[190] DOBERMAN [Ronin] vs. Floki [OCB] ~ 8594.52% - TOP 1 SOLO

  • Fidis

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • [190] DOBERMAN [Ronin] vs. Floki [OCB] ~ 8594.52% - TOP 1 SOLO

    Stagnacja na Uni, stagnacja w sojuszu - nuda, postanowiłem sobie w ostatnich 2 dniach zapewnić trochę rozrywki, wczorajsza próba się nie udała, więc trzeba było poprawić dzisiaj.
    Solówka pobita, zarobek jest, można odpocząć i zastanowić się nad sensem dalszych poczynań na oGame.

    Będzie czas do przemyśleń, bo po dzisiejszej nocy szturmowej zapewniłem sobie kilkudniowy odpoczynek, zgłoszenia już zapewne czekają :]

    Co do samego ataku to dziwy i cuda na kiju się działy, opisywał nie będę bo i tak znajdą się tacy, którzy wiedzą lepiej 0_o

    Na tę okoliczność nuta - "będzie zabawa, będzie się działo..." , Może się Unia trochę rozhuśta.
    Dla Flokiego (Ryszarda?) dzbanek wina i szybkiej odbudowy (jeśli ma ochotę).




    Dnia 10-05-2016 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor DOBERMAN [Ronin]
    ________________________________________________

    Gwiazda Śmierci 308
    Mały transporter 14.986
    Lekki myśliwiec 501.120
    Ciężki myśliwiec 100
    Krążownik 39.829
    Niszczyciel 4.749
    Pancernik 21.102
    _________________________________________

    Obrońca Floki [OCB]
    ________________________________________________

    Mały transporter 6.982
    Duży transporter 1.856
    Lekki myśliwiec 202.619
    Ciężki myśliwiec 724
    Krążownik 10.122
    Okręt wojenny 285
    Statek kolonizacyjny 76
    Recykler 7.677
    Sonda szpiegowska 2.429
    Bombowiec 251
    Niszczyciel 7.311
    Gwiazda Śmierci 3
    Pancernik 3.833
    Wyrzutnia rakiet 673
    Lekkie działo laserowe 274
    Ciężkie działo laserowe 3
    Działo Gaussa 12
    Wyrzutnia plazmy 8
    Mała powłoka ochronna 1
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor DOBERMAN [Ronin]
    ________________________________________________

    Gwiazda Śmierci 308 ( -0 )
    Mały transporter 12.011 ( -2.975 )
    Lekki myśliwiec 400.763 ( -100.357 )
    Ciężki myśliwiec 84 ( -16 )
    Krążownik 38.341 ( -1.488 )
    Niszczyciel 4.739 ( -10 )
    Pancernik 21.018 ( -84 )
    _________________________________________

    Obrońca Floki [OCB]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    29.756.493 Metalu, 11.843.218 Kryształu i 16.476.041 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 465.030.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 2.617.901.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 555.387.900 metalu i 304.064.100 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 58.075.752 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    471.735.900 Metalu i 304.064.100 Kryształu
    40.000.000 Metalu i 0 Kryształu
    40.000.000 Metalu i 0 Kryształu
    3.652.000 Metalu i 0 Kryształu

    Szczątków łącznie zebranych przez agresor(ów):
    555.387.900 Metalu i 304.064.100 Kryształu


    Podsumowanie zysków/strat:

    Podsumowanie agresor
    Metal: 245.147.393
    Kryształ: 195.260.318
    Deuter: 12.090.041
    agresor zyskał łącznie 452.497.752 jednostek.

    Podsumowanie obrońca
    Metal: -1.543.477.493
    Kryształ: -905.476.218
    Deuter: -227.023.041
    obrońca stracił łącznie 2.675.976.752 jednostek.


    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4
  • Gratulacje. Miało to powstać w zasadzie w identyczny sposób jakiś czas temu, powstało nieco później i wyszło świetnie.

    Te cuda podczas lotu to tylko dowód na to jak "uczciwi" są niektórzy gracze w OCB :)

    Gratulacje - jest jeszcze kilku takich co pewnie bardzo się ucieszą jak ich spakujesz w recki. Ciśnij dalej.
    ~650 ST na uni x1, #1 KFZ
  • pogratulowac by trzeba bylo ale tylko % i zysku...tyle wywodow na temat uczciwych starc...ehhh szkoda
    Ryskowi SZO
    a Doberkowi... bedzie moja odpowiedz na to ST ale zeby potem nie bylo lamentu na temat ,,uczciwosci,,
    "Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana."

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez -----MELMAK-------- ().

  • No to teraz grubo przywaliłeś :)
    Super wynik, bardzo miły zysk a skoro to OCB, to jeszcze większe brawa się należą :D
    "Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez ba­rana."

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez rafi777 ().

  • Pogratulowałbym gdyby to było zgodne z zasadami tej gry ( A wiesz, ze mimo tego, iz mnie wiele razy zlomowales zawsze Ci gratulowalem).
    Niestety nie było.
    Ryśkowi życzę odbudowy.
    Wierzę, że nie odejdzie z gry i ten serwer nie umrze.
    Szkoda, że w tej grze rządzi push i bash, czyli rzeczy które są zabronione regulaminem :(

    Dno...

    Mjuzik:

    [ciach]

    Super Moderator Dziuba:
    Usunięta piosenka zawierająca wulgaryzmy
    Będziesz wspierał Ojca Dyrektora z całego serca swego, z całej duszy
    swojej, z całej renty swojej i ze wszystkich sił swoich, a Rozgłośnię
    Jego jak siebie samego.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Mariusz85 ().

  • Nic tylko wieczny BAN dla takich graczy !!! Jest regulamin i co? gracz który doskonale wie co wolno łamie przepisy bo co dacie mu 3 dniowego bana mimo tego ze ktoś traci flote grajac pół roku . Śmiech i wstyd gra schodzi na psy ]:-D żeby mi postu nie skasowali wracam do tematu gratki Rychu za walke z oszustem :D

    Super Moderator Dziuba:
    Proszę nie kolorować całych postów
  • "Będzie czas do przemyśleń, bo po dzisiejszej nocy szturmowej zapewniłem sobie kilkudniowy odpoczynek, zgłoszenia już zapewne czekają :]"

    Wstyd i hańba chwalić się ST robionym od początku do końca wbrew regulaminowi !!! Taki topowy gracz a nie jest w stanie ustrzelić floty w grze fer play - żenada

    a gratulacje od sojuszników świadzczą tylko o poziomie gry sojuszu, który haniebnie zapisuje się w historii tego uni
    Uzdrowiciel Dewianci Capella - po fuzji Andromeda
    Mow_mi_mamuska OCB - Fidis

    ........................................
    Marycha2-5 Insanes uni7 (przeszłość)
  • Oho Sojusz Niebo przemówił, Kacmajor posłał swe nauki w eter :D
    To tak gwoli przypomnienia bo widzę, że coś z pamięcią u Was szwankuje.



    No i w skrócie, jakby komuś nie chciało się wertować tematu. Opis szlachetnego ACSa boczków :)

    Do samego końca nie wierzyłam, że to się uda... Po kilkutygodniowej obserwacji byliśmy pewni gdzie Rafii zrobił fsa, gęsi poszły na księżyc, zaraz po tym jak zgasło światełko. Ptactwo niestety nie poradziło sobie z moonem, nam pozostało tylko szybkie doprecyzowanie naszych wcześniejszych obliczeń.


    A teraz łopatologicznie. Bo widzę, że w temacie zaczęła wypowiadać się publika, która wciąż w strasznych mękach przechodzi proces ewolucji.


    1 - Sojusz OCB wstawia starcie TOP 1 ACS chwaląc się wyliczeniem z kolonizuj, potem wychodzi na jaw, że to kret umieszczony w Ronin podał dokładną godzinę powrotu floty Rafiego. Iście szlachetne :D

    2 - Moona Rafiego niszczyliście z konta KSF. Nawet nie ze swoich kont, no ale mniejsza o to...

    27.01.2016 21:28:29 GO Sideswipe KSF 06.02.2016 21:28:29 Multikonto (5/5)(I) + Bash (I) na Rafii

    Kluczowe w tym wszystkim jest słowo Bash. Więc wracając do tematu waszych wypocin pod tym starciem :)

    .............................................................

    norbert1987r napisał(a):

    Nic tylko wieczny BAN dla takich graczy !!! Jest regulamin i co? gracz który doskonale wie co wolno łamie przepisy bo co dacie mu 3 dniowego bana mimo tego ze ktoś traci flote grajac pół roku .


    Czyli mam rozumieć, że na Rafim Bash był spoko posunięciem, w końcu to tylko Rafi, a nie wielki guru Fidisu. Spoko było też sprzedanie czasu przez kreta. No bo Panie Ekobot Twój post pod starciem gdzie koledzy Bashowali moona Rafiego z GSówek wygląda tak:

    "Gratulacje a tym co nie wierni do kościoła precz :D Widać webber atmosfera się u was popsuje i co będziesz szukać kogoś kogo może nie być."


    Marycha2-5 napisał(a):

    Wstyd i hańba chwalić się ST robionym od początku do końca wbrew regulaminowi !!! Taki topowy gracz a nie jest w stanie ustrzelić floty w grze fer play - żenada

    a gratulacje od sojuszników świadzczą tylko o poziomie gry sojuszu, który haniebnie zapisuje się w historii tego uni


    Rodzynek Marycha :D Pozdrawiam 9 gale :) Przypominam Twój post pod Bashowaniem moona Rafieg i finezyjny ACS po którym kret sprzedał czas powrotu :)

    "Gratulecje - piękna i pełna adrenalinki akcja :) Obrońcy SzO"

    Nie no adrenalina była, a bash sie nie liczy bo moon nie spadł :D

    ............................................................


    Reszta sojuszu OCB chyba nie zabiera głosu bo ma trochę oleju w głowie (no chyba, że jakaś doba ciszy po Ryśku panuje), na pierwszy ogień w żywiole poszli Ci mniej rozgarnięci. Na forum błysk intelektu, a w grze jedyna misja jaką znają to stacjonuj moon ---> moon :) Chociaż nie Ekobot vel Norbert ostatnio krążki poderwał - więc zwracam honor 0_o


    Ryszard (Floki) brał czynny udział w złomowaniu konta Rafika, gdzie doszło już nie tylko do złamania reguł Basha, ale do wychwalania się pod niebiosa finezją starcia, które zostało najzupełniej w świecie przehandlowane przez sojuszowego kreta. No ale jak Doberman niszczy moona Ryszarda nie w 6 ale w 7 falach to już jest hańba :D.

    Zimna wojna trwa dalej, ale może oficjalny temat wypada zamieścić w dziale wojennym, coby regułą basha sojuszów OCB i Ronin nie obowiązywała


    Powtórzę po raz kolejny, My złoma na Rafiku pamiętamy i jesteśmy cierpliwi. :D :D :D :D
  • JEDZIESZ DOBI JEDZIESZ Z NIMI !!!

    tak sie zastanawialem pare dni temu czy jeszcze smigasz w te cyferki , patrze a tu dobi :) odpocznij i pociskaj dalej

    a tak na marginesie to trzeba bylo 17 fal wyslac , a nie ograniczas sie do 7 :)

    pozdrowienia od starego znajomego z bylego juz oriona :P jetzt wasat

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez TERMI8282 ().

  • Gratuluję szybkiej akcji w nocy - w zasadzie nie do wybronienia (chyba, że ktoś zasiada konto). Czyli jak to było: lotka, moon + teleport za anty i szybkie niszczenie? Z czystej ciekawości.
    Nawiązując do wypowiedzi powyżej rozumiem, że każde nagięcie regulaminu będzie tłumaczone "bo Wy także"? Trochę to na niskim poziomie. Możemy założyć jeszcze jeden odrębny temat "Wspominki kont" gdzie będziemy zamieszczać wszystkie nazwy kont, które posłużyły do ułatwienia sobie życia w postaci "gs'ówek" , "pushówek" itd (np. Amber Leaf, Loco, V-tec, Dudu). Niestety możliwości w grze dają zbyt duże pole do manipulacji co skutkuje później takimi zachowaniami. Praca GO pozostawia także wiele do życzenia gdyż nie jedno zgłoszenie jak np. przy próbie zniszczenia mojego księżyca na 1:457 przepadło (na szczęście support zajmuje się sprawą - ogromna ulga).
    Myślę, że większość nie zabiera głosu gdyż czeka na decyzję GO czyli zaledwie 3-dniowego bana - muszę przyznać, że kunszt skalkulowanego ryzyka.
    Pamiętam, że grając dawno temu na U29 były bany bez urlopu (nie pamiętam, za jakie wykroczenia)- przy rażącym łamaniu regulaminu myślę, że była by to dobra metoda na ukrócenie takich praktyk jak w tym ST.
    Nie ma zimnej wojny Dobermanie - myślę, że niedługo zostanie Tobie latanie na cele GS po 250% bo atmosfera na Fidis jest zwyczajnie średnia.
    Nazywanie przez Webbera oponentów "baranami" pozostawiam bez komentarza. Zawsze wydawało mi się, że niezależnie od przynależności do sojuszu można porozumieć się z każdym graczem. Niestety od dłuższego czasu widzę, że niektórzy leczą swoje kompleksy w tym wirtualnym świecie.
    U29 - OFF
    Yildun- ON
  • Tak, tak maicon, dalej pisz te swoje wywody, dalej próbuj argumentować te wasze poczynania. Prawda jest taka, że w każdym starciu płaczecie jak to wam źle i jak to my oszukujemy, a rzeczywistość pokazuje coś totalnie innego.

    Złomowanie przy czasie podanym przez kreta + Bash z gsówki = wszystko w porządku
    Złomowanie przy użyciu antymaterii + bash ze swojego konta = żałosne starcie, które nie powinno mieć miejsca

    Wasza logika jest tak płytka... a co do baranów, czy przypadkiem nie jesteście takimi baranami prowadzonymi przez wielkiego wodza melmaxa? ]:-D coś mi mignęło takiego kiedyś ]:-D

    Nie ma zimnej wojny Dobermanie - myślę, że niedługo zostanie Tobie latanie na cele GS po 250% bo atmosfera na Fidis jest zwyczajnie średnia.


    Straszne. Na pewno bardzo mu z tego powodu przykro :) To by tylko oznaczało, że albo skończycie grę albo zostaniecie pozłomowani do końca. Oba scenariusze są dobre.
    ~650 ST na uni x1, #1 KFZ

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ---Webber--- ().

  • A więc dodam coś od siebie, bo widzę że Doberman trochę mija się z prawdą, ale to już taka jego domena ;)

    Niszcz nie było 7(wersje z 9 też słyszałem), a było ich 10 :)

    Kolejną kwestią jest to czy Doberman nie miał basha przy robieniu moona, ale to już może zgłosić tylko bashowany, taki mały paradoks.

    Co do tych waszych tłumaczń dotyczących rafiego. Doberman wcześniej zaczął nieuczciwą jazdę czyt. mustafa, amber leaf, Loco, bash na Chmieleksie, ale to my zaczęliśmy z rafim :) Nie pierwsze i nie ostatnie takie wasze tłumaczenie, ale od tego jesteście specjalistami. Webber zaś musi mieć jakiś dzieciecy uraz do baranów, bo tak się ich czepił. Jakaś łąka? Coś ten teges? Czy jakiś przypadłość ludzi z KP?

    Kolejną prawdą jest to że najwięcej do powiedzenia mają Ci co nie grają.


    Ja się zpewne odbuduje, mimo że Doberman Dudu mi nie zasponsorował.

    Do następnego zabłąkane owieczki :*



    PS. Chyba wyjaśniła się pewna kwestia * ;)


    EDIT: Sobie SzO 600 ;)
    ?

    34 ST na OGame -> 15.042,48%

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ..:: RYSIEK ::.. ().

  • ..:: RYSIEK ::.. napisał(a):

    A więc dodam coś od siebie, bo widzę że Doberman trochę mija się z prawdą, ale to już taka jego domena

    Niszcz nie było 7(wersje z 9 też słyszałem), a było ich 10


    La boga :D Nigdzie nie napisałem, że fal było 7 - tylko, że za 7 falą moon spadł :) Poza tym skąd możesz wiedzieć ile było fal ? Przecież Cie na kocie nie było, moon spadł po 7 reszta zawróciła :). Trzeba jednak napisać jakiś fakt - więc Doberman mija się z prawdą - fal było yyyy 10 ! To ja napiszę - fal nie było 10 tylko 12, jak już posądzasz kogoś o kłamstwo to fakty przedstawiaj, to nie lotek - no ale taka już Twoja domena, mędrzec :)

    ..:: RYSIEK ::.. napisał(a):

    Kolejną kwestią jest to czy Doberman nie miał basha przy robieniu moona


    Czy kiedyś ktoś w historii ogame dostał bana za Bash przy robieniu moona ? Kurcze szkoda, że moon powstał po 3 próbie, sam bym siebie zgłosił i zostałbym pierwszym graczem w historii oGame który sam się zbanował robiąc próby moonowe. Poważnie ? :)

    ..:: RYSIEK ::.. napisał(a):

    Co do tych waszych tłumaczń dotyczących rafiego. Doberman wcześniej zaczął nieuczciwą jazdę czyt. mustafa, amber leaf, Loco, bash na Chmieleksie, ale to my zaczęliśmy z rafim


    Daj już sobie spokój z tematem "kto 2 dni temu ściszał telewizor" - temat moonowkowo/gsówkowy był wałkowany pół roku temu. Tak prowadziłem moonowke i gsówke, tak spadały z niej moony, tak dostałem bana za multi i tak odsiedziałem swoje. Każdy wie, listę waszych też znamy, Darks też nie tak dawno sobie urlopował, ale nie chce mi się włazić znowu do piaskownicy z tym tematem, bo to takie wytykanie palcem czyja kupa bardziej śmierdzi :)

    ..:: RYSIEK ::.. napisał(a):

    Ja się zpewne odbuduje, mimo że Doberman Dudu mi nie zasponsorował.


    No popatrz Flo Rida niżej w statach.

    ..:: RYSIEK ::.. napisał(a):

    Chyba wyjaśniła się pewna kwestia *


    U Ciebie się już raz wyjaśniła, jeszcze chcesz posiedzieć za nielegalne oprogramowanie na pręgierzu ? A nie no zapomniałem, myszka Ci w nocy spadła z biurka i Opera odświeżyła oGame - co za tym idzie przekupiony przez Ronin GO dał od razy Bana. Nie pomyl się czasem jak wpisujesz hasło do konta, bo załatwimy Ci próbę włamania :D

    Maicon napisał(a):

    Nawiązując do wypowiedzi powyżej rozumiem, że każde nagięcie regulaminu będzie tłumaczone "bo Wy także"?


    Oj Maicon, jak Ty wiecznie nic nie rozumiesz i nie rozumiesz... :)
    Przecież to Twoi sojusznicy zaczęli atakować w temacie, domagając się dożywotniego Bana za celowy bash, brzydząc się tym samym moją haniebną postawą i plugawością tego starcia :D Przytoczyłem tylko kilka faktów, które jasno pokazują jaka była ich postawa po jeszcze gorszym numerze który wyciął Rysiu na Rafiku, klaskanie z zachwytu, ohy , ahy i emocje :) Hipokryzja pełną gębą.

    Maicon napisał(a):

    Myślę, że większość nie zabiera głosu gdyż czeka na decyzję GO czyli zaledwie 3-dniowego bana


    A co dla mnie jest jakaś odrębna tabela kar ? Czym się różni bash na moona Rafiego od basha na moona Ryśka ? Ja przynajmniej użyłem swojego konta do niszczenia tym samym godząc się na karę, a Rysio bashował gsówkami żeby nie wylądować na pręgierzu. Ja się nie boje odpowiedzialności, nagiąłem zasady i za nie odpowiem. Mogłem przecież załadować anty na GSówke, zrobić lotke i przeklikać telepa. GSówka by sobie posiedziała 3 dni na urlopie i taki byłby finał imprezy.

    Maicon napisał(a):

    atmosfera na Fidis jest zwyczajnie średnia.


    A któż się przyczynił do "średniości" niej atmosfery ?
  • W przypadku tego starcia głównym problemem jest świadome złamanie regulaminu w celu osiągnięcia korzyści przy niskiej karze. I tylko i wyłącznie o to chodzi. Odniesienie się do wszystkich kont, które kiedyś pomagały robić ST jest efektem Waszego "wypominania". Czapka z głowy, że chyba po raz pierwszy zdecydowałeś się na bash z swojego konta (postawienie gsówki w układzie czy latanie z układu obok mogłoby się nie udać ze względu na czas operacji - więc nie dodawaj sobie, że w przypływie uczciwości postanowiłeś łamać regulamin ze swojego konta. Mamy za to dziękować?).
    To, że przytaczamy różne argumenty nie oznacza, że ja jestem w błędzie.
    Swoją drogą w sojuszu zawsze pisałem, że ilość Twoich ST jest tylko i wyłącznie efektem aktywności i systematyczności - co jest atutem. Przeszkadzał mi tylko od zawsze fakt posługiwania się dodatkowymi kontami (o czym pisałem niejednokrotnie).

    Z Webberem nie będę wdawał się w dyskusje bo jak zwykle ma tendencję nie odnoszenia się do moich wypowiedzi tylko pisania o "odpowiedzialności zbiorowej" (bo Melmax to, Melmax tamto, bo Wy, bo u Was w sojuszu). Każdy wypowiada się w swoim imieniu i fajnie gdyby chociaż raz potrafił nie pisać o wypowiedziach innych osób tylko ustosunkować się do moich słów. A zniżając się do jak zwykle niskiego i zaczepnego tonu wypowiedzi człowieka, który rzekomo jest dojrzały - z finezyjnymi urlopowiczami nie będę dyskutował.
    U29 - OFF
    Yildun- ON
  • Kieruj zatem pretensje do operatorów gry, dlaczego kara za bash jest tak niska. Swoją drogą wszystko było kwestią szczęścia, moon mógł spaść za 1 podejściem, spadł za 7, w piach zleciało 13 gęsi - oczywiście, że wołałbym aby wszystko zakończyło się po 1 rundzie, ale kalkulując straty gęsi, skale działania, potencjalny wymiar kary jak i wcześniejszy przekręt z Rafikiem nie miałem żadnych skrupułów. Teraz można sobie gdybać, ale uważam że w odwrotnej sytuacji też nie byłoby taryfy ulgowej :)

    Także sprawa zostaje przez sojusz OCB przedstawiona tak, że Ryszard został zezłomowany tylko i wyłącznie przez naruszenia zasad basha, a prawda jest taka, że po prostu dał przysłowiowej dupy, nie można przewidzieć ile potrzeba fal do zniszczenia moona, więc chwytając się jak baletnica takiej pierdoły usprawiedliwia swoją wtopę.

    W każdym sporcie zespołowym masz kary za przewinienia, dopuścisz się go raz to otrzymasz ostrzeżenie, za drugim lub trzecim wylatujesz z boiska, można to porównać do działań na ogame, żółta kartka za bash, kolejny bash będzie już ostrzej karany. Możesz przewinić bez sensu, albo przyjąć na klatę żółtą kartkę w "wyższym celu" - ja tak zrobiłem, przekalkuluj sobie jaki mam rzeczywisty profit z tego starcia i nie chodzi tu o zebrany złom, ale o korzyści na późniejszym etapie gry - nie tylko ja ale i sojusz. To był po prostu ruch strategiczny, w mojej ocenie dobry ruch strategiczny, możesz to potępiać - takie masz prawo.
  • odpowiadajacna wypociny DUDU600 odpowiem muzycznie....
    slowa posenki pasuja do ciebie idealnie...
    wracajac do tematu.....uprzedzilem lojalnie ze albo polegne albo wywine taka swinie ze jeszcze takiej na fidisie nie widzieli. potem bedziecie mogli płakac....
    nie ma co płakac nad rozlanym mlekiem, bedzie odpowiedz z mojej strony ktora bedzie zarazem koncem mojej gry na fidis po ktorej stronie... sie zobaczy 8-)
    "Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana."
  • Gratki starcia obroncy szo!


    Ty webber jestes ciekawą postacią.
    Straszyles kilka osób banami a 2 dni pozniej sam dostales bana za push. :quasi:
    W Roninach widziales 5 konfidentow (2 samych odeszlo-w tym ja) a 3 wywaliles a pozniej sam okazałeś się konfidentem. :quasi:


    Będziesz wspierał Ojca Dyrektora z całego serca swego, z całej duszy
    swojej, z całej renty swojej i ze wszystkich sił swoich, a Rozgłośnię
    Jego jak siebie samego.

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Mariusz85 ().

  • 1. Dziwne jest to że wałek na mnie tłumaczycie wałkiem na rafim, a wałka na rafim nie tłumaczyłeś sobie swoimi wcześniejszymi wałkami(mustafa)
    2. Wiesz... Ja przed sojusznikami nie zgrywałem głupa że robie FS na 1 czy 2 gali, a flota dziwnym cudem znalazła się na 9 gali :) Napisałem że dałem dupy, ale Twój wałek dopomógł wszystkiemu.
    3. Dziwne również to że nie wiesz w której fali padł moon, przecież byłeś wtedy na koncie...
    4. Nie wiem czego nie rozumiesz w tym co napisałem że było 10 fal niszcz. Ty wcześniej napisałeś że było 7. Rozumiem że sam nie rozumiesz tego co napisałś?
    5. Bash wynosił 13 ataków. 3 farmingi i... kto dobrze odpowie ten wygrywa talon na ... ]:-D Nie, nie 7 :D

    Nie wiem kto Ci tam niszcz ogarniał, ale dopytaj dobrze, w której padł moon, bo głupio nie wiedzieć a chwalić się takim ST :)

    Tyle ode mnie w temacie. Pora na odbudowe. Następnym razem lepiej przygotuj się do lekcji ;)
    ?

    34 ST na OGame -> 15.042,48%

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ..:: RYSIEK ::.. ().

  • Byłam chyba drugą osobą z OCB która dała wpis, wcześniej parenaście wpsów było Roninowskich -
    "Reszta sojuszu OCB chyba nie zabiera głosu bo ma trochę oleju w głowie (no chyba, że jakaś doba ciszy po Ryśku panuje), na pierwszy ogień w żywiole poszli Ci mniej rozgarnięci. Na forum błysk intelektu, a w grze jedyna misja jaką znają to stacjonuj moon ---> moon :)"
    to rozumiem że moja mała ilość oleju oznacza całkowity brak tych osób, które wcześniej się wpisały. Sorki Dober ale nie znasz mnie i mnie nie obrażaj - nie wymieniliśmy ;p chyba, żadnej wiadomości ze sobą przez cały etap mojej gry na tej uni, a to jak robię fsy i gdzie hmmm czemu jeszcze one latają???? Nooo bo to marny kąsek? - dziwne by ekowiec robił fsy w inny sposób niż stacjonuj - mi nie szkoda deu na fs - to tylko jakieś 30-40k deu dziennie.

    To nie jest moje pierwsze uni i doświadczenie mam duże i nie jedną akcję zrobiłam i nie jedne ST

    Gdybyś zagrał fer - dopuszczalna ilość slotów pogratulowałabym - bo to czy ktoś korzysta z anty czy nie, czy ładuje kasę czy nie - jego prywatna sprawa - ale łamanie celowe zasad gry by coś udowodnić ........ - tylko co udowodnić? hmmm dla mnie to dyskwalifikuje takiego gracza - gracz bez zasad bez honoru jest dla mnie nikim

    ale fakt trzeba by umieć grać by sprytną akcję zrobić - by móc kogoś zgodnie z zasadami pokonać - to tak jakby ktoś wjechał na Kasprowy kolejką i twierdził, że zdobył szczyt

    ciesz się tym ST jak Ci radość sprawia - ale jeżeli tyle Ci do szczęścia trzeba to współczuję
    Uzdrowiciel Dewianci Capella - po fuzji Andromeda
    Mow_mi_mamuska OCB - Fidis

    ........................................
    Marycha2-5 Insanes uni7 (przeszłość)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Marycha2-5 ().

  • Ubaw widzę trwa :) Rysio teraz poważnie - a nie przyszło Ci do głowy, że nikogo nie interesuje ile tych fal było ? :D Kogo to obchodzi ? Dostałeś pstryczka w nos i próbujesz wyidealizować swoją wtopę jakimiś dyrdymałami pisząc pierdoły o ilościach fal czy bashu za próby moonowe. Naprawdę miałem Cię za bardziej ogarniętego zawodnika, ale muszę przyznać, że dość znacznie się pomyliłem. Przestań już płakać, wyhoduj jaja i weź się za odbudowę jak masz taki zamiar. Przyjmij porażkę, pogratuluj (chociaż na to już za późno bo wolałeś sobie popłakać) i odegraj się jak dasz radę, albo przynajmniej spróbuj - zamiast tego zajmujesz się wywodami - "fal było 7, 8, 10, a i wersję z 9 słyszałem, a może 13, 12" - no człowieku weź się ogarnij. Robisz z siebie ofiarę jakiegoś spisku, a najzupełniej w świecie zaszyłeś się na 8 gali i pierdziałeś w krzesło z myślą że i tak nikt tam nie poleci, dostałeś dzwona i zacząłeś się użalać jak to straszliwie zostałeś oszukany.

    Na początku to było zabawne, no ale teraz te Twoje historie rodem z programu "I'm sorry" są żenujące, głowę sobie dam uciąć, że gdyby akcja na Rafiku skończyła się zrzuceniem moona z bashem a nie wystawką czasu powrotu nikt z Ronin by nawet nie wspomniał o tym.

    ..:: RYSIEK ::.. napisał(a):

    Następnym razem lepiej przygotuj się do lekcji

    Tak w temacie pod swoim własnym dzwonem będziesz mi lekcji udzielał....ależ Ty jesteś zakochany w swojej mądrości :D

    Marycha2-5 napisał(a):

    Gdybyś zagrał fer - dopuszczalna ilość slotów pogratulowałabym - bo to czy ktoś korzysta z anty czy nie, czy ładuje kasę czy nie - jego prywatna sprawa - ale łamanie celowe zasad gry by coś udowodnić ........ - tylko co udowodnić? hmmm dla mnie to dyskwalifikuje takiego gracza - gracz bez zasad bez honoru jest dla mnie nikim

    W bashu i wystawce na Rafim gratulowałeś, w bashu na Ryśku już nie - więc są dwie opcje - albo masz problemy z konstruktywnym myśleniem, albo jesteś hipokrytą. Mało mnie obchodzą Twoje gratulacje lub ich brak, stwierdziłem tylko fakt. Poza tym ja nic nikomu już udowadniać nie muszę, gram już dla własnej przyjemności i swoich prywatnych statystyk.

    Hejduk napisał(a):

    Nie moje uni, ale naprawdę tyle płaczu o... bash? Wy tak na serio? Chyba pierwszy raz się z czymś takim spotykam


    Nie znam kolegi, ale zgadzam się - również trochę serwerów zwiedziłem i na żadnym nie wylano tylu łez co tu.



    Do zobaczenia za kilka dni, jak wrócę to wywołamy sobie kilkumiesięczną wojenkę i będziemy się bashować do woli :) Dobrej nocy wszystkim.
  • Hahaha jednak warto tu zglądać od czasu do czasu...

    Graty "Dobry" stejka , piękny złom no i na samym guru OCB.

    A co do płaczkow skoro ściąganie flot "konkurencji " za pomocą wtyki uważają za jakże tu często używane 'honorowe' 'fair play' itp. To chyba szkoda czasu na dyskusję.

    Wal dalej ja tam będę podziwiał ;) Pozdro!!!
    "Skrobak"