webber [Ronin] & [182] DOBERMAN [Ronin] vs. sebastianb87 [zer0] ~ 2233.02%

  • Fidis
  • webber [Ronin] & [182] DOBERMAN [Ronin] vs. sebastianb87 [zer0] ~ 2233.02%

    ktoś za nas zniszczył moona więc polecieliśmy skoro droga była wolna ]:-D pozdrowienia dla niszczących



    Dnia 22-04-2016 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor webber [Ronin]
    ________________________________________________

    Duży transporter 1
    Krążownik 6.830
    Okręt wojenny 1.283
    Pancernik 9.010
    Lekki myśliwiec 154.357
    _________________________________________

    Agresor DOBERMAN [Ronin]
    ________________________________________________

    Gwiazda Śmierci 64
    Lekki myśliwiec 464.521
    Krążownik 32.425
    Niszczyciel 4.320
    Pancernik 18.435
    _________________________________________

    Obrońca sebastianb87 [zer0]
    ________________________________________________

    Mały transporter 376
    Duży transporter 2.008
    Lekki myśliwiec 51.957
    Okręt wojenny 1.804
    Statek kolonizacyjny 1
    Sonda szpiegowska 6.685
    Bombowiec 1.000
    Satelita słoneczny 7.346
    Niszczyciel 300
    Gwiazda Śmierci 10
    Pancernik 1.018
    Wyrzutnia rakiet 35.143
    Lekkie działo laserowe 30.000
    Ciężkie działo laserowe 2.000
    Działo Gaussa 2.000
    Działo jonowe 1.000
    Wyrzutnia plazmy 812
    Mała powłoka ochronna 1
    Duża powłoka ochronna 1
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor webber [Ronin]
    ________________________________________________

    Duży transporter 1 ( -0 )
    Krążownik 6.732 ( -98 )
    Okręt wojenny 1.270 ( -13 )
    Pancernik 8.945 ( -65 )
    Lekki myśliwiec 149.284 ( -5.073 )
    _________________________________________

    Agresor DOBERMAN [Ronin]
    ________________________________________________

    Gwiazda Śmierci 64 ( -0 )
    Lekki myśliwiec 449.478 ( -15.043 )
    Krążownik 31.987 ( -438 )
    Niszczyciel 4.289 ( -31 )
    Pancernik 18.316 ( -119 )
    _________________________________________

    Obrońca sebastianb87 [zer0]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    0 Metalu, 0 Kryształu i 399.690 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 116.303.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 1.014.754.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 143.230.200 metalu i 80.072.100 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 399.690 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.


    Podsumowanie zysków/strat:

    Podsumowanie agresor
    Metal: 64.197.200
    Kryształ: 47.099.100
    Deuter: -3.897.310
    agresor zyskał łącznie 107.398.990 jednostek.

    Podsumowanie obrońca
    Metal: -608.347.000
    Kryształ: -329.594.000
    Deuter: -77.212.690
    obrońca stracił łącznie 1.015.153.690 jednostek.


    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.3
    ~650 ST na uni x1, #1 KFZ

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez ---Webber--- ().

  • Dzięki Web za lot, szybka współpraca zespołowa przyniosła korzyść. Gęsi niestety były zajęte czymś innym bo wyszłoby lepiej.

    Normalnie takie zachowanie byłoby nie fair, no ale OCB nie raz próbowało popsuć nasze plany ataku więc powiedzmy, że odwdzięczamy się tym samym. Rafik zresztą też został zezłomowany w nie do końca dżentelmeński sposób -_- ... Pamiętamy 8-)
  • Graty procentu - ponad dwa klocki robi wrazenie ;)
    Webberowi urlopu (tym razem przymusowego)
    A obrońcy SzO !
    Będziesz wspierał Ojca Dyrektora z całego serca swego, z całej duszy
    swojej, z całej renty swojej i ze wszystkich sił swoich, a Rozgłośnię
    Jego jak siebie samego.
  • gratuluje...... % fajny.
    wracajac do tematu webbera....
    22.04.2016 21:51:24GO Sideswipewebber29.04.2016 21:51:24Push (I) od dudu + odsyłka do GO22.04.2016 21:51:22GO Sideswipedudu29.04.2016 21:51:22Push (I) do webber

    cyt.Ja
    widze ze weberek juz na dudu usiadl na 8 gali:d regular pusheros!!!!
    pewien kolega
    no przeciez chyba nie myslisz ze to farmi albo przerzuca sobie surowce
    19 kwietnia 2016
    17:36
    Ja
    farmi:d na 99,99% z jego poziomem intelektualnm na bank tak robi:d
    17:36
    pewien kolega
    nikt tak nie robi ....
    z tego miejsca dziekuje za UCZCIWA gre i pozdrawiam :?
    "Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana."
  • ty jestes jednym duzym NIEPOROZUMIENIEM!

    Piękne podsumowanie calej twórczości tego pana :D
    Szkoda, ze na tym forum nie ma sogów/plusów etc.
    Zgarnalbys za te wypowiedz sporo.
    Jedno zdanie a zawarte jest w nim tyle , ze szok :E
    Będziesz wspierał Ojca Dyrektora z całego serca swego, z całej duszy
    swojej, z całej renty swojej i ze wszystkich sił swoich, a Rozgłośnię
    Jego jak siebie samego.
  • Nieporozumieniem są wasze teorie spiskowe, widać alkohol wam mózgi wypalił doszczętnie.

    Nawet przypadkiem obalona została kolejna - że Ronin kumplują się ze wszystkimi GO.

    I kończąc ten temat - to był jedyny moment kiedy GO mógł dać mi bana, takiej okazji już nie dam bo wszystko będzie wymieniane co do jednostki, więc cieszcie się przez ten tydzień i tym widokiem.

    Może powinniście się pochwalić waszą super akcją dzięki której powstał nasze RW? To też ciekawy temat. Słyszałem, że bardzo fajnie się tam u was w OCB dzieje po tym ;}
    ~650 ST na uni x1, #1 KFZ

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez ---Webber--- ().

  • haha haha haha pushuerze cos jeszcze? Bo mam nadzieje ze temat jest juz rozwiazny do konca , widze ze zawsze masz swietne newsy i jestes tak kozacki ze szok :) tylko gry pomyliels i zycie realne odpoczywaj a moze juz wieczny urlopik sobie zrobisz

    nie no Ty jestes tak smieszny ze az straszne to jest co piszesz... rozstepy na brzuchu az mi sie trzesa



    teorie spiskowe alkohol... haha nie ma co , alkoholu to nie pilem ze 3 miesiace moze jednak brak tego :)

    a co sie dzieje u NAS strasznie sie meczymy ze soba cale OCB jest w wielkiej rozypce nie wiemy co sie dzieje, skoro CIebie nie ma na uni... to nikt nie robi nawet fsow bo przeciez kto tu NAs moze pojechac

    o MAJ GAD alez jazda czlowieczku :) milego wypoczynku bo dopiero co pisales ze znajde sie na pregierzu a wlasnie sie znalazles Ty - TO NIE WYCHWALAJ sie jak grasz uczciwie bo tylko ludzie pozniej kpiny sobie beda robic a po co


    z przyjaznego nieco chlodnego FIDIS Snoopy :)


    p.s GRATY STARCIA zysk ladny przeorany bunkier obroncy PAKIECIK Sz/o
  • Taaaaa
    Szkoda Dobera bo w starciu ...powiem ze nawet fajnym z oszustem Uni Fidis jest:) Dla mnie kazdy oszust to złodziej, mozna by klasyka walnąć ze kazdy pijak to złodziej:)
    Teraz nawet GO pomoga takim oszustom je wspomniany Webber i pregiez wyawlili z gry aby nikt nie zauwazył za co wałki robia oszusci pokroju Webbera....:)
    Gra dla matołów sie zrobiła, szkoda bo przed zmianami jakieś 6 miechów temu jeszcze mozna było grac ...teraz to smieszne już jest:)
    Mam nadzieje ze przez 6dni18godz zdarze sie porozbijać:)
    pozdro
  • Ty jesteś debilem lucyfer jednak, miałem ciebie za poważną osobę no ale jednak nie. Właśnie rycha, darksa i kilku innych od siebie nazwałeś złodziejami bo wisieli na pręgierzu za oszustwa ]:-D

    Ciekawe jakie zmiany zaszły przez te 6 miesięcy, że gra się zmieniła, bo pręgierz usunęli? Teraz bynajmniej każdy ban - nawet za bash - cwelmax będzie mógł nazwać pushem. Czy to nie jest przypadkiem #dobrazmiana?
    ~650 ST na uni x1, #1 KFZ
  • Aha czyli można oszukiwać i Oszukiwać. Ja Oszukuje dlatego jestem złodziejem, a oszuści z twojego sojuszu nie są źli, są ok bo "przecież za co dostali bana". Kretyn jesteś i tyle.

    Nasze moonówki są złe, nasze GSówki są złe, nasze multi są złe, nasze pushe są złe, niedozwolone oprogramowanie by było u nas to w ogóle byście nas zmieszali z błotem niesamowicie - no ale jak u was jest taka sytuacja - wszystko cacy, bo przecież to OCB.

    Dla waszej informacji, ban był za niedosłanie 1kk metalu za wymianę deuteru, jeśli to jest dla was taki ból tyłka to tylko mogę wam współczuć, że macie problem z milionem metalu w tej grze.

    ~650 ST na uni x1, #1 KFZ

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez ---Webber--- ().

  • Jedynym śmiesznym ludkiem w tym temacie jesteś ty, wszedłeś na uni i zasłynąłeś z tego, że dostałeś złoma od "pushera", a teraz słyniesz z tego, że rozbijasz flotę i niby kasujesz konto - pewnie kasujesz konto tak jak rysiek i melmax kończyli grę kilka razy. Oh, nie zapominam oczywiście na finezyjny lot na łapane kolonizuj, które polegało na podaniu przez kreta czasu powrotu floty, taaaak, to były właśnie te twoje "momenty" na uni Fidis. Kto tu się ośmiesza? ]:-D
    ~650 ST na uni x1, #1 KFZ
  • ja zezlomowalem Rafika,wiatraka,leszcza i kilku innych i jakos sie nie podniecam tym ]:-D
    przyjdzie i czas na ciebie jesli bedziesz mial na tyle odwagi aby grac....panie DUDU 600 8-)
    wez pod uwage ze jedyne na co sie stac to latanie ba BFS, lub pod falanga ( oczywiscie z Dobciem pod reke bo sam sie boisz) oczywiscie na gracza minimum 2-3 slabszego... taki kozak z ciebie
    ps. jakos jesienia mowiles mi ze jak zakonczysz ,, JAKIS PROJEKT,, to mi pokazesz jak sie gra..... KWIECIEN sie konczy JEDYNE CO POKAZALES TO JAK KUPUJE SIE KONTA DO PUSHU I NIE UMIEJETNIE SIE NIM PUSHUJE.....
    wiec panie CIENKI BOLEK ..................................KULAJ DROPSA CIENIASIE!! ]:-D
    "Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana."
  • Wiem o tej grze trochę więcej niż Dober więc wybacz ale nie musi mnie prowadzić za rączkę bo umiem sobie poradzić, tak samo jak ja nie prowadzę jego, po prostu dobrze współpracujemy gdy jest czas.

    I serio, skończ już tę dyskusję o udowadnianiu czegokolwiek bo to jest gra przeglądarkowa, mam ciebie głęboko gdzieś i jedyne z czym próbuje walczyć to twoja choroba psychiczna i teorie spiskowe, walczę z tym by ludzie z twojego sojuszu wiedzieli, że masz niepokolei klepki w głowie i nie warto brać tego co piszesz na serio. To jedyne na co tutaj czas poświęcam 8-)
    ~650 ST na uni x1, #1 KFZ
  • jesli juz sie bawisz w doktora ;] i cos diagnozujesz porownaj dwie osoby mnie i ciebie..... mianowicie jakie zdanie o mnie maja moi sojusznicy a jakie zdanie o tobie maja twoi sojusznicy XD
    tak wiem..... dla mnie jest jeszcze szansa u ciebie juz tylko ORTOPEDA 8-) na glowe juz dawno za puzno :P
    "Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana."
  • Ty nie rozumiesz na czym polega "bycie lepszym" w tę grę, lepszy jest ten kto ma więcej czasu i lepiej go wykorzystuje, to nie jest żadna magia, czas zawsze był kluczowy w ogame, ty piszesz że Dober musi mnie trzymać za rękę, ja odpowiedziałem, że nie musi bo sam sobie radzę jako ktoś kto zna tę grę lepiej niż on, ty oczywiście musisz obracać to w swoje słowa, które nie mają za wiele wspólnego z oryginalnym kontekstem...

    ...jak tam limonka009? Pochwal się sherlocku swoimi teoriami, codzienna dawka rozrywki - melmax wymyślający bajki :)
    ~650 ST na uni x1, #1 KFZ
  • to co mowisz a to co robisz znaczoco sie rozbiega ... nie porownuje tego z twoimi myslami bo ty nie myslisz.
    na poczatku myslalem ze jestes czlowiekiem na poziomie z duzymi umiejetnosciami w tej grze dzis musze cie bardzo przeprosic ze mialem o tobie takie zdanie.....ZERO PODNIESIONE DO POTEGI ZAWSZE POZOSTANIE.....ZEREM!!
    "Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana."
  • Kurka wodna, chciałem sobie polukac na ST na uni Waasat gdzie klika mój znajomy Szturman......... A tu zonk...:) Nie działa mnie forum olaboga o co kaman:)
    W grze zbanowali ProElo Webbera, nic ...działamy dalej, pushera nie ma spokój na Uni..:)
    A tu masz, pojechali po nim na forum i co...???
    Lognąć sie nie mozna bo i tu ma fory:))
    buahahahahahaahhaah:)))
    No nic, czekamy az wróci, chłopaki z Syrii dzwonili ze juz w Wawie na lotnisku sa tylko jakies problemy z bagażem maja, cos tam znalezli:)
    Ale dzwonili, mówili ze na sobie mają wszystko co trzeba
    pozdro:)

    KULAJDROPSAFRAJERZE

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez ^ lucyfer^ ().