#ACS: Kanade [SET] & york [SET] & Mord [ADDICTED] vs. Antyk [LHiP] - 3279%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • #ACS: Kanade [SET] & york [SET] & Mord [ADDICTED] vs. Antyk [LHiP] - 3279%

    Dobry wieczór :)

    Takiego urwania głowy i zamieszania jak tutaj to chyba nie miałem jeszcze w żadnym starciu.

    Wyskanowałem u obrońcy jakieś drobne 20kk floty w 2 galaktyce i poleciałem to rozbić - weszło bez problemu i wtedy naszła mnie myśl że gdzieś przecież musi stać coś większego, bo raczej nie zapomina się tylko o fsie wydobycia z 1 moona.

    Recki i flote miałem w boju gdzie indziej, a na skanie ukazało się piękne 460 mln floty. Od tamtej pory klepaliśmy aktywki obrońcy przez dobre półtorej godziny zanim udało się skompletować ekipę na gg. Z różnych przyczyn dla mnie i Yorka był to lot przez galę. Na szczęście Mord miał na prawdę blisko. Wszystko było już poukładane, flota wypuszczona recki w drodze, i nagle stało się jasne, że brakuje deuteru żeby posłać brakujące 6k rec. Zaczęła się walka z czasem i poszukiwanie brakujących reców - Dread którego pozdrawiamy i życzymy spokojnego odpoczynku, nie mógł niestety pomóc, ale na szczęście pomocną dłoń wyciągnął do nas Moonspell za co bardzo dziękujemy.


    Obrońca zalogował się dosłownie kilkanaście minut po starciu i troche nas przywiosłował rakietkami których nie zniszczyliśmy mu w 6 gali :(
    No ale bardzo miły facet i pewnie z konkretnym kacem dzisiaj więc nie ma co się pieklić, zysk jest tak czy siak :D


    York: dedy i pozdrowienia dla Tatara i Serko


    Pozdrawiamy sojusz ADDICTED i SET oraz wszystkich innych którzy pragną być pozdrowieni :*






    Dnia 24-04-2016 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Kanade [SET]
    ________________________________________________

    Pancernik 1.850
    _________________________________________

    Agresor york [SET]
    ________________________________________________

    Pancernik 4.713
    _________________________________________

    Agresor Mord [ADDICTED]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 9.406
    Okręt wojenny 1.733
    Krążownik 3.362
    _________________________________________

    Obrońca Antyk [LHiP]
    ________________________________________________

    Mały transporter 365
    Duży transporter 1.000
    Lekki myśliwiec 24.175
    Ciężki myśliwiec 531
    Krążownik 1.921
    Okręt wojenny 1.744
    Statek kolonizacyjny 1
    Recykler 3.726
    Sonda szpiegowska 1.459
    Niszczyciel 112
    Gwiazda Śmierci 2
    Pancernik 541
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Kanade [SET]
    ________________________________________________

    Pancernik 1.779 ( -71 )
    _________________________________________

    Agresor york [SET]
    ________________________________________________

    Pancernik 4.543 ( -170 )
    _________________________________________

    Agresor Mord [ADDICTED]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 1.846 ( -7.560 )
    Okręt wojenny 1.613 ( -120 )
    Krążownik 2.217 ( -1.145 )
    _________________________________________

    Obrońca Antyk [LHiP]
    ________________________________________________

    Mały transporter 0 ( -365 )
    Duży transporter 0 ( -1.000 )
    Lekki myśliwiec 0 ( -24.175 )
    Ciężki myśliwiec 0 ( -531 )
    Krążownik 0 ( -1.921 )
    Okręt wojenny 0 ( -1.744 )
    Statek kolonizacyjny 0 ( -1 )
    Recykler 0 ( -3.726 )
    Sonda szpiegowska 0 ( -1.459 )
    Niszczyciel 0 ( -112 )
    Gwiazda Śmierci 2 ( -0 )
    Pancernik 0 ( -541 )
    _________________________________________


    Bitwa zakończyła się remisem.

    Agresor stracił łącznie 91.130.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 404.371.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 222.439.700 metalu i 105.508.200 kryształu.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    20.470.000 Metalu i 20.470.000 Kryształu
    23.000.000 Metalu i 23.000.000 Kryształu
    2.000.000 Metalu i 2.000.000 Kryształu
    93.309.700 Metalu i 6.690.300 Kryształu

    Szczątków łącznie zebranych przez agresor(ów):
    138.779.700 Metalu i 52.160.300 Kryształu


    Podsumowanie zysków/strat:

    Podsumowanie agresor
    Metal: 80.569.700
    Kryształ: 25.145.300
    Deuter: -5.905.000
    agresor zyskał łącznie 99.810.000 jednostek.

    Podsumowanie obrońca
    Metal: -120.781.300
    Kryształ: -60.450.700
    Deuter: -21.099.000
    obrońca stracił łącznie ~~201.000.000 jednostek.


    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.3

  • Ledwo jedno starcie Kanade update'uje na topie to kolejne wrzucasz xD
    gratuluję wszystkim agresorom :)
    zysk może nie wielki na /3 ale na prawdę ładne starcie i ładny %%%.
    Jeśli to nasz były współsojusznik Antyk z deimosa to życzę 'SZO!!!' (a jeśli nie to 'SZO' :XP: )

    rachu ciachu i do piachu
    Leo - Draco - Deimos - Izar - Libra - Galatea


    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Akcelerator ().

  • Gratulowałem już na priv ale i tutaj wypada pogratulować - ekstra robota!!! Tym bardziej że widzę iż kulisy lotu też zagmatwane i to dodaje uroku do tytana.
    Także dla wszystkich atakujących i niszczących moją skromną flotkę wielkie gratki lecą...

    Co do kulis mojego lamerstwa - złom jak wiele innych na tym i każdym innym uni. Za dużo alko na imprezce i nawet nie wiem jak do domu wróciłem. Miałem świadomość że mogę nie dotrzymać do powrotu fsa (miał wrócić po północy) dlatego na imprezce, jeszcze jak cokolwiek kumałem, ale czułem już swój upadek nastawiłem budzik w komórce na 0.15 i 0.20 tak żeby tylko podnieść umęczone powieki, puścić byle jakiego fsa i dalej spać. Niestety ilość alkoholu spowodowała że owszem godzinę nastawiłem ale nie zmieniłem dnia kiedy miał dzwonić alarm i zostawiłem zaznaczoną sobotę... Czyli na pewno odebrałbym fsa za tydzień a niestety nie odebrałem dzisiaj.
    ;P ;P ;P
    Na domiar złego wiele mi nie brakło żeby uniknąć złoma bo wstałem się wylać nad ranem i po powrocie do łóżka przypomniałem sobie również że chyba jednak nie puściłem fsa. Wszedłem na komórce na ogame i stwierdziłem że nie mam już za bardzo co puścić na tego fsa. Krótki bilans zysków i strat - tzn. strat i strat no i się okazało że poszło wszystko prócz jakiś niedobitków w 6 gali, gdzie zostało i sporo reków. Krótki telepek i nawet trochę z siebie samego udało się zebrać bo około 100 kk. Trochę mnie potem sumienie gryzło za ten podebrany złom bo jak doczytałem że aż tyle zachodu agresorów kosztowało dogranie tej akcji to stwierdziłem że im się należało wszystko co strącili ale z drugiej strony to w końcu zabawa i jak się udało coś podebrać to znaczy że tak miało być i mi się też należało. Będzie na trochę latawców żeby zacząć się odbudowywać. W końcu znowu kiedyś spontaniczna impra się trafić może to muszę mieć co zostawić dla atakierów.

    Osobne gratki jeszcze dla Yorka i Morda za wlot bo Kanade już gratulowałem na priv im jeszcze nie miałem okazji...

    Podsumowując jeszcze raz gratki dla Was i SzO dla siebie.

    Jeszcze do Akceleratora - tak to ja z deimosa i również pozdrawiam.
  • No nie powiem czaiłem sie na tego Pana od dawna ale ze słaby ze mnie obserwator to naprawde juz dobre pare tygodni nie widzialem floty obroncy...chociaz zaglądałem raz na jakis czas. A wczoraj sam dalem sie poniesc promilom :)

    Gratulacje ladnego ACSa, oczywiscie szkoda zlomu ale i tak jestescie na plus.

    Obroncy szczere SzO bo miałem pierwszeństwo floty do sąsiada xD
    10 przykazań gracza OGame
    1. ...
    2. ...
    3. ...
    4. ...
    5. ...
    6. ...
    7. Pamiętaj, współczuj temu kto zniszczył twoją flotę - prawdopodobnie nie ma nikogo poza OGame.pl
    8. ...
    9. ...
    10. ...ostatnie pozostawiam Tobie...
  • Jak sie czyta takie odpowiedzi od obroncy to az sie mysli ze szkoda bylo czlowieka zlomowac. Wielkie szo zycze i stawiam browarek za postawe. W koncu czym sie strules tym sie lecz.
    Co do starcia to trzeba sobie uczciwie powiedziec ze zysk slabiutki - bo nam obronca zarobic dac nie chcial (choc zostawil mi z siebie zlomna 3 gali-za co dzieki). To tez trzeba miec dobre sikanie zeby wstac kilka minut po starciu kiedy lot trwal ze 3godziny zanim wszytsko bylo zprganizowane i dolecielismy :)
  • york libra napisał(a):

    Jak sie czyta takie odpowiedzi od obroncy to az sie mysli ze szkoda bylo czlowieka zlomowac. Wielkie szo zycze i stawiam browarek za postawe. W koncu czym sie strules tym sie lecz.
    Co do starcia to trzeba sobie uczciwie powiedziec ze zysk slabiutki - bo nam obronca zarobic dac nie chcial (choc zostawil mi z siebie zlomna 3 gali-za co dzieki). To tez trzeba miec dobre sikanie zeby wstac kilka minut po starciu kiedy lot trwal ze 3godziny zanim wszytsko bylo zprganizowane i dolecielismy :)


    No w 3 gali mogłem spokojnie całość wyzbierać bo po skończeniu wiosłowania w 1 gali jak doleciały wasze recki miałem kupę czasu żeby telepnąć reki i zebrać ale widząc w RW że autorem i tutaj był jeden z Was chociaż tak mogłem się "odwdzięczyć" za podkradanie pzta w 1 gali.
    Co do podejścia to myślę że chyba mam normalne - dla mnie to zabawa, która zresztą polega na złomowaniu innych. Sam czasami jak znajdę chwilę to latam po sąsiadach także dlaczego miałbym mieć pretensje do Was że robicie to samo. Przecież gdyby nikt nikogo nie atakował to ogame nie miałoby sensu. Każdy też popełnia błędy w tej grze jak ja tym razem i to również jest nieodłączny element tej gry. Sztuką jest takie błędy wyłapać i odpowiednio wykorzystać - Wam się to pięknie udało dlatego naprawdę szczerze gratuluję bo kupę roboty w tego steka włożyliście.
  • Mialo byc pozdro dla szefa i co ? :D
    oszuscie Ty, top na lataje, szczególnie mi sie podoba bo i Mordzik sie zalapal :D
    Super pany, czekam na wiecej na emigracji :D

    Xalynth [N-A] OFF 99 ST
    Cygnus [N-A] TOP 1 OFF 141 ST
    Izar [N-A] OFF 30 ST
    Quaror [N-A]
    OFF 68 ST
    Dorado [TOR]
    ON 48 ST