Silveroak [KONIE] vs. Sariel [Elite] - 3192,9% - OBRONA

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Silveroak [KONIE] vs. Sariel [Elite] - 3192,9% - OBRONA


    Dnia 31-03-2016 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Silveroak [KONIE]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 23.480
    Krążownik 3.103
    Okręt wojenny 104
    Pancernik 2.254
    Sonda szpiegowska 1.418
    _________________________________________

    Obrońca Sariel [Elite]
    ________________________________________________

    Mały transporter 3.196
    Lekki myśliwiec 27.235
    Ciężki myśliwiec 387
    Krążownik 3.770
    Okręt wojenny 1.493
    Statek kolonizacyjny 1
    Bombowiec 365
    Niszczyciel 653
    Gwiazda Śmierci 10
    Pancernik 1.052
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Silveroak [KONIE]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________

    Obrońca Sariel [Elite]
    ________________________________________________

    Mały transporter 789 ( -2.407 )
    Lekki myśliwiec 6.994 ( -20.241 )
    Ciężki myśliwiec 154 ( -233 )
    Krążownik 3.055 ( -715 )
    Okręt wojenny 1.482 ( -11 )
    Statek kolonizacyjny 1 ( -0 )
    Bombowiec 365 ( -0 )
    Niszczyciel 652 ( -1 )
    Gwiazda Śmierci 10 ( -0 )
    Pancernik 1.052 ( -0 )
    _________________________________________


    obrońca wygrał bitwę!

    Agresor stracił łącznie 383.155.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 114.442.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 200.613.000 metalu i 118.682.200 kryształu.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.


    Podsumowanie zysków/strat:

    Podsumowanie agresor
    Metal: -204.800.000
    Kryształ: -138.339.000
    Deuter: -40.016.000
    agresor stracił łącznie 383.155.000 jednostek.

    Podsumowanie obrońca
    Metal: -81.790.000
    Kryształ: -31.207.000
    Deuter: -1.445.000
    obrońca stracił łącznie 114.442.000 jednostek.


    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.3
    PONAD 400 ST ogame.pl
    PONAD 150 HoF ogame.org
    .LK. Forever


    "W życiu nie ma nic gorszego niż przeciętność"

  • Sariel a Ty jakies przytulisko otworzyłeś, że wszyscy się sami tak pchają ? ;>
    Gratsy obrony, minus jest ale warto było dla procentu.
    Silver może mniej mi będzie skrzynke skanami zaśmiecał ,
    ale życze mu i tak odbudowy ,co zajmie pewnie pare chwil ;)

    do reszty uni :

    Skończcie puszować Sariela ]:-D

    Xalynth [N-A] OFF 99 ST
    Cygnus [N-A] TOP 1 OFF 141 ST
    Izar [N-A] OFF 30 ST
    Quaror [N-A]
    OFF 68 ST
    Dorado [TOR]
    ON 48 ST
  • Złom zebrały KONIE - będziemy się puszować :E

    bilans RW u Sariela lekko przekłamany^^

    Podsumowanie agresor
    Metal: -4.187.000
    Kryształ: -19.656.800
    Deuter: -40.016.000
    agresor stracił łącznie 63.859.800 jednostek.

    Podsumowanie obrońca
    Metal: -81.790.000
    Kryształ: -31.207.000
    Deuter: -1.445.000
    obrońca stracił łącznie 114.442.000 jednostek.

    Silveroak ... decyzja podjęta i egzekucja błyskawiczna, odpocznij od Ogame...
    Otworzą może za jakiś czas epic blue to na spokojnie poklikamy.

    Fajny % wyszedł z Twojej flotki.
  • Lamerskie zachowanie, moze poprostu jakas prywatna uraza Agresora do obroncy aby zrobic takie cos?
    Tylko na tyle Was stać?
    Skoro zlom zebraly Konie - rozumiem ze odsyłka złomu do słabszego Top niz Atakier
    10 przykazań gracza OGame
    1. ...
    2. ...
    3. ...
    4. ...
    5. ...
    6. ...
    7. Pamiętaj, współczuj temu kto zniszczył twoją flotę - prawdopodobnie nie ma nikogo poza OGame.pl
    8. ...
    9. ...
    10. ...ostatnie pozostawiam Tobie...
  • Kolego Sienio

    Nie trudno odesłać złom to topu mniejszego niż atakujący skoro był jakoś w top 30...ale to są formalności nieważne.

    Ważne natomiast jest to że OGAME jest GRĄ, a gra jest zabawą w naszym mniemaniu...

    Co kto robi ze swoimi zabawkami to jego sprawa...Silver zdecydował zakończyć grę i rozbić flotę którą sam postawił więc ją rozbił!

    Już dawno przestaliśmy chyba traktować tej gry jako coś więcej niż jedynie dodatek do GG, rozmów i czatów..klikanie jest na uboczu i to chyba widać z naszej gry - w Twoim mniemaniu lamerskiej - każdy ma prawo do swojego zdania.

    Ważne że każdy się bawi jak mu się podoba i sprawia mu to jakąś tam radość :E

    Peace for all ]:-D
  • Ratownik999 napisał(a):

    Itsari napisał(a):

    Co kto robi ze swoimi zabawkami to jego sprawa...Silver zdecydował zakończyć grę i rozbić flotę którą sam postawił więc ją rozbił!



    Dziwne ze wszystkie kończące grę floty rozbijają sie o Seriela



    taaa troche ma z tym urwanie głowy, chyba już rozumiem czemu cię głowa Sariel boli, mnie też by bolała...

    swoją drogą trochę ci tu wykiwali, możesz poczuć się jak ostatni Mohikanin
  • Dwa pushe w ciagu kilku godzin :P
    No niezle. Jak bede konczyl tez sie rozbije o Sariela, a co ;]
    Zmien nazwe na Moon Samobojcow. hehe.
    Szkoda ze zlomu nie zebrales bylo by co gratulowac.
    Nie ma tak dob­rze bro­nionej for­te­cy, której nie można by zdo­być pieniędzmi.
  • rafpol73 napisał(a):

    floty sie rozbijaja o sariela ? ,buhahaha
    popatrzcie na bilans
    serial zebral ZERO zlomu
    czyli jest w plecy tak na oko 115 kk baniek surki
    przeciez mogl podniesc flote
    myslal ze zbierze zlom ,ale tu sie nie udalo,hihi
    chytry dwa razy traci,stare przyslowie pszczol ,do nastepnego



    heh... mógł podnieść flote ale mało kto by przewidział że leci synchro recków robione za pewne jeszcze pod opóźnienie tak aby recki sariela nie zebrały nic...

    Sariel jeszcze raz SZO odbijesz se ;)
  • Rafpol, cieszysz się jak głupi, sporo złomu pewnie poszło do Ciebie :P?
    Ciesz się, ciesz bo to pewnie ostatni raz jak tyle surki do Ciebie trafi :P
    Sariel, szkoda, ze wyszło jak wyszło no ale bywa, straty nie są przerażająco ogromne.
  • Ja tam płakać nie będę, do samego końca byłem przekonany że Silver sobie jaja robi, bo jakiś czas temu ukradł mi trochę dexu z moonów i się tym pysznił na forum jakby nie wiem co zrobił więc liczyłem że zawróci w ostatniej chwili i napiszę że i tak za moje leci. Ja tam swojej chytrości tu nie widzę, leci flota to podstawiam, a złomu i tak bym nie mógł sobie zostawić bo taka jest kolej rzeczy jeśli się ktoś rozbija celowo to jest push i trza odesłać. Finał będzie taki że i tak odbiorę co moje. A sama zagrywka to chamstwo bo jak się chciał rozbijać to mógł to zrobić honorowo o swoich i byście to dali słabszym.
    PONAD 400 ST ogame.pl
    PONAD 150 HoF ogame.org
    .LK. Forever


    "W życiu nie ma nic gorszego niż przeciętność"

  • To ja też coś od siebie napiszę. Bardzo dziękuję wszystkim, oczywicie KONIOM szczególnie za wspólnie spędzony czas. Dzięki Zuzia, że się zgodziłaœ dołączyć, Raf, Its Ciapek jesteśmy dalej online, Mladek dobrze było Cię spotkać i poznać. Żona, córki sprawiają, że szkoda mi czasu na grę. Zresztą od kiedy można przeklikiwać flotę i obronę to już nie jest gra ale ciągle spotykam się tu ze znajomymi i to sobie cenię.
    Co do samej akcji to:
    Sarielowi faktycznie poczyściłem trochę moony. Zauważyłem, że ma ustawionego klikacza do odświeżania gry nawet, jak go nie ma i latałem mu po moonach.
    Zaczął mnie później straszyć, że muszę mu oddać 10 krotność, i generalnie, że mam przechlapane. Wg mnie top 1 (wtedy chyba top 2) mógłby prezentować trochę wyższy poziom. Nie lubię, jak się mnie straszy. I generalnie nie lubię ludzi zbyt zadufanych w sobie. Cała moja rozmowa z Sarielem wygląda tak, że mi grozi, że będę musiał oddawać, że stracę flotę, że zgłosi do GO push itp. Ja zawsze grałem zgodnie z zasadami i może mi groźbami tego typu... … (dostałem kiedyś bana za 8 krotne pojechanie idlera, nie liczyłem swoich lotów na idle wtedy).
    Wszystko to sprawiło, że Sariel był dla mnie idealną ofiarą. Wyżej w top więc groźny, zadufany w sobie, więc pstrykanie mu w nos cieszyło bardziej. Zezłomowanie się na nim to ostatni pstryczek. Zresztą zupełnie dla niego niegroźny. Krzywdy mu nie zrobiłem a sprawiłem, że miał rozrywkę i motywację.
    Głowa do góry Sariel, baw się grą, nie przejmuj tak tą surką. Nie strasz, że ją odbierzesz tylko to zrób i wtedy się pochwal. Generalnie grow up be a man.
    Dzięki jeszcze raz wszystkim.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Silveroak ().

  • M a z i napisał(a):

    Rafpol, cieszysz się jak głupi, sporo złomu pewnie poszło do Ciebie :P?
    Ciesz się, ciesz bo to pewnie ostatni raz jak tyle surki do Ciebie trafi :P
    Sariel, szkoda, ze wyszło jak wyszło no ale bywa, straty nie są przerażająco ogromne.


    a to kto(co) to wogole jest? :D :D :D
    potega uni ,hihi
    weteran z 3 postami ,następny straszyciel ,zawodowiec ze skillem mistrza
    szkoda że anonim

    nie zachowujcie się jak baby chłopcy , ]:-D ]:-D ]:-D
  • Silv piszesz że ci Sariel groził, ok....

    ale nie lubię takich zagrywek, nie chodzi o samą bitwę

    a jakieś żale na forum, sam wiesz o co chodzi i wiesz jak to się później kończy....

    Ty rzucasz mięsem w Sariela on za pewne odpłaci tym samym, a to poziom piaskownicy, tylko gdzię chłopaki macie łopatki?
  • Joint'cie o czym Ty piszesz?:) Kto miesem rzuca? Sariel to swietny gracz. Nic do niego nie mam. A juz na pewno nie mam zali:D Zadufany w sobie i tyle do tego z wyzszym top. Dlatego mialem zabawe latajac po nim. On ludzi rozwala i jak zarabia to dobrze a jak jego to zle? To zwykla gra nie spinac sie. Usmiech, sloneczko, piwko w lape
  • Astell u Go przejdzie to co jest zgodne z regulaminem. Wszystko zgłosiłem do support. Zresztą połowa uni pewnie pozgłaszała, donoszenie to od wieków nasza narodowa cecha.
    Tutaj się na prawdę nie mam czego obawiać bo wykonałem wszystko zgodnie z zasadami gry. Gdybym coś przeoczył to wykonam wszystko z sugestiami Go.
    A co do robienia "akt na matce" to nie byłeś Ty i to nie matka sie świeciła:) (przynajmniej wtedy kiedy czyściłem mu moony) ale ja tego zgłaszał nie będę:)
  • Silver przestań pieprzyć bzdury bo za odświeżacz przeglądarki jest 2 tygodnie bana z miejsca i jest to najłatwiejsza rzecz do wykrycia.
    Tyle w temacie, idź już jeździć na tym swoim rowerku chłopczyku :]
    PONAD 400 ST ogame.pl
    PONAD 150 HoF ogame.org
    .LK. Forever


    "W życiu nie ma nic gorszego niż przeciętność"

  • Sariel
    jak to nieprawda to olej go i nie odpisuj,
    też lubie pomarudzić i się pożalic jak dzwona wyrwe ]:-D
    Moze sytuacja troche inna ale lepiej nie admin zamknie temacior :P

    Xalynth [N-A] OFF 99 ST
    Cygnus [N-A] TOP 1 OFF 141 ST
    Izar [N-A] OFF 30 ST
    Quaror [N-A]
    OFF 68 ST
    Dorado [TOR]
    ON 48 ST
  • Sariel napisał(a):

    Silver przestań pieprzyć bzdury bo za odświeżacz przeglądarki jest 2 tygodnie bana z miejsca i jest to najłatwiejsza rzecz do wykrycia.
    Tyle w temacie, idź już jeździć na tym swoim rowerku chłopczyku :]

    nie na koniu ? :D gratulacje postawy ^^ że w ogóle doszło do walki ;) wynika z tego jasno że ani jednemu ani drugiemu nie zalezy az tak bardzo na tej grze .. i nie jest ona dla niego wszystkim ! nie ,jak dla niektorych wyzej wygadanych .. :) te 100 baniek juz dawno odbite ;]]..

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez bee3joT ().