Malpiszon [ELIT] vs. Emriel [RMN] ~ 1479.20 % Obrona TOP 1 SOLO Do WOJNY

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Malpiszon [ELIT] vs. Emriel [RMN] ~ 1479.20 % Obrona TOP 1 SOLO Do WOJNY


    Takie z dzisiaj. Agresor nie przypilnował wystarczająco wlotu. Połasił się na zostawione 30 mln surowców i flotkę 55ml. Często skanował więc nawet nie musiałem aktywki urywać. Co prawda musiałem dostawić 13000 laserków ale wynik jest imponujący :)

    Dnia 14-03-2016 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Malpiszon [Elite]
    ________________________________________________

    Ciężki myśliwiec 187
    Krążownik 3.719
    Okręt wojenny 399
    Bombowiec 131
    Pancernik 841
    _________________________________________

    Obrońca Emriel [RMN]
    ________________________________________________

    Mały transporter 112
    Duży transporter 1.555
    Lekki myśliwiec 2.530
    Krążownik 470
    Okręt wojenny 577
    Sonda szpiegowska 218
    Bombowiec 50
    Satelita słoneczny 319
    Niszczyciel 69
    Gwiazda Śmierci 5
    Pancernik 533
    Wyrzutnia rakiet 1.947
    Lekkie działo laserowe 13.501
    Ciężkie działo laserowe 250
    Wyrzutnia plazmy 13
    Mała powłoka ochronna 1
    Duża powłoka ochronna 1
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Malpiszon [Elite]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________

    Obrońca Emriel [RMN]
    ________________________________________________

    Mały transporter 43 ( -69 )
    Duży transporter 1.012 ( -543 )
    Lekki myśliwiec 923 ( -1.607 )
    Krążownik 377 ( -93 )
    Okręt wojenny 575 ( -2 )
    Sonda szpiegowska 70 ( -148 )
    Bombowiec 50 ( -0 )
    Satelita słoneczny 120 ( -199 )
    Niszczyciel 69 ( -0 )
    Gwiazda Śmierci 5 ( -0 )
    Pancernik 533 ( -0 )
    Wyrzutnia rakiet 680 ( -1.267 )
    Lekkie działo laserowe 4.825 ( -8.676 )
    Ciężkie działo laserowe 140 ( -110 )
    Wyrzutnia plazmy 13 ( -0 )
    Mała powłoka ochronna 1 ( -0 )
    Duża powłoka ochronna 1 ( -0 )
    _________________________________________


    obrońca wygrał bitwę!

    Agresor stracił łącznie 216.936.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 37.448.500 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 94.782.800 metalu i 53.137.700 kryształu.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez obrońcę/obrońców.


    Podsumowanie zysków/strat:

    Podsumowanie agresor
    Metal: -125.237.000
    Kryształ: -69.681.000
    Deuter: -22.018.000
    agresor stracił łącznie 216.936.000 jednostek.

    Podsumowanie obrońca
    Metal: 68.407.800
    Kryształ: 42.349.700
    Deuter: -285.500
    obrońca zyskał łącznie 110.472.000 jednostek.


    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.3
  • Wyjaśnijcie mi proszę, jak to działa.

    Ktoś robi antyobronę na 100%- lama.

    Ktoś robi antyobronę na top1 solo- graty, przetapiaj, co to nie Ty!

    Jakiś wzięty socjolog miałby co robić na tym forum.

    Skoro zrobienie st na 100% z AO to lamerstwo to ty, drogi obrońco jesteś megalamą.

    I tak, anty jest legalna, bla bla bla... co z tego? Wypicie litra wódki będąc w ciąży też jest legalne.

    Pieprzyć takich "pro" graczy.

    BSZO dla atakiera.
  • lama trafiła na lamę można by rzec i temat zakończyć - jeden wydał 750 zł na konto, które rozwalił o anty obronę osoby, która też kilka stówek miesięcznie na konto wydaje ]:-D jeden drugiemu równy jak dla mnie, a grając na antyuniach trzeba się liczyć z ryzykiem trafienia na antygracza - i jeśli mam być szczery to cieszę się, że % pójdzie do wojny dla RMN a SET może i przegra wojnę, ale nikt nam nie zarzuci, że ją antywygraliśmy


    Cytat z klasyka: "Na mnie się nie lata ]:-D "
  • Każdy wydaje swoje pieniądze jak chce i na co chce, nic mi do tego.. Pytanie tylko czy to nadal są Starcia Tytanów tak jak dawniej. Mimo wszystko jednemu :gszo: a drugiemu :graty:
    Juve per sempre sarà! 01.11.1897! 120 anni!

    UNII 64 PLAYER
    UNII Mizar / top 77
    UNII Rigel / top 34
    UNII Fidis / top 58
    UNII Libra / top 31
  • Jakby ktoś miał jakieś wątpliwości to jest push i Andrzej - Andzelm - Emriel kupił konto za 750 i się właśnie spushował pięknie ;}

    Lot tylko po to żeby wyciągnąć jak największy zysk.
    PONAD 400 ST ogame.pl
    PONAD 150 HoF ogame.org
    .LK. Forever


    "W życiu nie ma nic gorszego niż przeciętność"

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Sariel ().

  • Wszyscy gadamy o anty, że jest zła lub dobra, a tak w rzeczywistości to już taki charakter tej gry. STejki często powstają za anty i trzeba się z tym liczyć ;) Jak ktoś ma chęci i kasę to niech wali w grę ile wlezie ;)
    Pomijając wszystko obu Panom powodzenia bo % ładny :)
    No i zobaczymy ilu graczy z obecnych STejków będzie je miało na Epic Blue ;)
    LIBRA ON



  • A juz myslalem ze ktos Malpiszona zezlomował :p
    10 przykazań gracza OGame
    1. ...
    2. ...
    3. ...
    4. ...
    5. ...
    6. ...
    7. Pamiętaj, współczuj temu kto zniszczył twoją flotę - prawdopodobnie nie ma nikogo poza OGame.pl
    8. ...
    9. ...
    10. ...ostatnie pozostawiam Tobie...
  • Dzisiaj, 21:02
    przez Andzelm
    Seriel z tego co wiem to macie znajomego u adminów. To dlaczego jeszcze nie zgłoszone?

    Sluhaj mnie Ty ... Andrzejku :P

    Powiadasz ze agresor puscil cala flote bez sondy/BEZ OPOZNIANIA MIMO AKTYWNOSCI SPOREJ ? Czy Ty naprawde myslisz ze ktos tu jest durniem? Wez meliske :)
    Twierdzisz ze to nie push a takie walki to...robili juz jak jeszcze srales w pieluchu :)
    Wiesz,inne IP itp wiec co za problem znalezc znajomego posadzic go i tyle-teraz niech napisze cos o starciu by bylo wiarygodne ;)

    Ps.Dlugo sie buduje tyle LL? Na ktora gale polecial agresor?
    Nie gratuluje bo...smierdzisz tak samo jak to starcie ( albo Twoje nogi :P )

    proV - w jednych butach z Andrzejkiem smigacie? ;)
  • Olszyn4 widzisz ta gra nie polega na tym żeby twój szacunek wzbudzać. I mało mnie interesuje czy mnie szanujesz. A elitke boli przegrana w wojnie którą sami wypowiedzieli, a zwłaszcza seriela który od miesiąca próbuje moją flotkę złapać i mu to nie wychodzi. 2 razy planetkę przenosił do mojego układu :P
  • Coraz lepsze te top 1 solo wchodzą :quasi: ...

    Czy kupione czy nie dowodów na to nie ma...fakt jest taki że ten lot nie miał większego sensu patrząc na potencjalne straty, ilość floty którą by trzeba przetopić i ilość reców której agresor i tak by nie zebrał. Do tego jak ktoś ogarnia sima i wrzuci sobie tak jak zrobił to Kanade to zobaczyłby że bez ldl nawet agresor nie zbija ani jednej gwiazdy śmierci...czyli teoria lotu na sure jest bezsensowna. Jak dla mnie ściema i krętactwo...ale cóż jakiś cudem mogę się mylić.
  • Dla mnie czysty push. Żaden gracz nie poleciałby na takie straty. Trochę zabrakło rozumu panu obrońcy i mógł to w lepszy sposób zrobić, by nie wzbudzać podejrzeń.

    Cóż, od czasu sprzedaży konta przez 01 nagle zaczął budować flotę, cóż. Dowodów czystych nie posiadam, aczkolwiek chciałbym aby administracja to sprawdziła.

    Jestem zepsuty? Czy to zepsuty świat?
    On mnie naprawi? Czy ja go naprawić mam?
    Nikt nie jest święty, wolny od wad.
    Wolność zabija, tak samo jak jej brak.
  • Każdy z top 10 gra na anty ... więc Sariel i reszta Jelit dajcie spokój :E obrzucanie się nawzajem mięsem nic tego nie zmieni . Rzadko się wpisuje w takie działy bo prawdziwy duch Ogame zmarł śmiercią tragiczną jakieś 8 lat temu :D a anty to już w ogóle inna bajka. Każda gra w której można coś kupić na prawdziwe pieniądze jest dnem i tyle. Umiejętności gracza rekompensuję się zasobnością portfela. Każdy orze ja może ale jak widzę wpisy typu: Noob bo gra z anty a samemu się gra ( i tutaj sariel pytanie do Ciebie , czy nie używasz w ogóle anty w ogame ? ofc jest to pytanie retoryczne z mojej strony ).

    żeby nie było :D SzO dla obu stron , kasa poszła w błoto bo za pare dni już nikt o tym nie będzie pamiętał ;)
    Bóg nas nie chce , a diabeł sie nas boi !

  • Człowieku gdybyś jeszcze poleciał flotą która teoretycznie mogłeś z zyskiem rozbić to co było na planecie to może by się to jeszcze kupy trzymało, żałuje że wczoraj tego konta nie wyrzuciliśmy bo już mi coś wczoraj śmierdziało jak się uparłeś żeby tam planetę przenieść a teraz ten lot to już majstersztyk, lot na planetę gdzie idealnie surka na 10kk laserów była, mniejszą flotą która rozbija się z idealnym zyskiem.
    PONAD 400 ST ogame.pl
    PONAD 150 HoF ogame.org
    .LK. Forever


    "W życiu nie ma nic gorszego niż przeciętność"

  • Śmieszna deklaracja - macie znajomych u adminów to zgłoście. Przecież od razu wiadomo że będzie wszystko oki. Przy takich ilościach kasy jaką wydajesz na anty i grę nawet jakby wysłać do nich zrzuty ekranu że sam na siebie lecisz to pewnie byłyby za małe dowody bo po co odcinać stały dopływ kasy. Wiem że to rwoja kasa i absulutnie mnie to nie interesuje ile i na co jej wydajesz ale jeżeli wyliczenia jakie podal Sariel są faktycznie zgodne z tym co byłoby po starciu to nikt nawet do wojny by po coś takiego nie poleciał. Praktycznie bezsensowny zysk przy założeniu że zebrałby całe te ponad 8k recków. I to jeszcze bez farmingu surki. Faktycznie bardzo śmierdzące. A co do tego że nie wszystko administracja gry wykryje to najlepszy przykład samego konta co się rozbiło. Wszyscy widzieliśmy je na licytacji za 750 zł, nikt nie miał wątpliwości czyje to konto wystawiono pod młotek, zgłosiła to niejedna osoba a jakoś wyszło jak wyszło bez konsekwencji jakichkolwiek.
  • mam tu jedno ale do waszych wyliczeń. Na planecie kiedy mnie skanował i leciał było flota za 55 mln a nie cała. Flota tam przyleciała na sek przed dolotem agresora, i ll też były przyśpieszone za anty. Sądząc po skanach od seriela sam nie wiedział gdzie była moja flota więc. Więc sobie zrobię wyliczenia dla 55 mln i co wam wyjdzie? A ty seriel dobrze o tym wiesz bo sam mnie skanowałeś więc nie wiem czemu plotki siejesz.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Andzelm ().