Sienio [GraOZlom] & Kanade [GraOZlom] & Daisy [GraOZlom] vs. ogame1 [WINTER] - 11936,15% TOP1 ACS WOJNA

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Sienio [GraOZlom] & Kanade [GraOZlom] & Daisy [GraOZlom] vs. ogame1 [WINTER] - 11936,15% TOP1 ACS WOJNA





    Witam,
    Wojna pomiędzy uciśnionym GoZ, a Winter & Elite trwa w najlepsze, zamiast rozpracowywać puste moony dla 500% porywamy się na coś nieco większego :)
    Padła flota top 10 tak więc jest hype, jest zysk i famfary, szkoda tylko ze zamiast miliarda zysku zebralismy ochłapmy mety bo Astell(wtedy jeszcze bez sojuszu) ukradł nam 30k rec będąc w jednym układzie z obrońcą.


    Dedykacje od naszej trójki przede wszystkim dla całego sojuszu Gra o Złom, dla tych co tracą moony, sprzedają paliwo, ciskają obelgami i wiernie kibicują flotom walczącym. Szczególne pozdrówki dla Aceta który wracając do domu spóźnił się 10 minut na lot i pomagał w obserwacji celu, Tatara, który zawsze jest skory do pomocy i Olszyna za ''zrobimy im z dupy cygnus'' :D


    Ogólnie bardzo mnie niepokoją transfery kont/graczy u konkurentów. Ruda awansowała po felippe na top 7, tu ktos z elektrody nagle ma top 3 flot, my wolimy rozwijać własne konta od początku, przynajmniej potem jest większa satysfakcja. No i na marginesie: I tak wszystko koniec końców wyląduje w moich recach

    Pozdro!



    Dnia 09-05-2016 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Sienio [GraOZlom]
    ________________________________________________

    Krążownik 4.000
    Okręt wojenny 2.014
    Pancernik 8.005

    _________________________________________

    Agresor Kanade [GraOZlom]
    ________________________________________________

    Krążownik 3.000
    Okręt wojenny 2.214
    Pancernik 4.770

    _________________________________________

    Agresor Daisy [GraOZlom]
    ________________________________________________

    Ciężki myśliwiec 27
    Krążownik 3.662
    Okręt wojenny 47
    Pancernik 9.667

    _________________________________________

    Obrońca ogame1 [WINTER]
    ________________________________________________

    Mały transporter 12.322
    Duży transporter 2.101
    Lekki myśliwiec 8.498
    Ciężki myśliwiec 7
    Krążownik 14.890
    Recykler 22.335
    Sonda szpiegowska 31
    Niszczyciel 809
    Gwiazda Śmierci 28
    Pancernik 2.715
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Sienio [GraOZlom]
    ________________________________________________

    Krążownik 2.594 ( -1.406 )
    Okręt wojenny 1.725 ( -289 )
    Pancernik 7.168 ( -837 )
    _________________________________________

    Agresor Kanade [GraOZlom]
    ________________________________________________

    Krążownik 1.920 ( -1.080 )
    Okręt wojenny 1.876 ( -338 )
    Pancernik 4.260 ( -510 )
    _________________________________________

    Agresor Daisy [GraOZlom]
    ________________________________________________

    Ciężki myśliwiec 11 ( -16 )
    Krążownik 2.312 ( -1.350 )
    Okręt wojenny 41 ( -6 )
    Pancernik 8.665 ( -1.002 )
    _________________________________________

    Obrońca ogame1 [WINTER]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    8.664.883 Metalu, 1.703.450 Kryształu i 15.626.317 Deuteru
    97.004.754 Metalu, 0 Kryształu i 9.640.246 Deuteru
    20.179.877 Metalu, 0 Kryształu i 4.820.123 Deuteru
    22.589.938 Metalu, 0 Kryształu i 2.410.062 Deuteru
    22.364.969 Metalu, 0 Kryształu i 1.205.031 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 349.049.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 1.554.333.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 720.787.900 metalu i 472.827.600 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 206.209.650 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    44.981.100 Metalu i 0 Kryształu
    137.010.000 Metalu i 137.010.000 Kryształu
    91.486.800 Metalu i 28.513.200 Kryształu
    140.000.000 Metalu i 0 Kryształu

    Szczątków łącznie zebranych przez agresor(ów):
    413.477.900 Metalu i 165.523.200 Kryształu


    Podsumowanie zysków/strat:

    Podsumowanie agresor
    Metal: 408.511.321
    Kryształ: 36.855.650
    Deuter: -9.205.221
    agresor zyskał łącznie 436.161.750 jednostek.
    Agresor zdobył 134.671 punktów honoru.


    Podsumowanie obrońca
    Metal: -1.024.730.421
    Kryształ: -546.800.450
    Deuter: -189.011.779
    obrońca stracił łącznie 1.760.542.650 jednostek.
    Obrońca zyskał 48.819 punktów honoru.




    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Kanademruu ().

  • Brawo Ty , brawo ja, brawo My :D

    Super zgranie, szybki wlot, recki sie troche wlekły ;)
    Dofarmy ladnie weszły czego chciec wiecej? Ano tego zeby co niektorzy gracze mieli troche szacunku na poczatek do samego siebie pozniej do innych.

    Bo to my gracze tworzymy wspaniałą otoczke tej gry , przez co chce sie grac.
    Niestety nie wszyscy to rozumieją, cyferki zawrocily w glowie.i sieją ferment

    Ps.Jednak nadają sie do tarcia chrzanu :)

    Pozdrawiam
    GraOZłom
    10 przykazań gracza OGame
    1. ...
    2. ...
    3. ...
    4. ...
    5. ...
    6. ...
    7. Pamiętaj, współczuj temu kto zniszczył twoją flotę - prawdopodobnie nie ma nikogo poza OGame.pl
    8. ...
    9. ...
    10. ...ostatnie pozostawiam Tobie...
  • Od siebie dodam,że nie mamżalu. Jak by mi w układzie leżało 1.2kkk surki to bym sie nie zastanawial recow slac także gratuluje czujności ale szkoda wielka. Wiadomo kto bedzie teraz top 1 przy takim zysku za frajer. :)
    Fajnie ze procent do wojenki - mysle ze to sie liczy najbardziej pluys na waciki bedzie wiec jest ok.
  • Kanademruu napisał(a):

    Ogólnie bardzo mnie niepokoją transfery kont/graczy u konkurentów. Ruda awansowała po felippe na top 7


    Dostałam w prezencie :D czego się tu obawiać? Konto zmieniło tylko sojusz, które i tak było stroną przeciwną w tej wojnie.
    Co do samego rw, piękny % przyjemny dla oka :P Gratuluje. PZ coś skubnęliście, na minus nie jestescie. :)
    Wojna nabiera tempa ... dobrze, obawialismy sie że Wam spadło ciut morale :P

    Północ pozdrawia <:





    [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

    :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Ruda ().

  • W sojuszu nie byłem bo wlasnie do dzis mialem czas stuknac ogame1,skoro byl w recach wrocilem ;P

    Akurat dzis zawalilem obserwacje a wy wykorzystaliscie ,zysk wszyscy mamy .Przykro mi ze zaniumalem zlom ,ale mysle ze wiekszosc by tak zrobila
    Graty starcia oczywiscie czekam na kazdego chetnego mnie zezłomowac 8-)
  • bake69 napisał(a):

    prawdziwy akt wojny :D GZ Panowie za ogarnięcie akcji :)

    pomyśleć że to początki wojny :D pozdro dla GoZ :)

    wintery są zbyt pewni siebie od samego początku :/ mimo iż przewaga flot jest dosyć spora , GoZ będzie walczyć do końca :D

    mam nadzieję , że do końca bo ciekawie się zapowiada ^^ zmusiliście po tym gongu juz do myślenia 50 % ludków ;d a tak tylko jeden zajmował się wcześniej tą wojna :top1: większa uwagaa więcej skanów więcej % :]]]] mimo wszystko brawo wyczucia , procenty wojenne także pogratulować wypada , i bawimy się dalej

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez bee3joT ().

  • Kanade dostałą to gra nic więcej w temacie...

    Graty ubicia noname, najbardziej zagadkowy lotnik na uni

    można powiedzieć astell żeś na tym zyskał lepiej niż sam miał byś lecieć...

    obrońcy pogrania w jakiś farmerów czy coś jest spokojniej sadzisz sobie roślinki i wzasadzie tyle
  • Ta wojna na długoo bedzie pamietana na Librze .... i dlugo dlugo nikt nie pobije ilosci obserwatorow ktorzy dziennie zagladaja tu w poszukiwaniu kolejnych mega ST do wojny :) Gdyby tak Mruczki jeszcze wtracily swoje 3 grosze ...... Tak czy inaczej mega ciekawie :) Gratuluje Starcia ... Deu odzyskany ... Za mete Opancerzenie wrzucajcie ... Astell - Przyczajony Tygrys .... :D super ... czekamy na wiecej :)
    53(x1) - top 20 - off flota

    60(x2) - top 100 - off eko

    fornax(x5) - top 20 - off flota

    libra(x2)- top 30 - ON eko

  • Rebelia podniosła głowę i kontratakuje:D
    Graty %tu wojny. Zysk na szczęście u Astella.
    Wojna nabiera rumieńców, choć na razie to zagraliśmy w najsłabsze ogniwo:)
    Mam nadzieję, ze do samego końca będzie ciekawie i później też.
    bawimy się dalej



    "Enemies to the east. Enemies to the west. Enemies to the south. Enemies to the north"

    WINTER
  • astell napisał(a):

    W sojuszu nie byłem bo wlasnie do dzis mialem czas stuknac ogame1,skoro byl w recach wrocilem ;P

    Akurat dzis zawalilem obserwacje a wy wykorzystaliscie ,zysk wszyscy mamy .Przykro mi ze zaniumalem zlom ,ale mysle ze wiekszosc by tak zrobila
    Graty starcia oczywiscie czekam na kazdego chetnego mnie zezłomowac 8-)



    A jak ktoś tobie gwizdnie złom sprzed nosa to się robisz nerwowy :P

    Co do starcia bardzo efektowne. Gratuluję TOPki
  • Ech....pech chciał że akurat mi telefon padł a dzwonił Kanade że jest akcja :(

    Chętnie dołożyłbym swoje dwie cegiełki do tego starcia :D

    Graty, graty i jeszcze raz graty. Przepiękny % i to do wojny. Obrońcy po zachowaniu chyba nie ma co życzyć Sz.O :)

    Co do zysku i ponad 600kk złomu podrypanego przez astella...może to i racja że pewnie większość z nas by poleciała i zajumała ten złom..to Ci przyznam, byłeś czujny zebrałeś 600kk co w momencie w którym wróciło wraz z recami przeklikałeś wszystko we flotę. Natomiast nie kumam dlaczego sojusz Winter przystępuje do wojny po jednej stronie z kimś kto chce ściągnąć im sojusznika...bo jak sam otwarcie astell przyznał wyszedł z Elite jak dołączyli do Winter w wojnie, tylko żeby walnąc ogame1, ten padł i powrót do wojny i Elite. Delikatnie ujmując dziwne...ale cóż...wasz wybór, skończy się wojna to pewnie na 3/4 waszego sojuszu zacznie znów polować :D


    Jedziemy dalej z tym koksem!

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Acetonitryl ().

  • Piekne gratulacje Panowie za tą pikną akcje, szkoda ze sondy nie moglem dolaczyc :D
    TO mi sie podoba, ekipa Izar w akcji, szefciu tez jest na miejscu, czego chcieć wiecej :D
    Dzieki Czubek za poparcie hahaha, no to losy wojny troche sie zmienily,
    zycze nam chlopaki dalszych wiktorii a naszym oponentom wiecej NAJEMNIKOW,
    co by przypalu nie bylo jak Rudzielec wojne [ciach] ]:-D
    I tym samym gratuluje WINTEROM tych zacnych RW z latania po satkach,
    wiecej sie po was nie spodziewalem :]

    Szkoda mi jedynie Ziela, że dał sie wykupic za przyslowiowy grosz,
    no ale przyjdzie czas, że sam będzie żałował, chociaz dobry z niego gracz :D
    Pozdro i lecimy dalej !
    Moderator Tygrys`glodny:
    Upominam za pseudocenzurę.

    Xalynth [N-A] OFF 99 ST
    Cygnus [N-A] TOP 1 OFF 141 ST
    Izar [N-A] OFF 30 ST
    Quaror [N-A]
    OFF 68 ST
    Dorado [TOR]
    ON 48 ST
  • olszyn4 napisał(a):

    co by przypalu nie bylo jak Rudzielec wojne [ciach] ]:-D

    Co nowe uni tym szczekasz bardziej :P nikt do Ciebie nie sapie. Był czas że wpisywałeś się jak czlowiek do ST , teraz widzę znowu coś odwalilo :)
    żenada.
    A dogadywanie z lotami po satkach... jeżeli jest na tyle zostawione na kolonii by spelnilo próg .. nie widze tu nic czego mozna sie czepiac :)
    Przyjęliśmy % na niekorzyść z taką samą pokorą jak przeciwnicy swoją stratę. Bfs za bfs. Dodatkowego wycia nie potrzebujemy.
    Słyszałam też że moje konto Cię boli... jakby to cokolwiek zmienialo :P ale pitolic bez sensu potrafisz, w sumie nic nowego ;)

    Bajo.





    [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

    :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Ruda ().

  • Dlaczego nikt nigdy na mnie się nie użala i nie płacze jaki jestem zły i niedobry? Staram się i staram, a cały czas mnie pomijają :quasi:
    Zastanawia mnie, czy lecieliście na pewniaka, czy też obawialiście się obstawki. U mnie skanów żadnych chyba nie było, a i sąsiedzi nic nie wspominali, więc myślę jednak, że mieliście pewność co do afki abrońcy :)
    Pogratulować wam, ale pozazdrościć to astelowi. Surowca na tyyyyyleeeee kopalni :)
  • O Panowie piękna akcja widzę że % ubiliście piękny po tym jak mnie dorwali jak piłem wódeczkę hehehe

    Brawo Brawo pozdrawiam cały sojusz i wykończcie ich do ostatniego Panca hehe

    Pozdrawia Arni z realu, jest pięknie :):):):):)