Pogawędki graczy Ursa + całej reszty

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • pawel rozwalasz mnie z tą swoja akcja zezłomowania mnie;d i ten opis w st jak to namówiłes gracza zeby mi moona zniszczył a pozniej z nim na banie za multi wisiales i tyle z twojej finezyjnej akcji a mowisz ze lepszy od nas jestes;p


    Ps. Bywalcy Pregierza to sojusz dla naszej resztki mns;d bo w sumie nazwa by pasowała do nas chodz jak i do każdego innego wypowiadającego się czesto w tym temacie z ursy
  • (Cannabis) napisał(a):

    Widzę, że uf wcale nie było potrzebne :) te same tematy, te same screeny i cytaty. Tyle, że nowe osoby się wpisują, szkoda że nie mają pojęcia o realiach ursy :D



    O realiach ursy pojęcia nie mamy ale o wałach w obecnym Og cos tam mamy bo na każdym uni oszustów pełno niestety... ale jak sie temat czyta to ursa zapewne czołuje :D

    Kazde uni powinno miec taki temat w DiD i można by było sobie porównać :D Sam w notatniku mam kilka ciekawych screenów które mógłbym tutaj podać i ukazać "czystość" TOPki z xalynth :D
  • Masz rację, z czasem będziemy mieć nowe wały :D albo nowe stare :D Dzisiaj znowu robiłem screeny tych samych wałów co na xal :) ale to juz inne uni więc zapisuję w nowym temacie w notatkach :D

    Szkoda, że teraz ciężko znaleźć topowego gracza który czysto zdobył to top no ale takie czasy....
  • oszusty nie oszusty mieliśmy swój klimat :fgrin:

    Fatal oby nie Dziuba bo znowu będzie :juzpotobie: :bicz:
    ]:-D Ex MOD Handlu ]:-D
    Nick: Luck87
    Ursa-uf Wasat -> top 300
    Deimos -> top 200 - obecnie urlop
    Ganimed -> top 100
    :top1: Na każdym uni gram rekreacyjnie idąc w ekonomię :top1:
  • szturman napisał(a):

    Szkoda, że teraz ciężko znaleźć topowego gracza który czysto zdobył to top no ale takie czasy....

    Nie ze ciezko znaleźć tylko po prostu nie ma :P
    Kazdy z topki ma jakas moonowke, gosowke, deuterowke ale szytem beszczela jest zlomowac ja z duzym zyskiem :E (tutaj czesta przypadlosc gen)

    pawelek ma do mnie bol za jego konto ganimed ktore wpierw wyladowalo ze mna na banie a potem myslal ze sobie je na spokojnie zezlomuje bo wisialo ze mna :E
    Pech chcial ze GO maja wglad w historie konta :)


    A tak poza tym to zygac sie juz chce gdy czyta sie jedno i to samo ludzi co robia to samo jak rowniez gorzej :/

    Np. fatal ktory kupil konto by zezlomowac je do top1 solo ursy :E finezyjne starcie w ukladzie na bfs-ie :E a mi wytyka ze flota jointa padla na 48h bfs tyle ze po 3h stania byla juz przerobiona na srubki a kolejne 45h byly przeznaczone na wyzerowanie konta :D


    Ale zaraz fatal i jego prawy przydupas joint beda sie madrowac jak to odbudowali (oczywiscie czysto) konto jointa i zezlomowali cale mns :E
    Fakt padly 4 floty urlopowane przez rok i fakt ze fatal lecial na doczepke bo sam nie wpadl by na taki pomysl :E


    Aaa i fatalku nie becze a raczej mam z ciebie niezla polewke :D trudno bedzie spotkac drugiego takiego glaba gdziekolwiek :D nie ujmujac jointowi :D
  • Jak to kiedyś ktoś napisał - ogame to gra strategiczna :D
    My dostosowaliśmy się do waszego sposobu gry i skończyliście w reckach.. WSZYSCY ]:-D Bez wątpienia jesteście najgorszym sojuszem Ursy, ale to się wszystko zaczęło kiedy przejąłeś dowództwo w mns. Przypadek? Nie sądzę :D Brakuje ci tego czegoś co miał Napoleon, Juliusz Cezar i ja :rumieniec: XD
  • ackra napisał(a):

    Dziuba jak to ma w zwyczaju niebawem podziubie temat


    zgłaszam się :3
    I od razu ciut przeczyszczam. Dla wszystkich spoza byłej Ursy wspomnę, że zamknąłem tam pi razy drzwi 5 tematów pogawędkowych - jakieś kilkaset stron łącznie - do kosza wyleciało kilkadziesiąt stron a warny sypały się na lewo i prawo. Proszę więc, wszystkich, aby tutaj taka sytuacja (od tej pory bo jak widzę już jest kiepsko) nie miała więcej miejsca. No i witam ^^
    OGame Tech
  • sorro03 napisał(a):

    Cytat za "szturman"
    Szkoda, że teraz ciężko znaleźć topowego gracza który czysto zdobył to top no ale takie czasy....

    Nie ze ciezko znaleźć tylko po prostu nie ma


    wypraszam sobie, byłam top15 i zrobiłam to bez żadnego, najmniejszego złamania regulaminu. ba, nawet nie kupowałam antymaterii.

    no chyba że top 15 to nie "topka" ;)
    u68 [COMA] Ursa -> Wasat [GEN]

    Sygnatura by Indestructible

    "z nikim się nie ścigam, dlatego prowadzę..."
  • vaR napisał(a):

    sorro03 napisał(a):

    Cytat za "szturman"
    Szkoda, że teraz ciężko znaleźć topowego gracza który czysto zdobył to top no ale takie czasy....

    Nie ze ciezko znaleźć tylko po prostu nie ma


    wypraszam sobie, byłam top15 i zrobiłam to bez żadnego, najmniejszego złamania regulaminu. ba, nawet nie kupowałam antymaterii.

    no chyba że top 15 to nie "topka" ;)



    Dlatego ja napisałem, że ciężko ale wiem, że są jeszcze tacy :) Kilka osób znam :P

    Co do samej gsówki czy moonówki to już weszło w nawyk i ciężko przez to kogoś oskarżać ale jak sorro wspomniał kupowanie kont pod złom czy zerowanie moonówek to już przesada... osobiście nie bardzo toleruję deuterówek ale patrząc na grę to i ta sprawa staje się już normą :(

    Poprostu trzeba odtsawiać w tyle, jakoś to tolerować i bawić się czysto bo z obecnymi zasadami nie unikniemy oszustów...
  • Dziuba napisał(a):

    ackra napisał(a):

    Dziuba jak to ma w zwyczaju niebawem podziubie temat


    zgłaszam się :3
    I od razu ciut przeczyszczam. Dla wszystkich spoza byłej Ursy wspomnę, że zamknąłem tam pi razy drzwi 5 tematów pogawędkowych - jakieś kilkaset stron łącznie - do kosza wyleciało kilkadziesiąt stron a warny sypały się na lewo i prawo. Proszę więc, wszystkich, aby tutaj taka sytuacja (od tej pory bo jak widzę już jest kiepsko) nie miała więcej miejsca. No i witam ^^



    hmmm trochę jak groźba, strach uderzyć palcem teraz w klawiaturę


    Dzielnicowy Dziuba wrócił na posterunek :D
  • A co ten metal i kryształ piesełowy mi tu jointuje? Z tego co pamiętam po wypadku spadła flota po... hmmm 12h? Jak zwykle pieseł ma te swoje zakrzywienie czasoprzestrzeni i wypisuje nie-mądrości wyssane z palca ( darmosia - ofc palucha :E ) Zapomniałeś się pochwalić programami jakie używasz, głównie tymi co ci robią aktywność, ucieka flota, oraz tego dzięki któremu cały sojusz może sprawdzać na twoim kompie co jest grane ;) Aaaa i dla jasności... wisiałem ze wypisujesz o mnie głupoty? Bo o ile się nie mylę nigdy przenigdy za nic bana nie dostałem -_-

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Marv! ().

  • FaTaL1Ty napisał(a):

    Ares, lepiej powiedz komu do dupy teraz będziesz wchodził. Twoja kariera na ursie opierała się głownie na tym
    A wszyscy razem z tobą skończyli albo w reckach albo na banie - tak bardzo mns


    Chyba graliśmy na innych uni bo z tego co JA pamiętam to MNS nikomu w dupę nie musiało wchodzić bo było najlepsze, z nikim układów nie było od początku ^^ A wtopa na miesiąc przed końcem uni, w momencie gdzie aktywnie grał TYLKOsorro tylko potwierdza słowa Wieszcza Konia o waszych 5 minutach i kiedy one będą miały miejsce. Ale jak tak formy Fatal nabrałeś to wierze że pokażesz tu na co Cie stać. No chyba że poliżecie z Jointem tam gdzie trzeba żeby mieć odpowiednią nietykalność :D
    Bawcie się dobrze :P Niestety nie będę miał okazji w tym uczestniczyć :(
    pozdro


    PB Solo | PB ACS | Top 1 ACS Uni28
    :top1: Top1 Złomiarzy Uni28 :top1:


  • No chyba graliśmy na innych uniach :)
    Koniu biegający wszędzie za webberem, ares wchodzący w tyłek asesorkowi, sarmik wchodząca w tyłek każdemu :D
    Tylko łulfiki miały na tyle charyzmy i odwagi żeby od początku istnienia przeciwstawić się całemu uni ]:-D Nikomu nie wchodząc w tyłek ]:-D

    To uni mnie nie interesuje :) brakuje mu tego CZEGOŚ :)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez FaTaL1Ty ().

  • fatal i jego teoria bycia pro :E za dużo z jointem w łóżku przebywaja :D

    FaTaL1Ty napisał(a):



    Myśl o mnie co chcesz, spływa to po mnie totalnie.. ale na pewno nie zasłużyłem by pisać, że mogłem kupić jakiekolwiek starcie, w momencie gdy moja flota jest jedyną w topce, wybudowaną uczciwie :)



    06.07.2015 08:31:32 GO Wims FaTaL1Ty 13.07.2015 08:31:32 MULTI (I) 3/3
    06.07.2015 08:31:28 GO Wims beHAPPY 13.07.2015 08:31:28 MULTI (I) 2/3
    06.07.2015 08:31:26 GO Wims zUa Sarmikowa 13.07.2015 08:31:26 MULTI (I) 1/3