Sienio [ADDICTED] vs. zielu75 [Heheheee] - 4823% TOP 1 SOLO

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Sienio [ADDICTED] vs. zielu75 [Heheheee] - 4823% TOP 1 SOLO

    Witam

    Po ostatniej suszy wkoncu czlowiek cos zlapal :D
    Oczywiscie jak zwykle nikogo niema jesli trzeba ACSa, nie sadzilem ze mi deuteru starczy na lot wszystkim wiec czekalem az ktos wkoncu sie odezwie gotowy do lotu. Czas mijal, obronca zapadal w coraz glebszy sen - wiec zaczalem liczyc solo i polecialem.
    Szkoda ze niemialem wiecej MTkow bo Ci ktorzy znaja obronce to wiedza ze tam sie surka wylewa z kazdej strony.

    Wiec jak to bywa w tej grze obronca sie loguje przed starciem albo po starciu. Albo podnosi flote albo wiosluje zlom.
    Obronca mial na moonach porozrzucane recki wiec dosyc szybko zgarnal sporo zlomu. Ale na szczescie zysk jest tez pokazny :)

    RW dedykuje osobom dzieki ktorym jeszcze gram na tym uni: Bake , Mord , Olszyn3k , Sudim Lama :D

    Pozdrowienia dla reszty znajomych i sojuszu


    ADDICTED





    Dnia 21-04-2016 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Sienio [ADDICTED]
    ________________________________________________

    Mały transporter 16.261
    Lekki myśliwiec 49.120
    Krążownik 9.916
    Okręt wojenny 2.029
    Pancernik 6.005
    _________________________________________

    Obrońca zielu75 [Heheheee]
    ________________________________________________

    Mały transporter 6.499
    Duży transporter 5.794
    Lekki myśliwiec 14.306
    Ciężki myśliwiec 163
    Krążownik 3.638
    Okręt wojenny 103
    Recykler 5.664
    Sonda szpiegowska 87
    Bombowiec 4
    Pancernik 3.082
    Wyrzutnia rakiet 100
    Lekkie działo laserowe 3.613
    Wyrzutnia plazmy 50
    Mała powłoka ochronna 1
    Duża powłoka ochronna 1
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Sienio [ADDICTED]
    ________________________________________________

    Mały transporter 9.406 ( -6.855 )
    Lekki myśliwiec 28.289 ( -20.831 )
    Krążownik 9.479 ( -437 )
    Okręt wojenny 2.023 ( -6 )
    Pancernik 5.995 ( -10 )
    _________________________________________

    Obrońca zielu75 [Heheheee]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    21.186.133 Metalu, 21.186.133 Kryształu i 21.186.134 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 124.627.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 644.475.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 282.706.200 metalu i 199.690.400 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 63.558.400 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 4823%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    112.489.800 Metalu i 87.510.200 Kryształu
    58.026.400 Metalu i 0 Kryształu

    Szczątków łącznie zebranych przez agresor(ów):
    170.516.200 Metalu i 87.510.200 Kryształu


    Podsumowanie zysków/strat:

    Podsumowanie agresor
    Metal: 106.189.333
    Kryształ: 70.606.333
    Deuter: 20.162.134
    agresor zyskał łącznie 196.957.800 jednostek.
    Agresor zdobył 59.619 punktów honoru.


    Podsumowanie obrońca
    Metal: -347.718.633
    Kryształ: -272.734.633
    Deuter: -87.580.134
    obrońca stracił łącznie 708.033.400 jednostek.
    Obrońca zyskał 15.449 punktów honoru.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.3
    10 przykazań gracza OGame
    1. ...
    2. ...
    3. ...
    4. ...
    5. ...
    6. ...
    7. Pamiętaj, współczuj temu kto zniszczył twoją flotę - prawdopodobnie nie ma nikogo poza OGame.pl
    8. ...
    9. ...
    10. ...ostatnie pozostawiam Tobie...
  • gratki sienio, obserwowalem goscia od wielu wielu dni, jak na zlosc tylko raz udalo mi sie wyczaic moment, gdy spokojnie sobie spal ale wtedy nie bylo z kim leciec. gosc jest fenomenem tego uni - prawie nie zlomuje a przegania najwiekszych flotowcow na uni, eko posiadajac nizsze niz top tam rowniez dogonil. od paru dni byl istny wyscig, kto wiecej wyda na ta gre, sariel czy zielu. cwaniaczek w reckach cieszy.
    ktos jest ciekaw jak zielu bil tyle punktow? skupowal z pushowek i od obcych deuter po jak najnizszej cenie a pozniej zamienial go na krysztal u handlarza i tak w kolko. mnostwo anty ale jak widac efekt przynioslo skoro w miesiac z top 200 na top1 wskoczyl :P
    Uzależnieni od seksu, alkoholu, nikotyny,
    Cybernetyki,
    pieniędzy i adrenaliny,
    Od księży, mediów i od spiny
    na streecie,
    Uzależnieni od uzależnień - życie.

  • Pięknie Sieniek to sie nazywa konkretny Tytan. Co do wyścigu to sobie nawet nie zartujcie bo ja w żadnym niebralem udziału bo czasu nie mam a jedynie astro sie zrobiło to cos tam podgonilo a koleś to niewiem skąd taki skok.
    PONAD 400 ST ogame.pl
    PONAD 150 HoF ogame.org
    .LK. Forever


    "W życiu nie ma nic gorszego niż przeciętność"

  • Br0varek napisał(a):


    ktos jest ciekaw jak zielu bil tyle punktow? skupowal z pushowek i od obcych deuter po jak najnizszej cenie a pozniej zamienial go na krysztal u handlarza i tak w kolko.


    Cwaniaczek, czy nie cwaniaczek, metoda dozwolona w grze i na pewno znacznie mniej chamska niż postawienie 20k laserów chwilę przed wlotem.
    Każdy dąży, żeby kupić po jak najniższej cenie, natomiast ziom wcale ostro nie targuje, zawsze pełna kulturka i wysyłka na czas. Na tym uni jest całkiem sporo takich lamek jak ja. Starych graczy, którzy nie mają czasu na grę, ale miłość do cyferek została. Stawiamy sobie okopy i patrzymy jak nam się surka wydobywa. Handelek z nim jest super. Nie muszę o nic pytać, nie muszę się zastanawiać. Loguje się, ślę co mam, podaje adres zwrotny i mam pewność, że paczuszka do mnie dotrze. To się ceni. Dzięki temu taki lolek jak ja dozbierał sobie na astro15.

    Szkoda, że dał się złapać w recki, co nie zmienia faktu, że wielkie gratki dla atakującego. % wykręcony ładnie.
    Pozdrawiam.
  • Nooo, wlasnie tego się po Tobie spodziewalem.
    Ile razy bym nie patrzył na obrońcę zawsze po nocach był online, już myślałem że w innej strefie czasowej żyje, a tu jednak zdarzyło się przysnąć.
    Graty i przytop troche w eko bo Cie doganiam :P
    Obrońcy szo, szybko pójdzie

  • Br0varek napisał(a):


    ktos jest ciekaw jak zielu bil tyle punktow? skupowal z pushowek i od obcych deuter po jak najnizszej cenie a pozniej zamienial go na krysztal u handlarza i tak w kolko. mnostwo anty ale jak widac efekt przynioslo skoro w miesiac z top 200 na top1 wskoczyl :P



    Br0varku - nie do końca się z Tobą zgodzę. Handluje z zielonym od kilku dobrych tygodni, wierz mi ze za deuter dostaje przeliczniki DALEKIE od minimala ;) W mojej skromnej opini, Zielu to bardzo w porządku gość, jak ktoś wyżej napisał - wysoka kultura gracza i świetny kontakt.

    Co do starcia Zielu - jak najszybszej odbudowy !! Sienio - gratuluje starcia przetapiaj na te mt :)
    53(x1) - top 20 - off flota

    60(x2) - top 100 - off eko

    fornax(x5) - top 20 - off flota

    libra(x2)- top 30 - ON eko

  • niby nie aktywny niby nie aktywny

    a tu jeden wlot i takie coś jak byś zebra całość to przetapiać by było co heh ;)

    miałęm do niego kilka US

    Solo też bym go zrobi ale nie pozbierał bym zbyt wiele

    gratki Sienio i bawimy się dalej, życzę większych i kolejnych
  • No Sienio Rw godne mistrza szkoda że nie udał się dofarm no ale cóż obrońca zapewne go słusznie wyda tak jak ty swój zysk.
    Jeszcze raz gratuluję i życzę przetopu na tomiast obrońcy taniego dexu :D
    Na pohybel oszustom podatkowym !!
  • Nie zaglądam tu często bo sam swoich nie wstawiam więc nie mam czym się zachwycać :P
    Ale to warto pochwalić
    Wypatrzyłem pewnie jako jeden z pierwszych bo z TOP 5 awansowałem na TOP 4 :)
    No tak bywa jak ktoś w nocy wybiera sie na łowy ( wiem bo sam miałem nocnego skana od obrońcy)
    Zegar biologiczny wygrywa i w godzinach kiedy inny wstają obrońcy zdarzyła się drzemka.

    Obroncy SzO ale widząc jego fenomenalny przyrost w ostatnich tygodniach, zaraz wróci na swoje miejsce
    Agresorowi duże brawa. Ma piękną flotę wielki zapał bo nawet do mnie sięga skanami a to dalekie okolice :D
    Jedna rada - dobuduj w końcu moony - masz kolonie w takich fajnych okolicach a moonów jak w drugim miesiącu gry :D
    Szkoda się tak ograniczać :)

    Ogólnie 10/10 bo te stracie niczym nie śmierdzi :)

    P.S

    I dobuduj pancków bo Cię mocno przegoniłem :P

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez F e l i p p e ().

  • gratulacje. Bardzo ladne starcie. Zielu widzialem siedział dużo i musze pwoiedziec czujnosc masz wybitna. Ja spasowałem nawet szukania:)
    Nie znam ani obronsy ani atakiera - oczywiscie nicki znam- takze jednemu i drugiemu szybkich stoczni bo chyba kazzdy sure mial na topienie.
  • Br0varek napisał(a):

    gratki sienio, obserwowalem goscia od wielu wielu dni, jak na zlosc tylko raz udalo mi sie wyczaic moment, gdy spokojnie sobie spal ale wtedy nie bylo z kim leciec. gosc jest fenomenem tego uni - prawie nie zlomuje a przegania najwiekszych flotowcow na uni, eko posiadajac nizsze niz top tam rowniez dogonil. od paru dni byl istny wyscig, kto wiecej wyda na ta gre, sariel czy zielu. cwaniaczek w reckach cieszy.
    ktos jest ciekaw jak zielu bil tyle punktow? skupowal z pushowek i od obcych deuter po jak najnizszej cenie a pozniej zamienial go na krysztal u handlarza i tak w kolko. mnostwo anty ale jak widac efekt przynioslo skoro w miesiac z top 200 na top1 wskoczyl :P

    Zal mi takich typow jak ty mamusi sie pozal cycu jakich kto nie ma przyrostow ico kto kupuje i gdzie, wchodzisz na uni gdzie mozna kupic w regulaminie praktycznie wszystko i jeszcze jojcysz synku do tego...
    Agresorowi gratki starcia top 1
    Obroncy szo
  • GangAlbanii napisał(a):


    Zal mi takich typow jak ty mamusi sie pozal cycu jakich kto nie ma przyrostow ico kto kupuje i gdzie, wchodzisz na uni gdzie mozna kupic w regulaminie praktycznie wszystko i jeszcze jojcysz synku do tego...
    Agresorowi gratki starcia top 1
    Obroncy szo

    Odbij, ok? to tak, jakbys mowil w latach 70, ze doping jest spoko bo nie jest zabroniony. nie kazdy musi sie z toba zgadzac, ja wole zdrowa rywalizacje a nie kupowanie anty w setkach tysiecy/milionach. nie neguje tego, nie strajkuje ale jednoczesnie nie popieram i mam do tego pelne prawo. a polaczenie twojego nicku i avatara w polaczeniu z "kultura" zawarta w twoim poscie nie swiadcza o tobie zbyt dobrze. argumentacja, ze posiadam rodzica i jednoczesnie jestem tego rodzica synem jest po prostu... wez ty sie czlowieku zastanow, z czym do ludzi wyskakujesz :D
    Uzależnieni od seksu, alkoholu, nikotyny,
    Cybernetyki,
    pieniędzy i adrenaliny,
    Od księży, mediów i od spiny
    na streecie,
    Uzależnieni od uzależnień - życie.

  • Gratsy mordo i wielkie dzięki za pamiec, elegancko patrzec jak tu niszczysz !
    Top na lataje i sie nie poddawaj wariacie !
    Zielowi Szo bo dobry gracz, buduj się chłopak i wracaj do żywych ;)

    Dziwne rozkminy pod ST sa nie na miejscu .
    Pozdrowionka dla tych co zostali ;]

    Xalynth [N-A] OFF 99 ST
    Cygnus [N-A] TOP 1 OFF 141 ST
    Izar [N-A] OFF 30 ST
    Quaror [N-A]
    OFF 68 ST
    Dorado [TOR]
    ON 48 ST