[#36] czemutujestem & Sicario vs. Komornik [GOTU] ~ 2431.46% - TOP 1 ACS HYPERION !!

  • Hyperion
  • [#36] czemutujestem & Sicario vs. Komornik [GOTU] ~ 2431.46% - TOP 1 ACS HYPERION !!


    Witam ponownie,

    dzis bedzie obszerniej.

    Pomysł lotu na Komornika dał Sicario. Sam się nie przebijał, wiec potrzebował drugiego. Padło na mnie. Zaczeły sie podchody.

    Dość szybko doszlismy do wniosku ze Komornik ma luke w pilnowaniu floty rano, codziennie stała ona tam okolo 1,5h. Trzeba było to wykorzystać.

    0 prowokacji skanami, poczucie czystego bezpieczeństwa.

    Rozbilismy sie z lotkami 15 układów od niego, aby go nie spłoszyć.

    Uzgodnilismy, ze przekładamy atak na wtorek na wypadek gdyby pracował w trybie zmianowym. W poniedziałek wszystko wygladało jak zawsze, decyzja zapadła, jutro lecimy.

    Godzina 8.00, Sicario pisze do mnie ze dostał skan lotki od Komornika. Sprawdzam, u mnie to samo ...

    "No to polecielismy ....." - pomysłałem

    Tymczasem Komornik, mimo tego, ze widzial obydwie nasze floty, 15 ukladow od siebie, nadal, jak codzien, zostawil flote na 1,5 h. Nie jestem w stanie tego zrozumiec do teraz.

    Do tego momentu było miło. Polecielismy, trafilismy duze ST, bylo fajnie. Spakowanie zlomu wydawalo sie zwykla formalnoscia.

    ALE NIE ! Obronca zaraz po tym jak sie zalogowal, niczym Harry Potter machając różdżka, wyczarował towaru na 2k recków, a nastepnie kolejnym ruchem drewnianego kijka, postawił je instantowo. Naprawde, niesamowita substancja ta antymateria, dziala tak niesamowicie, ze zabiera nawet checi do gry :/


    Poniżej umieszczam skany przed i po ataku jako ciekawostke.

    Przed :



    Po :




    Ciekawostka z czatu :





    Coż, postarałem się ograniczyć moje odczucia co do antymaterii do minimum. Czy zrobił dobrze czy zle, ocencie sami :)

    ST wyszło jak wyszło, miało być 60kk zysku, ale dzieki Harremu jest 170kk strat. Trudno, odbudowalismy sie po 7777777, odbudujemy sie tez po nim


    Od Sicario :
    Pozdro dla znajomych . Cos nie wychodzą mi tu loty na plus oddam sie lepiej farmieniu . Dzieki za lot CTJ


    Dedy i pozdrowienia które obiecałem paru ludziom


    - Sicario - dzieki za wspolny lot, 3 x lecielismy razem, moze kolejny raz bedzie pierwszym z zyskiem :)
    - Mienso - szykuj sie do powrotu, bedziesz musial uciekac mi dalej z iloscia ST :D
    - Bony - zawsze chetny zeby pomoc dzieki za pomoc tez tym razem. niszcz libre :))
    - Jay - dzieki za pomoc z ogarnieciem reckow dzien przed lotem. zdejmuj urlop czesciej :p
    - Mala Mi - lot za twoje paliwo musisz mi dawac nizsze przeliczniki w przyszlosci :D:D
    - Grafspee - postaw te grawy nareszcie :D
    - Przemo05 - pozdrawiam hmmm, tak po prostu bo spoko gosc powodzenia poza ogame
    - pozdrawiam moj fanklub z ACTIVE (Grom, zlomek) :D
    - wielkie buziaki dla Angeeeli, kocham :**

    No to myk !

    Przetapiam(??) i lece dalej !!

    (ST policzone z całym zlomem dla obroncy. Stan faktyczny strat po obu stronach)


    Dnia 22-03-2016 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor czemutujestem
    ________________________________________________



    Lekki myśliwiec 30.248
    Krążownik 5.061
    Pancernik 2.012
    _________________________________________

    Agresor Sicario
    ________________________________________________



    Lekki myśliwiec 41.757
    Krążownik 6.934
    Okręt wojenny 100
    Pancernik 3.017
    _________________________________________

    Obrońca Komornik [GOTU]
    ________________________________________________



    Duży transporter 2.104
    Lekki myśliwiec 19.754
    Ciężki myśliwiec 180
    Krążownik 3.629
    Okręt wojenny 1.678
    Statek kolonizacyjny 1
    Recykler 2.334
    Sonda szpiegowska 3.204
    Bombowiec 1.000
    Niszczyciel 994
    Gwiazda Śmierci 1
    Pancernik 1.285
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor czemutujestem
    ________________________________________________



    Lekki myśliwiec 15.971 ( -14.277 )
    Krążownik 4.357 ( -704 )
    Pancernik 1.985 ( -27 )
    _________________________________________

    Agresor Sicario
    ________________________________________________



    Lekki myśliwiec 22.272 ( -19.485 )
    Krążownik 6.053 ( -881 )
    Okręt wojenny 92 ( -8 )
    Pancernik 2.993 ( -24 )
    _________________________________________

    Obrońca Komornik [GOTU]
    ________________________________________________



    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    5.348.444 Metalu, 0 Kryształu i 945.951 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 185.828.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 690.716.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 159.741.600 metalu i 83.404.800 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 6.294.395 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez obrońcę/obrońców.


    Podsumowanie zysków/strat:

    Podsumowanie agresor
    Metal: -129.527.556
    Kryształ: -47.017.000
    Deuter: -2.989.049
    agresor stracił łącznie 179.533.605 jednostek.

    Podsumowanie obrońca
    Metal: -243.202.844
    Kryształ: -147.594.200
    Deuter: -63.066.951
    obrońca stracił łącznie 453.863.995 jednostek.


    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.3


    Uniwersum 4 - TOP 1 OGÓLNE, TOP 2 FLOT - perm ban za młodzieńcze cwaniactwo :)
    Uniwersum Hyperion - TOP 4 OGÓLNE, TOP 3 FLOT - zakończenie gry z wynikiem 106 ST
    Uniwersum Oberon - TOP 4 OGÓLNE, TOP 150 FLOT , TOP 1 EKO - eko emerytura, próbuje wykopać Balroga !!!!!
  • Gratulacje

    Chociaż nie musze was lubić to pomyslu i wykonania akcji wam pogratuluje udany i przemyślany z lekka nuta ryzyka. Cóż walka z waszej strony honorowa i za to u mnie plus :) drugi za to ze uderzyliscie w mojego najbardziej lubianego gracza Komornika ( oczywiście to ściema z tym ulubionym lub jak ktos woli należy to odczytywać opacznie ) . NIESTETY ( a moze i stety bo bylo to do przewidzenia ) Komornik juz nie okazał sie tak honorowy --- geez pewnie nosi koszulkę z napisem rozbroj mnie / i tak jak sie odwrócisz to wbije ci noz kupiony za Anty --- ale widac musi tak byc jak w realnym świecie czyli jak kupujesz przesadnie zajebiste auto to nie po to żeby je miec tylko dlatego ze cos tam dynda ale jest za Male :) albo jak ktos woli jesli komuś brak talentu i determinacji należy kupic cos conto zastąpi :) od siebie dodam jedynie ze spodziewam się po tego przeczytaniu przez Komornika natychmiastowej materializacjo planety z księżycem przy którejś mojej no bo przeciez trzeba anty wydać :)

    Jeszcze raz Gratulacje CtJ i Sicsrio
  • - Jay [...] zdejmuj urlop czesciej :p

    Na tym uni raczej już bym na to nie liczył :P

    [2016-03-19 12:19:55] bony: Graty xD
    [2016-03-19 12:20:03] bony: Gra tam ktoś poza tobą ?:p
    [2016-03-19 12:54:00] czemutujestem: nie
    [2016-03-19 12:54:04] czemutujestem: sam kupuje konta i sie pushuje



    Więc gratków nie będzie :E




    Obrońcy nic nie życzę, przeklikanie recków to dla mnie cios poniżej pasa. Ale cóż, trzeba orać jak się umie.



    Graty,przetapiajcie,blablablabla
    HYPERION OFF

    LIBRA OFF
  • No cóż jedni mają jedni nie a zazdrość to 1 stopień do piekiełka :D jesli tak przemyślana akcja była to trzeba było wcześniej recki pościć .
    FLO sie odbuduje . a co sie tyczy recków to i bym 1k je zebrał które miałem na innym monie wiec spokojnie panowie . reszta poszła z dopalek i AM oczywiście a było by szybciej gdyby z 3 gali mi zleciała reszta recków z fs i by było 1,5k wiec tak czy tak byście nie dali rady . A złomek oczywiście mój nie ma nic za darmo wy macie % a ja resztę wiec nie ma się co mazać panowie nie tyczy sie to Agresorów :D i pozdrowionka dla nich i Zycze udanej zabawy . reszte przetapiam bynajmniej motywacja do częstszego latania będzie :D:D:D



    Ghost-oen a ciebie sie tyczy jedno i to dostaniesz na pewno flo sie odbuduje stocznie zapchane wiec pójdzie szybko
    twoje wpisy pachną prowokacja . pewnie młody i gra dla niego to życie. A autko to sie kupuje bo ma sie kasę i żeby takim jak ty (malym człowieczką )wzrok nie ogarnoł calosci bo byś pękł z zazdrości :P:P

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Komornik1 ().

  • Komornik,
    czytam 4 raz, i nie rozumiem twojego posta :)

    ale cos podrzuce, jako ze osoba ktora ma tyle kasy, powinna wiedziec jak sie mowi poprawnie :)

    znalazlem najbardziej adekwatny w moim odczuciu wpis w internecie :)

    strona "bynajmniej.pl"

    Uniwersum 4 - TOP 1 OGÓLNE, TOP 2 FLOT - perm ban za młodzieńcze cwaniactwo :)
    Uniwersum Hyperion - TOP 4 OGÓLNE, TOP 3 FLOT - zakończenie gry z wynikiem 106 ST
    Uniwersum Oberon - TOP 4 OGÓLNE, TOP 150 FLOT , TOP 1 EKO - eko emerytura, próbuje wykopać Balroga !!!!!
  • Drogi urzedniku

    Ah Panie Komornik moj wiek jest juz calkiem dojrzały na pewno nie dziecięcy oj nie ale zapewne jak każdy z 3 s przodu z chęcią bym wrócił do tych beztroskich lat ale cóż wróćmy do tematu otóż jesli czytanie ze zrozumieniem sprawia ci trudność to postaram sie bardziej obrazkowo jesli kupuje sie bardziej szpanerskie niż ci jest potrzebne to nie po to żeby bylo tylko żeby sobie cos zrekompensować i to jest udowodnione naukowo jesli chcesz polecę Ci odpowiednia literaturę to sie troche dokształcisz. Tyczy sie to każdego aspektu zycia nie tylko samochodów, dwa odpowaidajac na twoje stwierdzenie nie nie żyje gra bo nie mam na to czasu mam firmę i rodzinę gram dla zabawy ale umiem przyjąć porażkę i przekuć ja na cos pozytywnego a nie pokazac o macie procent ja mam zlom bo gdyby mi fs wrócił to bylo by tak a siak ale nie bylo to robiłem z anty i kupionych dopalek. Na marginesie ciekawe czy planety z księżycami tez za dopalki przenosisz ? Nie no tak to tylko za anty ale łatwiej tak kogoś upolować no nie ? Blisko z moonem z falanga :) a jak upoluje tonse przeniosę gdzie indziej ? No ok każdy orze jak moze ale nie przejmuj się mnie tez stać ale trzymam ta anty tylko dla Ciebie :) a bym zapomniał co do auta jak masz jakos tam swój zlom na 4 kolkach to z mila chęcią jak sie umówisz na pw to podjade do 150 km swoim i zobaczymy kto komu przetopi :)tylko ja sie z tym tak nie obnoszę jak ty zreszta to nie tylko moje zdanie :)
  • Wczoraj miałem we łbie śliczny komentarz, dzisiaj już pusto :P

    Ogólnie patrząc po komentarzach to dotknęliście tej części Uni, której ja wolałbym nie dotykać :D

    CTJ- Graty, jesteś na prostej drodze do wiecznej chwały.
    Sicario- Graty ale z flotą to zlamiłeś, jak Ci oddawałem konto to miałeś więcej owiec :D
  • Skoro zostałam wspomniana kolejny raz wypada w końcu coś napisać...
    Gratuluję ładnego lotu i całkiem zacnego procencika, choć myślę, że dacie radę machnąć jeszcze większy ;)

    CTJ co do przelicznika to nie powinieneś narzekać tylko się cieszyć, że zawsze mam dla Ciebie zapasy paliwka :P
  • Wpisać się pod TOP1 ACS to zaszczyt :D
    No pięknie panowie, zysku nie ma, ale za to jaki procent, kolejny raz pokazaliście, że mimo, że graczy jest mało, to można pokazać coś konkretnego :D

    Czemutujestem czekam aż będziesz TOP 1 :D

    Szybka odbudowa i czekamy na więcej :)

    Buziaki dla najlepszego gracza :**** Kocham :***
  • A Ty mi mówiłeś, że chcesz kończyć grę ;p nie będzie Ci tego brakować ;p zastanów się jeszcze heheh

    Mam nadzieję, że będę mógł się jeszcze nie raz wpisać na forum pod Twoim tematem ;p (oby nie ze mną w roli głównej) hahah

    pozdrawiam wszystkich wariatów :D