Zwiększenie pojemności magazynów o ładowność stacjonującej floty

    • Zwiększenie pojemności magazynów o ładowność stacjonującej floty

      Mam nadzieje ze nie było - szukałem nie za długo :)

      Jak sama nazwa wskazuje. Ląduje sobie flotką, wszystko świeci na czerwono - magazyny przepełnione. Oczywistą oczywistością jest to, że co transportowałem może spokojnie spoczywać w transporterach i innych latajkach a planeta produkuje dalej.
      żeby nic nie było za darmo - mógł by być czasowy system " przeniesienia " surowców które chcemy wykorzystać np do budowy kolejnego poziomu kopalni. W tym czasie flota jest nie do podniesienia. Przeniesienie surowców można anulować w identyczny sposób jak budowę kopalni.

      edit
      Tak wszytko zostaje widoczne w skanie o ile technologia pozwala zobaczyć.
      Ogólnie pomysł na "gorąco " przelałem z głowy - można by przemyśleć czy ten czas na " przeniesienie " większej ilości surowców niz pojemność w magazynie jest w ogóle potrzebny - a jesli tak to ile by to miało trwać i od czego ten czas był by uzależniony.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Tedunio ().

    • Witam

      Ale po co tak komplikowac sprawe przenoszenia surki na flote niemozliwosc podniesienia floty itd

      Bardzo proste rozwiazanie do pojemnosci magazynow dodac ladownosc floty ktora aktualnie stacjonuje na planecie

      Flota i ilosc surki ,tak jak teraz , widoczna na skanie

      Rozwiazalo by to przy okazji problem przy zakupie i wymianie surowcow , ograniczony teraz pojemnoscia magazynow

      Dziekuje za uwage

      Pozdrawiam
      "KOCHAM ŻYCIE KTÓREGO NIE NAWIDZE, NIENAWIDZE ŻYCIA KTÓRE KOCHAM"
    • Akurat handel bym zostawił ograniczony tylko pod pojemność magazynów. Wyobraź sobie, że ktoś zamienia na raz kilka kkk surki u handlarza. Przegięcie.
      Nie komplikował bym też przenoszenia surki. Popatrz na to: bitwa trwa mgnienie oka i jakoś zdążą transy złupić surkę. Tak samo ładowanie do transów przy transportowaniu z planet / moonów.
      Trzeba by było oczywiście rozpisać czy pojemność stacjonującej floty dzieli się po równo na każdy magazyn surowców czy jakoś proporcjonalnie... To drugie rozwiązanie jest chyba bliższe realiów gry.

      uni66 - off - Vendetta
      wasat - on - MAFIA
      merkur - on - BERK

      Support
      Zasady Gry
    • a co jeżeli mam na przykład magazyn mety, krisu i deu po 200kk (16lvl)

      surki mam po 300kk

      a ładowności statków 150kk

      który surowiec będzie się wydobywał?
      For the rest, I have to say to you
      I will dream like the God
      ...And suffer like all the dead children...


      Kupie dex i metal uKallisto
      Info priv acc Inarius
    • Żaden. Masz ogólnej pojemności magazynów 600kk plus 150 kk ładowność floty = 750kk
      Surki masz 900 kk
      Ale rozumie o co chodzi. Przykładowo jak pojemność floty była by 350kk
      Tak jak pisałem wydobywa się wszystko zwyczajnie aż któryś surowiec nie zapełni pojemności floty.
    • Magazyny nie tracą sensu. Skoro nie ma floty na planecie to wydobywają do "oporu" A żeby mogły wydobyć więcej , to pojemność floty musi być większa niż zasoby surowców.
      No chyba że chciał byś manualnie zapakować np te 150 kk metalu i wydobywać tylko metal. Ale to trochę przekombinowane.