Przyklejony Acetonitryl [GraOZlom] & Sienio [GraOZlom] & Kanade [GraOZlom] vs. zielu75 [WINTER] & astellipe [Elite] & Sky Is Over [WINTER] & ciamajdek [WINTER] & Ruda [WINTER] ~ 31865.16% TOP1 ACS OBRONA do WOJNY

  • Wielkie gratulacje dla zwycieskiej strony. Tak jak przedmowcy uwazam, ze wojna ta nalezy do najciekawszysch jakie mialem okazje obserwowac. Swietnie sie czyta rowniez ciekawe wypowiedzi graczy z obu stron. Pelna kultura i szacunek. Rzadko kiedy zdarza mi sie czytac wszystkie posty tak jak pod waszymi ST. Raz jeszcze gratuluje, piekna akcja!
    Nie ma tak dob­rze bro­nionej for­te­cy, której nie można by zdo­być pieniędzmi.
  • Ładna rozpierducha. Szkoda moich misiaczków ;( tym bardziej, że opuszczą mnie i nie będę miał z kimś spamować :E Agresorom - obrońcom :graty: ubicia zacnych flot i miłego przetopu.
    Juve per sempre sarà! 01.11.1897! 120 anni!

    UNII 64 PLAYER
    UNII Mizar / top 77
    UNII Rigel / top 34
    UNII Fidis / top 58
    UNII Libra / top 31

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez DLuGi xD ().

  • Fajnie wyszlo. Gratuluje zgrania tego wszystkiego w czasnie, z ludzmi i z innymi okolicznosciami rowniez :E
    It’s just if a person doesn’t have a sense of achievement in their real life it’s easy to lose themselves in a virtual world where they get a false sense of accomplishment. Leonard, "The Big Bang Theory"
    [headline][/headline]
  • Ola Boga co to się stało, człowiek odłożył na chwilę bagnet na nocną szafkę a tu takie rzeczy się dzieją.
    Naprawdę fajne starcie i % kozak.
    Gratuluję najlepszej ekipie jaka grała na Libra <3

    pozdrawiam wszystkich czy po tej czy po tamtej stronie
    PONAD 400 ST ogame.pl
    PONAD 150 HoF ogame.org
    .LK. Forever


    "W życiu nie ma nic gorszego niż przeciętność"

  • Ten procent jest tak gruby, że aż mi się tablica aktualizacyjna wiesza :P
    na prawdę super starcie, nie mniej gratulacje należą się także dla agresorów za twardą decyzję lotu do końca.
    TOP zostanie zaktualizowany na dniach, chwilowo jeszcze można podelektować się największą bitwą pancerną LIBRY.
    :)
    rachu ciachu i do piachu
    Leo - Draco - Deimos - Izar - Libra - Galatea


  • Gratuluje ekipie złomującej, z autopsji znam takie akcje.
    Sam się naciąłem na podobne podstawki, może nieco inaczej ale skutek był ten sam.
    Pokazaliście zgranie jakie trzeba na OG, ludzie na tym uni rzeczywiście są w porządeczku,
    fajnie sie bawicie i tak trzymać.

    SIenio i Acet, co do sposobu kończenia przez was gry,
    to olejcie lamusów co wszędzie widzą jakieś "ale",
    a sami nie postawili nawet 1/100 tego co wy,
    wiec nie wiedza jak boli taka strata.
    Strata, albo uwolnienie od zgubnego nałogu,
    więc może nienajgorzej się stało... ?
    Decyzja wasza, złom u Winter.

    Szkoda tylko, że teraz Winter straciło jak dla mnie jedyną konkurencje :]

    Jeszcze raz graty dla atakierów,
    obrońcom wielki szacunek,
    bo się należy za to co osiągneli tutaj i na innych Uni ;)

    Szczekacze do piachu, a reszta stawiać latajki i bawimy się dalej :D

    Xalynth [N-A] OFF 99 ST
    Cygnus [N-A] TOP 1 OFF 141 ST
    Izar [N-A] OFF 30 ST
    Quaror [N-A]
    OFF 68 ST
    Dorado [TOR]
    ON 48 ST
  • Gratulacje podstawki! Piekna akcja.
    Szkoda atakierow! Robili ladny rozpierduch na uni. Bedzie ich mi brakowac.
    Winter/Elite przetapiajcie.

    Jedna na najlepszych wojen jakie mialem zaszczyt obserwowac!

    Uni 33 TOP 65 poczatki nalogu... :spi:
    Uni 65 TOP 30 :spi:
    Barym FreeMoonMaker OFF :spi:
    Libra TOP 110 ON :bicz:
    Merkur TOP 16 ON
    :juzpotobie:
  • Joint Badura napisał(a):

    Swoja droga warto chyba dodac ze gdyby nie wystawka sadelko i cynki od putina, spakowac aceta oraz sienia nie umielibyście chocby stali pol nocy na bzfsie

    tak tak kochane winterki


    w zasadzie akcja ustawiana rzecz to mozna ujac

    Lets play!

    Odrzuciłam Twoje podanie i nagle gorzkie żale się zaczęły Panie kochan ? Zorganizuj taką akcję, pokaż co potrafisz to wtedy będziesz mógł oceniać poziom tego starcia.
    Bo jeszcze wczoraj zapewniałeś mnie, że chcesz być członkiem WINTER. Pomijam argument, że boisz się że wpakujemy Cię do wora, dlatego przyszło Ci do główki że chyba czas podkulić ogon i opowiadać pierdoły jaki Ty jesteś biedny bo Elite się rozpadło. Nie gram z ludźmi, którzy nie potrafią się opowiedzieć i uciekają od innych bo boją się o własny tyłek.

    Co do zarzutu jakże wylewnego Panie kochan... Nikt agresorom nie kazał lecieć, podjęli decyzję sami.

    Nick chociaż pogryzie Cię przez ten tydzień... nie zadziałał :(

    Joint Badura napisał(a):

    dla takich akcji warto grać ;)


    Pkt widzenia zmienia się z punktem siedzenia :P i polecam zapoznać się z definicją słowa Ustawka .

    Bajo.





    [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

    :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Ruda ().

  • oj ruda ruda poznasz dopiero co znaczy słowo strach


    Polecieli by czy nie sugestia zrobila swoje...

    tak tak Putin to do cb...

    Ruda 19.05.2016 18:34:19
    odpisalam Ci na forum. :) nie potrafisz uszanowac decyzji innych Twoja sprawa.


    Hah tym mnie rozbawilas, naprawde

    nie chce mi sie szukac na gadu, jak bardzo uszanowalas moja decyzje odnosnie nie mieszania sie w te wojne

    Bedziesz mi pisac dziewczynko o stachu, tchorzostwie

    ciesz sie ze konto dostalas bo inaczej mierniej bys piszczala
  • Kochaneczku... Straszyć to sobie możesz koleżanki w gimbazie, ale nie wiem czy Twoje cyferki, zrobią na nich wrażenie.
    Apropos Twojego podania do WINTER, byłem najmniej sceptyczny, ale teraz widzę na banq, że sojusz miał rację.
    Podziękujemy:)

    Twoje zachowanie, dowodzi tylko, że nie ma nic gorszego, jak odtrącona kobieta :)
    Okiełznaj emocje i bierz się za grę, a nie trollujesz na boardzie.

    Ruda Ci już wyjaśniła, że to zabawne, jak zmieniają się twoje opinie w zależności od punktu widzenia.
    Zdecydowanie podziękujemy, zarówno za Twoją wazelinę, jak i hejty.
    Koniec pitu pitu
    Gramy;)



    "Enemies to the east. Enemies to the west. Enemies to the south. Enemies to the north"

    WINTER
  • NO no nie sposób przejść obojętnie koło tego ST :D

    Super zorganizowana akcja, mało teraz na ogejmie takich akcji :)

    Oby więcej podobnych rw a nie tylko BFS ;)

    Ekipie atakującej Szo jeśli będzie a jak nie to powodzenia na innym uni :D

    Widzę, że przegrani przyjęli cios na klatę jak przystało na TOPowych graczy ale za to inni szczekacze płaczą jakby to oni dostali :D Panowie wyjdźcie na dwór czasami :P


    Amstel dziena za link, mógłbyś pozdrowić czasami hyhy :D Czekam na kolejne ;)
  • Procent-kosmos! :top1:
    Zysk- obrońca zyskał łącznie 2.050.895.200 jednostek. Kosmos! :top1:
    Będę częściej zaglądał na forum tego Uni, bo jest tu naprawde masa dobrych graczy =) :graty: :brawo: :bdb:

    WIELKIE GRATULACJE!
    A atakierom...cóż... może tym razem opozniajcie nie trzy razy a z dziesięć? :E :gszo:
    Będziesz wspierał Ojca Dyrektora z całego serca swego, z całej duszy
    swojej, z całej renty swojej i ze wszystkich sił swoich, a Rozgłośnię
    Jego jak siebie samego.
  • Gratulacje jeszcze raz i odbudowy obroncy a zapomnialem dodac, ze pozdrawiam z Fidisu - wszechswiata gdzie zlomu jest nędzne 30% :(
    Będziesz wspierał Ojca Dyrektora z całego serca swego, z całej duszy
    swojej, z całej renty swojej i ze wszystkich sił swoich, a Rozgłośnię
    Jego jak siebie samego.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Mariusz85 ().

  • astell napisał(a):

    Pikny % super akcja duze graty za stracie ,ale rowniez dla zezlomowanych ze potrafili po okruszkach wszystko rozkminic niestety wyszło dla nich na niekorzysc ale akcja super

    Tatko zaczni sam tez cos latac a nie tylko eco eco i gdzie 50k lm? ?(

    tatko siee w przetapianie zabawił :D chyba stwierdził że nie potrzebuje tylu wiatraków , ecoo to podstawaa ;D wiesz o tym

    Panowieee nie ma się co spinać , i tak każdy wyląduje w recach srogiej zimy ;D

    nie tylko o końcu gry agresorów zadecydowało to starcie ;) , aa wielu innych graczy też którzy tylko czekali i grali do zakończenia wojny ! :)
    3maj Cie siee , ii jeszcze większych zysków życze ! pozdro Winter
  • Zawsze jak duża ilość cyferek to jest łoooo :)
    Gratki obu stronom za widowisko, widać coś sie dzieje.
    Aceton napisałeś że spodziewaliście się... wiec może lepiej jakbyście zawrócili?
    Tym bardziej, że "śmierdziało".
    Myślę, że wtedy wykazalibyście się tym co o Was piszą w takich superlatywach, a tymczasem po prostu utopiliście.
    Czy zawrotka to wstyd? Lamerstwo? Brak jaj?
    Daliście się najzwyczajniej wrobić... szkoda Waszego trudu.

    Legion of Rome