longaba [RLR] & Terror [RLR] vs. czester [FairPlay] (A: 2.467.962.000, O: 16.124.986.000) - 100531.53%

  • Eridanus

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • longaba [RLR] & Terror [RLR] vs. czester [FairPlay] (A: 2.467.962.000, O: 16.124.986.000) - 100531.53%

    zgodnie z zapowiedzią działamy i nie przestaniemy aż do ostatniego koleszki z "fair" play

    longaba magic man ! wp ! :evil:


    co jest "fair" play, nie udało się tym razem złomu zawinąć ? nie stało nic 2 h offline ? pff










    Dnia 06-05-2016 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor longaba [RLR]
    ________________________________________________

    Gwiazda Śmierci 755
    Niszczyciel 47.938
    Krążownik 272.021
    Okręt wojenny 22.383
    Mały transporter 200.000
    Lekki myśliwiec 1.449.399
    _________________________________________

    Agresor Terror [RLR]
    ________________________________________________

    Niszczyciel 70.000
    Okręt wojenny 14.741
    Krążownik 266.505
    Mały transporter 123.614
    Lekki myśliwiec 1.139.499
    _________________________________________

    Obrońca czester [FairPlay]
    ________________________________________________

    Gwiazda Śmierci 1.605
    Wyrzutnia rakiet 16.074
    Lekkie działo laserowe 1.490
    Ciężkie działo laserowe 2.553
    Działo jonowe 73
    Wyrzutnia plazmy 145
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor longaba [RLR]
    ________________________________________________

    Gwiazda Śmierci 754 ( -1 )
    Niszczyciel 45.272 ( -2.666 )
    Krążownik 256.973 ( -15.048 )
    Okręt wojenny 21.104 ( -1.279 )
    Mały transporter 188.645 ( -11.355 )
    Lekki myśliwiec 1.367.304 ( -82.095 )
    _________________________________________

    Agresor Terror [RLR]
    ________________________________________________

    Niszczyciel 66.215 ( -3.785 )
    Okręt wojenny 13.939 ( -802 )
    Krążownik 251.582 ( -14.923 )
    Mały transporter 116.496 ( -7.118 )
    Lekki myśliwiec 1.075.675 ( -63.824 )
    _________________________________________

    Obrońca czester [FairPlay]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    312.360.507 Metalu, 223.987.559 Kryształu i 83.471.573 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 2.467.962.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 16.124.986.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 5.750.896.800 metalu i 4.302.256.200 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 619.819.639 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    1.615.350.000 Metalu i 1.615.350.000 Kryształu
    4.135.546.800 Metalu i 2.686.906.200 Kryształu

    Szczątków łącznie zebranych przez agresor(ów):
    5.750.896.800 Metalu i 4.302.256.200 Kryształu


    Podsumowanie zysków/strat:

    Podsumowanie agresor
    Metal: 4.503.429.307
    Kryształ: 3.775.816.759
    Deuter: -74.235.427
    agresor zyskał łącznie 8.205.010.639 jednostek.

    Podsumowanie obrońca
    Metal: -8.394.457.507
    Kryształ: -6.657.526.559
    Deuter: -1.692.821.573
    obrońca stracił łącznie 16.744.805.639 jednostek.


    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4


    cdn

    ps. czester nie dostał od nikogo pomocy :)
    Zawistni ludzie z chęcią zgotują Ci piekło..
    Dopóki nie poznasz ich domowych adresów (Edit)

    TOP 1 Solo X1 PL
    TOP 2 Solo X1 PL

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez JOZEF ze STALI ().

  • Cale rw wraz z otoczka na poziomie calkowicie mistrzowskim, gimbonapinka tradycyjnie na poziomie bruku.
    Widac wiec kto odpowiada za rw kto za opisy.
    Czesiu wypoczynku zycze - ladnie cisnales szukaj normalniejszego nalogu :)

    I jak znajdsiesz daj znac :)
    ERI - offline
    top6
    top3 flo
    top3 zniszczonych
    top1 IQ :D:D:D:D
  • Kamlot napisał(a):

    Cale rw wraz z otoczka na poziomie calkowicie mistrzowskim, gimbonapinka tradycyjnie na poziomie bruku.
    Widac wiec kto odpowiada za rw kto za opisy.
    Czesiu wypoczynku zycze - ladnie cisnales szukaj normalniejszego nalogu :)

    I jak znajdsiesz daj znac :)

    gdyby wlot w szybką flotę był według tego co ja złapałem na fali, patrzyłbyś na dwa rw
    wyjdź z u pokażesz co potrafisz

    piona
    Zawistni ludzie z chęcią zgotują Ci piekło..
    Dopóki nie poznasz ich domowych adresów (Edit)

    TOP 1 Solo X1 PL
    TOP 2 Solo X1 PL
  • Jakie spinki, śmiać mi się chce XD Terror i Longaba odbierają chęci do gry, no zgadza się - Czester ma spokój na jakiś czas bahaha
    Patrząc po ich poczynaniach nie jednemu jeszcze chęci odbiorą :E ruski nie ruski, ale skoro bot to chyba najlepszy na świecie, takiego jeszcze moje gały nie widziały, dlatego ja wierzę, że tam siedzi całkiem normalna człeczyna, ale kto wie 8-)
    Gratki ustrzelenia pokaźnego stadka i szczerze to... chętnie zobaczę więcej podobnych akcji

    Agresorom przetopu a Czesterowi SzO!
  • Longa tak jak Ci pisalem na PW gratulacje sie należa Tobie :) wkoncu ktos mnie od tego uwolnił :D odbudowa jesli bedzie to w eko a to co zostalo sam rozwale i zbiore :D

    Terror jak kto mowią kto sie [ciach] urodził kanarkiem nie umrze :D jak zawsze zabral sie na krzywy ryj :D bo jak longi nie ma to caly czas sie na niebiesko swieci [ciach] :D
    Moderator Tygrys`glodny:
    Upominam za pseudocenzurę i obrazę.
    uni 37 - top 17 (Off)
    uni Mizar- top 30 (Off)
    Uni hydra -top 20 (Off)
    Uni Quantum top 25 (Off)
    Uni Vega - top 6 (Off) top 2 ACS top 6 SOLO top 8 SOLO
    uni Eridanus- top 5 (Off)
    uni Virgo - top 25 (ON)

    czester
  • No to Fair Play pokazało jakim to są pro elo gosu sojuszem :D buahaha . Mieć tyle czasu na obronę sojusznika i nie wykonać żadnego kroku w jego kierunku . Ciekawe jak sam obrońca musiał się czuć skoro reszta soja go olała :D

    A tak na mnie wieszaliście psy że wtopiłem taką flotę itp , że lama , że noob ... sami pokazaliście ile jesteście warci =) i jeszcze te wasze głupie texty pod tym ST .

    Terror i longi - jechać z nimi do końca , bez litości ! no i oczywiście gratuluje kolejnego pokaznego % jak i zysku .
    Ave Racovia !!
  • Na początku gratki agresorom obroncy jak zwykle szo

    ale nie rozumiem jednego czemu z was FP takie lamusy jesteście dajecie sie pchać bez wazeliny i jedyna wasza obrona to smerfy
    jesteście sojem flotowym z tego co widać i mi wiadomo macie tyle floty
    dlatego mam do was pytanie czemu wy nie ruszacie floty na longa i terrora?
    macie takie Topy i jest was tylu a [ciach] siedzicie jak palanty na murku przed blokiem i czekacie co dzień przyniesie z wielką mordą jak ktoś straci flote i jak komuś z was uda sie coś złapać a dajecie sie lać
    Moderator Tygrys`glodny:
    Upominam za pseudocenzurę.
  • Satanel z dwulicowymi ludźmi nie gadamy :) najpierw wypierałeś się że konto dostałeś potem stwierdziłeś że jak masz kasę możesz se robić z nią co chcesz xd [ciach]

    Nokia ciężko kogoś bronić dwoma flotami, które mogły ściągnąć u. Czester o tym doskonale wiedział.

    Longa graty obserwacji, ledwo Kamlot i Wodzi stali się weekendowo niebiescy jak zresztą ostatnio co weekend, upolowałeś Czesia.

    Terror sam zacząłeś nas pod tym starciem prowokować. Nikt Ci chęci nie ujmuje, co zresztą napisałem pod którymś z st. Wiemy że lubisz gimbonapinkę, ale tak śmiałeś się ze Zgona ile on kasy w to nie [ciach] a sam razem z Longą jesteście na 2 miejscu a razem myślę że już go przeskoczyliście. Potem się żalisz jak Ci to źle i jaki Ty biedny jesteś, jak ma być inaczej skoro Twoim hobby jest ogame, jaranie i ćpanie innych rzeczy do czego sam się mi kiedyś przyznałeś. Nie mam zamiaru z Tobą dyskutować bo jak to ktoś kiedyś napisał z [ciach] się nie dyskutuje bo wciągnie Cię na swój poziom i pokona doświadczeniem.


    Czesiu teraz się wyśpisz i polatasz na moto w czasie wolnym :)

    Pozdrawiam ze słonecznego Krakowa
    Moderator Tygrys`glodny:
    Upominam za wulgaryzm i obrazę.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez sztych ().

  • sztych napisał(a):



    Nokia ciężko kogoś bronić dwoma flotami, które mogły ściągnąć u. Czester o tym doskonale wiedział.

    Ale mi nie chodzi o obrone Czestera tylko oto że nie staracie sie terrora i longa skrócić tak jak oni to zrobili z w tym wypadku z Czesterem
    tylko siedzicie na urlopach a wymówką jest brak czasu na gre bądź nie wiadomo co
  • Kojarzysz program tor? Znasz odpowiedź juz :)? Ciężko ubić Terrora jak gra tylko wtedy kiedy Longa może u ściągnąć. A Longa ciężko ściągnąć jak gra urlopem. Tak jak Terror się zalil ze Zgona nie można ubić bo jak nie ma u to siedzi cały czas tak samo jest z Longa. Zapytaj Terrora ile moonow stracił xd
  • bardzo zabawne komentarze ze strony fair play

    piąteczka :cmok:




    ps. bez adrala jesteście śmieszni, już nie wspomnę o waszych obserwacjach bo ich już w ogóle nie ma, fsuje sobie kiedy mi się podoba, ale niestety jesteście zbyt słabi na reakcje, longaba wczoraj wrzucił urlop, ja sobie zrobiłem fsika i nawet nie dostałem jednego skana, więc morda krzykacze
    bo nawet nie macie jaj mnie przeskanować


    ludziska, chcecie ciekawostke ? pro FAIRY PLATE sojusz jeszcze ani razu nie wysłal na mnie ataku :ffreak:

    "Kojarzysz program tor? Znasz odpowiedź juz :)? Ciężko ubić Terrora jak gra tylko wtedy kiedy Longa może u ściągnąć. A Longa ciężko ściągnąć jak gra urlopem. Tak jak Terror się zalil ze Zgona nie można ubić bo jak nie ma u to siedzi cały czas tak samo jest z Longa. Zapytaj Terrora ile moonow stracił xd"


    może się w koncu zdecyduj centusiu, to jak w koncu non stop włączam urlop czy go nie włączam, w jednym zdaniu napisałeś inteligencie, że nie da sie mi nic zrobić bo gram urlopami na dole "zapytaj terrora ile moonow stracil"


    eee idz z tymi swoimi koleszkami. pro nooby
    Zawistni ludzie z chęcią zgotują Ci piekło..
    Dopóki nie poznasz ich domowych adresów (Edit)

    TOP 1 Solo X1 PL
    TOP 2 Solo X1 PL

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez JOZEF ze STALI ().

  • Terror czytanie ze zrozumieniem jest w 3 klasie podstawówki wróć się tam albo skończ ćpać i wtedy czytaj. Ale wyjaśnię Ci pisałem o Londze że gra urlopem. Nie o Tobie. Mnie już nie ubijesz bo nie gram flotą nie mam na to czasu od marca to po co się męczyć. Zazdroszczę czasu na grę ale dla mnie to raczej koniec kont flotowych.
  • Tak sobie przesledzilem temat i nasuwa mi sie taka dygresja...

    Kazdy dobr stek musi byc "trafiony w punkt" (dla tych co nie obstawiaja sekcji grilla objasnie ze ma temperature idealna do spożycia, jest soczysty i delikatnie krwisty ]:-D )


    no i jak to z kazdym stekiem bywa... DOBRY kucharz musi poczekac az sie doskonale wysmazy, a zanim sie wysmazy, to musi poczekac az odpowiedni cielak urosnie....


    No i najwazniejsze... jak juz zaczyna smazyc steka, musi miec pewnosc ze inne krowy ze stada nie dadza rady ruszyc na odsiecz :ocb:




    I tu mamy doczynienia wlasnie z idealnym STEKIEM!


    Odpowiedni cielak dorósł, kucharze odczekali az sie dosmazy a pozostale krowy w stadzie nie mogly ruszyc na odsiecz XD


    gratuluje wyczucia, wytrwalosci i starcia. Robicie takie akcje ze hej!




    A dyskutantom wyzywajacym sie od czesci rowerowych proponuje skleic wary bo niczego ciekawego do tematu nie wnosicie.
    Pradawny Eridanus - ON
    Pradawny Deimos - OFF
    i Pradawny jest tylko jeden.... reszta to podroby....