Przyklejony bruner111 [Exp] vs. egzorcysta [T Rydzyk] 68646%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • bruner111 [Exp] vs. egzorcysta [T Rydzyk] 68646%

    Na wstępie pozdrowienia dla wszystkich EXP-ówa w szczególności Calineczce który pomógł pozbierać a także służył radą i towarzystwem
    podczas lotu
    Akcja bez specjalnej finezji skan, flota na planetce godziny poranne dwa wloty dwa razy nawracały recki plus recki Calineczki
    Egzo uznał że był to atak zdradziecki .. no cóż ani nie był w w soju ani w buddzie od kilku miesięcy a usunięcie go z buddy uzasadniłem tym że może nadejść taki dzień że będę brał udział w ataku na niego. tym bardziej że 5 maja w naszych rozmowach był moim zdaniem wyraźny sygnał że to może nastąpić lada dzień i Egzo to podejżewał
    Postaram się udostępnić fragmenty tych rozmów by każdy mógł ocenić, i to tyle , więcej nie będę tłumaczył nikomu. przykro że ze strony Egza poszły wobec mnie groźby pozbawienia życia


    Dnia 08-05-2016 --:--:-- następujące floty spotkały się w

    Agresor bruner111 [Exp]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 1.000.663
    Ciężki myśliwiec 12
    Krążownik 34.267
    Okręt wojenny 28.170
    Bombowiec 19
    Pancernik 40.989
    _________________________________________

    Obrońca egzorcysta [T Rydzyk]
    ________________________________________________

    Mały transporter 54.944
    Duży transporter 11.724
    Lekki myśliwiec 331.924
    Ciężki myśliwiec 110
    Krążownik 31.230
    Okręt wojenny 21.000
    Statek kolonizacyjny 32
    Recykler 55.691
    Sonda szpiegowska 2.304
    Bombowiec 2.100
    Satelita słoneczny 448
    Niszczyciel 9.226
    Gwiazda Śmierci 22
    Pancernik 43.562
    Wyrzutnia rakiet 10.000
    Lekkie działo laserowe 10.000
    Ciężkie działo laserowe 500
    Działo Gaussa 100
    Działo jonowe 300
    Wyrzutnia plazmy 100
    Mała powłoka ochronna 1
    Duża powłoka ochronna 1
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor bruner111 [Exp]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 305.770 ( -694.893 )
    Ciężki myśliwiec 6 ( -6 )
    Krążownik 26.124 ( -8.143 )
    Okręt wojenny 26.916 ( -1.254 )
    Bombowiec 18 ( -1 )
    Pancernik 39.975 ( -1.014 )
    _________________________________________

    Obrońca egzorcysta [T Rydzyk]
    ________________________________________________

    Mały transporter 0 ( -54.944 )
    Duży transporter 2 ( -11.722 )
    Lekki myśliwiec 0 ( -331.924 )
    Ciężki myśliwiec 0 ( -110 )
    Krążownik 246 ( -30.984 )
    Okręt wojenny 4.046 ( -16.954 )
    Statek kolonizacyjny 1 ( -31 )
    Recykler 18 ( -55.673 )
    Sonda szpiegowska 0 ( -2.304 )
    Bombowiec 1.105 ( -995 )
    Satelita słoneczny 0 ( -448 )
    Niszczyciel 7.007 ( -2.219 )
    Gwiazda Śmierci 22 ( -0 )
    Pancernik 17.583 ( -25.979 )
    Wyrzutnia rakiet 0 ( -10.000 )
    Lekkie działo laserowe 0 ( -10.000 )
    Ciężkie działo laserowe 0 ( -500 )
    Działo Gaussa 8 ( -92 )
    Działo jonowe 13 ( -287 )
    Wyrzutnia plazmy 61 ( -39 )
    Mała powłoka ochronna 1 ( -0 )
    Duża powłoka ochronna 1 ( -0 )
    _________________________________________


    Bitwa zakończyła się remisem.

    Agresor stracił łącznie 3.177.299.000 jednostek.
    Całkowite straty atakujących, wliczając farmingi: 3.515.696.000 jednostek.

    Obrońca stracił łącznie 7.241.700.000 jednostek.
    Całkowite straty obrońców, wliczając farmingi: 10.224.791.000 jednostek.

    Na polu zniszczeń unosi się 4.489.125.900 metalu i 2.315.556.600 kryształu.
    Dodatkowe pole zniszczeń po dofarmieniach: 1.069.760.300 metalu i 930.288.800 kryształu.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.


    Podsumowanie zysków/strat:

    Podsumowanie agresor
    Metal: 2.996.940.229
    Kryształ: 2.337.657.173
    Deuter: -24.741.840
    agresor zyskał łącznie 5.309.855.562 jednostek.

    Podsumowanie obrońca
    Metal: -5.451.188.029
    Kryształ: -3.750.432.773
    Deuter: -1.043.990.160
    obrońca stracił łącznie 10.245.610.962 jednostek.


    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4
  • Lot wspaniały Bruncio wiec szczere gratulacje,zysku takze :D
    Powiem tak:
    Gracz Egzorcysta był pewien ze nie latamy po sobie bo na moja prośbę posłał 10k reckow które nie zebrał a ja mu kilka dni wcześniej użyczyłem reckow na gracza Roberto którego zezłomował ( tak to ten z TAG stare konto Gabriel ) i pewność siebie go zgubiła. Nie było buddy sojuszu itp ale wiedział ze ja nie zezłomuje go bo w jednej druzynie w S&D jesteśmy ale Bruncio mógł i gdyby nie S&D to ja bym poleciał bez problemu. To juz drugi raz kiedy gracz Egorcysta zostawił flotę bez opieki,wcześniej bruner z cichym nie mogli go spakować bo cichy nie odbierał tel ale dziś siadło.Z Bibek pisze non stopa,recki mi zbiera,ja jemu jak będzie potrzeba ale każdy ma świadomość ze polecimy na siebie.
    Pragnę zaznaczyć ze złom to złom lecz złom z powodu braku fs to już lamerstwo największe z możliwych i rozmowa typu ...nigdy byście mnie nie trafili itp jest śmieszna-starczy spojrzeć na w/w rw i kto się śmieje?

    Po złomie w kierunku Brunera posypały się groźby pozbawienia życia itp. Chłopie ile Ty masz lat lamusie by grozić w necie? Zlamiles i za to jest złom bo każdy by poleciał a żadnego układu nie mieliśmy bo daj mi dowód gdzie zostało napisane ze nie polecę na Ciebie itp

    kilka rozmów Egzorcysty i sami sobie odpowiedzcie na to wszystko



    [mniam]

    Administrator Forum kasai:
    Screeny usunięte ze względu na wulgaryzmy na nich. Dodatkowo upominam za obrazę.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez -KissMeOnMyTulips- ().

  • Gratki złoma ;)

    Obrońcy SzO - chociaż jakoś w takową odbudowę wątpię ...

    Kwestii złoma nie będe komentował, za to zachowanie egzorcysty i groźby - widać że jakiś 13-latek chyba, chociażby patrząc na ortografię - bajka ;)

    powodzenia z przetapianiem, spoooory zysk ;)
    Sercem w Devils/TLH


    ---------satan gonna save us-----------
  • Gratulacje... Egzorcysta zawsze był cwany... ale po przeczytaniu jego PW wnioskuję, że to analfabeta i prostak...

    Gratulacje jeszcze raz, kolejny krok w stronę dominacji na uni.
    PIJESZ ?? nie jedz... za dużo się wylewa.


    Ten post był edytowany 1 milion razy, ostatnio przez "Cichyp-ant" (Jutro, 17:89am)
  • Sluchaj:)
    Widac ze konto bylo dla Ciebie calym ogame-owym swiatem,nic poza nim nie osiagnoles pewnie wiec sie nie martw-teraz jestes wolny a co do Twoich bzdur ze chcialem kupic Twoje konto to prosze Cie pokaz jakis dowod na to,rozmowe,maila,itp ( screen nie kopiuj i nie dopisuj ) ze chcialem kupic konto Twoje.Wpakowalismy Cie w recki i to Cie boli najwiecej i teraz zal Ci sciska pewna czesc ciala:) a dojechac to mozesz sobie wiesz co?Samochod :)
    A czy na fuzji ja gonga dostane?Jesli tak bedzie to szczerze pogratuluje na pw jak i na forum i wtedy zakoncze gre w ludzki sposob a nie w taki jak Ty czyli zero zwykle i nigdy nie bylismy kolegami :)

    Naprawde myslisz ze ktos ma 5 lat i sie Ciebie boi ???Chyba wrzuce kasacje konta,zmienie adres zamieszkania bys mnie nie dojechal o Ty wielki ...ksiezycowy pajacyku ;)
    [mniam]

    Administrator Forum kasai:
    Upomnienie obraze.
  • Zgadza się Egzo że moje pojęcie o tej grze jest mizerne a również to że jestem fanem Calineczki (bardzo dużym ) i dla tego nie wierzyłeś że taka lama jak ja cię klepnie .Tak łatwo obrażasz Calineczke a już zapomniałeś jak korzystałeś na tej znajomości , tak jak wielu innych na czele ze mną . Co do grożenia powiem uważaj co piszesz, bo jak i za słowa tak i za czyny jest odpowiedzialność
  • Kilka dni wolnego od Ogame i tyle się dzieje :P

    Za dużo słów poleciało, a po za tym jest jedna zasada nie ufaj nikomu w 100% :P i dobrze wybieraj sojuszników ....


    A co do złomu nie raz nie dwa dostałem i to tylko gra
    Skorpion był pierwszy potem cichy i na końcu bibek wszystko był mój błąd bo to zaspałem itp, ale wystarczy pogratulować i grać dalej a nie się ciskać :P a teraz znów flotę klepie wiec jak chcesz się zemścić to graj dalej .... może być ciekawie z czasem :P:P:P:P:P

    A bruner Gratki >>>>
    Spróbuj mnie złapać na Falandze :P
    ANTARES ( 05.08.2014 ) - GW-TEMP

    :juzpotobie: Nie dla Islamizacji :juzpotobie:
    :juzpotobie: Nie dla Imigrantów :juzpotobie:

    POLSKI HUSARZ
  • Ja się Egzorcysty pytałem za ile chce oddać konto... ale propozycja to jeszcze nic nie oznacza, nie każdy pytający o cenę ma w ogóle zamiar kupić coś... trzeba być egocentrykiem żeby chcieć sprzedać coś co nie należy do gracza tylko do właściciela serwisu.

    Egzo ja ci proponuje żebyś odpoczął trochę od gry, bo chyba ma na ciebie zły wpływ, takie słowa tylko dlatego że ci zezłomował stateczki, nie masz prawdziwych problemów?? Twoje wypowiedzi tylko świadczą o twojej inteligencji, bo jak na prawdę masz zamiar dorwać brunera i go pobici to nie uprzedzaj go o tym tylko to zrób, a jeśli nie masz zamiaru to się tylko ośmieszasz, a to co wypisujesz są to groźby odnoszące się do życia i zdrowia, które prokuratura nie traktuje jako żarty... chcesz żeby ci wyrok odwiesili ??
    PIJESZ ?? nie jedz... za dużo się wylewa.


    Ten post był edytowany 1 milion razy, ostatnio przez "Cichyp-ant" (Jutro, 17:89am)
  • Na wstępie trzeba pogratulować takiego pieknego % i szybkiego przetopu :E

    A z drugiej strony napisze parę słów od sibie i niech was prawda w oczka nie kole i mam nadzieje, że nie będzie dużego wzburzenia, po moim poście.

    1. Egzo nie szkoda mi Ciebie, też z tego powodu, że wylewałeś tyle jadu jak jarka ze złomowali, w ostatnim st na nim byłeś już miły, ale mi w pamięci utkwiły twoje wypociny z tamtego starcia. Sam jesteś sobie winien, nie jesteś z nimi w sojusz i myślisz, że jesteś bezpieczny bo sobie kiedyś tam recki pożyczaliście i gadacie.
    Chyba żyłka ci pękła jak Cie spakował, weź na uspokojenie coś i nie wylewaj wyzwisk i żalów teraz, bo poleciałeś jak jakiś bachor.

    2. bruner. Co do Ciebie to chyba wszyscy wiedzą jak ta twoja flotka powstał w kilka dni. Jak nie wiedzą to powiem, że przetopiłeś złom z MoonMakera, którego ze złomował Calineczka. I tak to jedna lamka dała się ze złomować drugiej napompowanej frikową sórką.
    A teraz walisz co to nie ty, jak wszystko dostałeś na tacy.

    Taką mamy właśnie unii, pełne przekrętów i dziwnych sytuacji z którymi i tak nikt nic nie robi.
    Tak Kiss masz umiejętności latasz złomujesz wszystko ładnie cacy. Ale konto dostałeś, kupiłeś, czy wypożyczyłeś od Cichego nie wnika, ale każdy wie w jaki sposób Cichy to konto zbudował. Czyli tez dostałeś coś gotowego zero twojej pracy w tym jest, a teraz pokazujesz, że umiesz latać. Ty może nie masz z tym nic wspólnego, ale smród unosi się i będzie jeszcze długo.

    Pozdrawiam

    Ps. Egzo mam nadzieje, że pójdziesz po rozum do głowy i zaciśniesz zęby i się odbudujesz na przekór wszystkim. Jarek też pewnie zaraz zacznie zobaczymy który ma moc :E
  • W sumie chicki ma dużo racji nie powiem ale chyba nikt się nie odważył tego napisać, a tak patrząc na nasze uni to mało os. jest które ma swoje konto od początku....
    Spróbuj mnie złapać na Falandze :P
    ANTARES ( 05.08.2014 ) - GW-TEMP

    :juzpotobie: Nie dla Islamizacji :juzpotobie:
    :juzpotobie: Nie dla Imigrantów :juzpotobie:

    POLSKI HUSARZ
  • Chicki jeśli masz jakieś watpliowsci to sobie proszę podlicz ile zysku wpakowałem w to konto od rozpoczęcia S&D a konto dostałem-tak spytajcie się to Wam powie ze dal mi ( SGO ma tickety itp ) wiec o co zal? Na poprzednim co grałem tez orałem Was wszystkich i jakoś żalu nie było .Teraz jak wybijam Was jak muchy to pretensje a czy się smród ciągnie? Mnie to nie obchodzi bo w żaden sposób regulaminu nie lamie w grze wiec o co zal?

    Gratulacje wlotu