TOP 1 ACS - DOBERMAN [193] [Ronin] & webber [Ronin] & Rafii [Ronin] vs. chmieleks [OCB] ~ 6749.77%

  • Fidis
  • TOP 1 ACS - DOBERMAN [193] [Ronin] & webber [Ronin] & Rafii [Ronin] vs. chmieleks [OCB] ~ 6749.77%

    Pozdrawiamy Fidis, z tej strony Tres Roninjos El Diablo Blanco, czy jakoś tak...

    Starcie na gorąco, w zasadzie Rafik naciskał, w zasadzie to posłał gęsi i kazał być :D No to byliśmy, bo trzeba wykorzystać moment odbudowy floty Królewskiej 0_o ... kule się potoczyły po 3 gali, a wiadomo jako to z flotą bez 2 kulek :D Powstała jakaś jedna zapasowa - (nie wiem czy czasem zasady basha nie zostały przy robieniu jej przekroczone)... ykhmmm :D 10 baniek dexu przeklikane na zawrotke stacji - więc spodziewaliśmy się fajnej ustawki w lesie.

    Chłopaki z opozycji mieli 9 godzin na decyzje co robić, jak i w ilu, a my w sumie tylko jedną strategię - posłać floty na atak i czekać na rozwój wydarzeń. Przygotowani byliśmy na lot do końca bez względu na wszystko, spodziewaliśmy się fajerwerków i zawziętej walki remisowej, a dostaliśmy podstawkę pod falangę na minutę po naszym wlocie 0_o - siedzieliśmy w osłupieniu dobre 20 minut, bo chyba nikt nie wiedział jak się do tego odnieść, podstawka na złą godzinę w celu dezorientacji ? Poważne panowie, aż tak nisko nas cenicie ? Proces dodawania to w zasadzie dość prosty proceder.

    Tak czy inaczej dziękujemy obrońcy za godną postawę, gdyż jak stwierdził to "jedno z bardziej czystych ST" w naszym wykonaniu więc wypada pogratulować. Czujemy się zaszczyceni. Jednak liczyliśmy na małe Gwiezdne Wojny Uni Fidis i kilkutygodniowe odbudowy flot. Tak czy inaczej jest nieźle, zysk w sumie słaby, ale na tym etapie zysk chyba się już nie liczy...bawimy się dalej. Wielka szkoda, że konto Melmaxa nie mogło brać udziału w całym wydarzeniu, no ale musiało zostać przemielone na śróbki w Wyższym celu :quasi: Do akcji miał też dołączyć Aro, ale sobie stwierdził, że ma chyba jednak w dupie :D

    Pozdrawiamy całe Fidis, szczególnie sojusz Ronin i znajomych - dzięki chłopaki za lot !

    Muza !




    Dnia 21-05-2016 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor DOBERMAN [Ronin]
    ________________________________________________

    Krążownik 44.731
    Niszczyciel 4.735
    Pancernik 24.026
    Mały transporter 12.465
    Lekki myśliwiec 528.054
    _________________________________________

    Agresor webber [Ronin]
    ________________________________________________

    Krążownik 6.687
    Okręt wojenny 1.270
    Pancernik 8.933
    Lekki myśliwiec 149.340
    Ciężki myśliwiec 923
    Niszczyciel 369
    _________________________________________

    Agresor Rafii [Ronin]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 1.384
    Krążownik 11.802
    Lekki myśliwiec 162.029
    Pancernik 10.433
    _________________________________________

    Obrońca chmieleks [OCB]
    ________________________________________________

    Mały transporter 1.650
    Duży transporter 3.200
    Lekki myśliwiec 77.012
    Ciężki myśliwiec 250
    Krążownik 24.563
    Okręt wojenny 1.506
    Statek kolonizacyjny 1
    Recykler 5.501
    Bombowiec 390
    Satelita słoneczny 463
    Niszczyciel 2.648
    Gwiazda Śmierci 2
    Pancernik 3.109
    Wyrzutnia rakiet 415
    Lekkie działo laserowe 506
    Działo jonowe 1
    Wyrzutnia plazmy 5
    Mała powłoka ochronna 1
    Duża powłoka ochronna 1
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor DOBERMAN [Ronin]
    ________________________________________________

    Krążownik 44.424 ( -307 )
    Niszczyciel 4.733 ( -2 )
    Pancernik 24.009 ( -17 )
    Mały transporter 10.662 ( -1.803 )
    Lekki myśliwiec 453.642 ( -74.412 )
    _________________________________________

    Agresor webber [Ronin]
    ________________________________________________

    Krążownik 6.644 ( -43 )
    Okręt wojenny 1.265 ( -5 )
    Pancernik 8.931 ( -2 )
    Lekki myśliwiec 128.587 ( -20.753 )
    Ciężki myśliwiec 855 ( -68 )
    Niszczyciel 369 ( -0 )
    _________________________________________

    Agresor Rafii [Ronin]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 1.380 ( -4 )
    Krążownik 11.705 ( -97 )
    Lekki myśliwiec 138.874 ( -23.155 )
    Pancernik 10.428 ( -5 )
    _________________________________________

    Obrońca chmieleks [OCB]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    3.282.068 Metalu, 3.995.316 Kryształu i 6.881.819 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 496.965.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 1.911.435.500 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 455.968.500 metalu i 219.008.100 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 14.159.203 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.


    Podsumowanie zysków/strat:

    Podsumowanie agresor
    Metal: 90.091.568
    Kryształ: 96.481.416
    Deuter: 5.597.819
    agresor zyskał łącznie 192.170.803 jednostek.

    Podsumowanie obrońca
    Metal: -1.155.919.068
    Kryształ: -608.069.316
    Deuter: -161.606.319
    obrońca stracił łącznie 1.925.594.703 jednostek.


    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4
  • Dzięki panowie za lot i że byliście do końca :E
    Z taką ekipa można latać ;P Tylko dlaczego ja mam taki mały udział w tym ;> Następnym razem ja podzielę XD
    Co do chmiela spoko kolo pogratulował i na jakiś czas odpocznie od Fidis ale myślę że wróci to nałóg więc życzę odpoczynku i po powrocie :gszo:
    "Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez ba­rana."
  • no pewnie b3jot 600 ze to nie twoj poziom;) musialbys sie spooooro nauczyc cieniasie
    tobie Rafii graty , odwaliles wiekszosc czarnej roboty no i Dobciu to juz byla formalosc 8-) rozumiem ze studenta na podczepke zabraliscie w ramach lekcji??
    co do mojej floty..... prawo TIMA..... była i nima 8-)
    swoje wiem ,swoje potrafie ;) nie raz nie dwa nawet dzis bez floty potrafilem Rafikowi podniesc cisnienie krwi i adrenalinki ^^
    kto wie......MOOOOZE KIEDYS ]:-D
    ps. gdzie bedzie mozna poczytac o finezyjnych dzialaniach webbera w tym starciu??
    "Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana."
  • Melmax ale w naszym składzie nikt nie studiuje, a ja nawet nigdy na studiach nie byłem więc chyba coś pomieszałeś :E

    Adrenalinke w tym locie podnieśliście tylko raz, próbując zrobić z nas totalnych kretynów, którzy nie potrafią dodawać i odejmować, to było tak słabe, że przez moment zastanawialiśmy się o co chodzi i czy można być tak naiwnym, to pewnie był twój plan ]:-D

    no pewnie b3jot 600 ze to nie twoj poziom;) musialbys sie spooooro nauczyc cieniasie


    szczególnie matematyki od was i liczenia fs z kolonizuj na podstawie czasów dostarczonych przez wtyke ;}

    swoje wiem ,swoje potrafie ;) nie raz nie dwa nawet dzis bez floty potrafilem Rafikowi podniesc cisnienie krwi i adrenalinki ^^


    hahaha
    ~650 ST na uni x1, #1 KFZ

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez ---Webber--- ().

  • Gratulacje co do akcji a dla Chmilekesa SzO - liczę, że takowa będzie

    Co do Weberka - heh skoro podnieśliśmy adrenalinkę to chyba z tą matmą nie jest aż tak dobrze - bo doskonale - przynajmniej powinieneś wiedzieć, że szans nie było w obronie, gdyby poleciały największe floty, które były akurat aktywne [ciach]

    a co potrafisz sam zdziałać czyż nie pokazałeś ostatnio na innym uni????

    jeszcze raz gratki dla R i D - nie rozumiem tylko po co ten rzep na "psim" ogonie

    Chmielu odetchnij i wracaj :)

    Administrator Forum Toadie:
    Flame ciacham
    Uzdrowiciel Dewianci Capella - po fuzji Andromeda
    Mow_mi_mamuska OCB - Fidis

    ........................................
    Marycha2-5 Insanes uni7 (przeszłość)

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Marycha2-5 ().

  • Dobra melmax skończ już bo od kilku miesięcy to w zasadzie nic więcej nie pokazujesz oprócz pisania głupich postów na forum i wstawiania ST ledwo ponad progu, a skończyłeś popisy zezłomowaniem swojej floty i osłabieniem sojuszu na następne kilka miesięcy, wszyscy się z ciebie śmieją już więc nie musisz dodawać nic więcej do tej puli ]:-D

    Tak marycha, zostałem zezłomowany dlatego, że nie grał ze mną dober i rafi :E pewnie gdyby grali ze mną to przypomnieliby mi, że jest coś takiego jak ogame i powinienem wracać do gry :roll: dajcie już spokój bo nadal jesteście mądrzy tylko na forum i takiej lamie jak ja jakoś nic, kompletnie nic nie jesteście w stanie zrobić oprócz jednej osoby, która kiedykolwiek odważyła się wystartować na moje moony jaką jest ekobot, bot który ma najwięcej jaj z was wszystkich
    ~650 ST na uni x1, #1 KFZ

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ---Webber--- ().

  • Ciekawa jestem jakie były kryteria tej czystki - bo chyba nie to,że połowę sojuszu stanowiły krety

    a moze sami odchodzili bo im Twoje weberku zabawki się nie podobały?!

    innych posądzasz o brak argumentów a w Twoich postach mozna je znaleźć???

    potrafisz tylko obrażać innych i zabłysnąć slangiem, hmmm .... bo czym innym mógłbyś

    proponuję sprawdzić - co oznacza słowo "przegryw" - dla nas tzn. OCB to tylko gra i zabawa, to tylko obrazki, które "malujemy" - raz są raz nie ma - stanowimy zgrany teem - znacznie liczniejszy od Roninów i strata floty może i zaboleć ale obok "przegrywu" to nawet nie leżało
    Uzdrowiciel Dewianci Capella - po fuzji Andromeda
    Mow_mi_mamuska OCB - Fidis

    ........................................
    Marycha2-5 Insanes uni7 (przeszłość)
  • Rafi dla coebie graty jak ogarnales temat. Dla Dobrego " szkoda" pisać bo to już formalność. Od kąd gram nie spotkałem lepszego gracza....
    Ehh a co do webcia to niestety chlopaki (edit: nie pomijając oczywiście Mamuśki ;)) wiedzą O Co Biega ;) tak czy siak jak wyczyscicie fidis stawiam flache :)
    "Skrobak"

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Zeff ().

  • Gratulacje dla Dobermana i Rafiego ladny stek mam nadzieje ze wszystko zgodnie z regulaminem:)

    Weber powiedz lepiej kto zadzwonil i wyszedles ze swojej forumowej wojny zeby zdjac u i poleciec tam gdzie Ci kazali.

    Szczycisz sie sojuszem gdzie chlopaki staraj sie cos zrobic a Ty starasz sie zbierac za nich laury. ZWYKLY BLAZEN

    Jeszcze raz gratki dla atakierow. Chmielu szo
  • Czekam co napisze lojciec.

    Widzę, że moje zdanie jest bardzo ważne na tym Uni :D ;}

    Gratulacje zgranej akcji , dużego procentu i zysku! :graty:
    Chmieleksowi życzę bardzo szybkiej odbudowy.
    A ja już gram tak tylko żeby grać, bo Ogame przeszedłem wyprzedzając ostatnio w statach Webbera i Dudu600. 8-)

    Pozdrawiam wszystkich 8-)
    Będziesz wspierał Ojca Dyrektora z całego serca swego, z całej duszy
    swojej, z całej renty swojej i ze wszystkich sił swoich, a Rozgłośnię
    Jego jak siebie samego.
  • Pogratulowac trzeba bo nie ma co ukrywac nie wierzylem w te klikanie i obliczenie a jednak...

    takze akcja skladna bez mozliwosci obrony z Naszej strony


    Sojusznikowi odbudowy bo jesli bedzie chcial grac a wierze ze tak bedzie to na pewno na momencie sie odbuduje i bedzie jeszcze flota lepsza niz byla


    MIlej niedzieli dla wszystkich
  • Dodatkowa ilość pól +25 163
    1.  
      Tak (155) 95%
    2.  
      Nie (8) 5%
    Gratulowałem na PW ,wiec i tu wypada też
    w końcu dorwaliście latawca typu moon--->moon 8-)
    Brawo za wyliczenie powrotu i to jeszcze na czas zero O_O
    Wydawało mi się że jest to niemożliwe ,szczególnie dlatego iż po wysłaniu Fs siedziałem jeszcze na koncie kilka ładnych chwil.
    Co do samej Akcji wszystkie decyzje były podjęte przez moja osobę
    dobrze wiedziałem że nie ma szans na obronę
    podałem sojusznikom inny czas powrotu w celu zmylenia przeciwnika
    i dlatego padła tylko moja flota, bo to łatwiej odbudować :D niż 4 floty


    Teraz odpoczywam a rano oglądam prognozę pogody w pierwszej kolejności :D
    Bawimy się dalej .... co do odbudowy to pewnie będzie tylko zastanawiam się po co ?(
    skoro gra tylko Doberman a inni pojawiają się okolicznościowo.
  • Wow w końcu wyliczone stacjonuj moon--->moon O_O Można powiedzieć akcja poezja i brawa czy chcemy czy nie trzeba bić 8-) Niema co udawać u mnie fs długi był i bez sensu było wracać 2 minuty po St do tego w gre wchodził by tylko lot przez gale co też kosztuje a paliwo w górę idzie :D Chęci do obrony nie zawsze wystarczają trzeba mieć też sprzęt i przygotowanie . Dzięki takim akcjom jest sens stawiać statki a nie tylko fabryki i patrzeć na cyferki . Do następnego ST oby OCB było po tej stronie prawidłowej, chmielu Tobie zimne piwo 2 dni odpoczynku i wracaj do ekipy :E