Przyklejony lucky6666 [ZLY SEN] vs. Oddam konto 344069.4%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • lucky6666 [ZLY SEN] vs. Oddam konto 344069.4%





    Witam ponownie .
    Cos sie udalo ustrzelic , Migi troszke go nadgryzla ja dobilem - chociaz zostalo jeszcze sporo drobiu :P
    Co do akcji tym razem napisze pare slow bo co niektorym tetniak wyraznie nabrzmial :D :P
    Finezji nie bylo w tym zadnej , prosta obserwacja od chwili gdy obronca zdjal U . Wyraznie widac bylo ze nad ranem juz siedzi na przymus , zdazalo mu sie afk po 30-35 min. Decyzja prosta - czekanie na reset serwera i kasacje porzuconych kolonii w ukladzie obroncy , pozniej kolonek i locik niecale 5 min . Zastanawialem sie czy nie leciec bez lotki , weszloby na bank , jednak po podliczeniu kosztow recuszkow pozostalem przy pierwszej opcji (1,5 kkk deu na same recki :P , GF wybaczcie ale czy to nie przesada ? :D)

    Pozdrowionka dla znajomych i sojuszu :D
    Obroncy - no coz - standardowy pakiecik w postaci nowego konta :D

    KUPIE DEXIK




    Dnia 30-04-2016 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor lucky6666 [ZLY SEN]
    ________________________________________________

    Krążownik 1.001.304
    Okręt wojenny 503.273
    Pancernik 1.007.795
    _________________________________________

    Obrońca Oddam konto
    ________________________________________________

    Mały transporter 136.800
    Duży transporter 54.549
    Lekki myśliwiec 1.909.672
    Ciężki myśliwiec 1.004
    Krążownik 170.320
    Okręt wojenny 251.161
    Recykler 204.845
    Sonda szpiegowska 296.730
    Niszczyciel 14.892
    Gwiazda Śmierci 4
    Pancernik 138.480
    Wyrzutnia rakiet 110.038
    Lekkie działo laserowe 8.807
    Ciężkie działo laserowe 9.678
    Działo Gaussa 213
    Wyrzutnia plazmy 2.201
    Mała powłoka ochronna 1
    Duża powłoka ochronna 1
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor lucky6666 [ZLY SEN]
    ________________________________________________

    Krążownik 822.829 ( -178.475 )
    Okręt wojenny 495.214 ( -8.059 )
    Pancernik 1.002.229 ( -5.566 )
    _________________________________________

    Obrońca Oddam konto
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    327.691.943 Metalu, 305.507.649 Kryształu i 255.347.649 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 6.132.425.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 47.124.941.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 22.582.058.800 metalu i 11.824.880.900 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 888.547.241 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 344069,4%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.


    Podsumowanie zysków/strat:

    Podsumowanie agresor
    Metal: 18.810.615.743
    Kryształ: 10.537.538.549
    Deuter: -185.092.351
    agresor zyskał łącznie 29.163.061.941 jednostek.

    Podsumowanie obrońca
    Metal: -28.894.365.443
    Kryształ: -15.742.409.149
    Deuter: -3.376.713.649
    obrońca stracił łącznie 48.013.488.241 jednostek.


    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.3
    homo sum, humani nihil a me alienum puto...




    :evil: Payback :evil:
  • Konto oddane = konto zezłomowane jak mawia stara prawda 0game.
    Mnie tez się wczoraj udało na akcie wyciągnąć z tego ponad 500kk dexu.
    Gratulacje starcia, akcja szybka i prawie "bezbolesna".
    Jak się wsiada na takie konto to trzeba umieć choć zapiąć urlop.
    桦树
    斯摩棱斯克穿刺者
  • Dla mnie jest jasne że to GIGAPUSH!!! Panowie admini zróbcie coś z takimi przekrętami bo doprowadzicie do śmierci Ogame. Zresztą było do przewidzenia że po połączeniu uni będzię dochodzić do takich oszustw. ŻENUŁA i Tyle. lucky6666 za to żeby utrzymać sie na top1 gotowy jesteś sprzedać własną rodzinę. Wstyd!

    P.S. A do tego klakierowanie kumpli z sojuszu to poprostu wisienka na torcie :)
  • RydzSmigly39 napisał(a):

    Dla mnie jest jasne że to GIGAPUSH!!! Panowie admini zróbcie coś z takimi przekrętami bo doprowadzicie do śmierci Ogame. Zresztą było do przewidzenia że po połączeniu uni będzię dochodzić do takich oszustw. ŻENUŁA i Tyle. lucky6666 za to żeby utrzymać sie na top1 gotowy jesteś sprzedać własną rodzinę. Wstyd!

    P.S. A do tego klakierowanie kumpli z sojuszu to poprostu wisienka na torcie
    i chyba znalazl nam sie szczesliwy nabywca konta :D

    gratulacje lucky. cisnij tam zdrowo :)
  • napisałem co o tym myślę. Każdy ma prawo do wypowiedzi. Wolność słowa ,gwarantuje to Konstytucja. Jeśli urażają cię moje słowa to twój problem. Nie włażę też w tyłek nikomu tylko dlatego że gość jest top1 wykupuje konta graczy którzy zrezygnowali z gry, potem je pushuje i wystawia soczyste "STEKi" żeby się tym jeszcze pochwalić. Oczywiście nikt nic z tym nie zrobi i fajnie jest, gdyż mają to daleko w głębokim poważaniu. Ale takie numery przyczyniają się do rezygnacji wielu uczciwie grających graczy, co prowadzą swoje konta od początku istnienia uniwersów i ciężką praca i aktywnością osiągają sukces. Jak napisałem wcześniej to KONIEC OGAME jakim był. Teraz liczy sie kasa wydana na antymaterię, kupowanie wypasionych kont, a potem je pushowanie tylko po to aby być w topce. To zabija grę. Kiedyś tego nie było i gra tętniła życiem. Dziś pozostali gracze niehonorowi bez kszty ambicji aby dojść do czegoś sam, powolną cierpliwą drogą, tylko szybką nieuczciwą trasą na skróty. Tyle w tym temacie OVER!
  • Olej go Artek , szkoda klawierki :P kolejny szczekacz forumowy z wizja teorii spiskowych na kazdym kroku . Poszczeka i tyle bedzie z tego mial :D
    Nie ma zielonego pojecia o grze duza flota a widok wiekszej ilosci punkcikow dziala na niego jak plachta na byka
    Ja juz na takich trolli dawno przestalem zwracac uwage :D
    homo sum, humani nihil a me alienum puto...




    :evil: Payback :evil:
  • Po kilku latach wracam do ogame i klikam sobie na Librze .... z sentymentem szukam Fornaxa i nie ma .... jednak po nickach z tego uni wnioskuje ze cos z Fornaxa tutaj jest :))) Pozdrawiam Lucky i gratuluje mega % Przetapiaj .... nie wiem na co be wszyskiego masz kosmiczna ilosc :DDDD pozdrawiam stare twarze :)
    53(x1) - top 20 - off flota

    60(x2) - top 100 - off eko

    fornax(x5) - top 20 - off flota

    libra(x2)- top 30 - ON eko

  • RydzSmigly39 napisał(a):

    Dla mnie jest jasne że to GIGAPUSH!!! Panowie admini zróbcie coś z takimi przekrętami bo doprowadzicie do śmierci Ogame. Zresztą było do przewidzenia że po połączeniu uni będzię dochodzić do takich oszustw. ŻENUŁA i Tyle. lucky6666 za to żeby utrzymać sie na top1 gotowy jesteś sprzedać własną rodzinę. Wstyd!

    P.S. A do tego klakierowanie kumpli z sojuszu to poprostu wisienka na torcie :)

    No juz nie płakusiaj :E

    :fsmile: Gratki Lucky :fsmile:
    :fgrin: zostaw cos innym :fgrin:

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Bad Whisky ().

  • No mają co niektórzy problem z zaakceptowaniem rzeczywistości !
    ...ten pan Śmigły to ma zawsze problem jak ZS jest top1
    Czapka z głowy Rudy i gratulacje się należą!!
    Malinka na torcie ZS !! ;D
  • lucky666 napisał(a):

    Zastanawialem sie czy nie leciec bez lotki , weszloby na bank , jednak po podliczeniu kosztow recuszkow pozostalem przy pierwszej opcji (1,5 kkk deu na same recki , GF wybaczcie ale czy to nie przesada ? )


    Z tego co rozumiem i podejrzewam, GF nie tyle wybacza co dziękuje, bo przeklikanie teleporta troszkę zasiliło ich budżet (coby nie było za pracę programistów, administratorów im się należy).
    Ciekaw też jestem ile osób koordynowało próby moonowe ;)
    No i gdyby być purystą, to jak się korzysta z jakichkolwiek map do odkrycia gdzie ofiara ma kolonie, jest się bociarzem, bo to boty robią mapy.

    Tak poza tym, szczere gratki.
  • 2 duże starcia w krotkim czasie..nie tracisz formy

    Przy takich osiagach zawsze beda podejrzenia poszczegolnych osob o nieuczciwe zachowanie..
    Duzo w tej grze osiagasz i duzo potrafisz dzialaj dalej bo sukces niesie hejterow a hejterzy daja zabawe:)

    Pokonanemu? coz nowego konta ;p Tylko oddaj wpierw GSy:)
  • jak dla mnie dobRa bitwa ooo to chodzi :D
    czasteczka flota luckyego jak z bajki xD
    pamietajcie, ze na czesc ludzi inteligentych przypadaja tez yyy Ci mniej... a na to nie poradzi sie zbyc wiele :|
    gRatki :) !!

    [ciach]
    :roll:

    ---

    Flood ciach!

    /Mati
    Brazylijscy naukowcy wykryli, że ludzie z niskim poziomem IQ czytają posty na forum trzymając rękę na myszce
    nie..już za późno na zdejmowanie


    :E