam fakt że takie coś jest niedozwolenie i mało etyczne)to powiedzmy to wprost:Panie B3jot jesteś złodziejem i zwykłym zerem i jeśli zostawiłeś po sobie jakieś pozytywne wrażenie na uni to teraz smród powinien się ciągnąc za Tobą już zawsze.

    Wracając do starcia rozważaliśmy również opcje obrony niestety mimo wielu prób nie udało się postawić u czesia kuleczki.
    Kaska music super a moje futerko szybko odrasta za co dziękuje Anemu bo podrzucił dobra odżywkę.

    Czesiowi trzeba życzyć SZO bo miał pewnie tez troszkę zabawy jak obserwował co się działo przez te 24h
    senwiatraka
  • No mi tez cisnienie lekko juz zeszlo takze za wyrazenia przepraszam.
    Tak - nie ma watpliwosci co do tego ze nie znalismy mechaniki gry. Inaczej wogole nie robilibysmy cyrkow. Zapewne rowniez nie polecialbym wogole swoja flota. Oszczedzil bym przy tym sporo dexu i nerwow. Natomiast mimo ludzkiego podejsci do Kasi odbilem sie od muru. I jakiesz jest moje zaskoczenie czytajac jak taka szydera z tego teraz panie wiatrak.
    Co do Pana Webbera - nie wiem co on ma wogole wspolnego z tym st natomiast polecam poprostu grac na wlasnym koncie a nie kupowac nowe po kazdym grubszym zlomie. Co oczywiscie nie zmienia postaci rzeczy ze b3jot jesli taki numer odwalil to respect. Niektorym ludzom brakuje... moralnosci nazwijmy to.
    Ogolnie to mysle ze KASIA zachowala sie nie ladnie a pan wiatrak zachowuje sie nie ladnie teraz szyderujac z nas. Wyszlo jak wyszlo i tego sie juz nie zmieni. Dla mnie to jest to poprostu zwykła hamowa co sie wydarzylo. A smiac mi sie troszku chce z czesia ktory taki byl zly ze mu rogal padl ze az sie cieszy ze zostal zezlomowany nie przez tego co sciagal.
    Co do stawiania nowego moona - tak widzialem - bylismy przygotowani na ta akcje takze spokojnie :)

    Jestem lama i nie znalem mechaniki gry - nie wstydzie sie przyznac ze nie pozjadalem wszystkich rozumow. Natomiast cos z mechanika gry jest nie w porzadku skoro patrze na fale i widze ze sie wpialem i jestem pierwszy a sie okazuje ze nie jestem...

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez york libra ().

  • no proszee , to i ja sie wpisze , bo cyrk sie robi to trzeba podburzyć temat ;DD

    Agresorce gratulacje , wykukałaś można powiedzieć nie bardzo dobrych ale w miare dobrych graczy ......

    Moja sugestiaa ? Zysk proponuje zainwestować w FUTERKA ! coś mi się wydaje że SROGA ZIMA WAS zastanie niebawem ! :D ]:-D

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez bee3joT ().

  • Lol no to sie porobilo... Dla formalności pogratuluje stejka....

    A teraz nawiąże do części która mnie zaciekawiła najbardziej:

    Web masz nauczkę że kont sie nie kupuje bo:
    1. Jest to nie fair....
    2. Zawszę możesz trafić na mende pokroju G3jota co cię oszuka :)

    Zresztą miałem podobną sytuację z oddanym kontem (nie kupionym, nie bylo to top konto) przez gracza a później odebranym po miesiącu gry za pomocą supportu (email był oczywiscie zmieniony).... T
    "Skrobak"
  • Ja chyba za bardzo nie nadążam.
    To jak to było?
    Ktoś zdjął obronę i moona, czyli odwalił czarną robotę, a Kasia wbił się na krzywy ryj i zezłomował flotę?
    Toż to przecież wzorowo przeprowadzona akcja. Każdemu takich życzę. Powinniście klaskać i gratulować, a nie się czepiać.
    Całe ogame przecież opiera się na wyzysku i ciemiężeniu innych, a także na pięciu się w górę ich kosztem.

    Co do konta webbera, to dopiero teraz się dowiedziałem, że webber zniknął. Krystian, wracaj! :(