Aladyn [WINTER] & Ruda [WINTER] vs SafetyPress (Hippiasz [MRUCZKI]) ~ 7464.63%

  • Aladyn [WINTER] & Ruda [WINTER] vs SafetyPress (Hippiasz [MRUCZKI]) ~ 7464.63%

    Dla smakoszy opisów nuta na początek, co by się nie dłużyło czytając:

    Wczoraj namierzyliśmy Hippiasza bez aktywności przez ponad dwie godziny. Ekipa zebrana, wystartowaliśmy i... 3 minuty przed wlotem akta na moonie i flota poderwana. Niby pech, prawda? Nie pech, a oszukiwanie. Widząc taki zbieg okoliczności jak poderwanie floty na 3 min przed wlotem (do tego brak innych aktywności), już wiedziałem, co się szykuje. Niestety wczoraj nie dysponowaliśmy dokładnym czasem poderwania floty, bo do RW doszłoby szybciej.
    Śpieszę z wyjaśnieniami. Hippiasz korzystał z OGame Automizera :)

    Skan na 3 min przed wlotem:

    Domyślne ustawienia serwowane przez OA:

    Odrobina kalkulacji:

    I efekt końcowy ;] :


    Dzisiaj było prościej, ponieważ Hippiasz zamiast używać programu, grał sam. I przegrał :)

    Specjalne podziękowania dla Brzozy i AmstelLa. Podziękowania za chęci dla Ziela i grajtrollu :E
    Ode mnie pozdrowienia dla całego sojuszu WINTER oraz OLD.
    Od Rudej dla AmstelLa, WINTER i znajomych.

    To już prawie RW, ale jeszcze najpierw oficjalne zawiadomienie:
    Niniejszym uprasza się gracza Raven, który w dniu 21.05br (sł. dwudziestym pierwszym maja bieżącego roku) zajumał 6k reco, o wystosowanie ticketa do supportu i zwrot 50% zebranych surowców do gracza Ruda i/lub Aladyn. Niezastosowanie się do zawiadomienia skutkować będzie srogą zimą.
    Z pozdrowieniami, Dziadek Mróz





    Agresor Aladyn [WINTER]

    ________________________________________________

    Mały transporter 2
    Okręt wojenny 1.000
    Pancernik 2.000
    Ciężki myśliwiec 9.000
    Krążownik 12.450
    _________________________________________


    Agresor Ruda [WINTER]

    ________________________________________________

    Krążownik 14.767
    Pancernik 10.181
    _________________________________________

    Obrońca SafetyPress

    ________________________________________________

    Mały transporter 4.703
    Duży transporter 1.065
    Lekki myśliwiec 58.067
    Ciężki myśliwiec 168
    Krążownik 7.931
    Okręt wojenny 336
    Statek kolonizacyjny 5
    Recykler 9.354
    Sonda szpiegowska 562
    Gwiazda Śmierci 6
    Pancernik 2.781
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Aladyn [WINTER]
    ________________________________________________

    Mały transporter 1 ( -1 )
    Okręt wojenny 979 ( -21 )
    Pancernik 1.968 ( -32 )
    Ciężki myśliwiec 4.723 ( -4.277 )
    Krążownik 10.722 ( -1.728 )
    _________________________________________

    Agresor Ruda [WINTER]
    ________________________________________________

    Krążownik 12.511 ( -2.256 )
    Pancernik 9.986 ( -195 )
    _________________________________________

    Obrońca SafetyPress

    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    8.094.235 Metalu, 10.114.719 Kryształu i 11.125.515 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 178.865.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 981.218.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 479.404.800 metalu i 267.057.700 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 29.334.469 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________


    Szczątków łącznie zebranych przez agresor(ów):
    406.244.800 Metalu i 193.901.200 Kryształu


    Podsumowanie zysków/strat:

    Podsumowanie agresor
    Metal: 301.240.035
    Kryształ: 149.622.919
    Deuter: -247.485
    agresor zyskał łącznie 450.615.469 jednostek.

    Podsumowanie obrońca
    Metal: -579.859.235
    Kryształ: -337.232.719
    Deuter: -93.460.515
    obrońca stracił łącznie 1.010.552.469 jednostek.
  • Marlen, Starku wielkie gratki:)
    Żałuję że nie leciałem z Wami, ale jak chleje, to wolę urlopować:D
    Takich oszustów, jak Hippiasz aka SafetyPress, powinno się banować dożywotnio.
    Życzę mu teraz dwóch tygodni bana i końca z nałogiem.
    Odbudowy nie będzie na pewno.
    Do tego nie dopuścimy:)
    Graty wyniesienia śmieci i przetapiajcie:D
    Dzięki za dedy



    "Enemies to the east. Enemies to the west. Enemies to the south. Enemies to the north"

    WINTER

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez AmstelL ().

  • OA generuje aktywność w trybie aktywnym (farmienie, odświeżanie, latanie, złomowanie). W trybie pasywnym (generalnie podgląd ruchu flot oraz zawracanie flot) tej aktywności nie generuje. Stąd podniesienie floty tuż przed wlotem. Jak z 1+1 wyszło nam 3? Flota została zawrócona (bez generowania aktywności) po przebyciu około (randomizer) 95% czasu lotu i wróciła w wyliczonym czasie. Jak na starą wygę to nie masz pojęcia o niedozwolonych dodatkach do OGame, które towarzyszą tej grze od jej drugich urodzin.
  • Starrk napisał(a):

    OA generuje aktywność w trybie aktywnym (farmienie, odświeżanie, latanie, złomowanie). W trybie pasywnym (generalnie podgląd ruchu flot oraz zawracanie flot) tej aktywności nie generuje. Stąd podniesienie floty tuż przed wlotem. Jak z 1+1 wyszło nam 3? Flota została zawrócona (bez generowania aktywności) po przebyciu około (randomizer) 95% czasu lotu i wróciła w wyliczonym czasie. Jak na starą wygę to nie masz pojęcia o niedozwolonych dodatkach do OGame, które towarzyszą tej grze od jej drugich urodzin.


    Być nieogarem w tym temacie, to w sumie nic złego :D
    Nawet dobrze świadczy.
    Ale nie potrzebnie wtrącasz 3 grosze w obronie oszusta, nie znając tematu.



    "Enemies to the east. Enemies to the west. Enemies to the south. Enemies to the north"

    WINTER
  • Przecież każdy request do serwera na sesji użytkownika powoduje aktywność. Każdy. Żeby pobrać ruchy flot też musi iść request do serwera, prosty test, siedź z rozwiniętą listą lotów i naciśnij przycisk odświeżenia listy lotów, to wykona request do serwera na aktywnej sesji i zapali aktywność. Tyle mego.
    ~650 ST na uni x1, #1 KFZ
  • Alladyn na potrzeby zezłomowania gracza któy korzystał z OA pobrałem ten syf i sprawdzałem na czeskim ogame, skoro masz screeny ucieckzi floty to sprawdź sobie w ustawieniach że jest opcja odświeżania co ileś tam czasu to tam się wpisuje albo suwak też przesuwa

    a swoją drogą twoja teoria troche mnie śmieszy...

    zawrócenie floty bez generowania aktywności brawo wyższy skill klikania zawróconego stacjonuj...
  • No Marlenko :* nono.
    Kiedy tylko otworzyłem linka ze starciem, coś mnie w środku tknęło.
    Zachwyt, ekstaza, błogostan, to teraz czuję, gdy obejrzałem całe rw.
    te emocje, aura, cóż za widowisko!

    Zachwyciłaś mnie swą gracją, chcę z Tobą latać :x
    XoXoXo

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Marys ().

  • Nieważne jak i nieważne czy tak to się wyliczyło - ważne, że złom w Waszych śmieciarkach :] Graciochy dla zespołu !!!

    Przetapiajcie na pokojowo-ekonomiczne rzeczy !!!

    Obrońcy - mniej wiary w jakieś auto ustawiajki - jak sam nie odbierzesz lub wyślesz FSa to nie masz 100% pewności, że flota jest bezpieczna 8-)
    No i jak chcesz to życzę SZo lub urlopu :P
    uni Tarazed - Terror ---> OFF
    uni Virgo - Zaraza ------> OFF
    uni Wezn - Zaraza/RETRO -------> OFF
    uni Aquarius - RETRO --------> OFF

    uni Europa - BezNazwy --------> znowu nie śpię po nocach :D
  • Po pierwsze graty starcia! I wykorzystania błędu.

    Po drugie konto przekazałem bratu - miał ogarnąć i udźwignąć temat - nie podołał.
    Sam pisałem graczowi "Astellippe", że gram na dwóch uni i nie mam czasu ogarniać Libry - postanowiłem oddać bratu i wyszło jak wyszło.
    To że wysłał beznadziejnego fs na PZ to już kwestia inna.

    Jedno mnie tylko zabolało, a mianowicie oskarżenia o używanie jakichkolwiek programów.
    GO może się wypowiedzieć na ten temat, ja mówię NIGDY nie używałem i nie używam żadnych programów "wspomagających" grę w nielegalny sposób. Z posta Pana Satrrka dowiedziałem się, że jest w ogóle coś takiego. Teorie spiskowe na temat jakichkolwiek oszustw z mojej strony są KŁAMSTWEM!
    Zawsze grałem fair i zawsze tak grał będę.
    Nie używam botów czy jak zwał tak zwał, nie pushuję się kupowanymi kontami. Traktuję tą grę jak zabawę a nie życie.

    Trochę ogłady Panowie, zanim zaczniecie kogokolwiek oskarżać o oszustwo.

    Pozdrawiam i mimo wszystko przetapiajcie i latajcie dalej!
    LIBRA ON
  • Nie dopisujcie sobie teori spiskowej której nie ma.

    Boty nie komunikują się bezpośrednio z serwerem, każde zapytanie (akcja którą wykonuje bot) musi przejść przez konto co generuje aktywność. Aby bot podniósł flotę musiało dojść do odświeżenia konta, w przeciwnym wypadku nie wiedziałby, że na flotę kierowany jest atak. Więc jeżeli wcześniej nie było żadnych aktywności: albo bot musiał być ustawiony na bardzo rzadkie odświeżanie które wypadło akurat na około 3min przed dolotem - bardzo mało prawdopodona wersja. Albo najzywczajniej w świecie gracz siedzący na koncie odświeżył i podniósł flotę - znacznie bardziej prawdopodobna wersja. Tyle w temacie.

    Mimo wszystko graty wlotu.

    PS: Pozdro z zaświatów :D Jest zarąbiście. Polecam!!! :D
  • Jeżeli obrońca nie jest winny używania skryptu, zdecydowanie należą mu się przeprosiny.
    Osobiście po rozmowie z Webbem na ircu i Waszych postach nie jestem już o tym, tak przekonany jak wcześniej.
    poprzednich postów nie będę edytować dla ciągłości wątku.
    także Hippiaszu, jeżeli nie używałeś żadnego szarlataństwa, to ja Cię w swoim imieniu przepraszam, bo niczego tak nie lubię, jak nie uzasadnione oskarżenia rzucane na forum:)

    Acet.... to wróć i nas zezłomuj:D Mówię poważnie...
    Będę wdzięczny:D



    "Enemies to the east. Enemies to the west. Enemies to the south. Enemies to the north"

    WINTER
  • oszuściiii !!! nagoo ich na tą zimeee !!!! :DD obronca loguje sie od rana na koncie a pozniej tylko odświeża ... więc pewnie nie ma żadnego bota ;)) czysty niefart ... ;) alee ii tak cały parking przeorany ;DD złom pozbierany wiec po cóż drażyć ten temat ? napajać oczkaa póki waS jeszcze Zimaa nie zastałaaa oo ! :) Brawoo panowie, i Panie ;pp bd mieć na obrońcee oko na nowym uni ! :D za brak dedkow to juz kolejny minus ;)