Ruda [WINTER] vs.salamalejkum [Ronin] & Kasia [Ronin] &#18 senwiatraka [Ronin] -7060% OBRONA

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Po uni33 jest to moje ulubione uni na ktorym przyszlo mi grac :) dzieki, ze bedac taka Lama :D jestem z Wami w sojuszu

    Gratki jeszcze raz mysie pysie za obrone

    @Ruda nie dam Ci sie zezlomowac ;*

    Liczenie na skype flot w czasie pracy jakos kierownikowi wytlumacze :D

    i pamietajcie, ze recki zawsze moge pozyczyc :D

    pozdrawiam <3

    Kenji

    Forum Admin Metin2.pl
    SMoD DarkPirates.pl
    GO WarpFire.pl
    MoD Ikariam.pl, WildGuns.pl, AirRivals.pl
    A wszystko już EX :<
  • Raz jeden w reckach, raz inny, raz Ty, raz ja, co to za roznica w jaki sposob? Kazdy rodzaj dzwona jest swojego rodzaju daniem ciala - bo przeciez zawsze mozna bylo zrobic cos inaczej. Niezmiennie mnie zadziwia wszechobecna chec porownywania wielkosci swoich ogame'owych penisow. Z mojej strony brawa dla obu stron bioracym udzial w tym starciu za spore checi do gry i rywalizacje.
    It’s just if a person doesn’t have a sense of achievement in their real life it’s easy to lose themselves in a virtual world where they get a false sense of accomplishment. Leonard, "The Big Bang Theory"
    [headline][/headline]
  • Diet Coke napisał(a):

    Raz jeden w reckach, raz inny, raz Ty, raz ja, co to za roznica w jaki sposob? Kazdy rodzaj dzwona jest swojego rodzaju daniem ciala - bo przeciez zawsze mozna bylo zrobic cos inaczej. Niezmiennie mnie zadziwia wszechobecna chec porownywania wielkosci swoich ogame'owych penisow. Z mojej strony brawa dla obu stron bioracym udzial w tym starciu za spore checi do gry i rywalizacje.


    Tylko jest tak jak kiedyś już pisałem, jak padnie ktoś kto gra ofensywnie, ja, Ruda czy ktokolwiek inny to wtedy oczywiście jest wysyp komentarzy o tym jakie to lamerstwo, noobcośtam i w ogóle, jednak jak padnie jakiś noname to wszystko jest ok, graty i szo i nic więcej, tak to niestety jest na ogame, zapomnisz o FS? Jesteś lamerem, któremu witaminki polecą, wtopisz w ataku? Jesteś zbyt pewny siebie. Standardowe komentarze.
    ~650 ST na uni x1, #1 KFZ
  • Amstell dopisz jeszcze to moglo byc z 8k% bo flotka Vante stala kupe czasu w tym waszym smiesnzym ukladziku na 6g ale juz wkrótce wasza sielanka tam się skończy


    Dnia 25-05-2016 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor adorator Rudej [Ronin]
    ________________________________________________

    Krążownik 1.755
    _________________________________________

    Obrońca vaniTe [WINTER]
    ________________________________________________

    Mały transporter 1.645
    Duży transporter 391
    Recykler 1.500
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor adorator Rudej [Ronin]
    ________________________________________________

    Krążownik 1.755 ( -0 )
    _________________________________________

    Obrońca vaniTe [WINTER]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    468.000 Metalu, 468.000 Kryształu i 468.000 Deuteru
    11.370.813 Metalu, 15.432.357 Kryształu i 1.261.830 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 0 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 38.272.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 14.445.200 metalu i 10.245.200 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 29.469.000 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez obrońcę/obrońców.


    Podsumowanie zysków/strat:

    Podsumowanie agresor
    Metal: 11.838.813
    Kryształ: 15.900.357
    Deuter: 1.729.830
    agresor zyskał łącznie 29.469.000 jednostek.

    Podsumowanie obrońca
    Metal: -18.029.613
    Kryształ: -20.291.157
    Deuter: -4.729.830
    obrońca stracił łącznie 43.050.600 jednostek.


    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4
  • ---Webber--- napisał(a):

    Tylko jest tak jak kiedys juz pisalem, jak padnie ktos kto gra ofensywnie, ja, Ruda czy ktokolwiek inny to wtedy oczywiscie jest wysyp komentarzy o tym jakie to lamerstwo, noobcostam i w ogóle


    Nasze wlasne sukcesy nie ciesza nas tak bardzo jak niepowodzenia innych, szczegolnie tych lepszych, tym ktorym bardziej sie powodzi, na pewno przeciez musieli ukrasc, oszukac.

    ---

    Ogolnie rzecz biorac, kazdy atak ma wbudowane ryzyko utraty floty, kazdy flociarz bedzie sie staral to ryzyko zminimalizowzac, ale i tez Wiatrak doskonale napisal, ze kazdy grajacy flota ma tendencje do naginania faktow na swoja korzysc, pokusa potencjalnej nagrody jest silna. Jak dla mnie jedyny wniosek jaki mozna wyciagnac z tego starcia to to, ze Ruda jest dosc dobrze z ryzykiem pogodzona, bo lot nie byl "na pale", tym razem po prostu ryzyko sie nie oplacilo.
    It’s just if a person doesn’t have a sense of achievement in their real life it’s easy to lose themselves in a virtual world where they get a false sense of accomplishment. Leonard, "The Big Bang Theory"
    [headline][/headline]
  • ---Webber--- napisał(a):



    Tylko jest tak jak kiedyś już pisałem, jak padnie ktoś kto gra ofensywnie, ja, Ruda czy ktokolwiek inny to wtedy oczywiście jest wysyp komentarzy o tym jakie to lamerstwo, noobcośtam i w ogóle, jednak jak padnie jakiś noname to wszystko jest ok, graty i szo i nic więcej, tak to niestety jest na ogame, zapomnisz o FS? Jesteś lamerem, któremu witaminki polecą, wtopisz w ataku? Jesteś zbyt pewny siebie. Standardowe komentarze.


    Łeber - nie chciałbym cie rozczarować ale ludzie to generalnie gówno :D
    nie spodziewaj się zbyt wiele :D

    po co mi krowa, wystarczy że sąsiadowi zdechnie :*
    -----------------------------------------------------------------------
    EDIT - jedziesz dalej rudzielcze
    "Wielu ludzi w Polsce manifestujac swoja tolerancje ponad zdrowy
    rozsadek probuje na sile udowodnic otoczeniu swoja przynaleznosc do
    nowoczesno-europejsk
    iej
    elity intelektualnej. Z teatralnym zachwytem wyslawiaja wszystko co
    obce, zboczone czy niezrozumiale. Natomiast tradycja, patriotyzm i
    zdrowy rozsadek to dla nich atrybuty wiesniaka"


    PAMIETAMY

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez nscr ().

  • ---Webber--- napisał(a):

    Tylko jest tak jak kiedyś już pisałem, jak padnie ktoś kto gra ofensywnie, ja, Ruda czy ktokolwiek inny to wtedy oczywiście jest wysyp komentarzy o tym jakie to lamerstwo

    Coś szybko zmieniasz zdanie.

    ---Webber--- napisał(a):

    wysyp komentarzy o tym jakie to lamerstwo

    O lamerstwie w tym wątku, to zaczęła niejaka "Ruda". Znasz taką?

    ---Webber--- napisał(a):

    jednak jak padnie jakiś noname to wszystko jest ok, graty i szo i nic więcej

    Dla mnie, niejaka "Ruda" i Ty jesteście "NoName".
  • Almero skończ.
    Zacytuje Ci słowa osoby, z którą niekoniecznie zawsze się zgadzam - jednak napisal pewne słowa, które oddają więcej niż cała ta przepychanka słowna tutaj.

    ---Webber--- napisał(a):

    w sumie każdy chyba podzieli zdanie, że jak flociarz pada podczas lotu to można napisać ginie przy robieniu czegoś co lubi ;)


    I nie rozumiem gnojenia innych, tych którzy nie zgadzają się z nami i z naszymi opiniami. Każdy ma wyrobiony swój model flociarza, ma swoje przekonania i nikomu tego nie zabierzesz.

    Pozdrowienia jak to ująłeś.. od pro elo elo flociarza :P





    [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

    :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Ruda ().

  • Witam , raczej nie piszę w tym śmietniku lub bardzo mało, ale w związku z zaistniałą sytuacją pod tym jakże,, GORACYM RW,,
    Chciałbym sobie pogratulować skilla , [ciach] i umięjentności, jakże cennej wywoływania GÓWNO BURZY.
    Mausowi i Ciapatemu też nie gratuluje BO TO WSZYSTKO JA SAM lub SAMA.
    a teraz coś na rozwarcie ud


    [media][youtube.com/watch?v=IsVQZDOMF-0/youtube]



    HESS KOZE ODDAJ I MA BYĆ NIETKNIĘTA
    Moderator Tygrys`glodny:
    Upominam za wulgaryzm.
    Gracz lomek informuje cię, że:
    SFFINIA TO KOBIETA, w sumie dzieczynka ... 12 lat ma Panie tereth


    U33/68 NIGHTMARE-OFF
    OWERAL 82477 %

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez hexa ().