Nabu san [SPECTRE] & morpheus [SPECTRE] vs. marcinpmi [AHT_1] 2630%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Nabu san [SPECTRE] & morpheus [SPECTRE] vs. marcinpmi [AHT_1] 2630%

    Bez większych kombinacji zysk wyszedł przedni :)



    Dnia 09-04-2016 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Nabu san [SPECTRE]
    ________________________________________________

    Statek kolonizacyjny 1
    Bombowiec 295
    Niszczyciel 10.165
    Pancernik 100.772
    _________________________________________

    Agresor morpheus [SPECTRE]
    ________________________________________________

    Bombowiec 99
    Niszczyciel 7.063
    Okręt wojenny 1.249
    Pancernik 26.387
    _________________________________________

    Obrońca marcinpmi [AHT_1]
    ________________________________________________

    Mały transporter 335
    Duży transporter 2.197
    Lekki myśliwiec 20.106
    Ciężki myśliwiec 85
    Krążownik 8.015
    Okręt wojenny 4.042
    Statek kolonizacyjny 2
    Recykler 631
    Sonda szpiegowska 687
    Bombowiec 500
    Satelita słoneczny 1.007
    Niszczyciel 200
    Gwiazda Śmierci 5
    Pancernik 2.399
    Wyrzutnia rakiet 40.000
    Lekkie działo laserowe 15.000
    Ciężkie działo laserowe 560
    Działo Gaussa 403
    Działo jonowe 245
    Wyrzutnia plazmy 200
    Mała powłoka ochronna 1
    Duża powłoka ochronna 1
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Nabu san [SPECTRE]
    ________________________________________________

    Statek kolonizacyjny 1 ( -0 )
    Bombowiec 295 ( -0 )
    Niszczyciel 10.156 ( -9 )
    Pancernik 100.539 ( -233 )
    _________________________________________

    Agresor morpheus [SPECTRE]
    ________________________________________________

    Bombowiec 99 ( -0 )
    Niszczyciel 7.056 ( -7 )
    Okręt wojenny 1.245 ( -4 )
    Pancernik 26.315 ( -72 )
    _________________________________________

    Obrońca marcinpmi [AHT_1]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    19.311.885 Metalu, 3.486.649 Kryształu i 5.883.971 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 28.165.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 1.079.961.500 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 170.238.000 metalu i 92.724.000 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 28.682.505 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.


    Podsumowanie zysków/strat:

    Podsumowanie agresor
    Metal: 179.259.885
    Kryształ: 83.150.649
    Deuter: 1.068.971
    agresor zyskał łącznie 263.479.505 jednostek.

    Podsumowanie obrońca
    Metal: -700.951.885
    Kryształ: -325.701.649
    Deuter: -81.990.471
    obrońca stracił łącznie 1.108.644.005 jednostek.


    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.3
    U 64 : N.C.>" (...) bo w naszych sercach wiecznie ogień płonie" by Angelo di Livio
    "Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne, albo niezdrowe"
  • marcinpmi napisał(a):


    chciałbym pozdrowić sojusz AHT i Umbrella oraz wszystkich z uni Pegasus, którzy na mnie lecieli i starali się wlecieć, ale im się nie udało ;p

    z grą nie kończę ;p


    każdemu życzę tak zdrowego (i przede wszystkim dobrego) podejścia :) screeny z flotą mam jeszcze sprzed miesiąca...

    gz atakierom, zysk niemały :) gdy zobaczyłem brak moona od razu sprawdzałem falę, nie myliło mnie przeczucie
  • nie wiem o czym mówisz człowieku, flota stała na kolonii, trzeba było ruszyć 4 litery i lecieć mógłbyś w końcu coś wkleić, a nie nabijać puste posty
    a nawet jakby ktoś bezinteresownie pomógł to co? chcesz to pomożemy i Tobie :)
    Ja wiem, polokoktowcy nas nie kochają. Ale my ich będziemy tak długo kochać, aż oni nas wreszcie pokochają
    - Szyszkownik Kilkujadek
  • Graty za postawę marcinpmi - to tylko gra :)
    @Nabu, flota faktycznie stanęła na kolonii (i stała przez 1 sekundę) ale z tego co wiemy to po zdjęciu moona przez geesówkę (Frankiego) nie miała innej opcji.
    Zresztą biedny Franki pewnie zapłaci za basha ale to niewielki koszt.
    W naszym malutkim, ogejowym świecie niewele da się ukryć 8-)
    Tak czy siak - akcja udana, to z niechęcią ale gratz.
    Lasciate ogni speranza...


  • Marcin, flota stała na planecie.
    1 sekundę i nie ma co deliberować.
    Nabu nie skłamał - nie to co czeko ma w stopce (te rekordy z początków Pega) - szzacun.
    Zresztą, między nami dziewczynkami - geesówki to fakt powszechnie znany i trzeba ich istnienie brać pod uwagę w grze.
    Lasciate ogni speranza...


  • hawoot ma racje. trzeba sie liczyc ze gracze maja kolegow w innych sojuszach. nie jest to zabronione w grze by korzystac z czyjejs pomocy ;]

    gratulacje Panowie. piękny zysk.

    dla obroncy gratulacje postawy. Na pewno AHT Cie odbuduje :) gdyby brakowalo zawsze koledzy Umbrelli z sojuszu [bob] wystawia cos na moonie. mam racje ? ;D

    pozdrawiam wszystkich sojusznikow z Nasa.

    ilość zrobionych moon'ów: 77
    ilość zniszczonych moon'ów: (4.11.15)
    wszystkich moich wrogów pozdrawiam środkowym palcem [;
  • No niestety nie masz racji sojusz bob poprostu jest słaby i nie pilnuje latają na atakuj na czarnuchy łatwo ich wypatrzeć a że ty tylko zwozisz surkę z multii to nie potrzebujesz latać my latamy aby mieć na latajki itp.Sam mi zdjąłeś 100 krążków jak by weszło to napisał byś że po swoim latam?
  • pr0Cooper napisał(a):


    gdyby brakowalo zawsze koledzy Umbrelli z sojuszu [bob] wystawia cos na moonie. mam racje ? ;D


    Ja się czasem zastanawiam, czy ten "Zawód: Nauczyciel" to tylko ściema, czy naprawdę nasze szkolnictwo zmierza w tak durnym kierunku. :D Drogi Cyferku, bob to sojusz składający się w dużej mierze z niezbyt doświadczonych graczy, więc jest na nich całkiem znośny zysk. Jeśli masz jakiekolwiek dowody na to, że ktoś u nas się tam pushuje, to, nie wiem, załóż sobie fanpage w DiD i nam nawrzucaj, albo zachowaj się jak dorosła osoba i zgłoś to wyżej, a póki co... zwyczajnie zamilcz.

    Przepraszam za spam, moja dyskusja z tym osobnikiem na tym się kończy :) raz jeszcze gz atakierom.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Fourier ().

  • Daj spokój... jedynie źródłosłów się zgadza - to czego ,,nauczył'' się nasz Kuper to zmywania garów na Wyspach! :quasi:
    Nie, że to coś złego - sam to robiłem ale nie jako ,,nauczyciel'' czy ,,profesor'' a zwyczajnie, jako potrzebowski.
    OK, dość o tym - nie śmiećmy więcej w temacie.
    Jeszcze raz graty atakierom a obrońcy szczere SzO.
    Lasciate ogni speranza...


    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Hawatt ().

  • Prawdą jest, że gra się tak, jak przeciwnik na to pozwala. Tutaj gra się również tak, jak pozwala na to administracja gry.
    Fajne ST, ładny % i zysk to raz. Dwa to sojuszowa akcja, która zawsze budzi pozytywne emocje bo zawsze można pogadać sobie o różnych sprawach podczas lotu - jak kto woli.
    Jedna rzecz mnie tylko jak zawsze bawi i mówię od razu, że być może w tym przypadku nie mam racji, ale w minimum 90 % to żaden kolega nie pomógł, żaden ktoś siedzący i czekający tylko aby miłosiernie zdjąć komuś moona - tylko atakujący siedzi na samartfonie i zdejmuje moona wtedy, kiedy tylko mu pasuje. Inne IP, inne konto - proste. Czas też trzeba zmarnować aby je rozbudować, dlatego wcale tego nie ganię.
    P.S. 1. Ja nie jestem lepszy i mam wywalone na to
    2. Zawsze mówię tak jak jest, jak było i tak już to u mnie zostanie.

    Wiem, że to dwuznaczna wypowiedź. Nie było moim zamiarem zaśmiecanie tematu
    Gracz : cześć , mam prośbe abys przestała skanowac moje gospodarstwo :) , z góry dzieki

    Gracz : lub przestał ,
    sorki

    Ostatnio nic bardziej mnie nie rozbawiło :D
  • mario500v napisał(a):

    Prawdą jest, że gra się tak, jak przeciwnik na to pozwala. Tutaj gra się również tak, jak pozwala na to administracja gry.
    Fajne ST, ładny % i zysk to raz. Dwa to sojuszowa akcja, która zawsze budzi pozytywne emocje bo zawsze można pogadać sobie o różnych sprawach podczas lotu - jak kto woli.
    Jedna rzecz mnie tylko jak zawsze bawi i mówię od razu, że być może w tym przypadku nie mam racji, ale w minimum 90 % to żaden kolega nie pomógł, żaden ktoś siedzący i czekający tylko aby miłosiernie zdjąć komuś moona - tylko atakujący siedzi na samartfonie i zdejmuje moona wtedy, kiedy tylko mu pasuje. Inne IP, inne konto - proste. Czas też trzeba zmarnować aby je rozbudować, dlatego wcale tego nie ganię.
    I tu się z Tobą mario zgodzę, że w końcu ktoś pisze jak jest - a nie wazelinka... Ja też pogratuluję starcia, bo jakby nie patrzeć - trzeba było trochę czasu poobserwować tego pokonanego. No ale samo wykonanie już słabsze/ bo starcie byłoby przednie gdyby taki NabuSan puścił swoje gsy do zdjęcia tego moona. A nie posiłkować się gsówką, która w końcu i tak wylądowała w pręgierzu. No ale tak jak przedmówca napisał: gra się tak jak pozwala administracja gry, a tutaj to już "szalej dusza piekła nie ma" - bo jedno wielkie gówno robią GO operatorzy, ale w erze smartfonuff nic nie zdziałają. Tyle w temacie.

    Jeszcze raz gratulacje Panowie