astell [Elite] vs. Osama [MRUCZKI]- 6700% Pożegnanie z Uni

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • astell [Elite] vs. Osama [MRUCZKI]- 6700% Pożegnanie z Uni

    Witam wszystkich ,rowniez jak moj ''tatko''Felippe i Sariel koncze grę chcialem wszystkich ktorych uraziłem przeprosic 8-) mam nadzieje ze ich nie ma za wiele
    Duży udział w starciu ma b3joT ,ktory mu sciagnal moona w 5 gali bylismy pewni ze tam fsuje :] ,ale jak widac skany wypedzily go na 7 gale
    Obronca jak to ma w zwyczaju lognal sie po starciu i zaczal wioslowac ,ale zysk 230kk i tak mnie satysfakcjonuje :D
    Pozdro dla całego sojuszu Elite szczegolnie dla SARIELA I FELIPPE :*



    TOP 1 SOLO




    Dnia 05-05-2016 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor astell [Elite]
    ________________________________________________

    Mały transporter 25.000
    Niszczyciel 3.000
    Krążownik 10.759
    Okręt wojenny 2.000
    Pancernik 1.973
    _________________________________________

    Obrońca Osama [MRUCZKI]
    ________________________________________________

    Mały transporter 2.671
    Duży transporter 554
    Lekki myśliwiec 27.415
    Ciężki myśliwiec 16
    Krążownik 10.347
    Okręt wojenny 31
    Statek kolonizacyjny 17
    Recykler 8.756
    Sonda szpiegowska 113
    Niszczyciel 1.051
    Pancernik 1.332
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor astell [Elite]
    ________________________________________________

    Mały transporter 2.324 ( -22.676 )
    Niszczyciel 2.971 ( -29 )
    Krążownik 5.874 ( -4.885 )
    Okręt wojenny 1.757 ( -243 )
    Pancernik 1.869 ( -104 )
    _________________________________________

    Obrońca Osama [MRUCZKI]
    ________________________________________________

    Mały transporter 0 ( -2.671 )
    Duży transporter 0 ( -554 )
    Lekki myśliwiec 5 ( -27.410 )
    Ciężki myśliwiec 0 ( -16 )
    Krążownik 60 ( -10.287 )
    Okręt wojenny 0 ( -31 )
    Statek kolonizacyjny 0 ( -17 )
    Recykler 11 ( -8.745 )
    Sonda szpiegowska 0 ( -113 )
    Niszczyciel 320 ( -731 )
    Pancernik 150 ( -1.182 )
    _________________________________________


    Bitwa zakończyła się remisem.

    Agresor stracił łącznie 259.414.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 777.363.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 436.739.800 metalu i 233.918.300 kryształu.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.






    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez astell ().

  • Nie no nastepny konczy...

    Gratuluje piekny %
    Skoro konczysz to rozumiem dlaczego Solo.

    Powodzenia gdziekolwiek(nowe uni?) bedziesz :)
    10 przykazań gracza OGame
    1. ...
    2. ...
    3. ...
    4. ...
    5. ...
    6. ...
    7. Pamiętaj, współczuj temu kto zniszczył twoją flotę - prawdopodobnie nie ma nikogo poza OGame.pl
    8. ...
    9. ...
    10. ...ostatnie pozostawiam Tobie...
  • brawoo ;] szkoda tylko że nie było tego fsa po zniknięciu kuli na 5 g ;P byłby troszke inny wynik :( .. i zlom caly nassz ah, ale flota powala , ładna ilość niszczarek .. szkoda troche tego konta ;) powodzenia w realuu życzee , obroncy ... nowego wlasciciela, ktory juz zasiadujee konto ;] :gszo:
  • Mapi mi spamował, że mnie pomściłeś i żebym się wpisał :P. To się wpisuje.
    Gratulacje astell, piękny procent jak na ten etap gry i w dodatku solo. Zysk i tak ładny, chociaż zakładam, że dobrze wiedziałeś, że Osama dziwnym trafem jak zwykle będzie miał tryliard złotych detroidów, a nie miliardy antymaterii :). Nie żebym komuś zaglądał w portfel :P, ale ładnie Gameforge dofinansuje Osama :D.
    A co do samej informacji o kończeniu, tak to chyba już jest na pewnym etapie gry, że fajnie się gra dopóki jest zima wszędzie zimno i cimno i lepiej się siedzi człowiekowi w domu przy Ogame niż gdzieś się szwędać, a potem przychodzi wiosna i lato i gra przestaje dawać satysfakcje a staje się tylko kulą u nogi. A, tak nawiasem mówiąc, szkoda, że całe Elite po kolei kończy, bo myślałem, że pod koniec czerwca po sesji do Was wrócę :(.
    Raz jeszcze graty astell i wszystkiego dobrego :P. No i do zobaczenia na jakimś tam uni czy w jakimś tam kasynie :P ( i nie mów, że nie :P każdy wraca)
    kertoip company
    przekręty to nasza specjalność.
  • Boski wez nie [ciach] bo ja tego złomu bym nie zbierał robiłto sojusznik mnie nie było jak pisałem do agresora rodzina wazniejsza niz literki ... Co konkretnie to pisac nie trzeba ... Chodziło po mnie zakonczenie kariery i potrzebowałem impulsu ten jest jak najbardziej trafny .

    Co do zbierania złomu nigdy go za anty nie robiłem i z reka na sercu moge to napisac

    Powodzenia i pozdrowienia.

    Boski_Alvaro napisał(a):

    Mapi mi spamował, że mnie pomściłeś i żebym się wpisał :P. To się wpisuje.
    Gratulacje astell, piękny procent jak na ten etap gry i w dodatku solo. Zysk i tak ładny, chociaż zakładam, że dobrze wiedziałeś, że Osama dziwnym trafem jak zwykle będzie miał tryliard złotych detroidów, a nie miliardy antymaterii :). Nie żebym komuś zaglądał w portfel :P, ale ładnie Gameforge dofinansuje Osama :D.
    A co do samej informacji o kończeniu, tak to chyba już jest na pewnym etapie gry, że fajnie się gra dopóki jest zima wszędzie zimno i cimno i lepiej się siedzi człowiekowi w domu przy Ogame niż gdzieś się szwędać, a potem przychodzi wiosna i lato i gra przestaje dawać satysfakcje a staje się tylko kulą u nogi. A, tak nawiasem mówiąc, szkoda, że całe Elite po kolei kończy, bo myślałem, że pod koniec czerwca po sesji do Was wrócę :(.
    Raz jeszcze graty astell i wszystkiego dobrego :P. No i do zobaczenia na jakimś tam uni czy w jakimś tam kasynie :P ( i nie mów, że nie :P każdy wraca)

    Moderator Tygrys`glodny:
    Upominam za pseudocenzurę.
    Wujek Osama
  • Astell z przytupem konczysz gre :) podejrzewałem że chodzi o nowe uni :) ale widze że klasyczna przerwa wakacyjna :D po tylu latach sie spotkalismy wiec nie wątpie, że za jakis czas znowu do tego dojdzie :) pozdrawiam i powodzenia !! :)
    53(x1) - top 20 - off flota

    60(x2) - top 100 - off eko

    fornax(x5) - top 20 - off flota

    libra(x2)- top 30 - ON eko

  • Osama, przy całym moim szacunku do Ciebie to Ty weź nie pierdziel :P
    Lubię Cię bardzo i uważam za fajnego gracza, ze zdrowym podejściem, ale faktów nie oszukasz. Na te kilka wtop, które miałeś chyba tylko mi zostawiłeś całość złomu.
    I żeby nie było, nie czepiam się tego, skoro masz na to pieniądze i możesz je wydać na grę to serio super :P,
    kertoip company
    przekręty to nasza specjalność.
  • Żegnam cie gorąco co prawda graliśmy razem bardzo dawno i czuję duży niedosyt spowodowany tym że nawet małego ACS
    nam się nie udało na tym uni zrobić razem jednak zawsze miło na którym kolwiek uniwersum widzieć i komentować
    twoje starcia.
    Jak zawsze pożegnałeś się z wielkim BOOM i kończysz na w pięknym stylu bo chyba nie można w lepszym niż top1

    Powodzenia w realu (choć po cichu liczę że jeszcze gdzieś kiedyś się natknę na twojego steka )

    SUPER RW TRZYMAJ SIĘ CIEPŁO

    obrońcy nie marudzenia i BSzo
    :lm:Gdybym mówił językami ludzi i aniołów a floty bym nie miał nic bym nie zyskał...:ow:
  • Brawo synek :)
    Moja krew :D
    Pięknie Ci to wyszło, masz rękę do dużych procentów :)
    Dusza hazardzisty to dobra cecha na ogame :P
    Mam nadzieje ze zanim pożegnamy te UNI to jeszcze przynajmniej jeden procent ubijemy
    Masz 10/10 za piękny procent
    Obrońcy życzę odpoczynku i skupieniu nad powiększającej się rodzince