Schan [WarriorS], obibok [WarriorS] vs. TheAnimal [SENATE] ~ 119452.54% TOP 3 ACS

    • Vega

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Schan [WarriorS], obibok [WarriorS] vs. TheAnimal [SENATE] ~ 119452.54% TOP 3 ACS

      KASA TO NIE WSZYSTKO TRZEBA MIEC TROSZKE UMIEJETNOSCI :D


      Od czego by tu zaczac 1890 zyczen dla nas :E Historia krotka Obronca mimo ostrzezen kolegow czyl sie chyba zbyt pewnie i latal sobie gaskami juz trzeci dzien w ten sam bunkier ;P wiec poprostu ze tak powiem odpowiedzielismy na zaproszenie do kontry :] ale ze poznikaly wszystkie floty z sojuszu obroncy to stwierdzilismy ze trzeba sie wbic w uklad bo pewnie nam sporo recy zabraknie i obronca mial jeszcze 20k recy w bunkrze wiec opcja wbicia do ukladu byla najlepsze bo moglismy wyczyscic bunkier i nie martwic sie o paliwo na na loty flota i recami :D Obronca się zalogowal na dolot GSow do bunkra po tylu klapsach nie nauczyl się dalej z fali kozystac ani opuzniac powysylal tylko ataki na idlakow a w tym samym czasie dolecialy nasze lotki w uklad i zaczela sie zabawa :E

      Obroncy powodzenia w Realu bo kolejnej odbudowy chyba juz nie bedzie ;>

      Pozdrowienia dla Warriorsow, Alicji i wszystkich Znajomych :]
      Od Obiego:

      Pozdrowienia dla Sojusznikow i Znajomych :D




      Na poczatek przystawka :E



      Dnia 07-03-2016 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


      Agresor Schan [WarriorS]
      ________________________________________________

      Krążownik 220.774
      Okręt wojenny 42.132
      Bombowiec 1.000
      Niszczyciel 20.200
      Pancernik 102.643
      _________________________________________

      Agresor obibok [WarriorS]
      ________________________________________________

      Krążownik 119.030
      Okręt wojenny 47.667
      Pancernik 103.223
      _________________________________________

      Obrońca TheAnimal [SENATE]
      ________________________________________________

      Mały transporter 100.000
      Recykler 20.000
      Sonda szpiegowska 100
      Satelita słoneczny 1.500
      Pancernik 5.000
      Lekkie działo laserowe 1.500.000
      Mała powłoka ochronna 1
      Duża powłoka ochronna 1
      _________________________________________


      Po bitwie...

      Agresor Schan [WarriorS]
      ________________________________________________

      Krążownik 208.727 ( -12.047 )
      Okręt wojenny 42.127( -5 )
      Bombowiec 1.000 ( -0 )
      Niszczyciel 20.200 ( -0 )
      Pancernik 102.643 ( -0 )
      _________________________________________

      Agresor obibok [WarriorS]
      ________________________________________________

      Krążownik 109.599 ( -9.431 )
      Okręt wojenny 47.653 ( -14 )
      Pancernik 103.223 ( -0 )
      _________________________________________

      Obrońca TheAnimal [SENATE]
      ________________________________________________

      Zniszczony!
      _________________________________________


      agresor wygrał bitwę!
      Agresor przejął:
      34.129.101 Metalu, 4.771.236 Kryształu i 19.214.547 Deuteru

      Agresor stracił łącznie 624.002.000 jednostek.
      Obrońca stracił łącznie 4.188.970.000 jednostek.
      Na polu zniszczeń unosi się 490.207.500 metalu i 336.865.500 kryształu.
      Agresor przejął łącznie 58.114.884 jednostek.

      Szansa na powstanie księżyca 8 270.73%.
      Złom zebrany przez atakującego/atakujących.


      Podsumowanie zysków/strat:

      Podsumowanie agresor
      Metal: 93.921.601
      Kryształ: 191.005.736
      Deuter: -23.741.453
      agresor zyskał łącznie 261.185.884 jednostek.

      Podsumowanie obrońca
      Metal: -2.834.189.101
      Kryształ: -1.277.931.236
      Deuter: -134.964.547
      obrońca stracił łącznie 4.247.084.884 jednostek.


      Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.3



      Danie glowne po przetopieniu calej obrony z planety na flote :ocb:




      Dnia 07-03-2016 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


      Agresor Schan [WarriorS]
      ________________________________________________

      Lekki myśliwiec 1.550.000
      Krążownik 210.000
      Okręt wojenny 42.212
      Bombowiec 1.000
      Niszczyciel 20.200
      Gwiazda Śmierci 552
      Pancernik 102.668
      _________________________________________

      Agresor obibok [WarriorS]
      ________________________________________________

      Lekki myśliwiec 908.025
      Krążownik 109.599
      Okręt wojenny 47.653
      Pancernik 103.223
      _________________________________________

      Obrońca TheAnimal [SENATE]
      ________________________________________________

      Lekki myśliwiec 161.299
      Ciężki myśliwiec 9.999
      Krążownik 33.104
      Sonda szpiegowska 7.297
      Gwiazda Śmierci 1.890
      Wyrzutnia plazmy 100
      Mała powłoka ochronna 1
      Duża powłoka ochronna 1
      _________________________________________


      Po bitwie...

      Agresor Schan [WarriorS]
      ________________________________________________

      Lekki myśliwiec 1.315.932 ( -234.068 )
      Krążownik 184.019 ( -25.981 )
      Okręt wojenny 37.062 ( -5.150 )
      Bombowiec 880 ( -120 )
      Niszczyciel 17.765 ( -2.435 )
      Gwiazda Śmierci 552 ( -0 )
      Pancernik 90.154 ( -12.514 )
      _________________________________________

      Agresor obibok [WarriorS]
      ________________________________________________

      Lekki myśliwiec 770.780 ( -137.245 )
      Krążownik 96.288 ( -13.311 )
      Okręt wojenny 41.877 ( -5.776 )
      Pancernik 90.656 ( -12.567 )
      _________________________________________

      Obrońca TheAnimal [SENATE]
      ________________________________________________

      Zniszczony!
      _________________________________________


      agresor wygrał bitwę!
      Agresor przejął:
      28.707.813 Metalu, 9.251.141 Kryształu i 14.754.947 Deuteru

      Agresor stracił łącznie 5.727.340.000 jednostek.
      Obrońca stracił łącznie 20.625.619.000 jednostek.
      Na polu zniszczeń unosi się 6.975.975.000 metalu i 4.969.278.500 kryształu.
      Agresor przejął łącznie 52.713.901 jednostek.

      Szansa na powstanie księżyca 119 452.54%.
      ________________________________________________

      Szczątków zebranych przez agresor(ów):
      2.475.000.000 Metalu i 2.475.000.000 Kryształu
      3.800.655.000 Metalu i 1.793.972.500 Kryształu

      Szczątków łącznie zebranych przez agresor(ów):
      6.275.655.000 Metalu i 4.268.972.500 Kryształu


      Podsumowanie zysków/strat:

      Podsumowanie agresor
      Metal: 3.008.383.813
      Kryształ: 2.339.986.641
      Deuter: -478.369.053
      agresor zyskał łącznie 4.870.001.401 jednostek.

      Podsumowanie obrońca
      Metal: -10.689.738.813
      Kryształ: -8.014.631.141
      Deuter: -1.973.962.947
      obrońca stracił łącznie 20.678.332.901 jednostek.


      Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.3




      KUPIMY DUZO DEXU
      slimakkk [VETO] u67 --> u68
      Schan [WarriorS] uVega --> uWasat --> uLibra

    • No w końcu! Bo już się nie mogłam doczekać kiedy to dzieło wrzucisz :D
      Piękna akcja, nie ma to tamto :)
      Wam przyjemnego przetopu Panowie, bo zysk wspaniały macie :brawo:

      Obrońcy lizaczka na osłodę i czego sobie życzy czy też :gszo: czy też powodzenia poza grą :)


      'Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna...

      S. King
    • No panowie Wielkie gratki nie uwłaczając obrońcy statyczne ataki go zgubiły Cóż topcie i rośnijcie w siłę ;) Obrońcy SzO lub powodzenia w realu.


      Edytka upomina mnie aby dodać iż Nutka ;) The Best!!!!
      LEPIEJ STRACIĆ FLOTĘ ZA PRZYJACIELA NIŻ PATRZEĆ JAK ROŚNIE I RDZEWIEJE W ORBITACH


      PIRAT KTÓRY PRZECIWSTAWIŁ SIĘ CENZURZE MODERATORÓW


      Best Solo :thumbup: : u Yildun -41235,73%






      Best ACS U Quaoar -147810.62%

      Dał Ci Bóg nikczemną postać, jeśli się ludzie nie będą ciebie bali, to się będą z ciebie śmiali.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Gladiator81 ().

    • Słuchaj schan, kim ty jesteś, żeby mnie oceniać? Mam kasę, ok, ty uważasz że masz skilla, jak to się sprawdza w realu? Jeżeli w ogóle posiadasz życie prywatne pro gamerze.Jak już jestem przy kasie to kupię ci słownik języka polskiego bo walisz takie babole , że aż mnie oczy bolą."Kozystac, opuzniac", ja wiem że polska język to trudna język, no ale chłopie , ogarnij się!Pamiętam jak ty ostatnio opóźniałeś z 10x ataki jak leciałeś na sojusznika Lolka , bo byleś wydygany, że kontrę od Nights wyrwiesz , jak tylko aktywki się pojawiły pro gamerze jeden. Ja grałem dla zabawy jedynie, skilla nie muszę mieć tak "wysokiego" jak ty, wystarczy mi kasa. A to , że przetopiłem resztę bunkra na flotę, nie powinno cię obchodzić, moja taktyka, moja sprawa. Ciesz się zyskiem , bo nawet spory i skasowaniem mnie, bo to nie było trudne.Jak dla mnie to po tym co odwaliłeś z byłym kontem arta to jesteś zdrajca i tyle w temacie. Topka ważniejsza niż ludzie. Ludzie są najważniejsi, bo to oni tworzą tutaj atmosferę i sprawiają, że się fajnie gra. Naucz się tego. Może się na wasat spotkamy, przecież kasę mam. A ty avinashi, chyba nie muszę pisać gdzie masz sobie wsadzić te wszystkie lizaki o których piszesz w każdym swoim poście? Pozdro dla najlepszej ekipy z jaką miałem przyjemność grać na tym uni, Senate, The Animal.
    • Nal_rA napisał(a):

      Słuchaj schan, kim ty jesteś, żeby mnie oceniać? Mam kasę, ok, ty uważasz że masz skilla, jak to się sprawdza w realu? Jeżeli w ogóle posiadasz życie prywatne pro gamerze.Jak już jestem przy kasie to kupię ci słownik języka polskiego bo walisz takie babole , że aż mnie oczy bolą."Kozystac, opuzniac", ja wiem że polska język to trudna język, no ale chłopie , ogarnij się!Pamiętam jak ty ostatnio opóźniałeś z 10x ataki jak leciałeś na sojusznika Lolka , bo byleś wydygany, że kontrę od Nights wyrwiesz , jak tylko aktywki się pojawiły pro gamerze jeden. Ja grałem dla zabawy jedynie, skilla nie muszę mieć tak "wysokiego" jak ty, wystarczy mi kasa. A to , że przetopiłem resztę bunkra na flotę, nie powinno cię obchodzić, moja taktyka, moja sprawa. Ciesz się zyskiem , bo nawet spory i skasowaniem mnie, bo to nie było trudne.Jak dla mnie to po tym co odwaliłeś z byłym kontem arta to jesteś zdrajca i tyle w temacie. Topka ważniejsza niż ludzie. Ludzie są najważniejsi, bo to oni tworzą tutaj atmosferę i sprawiają, że się fajnie gra. Naucz się tego. Może się na wasat spotkamy, przecież kasę mam. A ty avinashi, chyba nie muszę pisać gdzie masz sobie wsadzić te wszystkie lizaki o których piszesz w każdym swoim poście? Pozdro dla najlepszej ekipy z jaką miałem przyjemność grać na tym uni, Senate, The Animal.



      Masz kasę??? I co chcesz aby zrobić Ci zdjęcie??? Nie ogame a żal pl proponuję. Po Tym co tu napisałeś wszyscy mają prawo Cię ocenić po swojemu. Jak dla mnie jesteś zero i to nie chodzi mi o grę tylko o życie prywatne którym się tak szczycisz. Nie interesuje mnie kto co robi ze swoimi pieniędzmi bo są jego, ale zamiast chwalić się tym na forum ogame powinieneś iść na forum na którym ma to znaczenie, bo tu niczego Ci to nie doda. Kontynuując temat pieniążków "bozia" tak stworzyła świat, że ani zdrowia ani rozumu sobie nie kupisz co w Twoim przypadku to drugie bardzo by się przydało. Po drugie. Śmiesznie czyta się takich graczy którzy nie mając żadnych argumentów czepiają się literówek, lub innych błędów w pisowni, ale czy w tym temacie zwanym "Starcia Tytanów - raporty wojenne" ma to jakieś znaczenie???- szczerze wątpię. Kończąc swój wywód chciałbym dodać jeszcze jedno. Jak kupisz ten Słownik języka polskiego dla Schana to najpierw sam go przestudiuj bardzo dokładnie bo nie masz bladego pojęcia co oznacza słowo zdrajca panie Mam Kasę.

      Dla Was panowie Wielkie Gratulację za zezłomowanie tego gracza. Obrońcy życzę pokory a następnie pokory i na końcu pokory bo po tym poznaje się prawdziwego faceta nie jak zaczyna a jak kończy. Dziękuję i miłego dnia Glad.
      LEPIEJ STRACIĆ FLOTĘ ZA PRZYJACIELA NIŻ PATRZEĆ JAK ROŚNIE I RDZEWIEJE W ORBITACH


      PIRAT KTÓRY PRZECIWSTAWIŁ SIĘ CENZURZE MODERATORÓW


      Best Solo :thumbup: : u Yildun -41235,73%






      Best ACS U Quaoar -147810.62%

      Dał Ci Bóg nikczemną postać, jeśli się ludzie nie będą ciebie bali, to się będą z ciebie śmiali.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Gladiator81 ().

    • Gladiator81 nic tutaj nigdy nie osiągnąłeś , a zauważyłem , że potrafisz tylko szczekać "low lajfie" jeden. Niedobrze mi się robi jak patrze na ludzi , takich jak ty , przez internet wielki bohater , a w życiu prywatnym zapewne wielki "looser".
    • hmmm....

      no to pare słów ode mnie :P
      Animal nikt cię obrażać nie chciał i twojego STYLU GRY a raczej brak umiejętności, wiedzy jak W TO SIĘ GRA ale nic tak nie drażni ludzi jak nooby twojego pokroju które kupują surkę na allegro i tym się szczycą konto udało ci się zbudować wyłącznie za kase inaczej wątpię że byłbyś w top 500 z TWOIM STYLEM GRY to tyle odnośnie obrażania się nawzajem zrozum że bardziej się liczy to co uda się komuś osiągnąć uczciwą i zwykłą grą
      na celowniku byłeś od dawna tylko ochrona huntera uniemożliwiała nam zwykłą kontre na ciebie więc gdy nadarzyła się okazja było proste że cie pacniemy zaraz

      starcie wyszło nam piknie a tak jak schan napisał dzień wcześniej nie widać było stocka ani mastera flotek więc uznaliśmy ze to podpucha mimo to akcje przeprowadziliśmy szykując się na dużo większy bum mieliśmy sporą frajdę i dużo zabawy przy tym

      dzięki schanik za akcje i locik

      animal tobie dystansu do gry i pokaż że potrafisz grać nie kupując surki :P

      edit
      albo kupuj wtedy wszyscy będą szczęśliwi bobr ze ma kase ty że masz surkę i jesteś wielki a my ze znowu będziemy mogli cie pacnąć :D:D:D

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Arkadius ().

    • Teraz parę słów ode mnie do ciebie , obibok

      Zacznę od tego , że do top4 doszedłem bez jakiegokolwiek pushu , to wyżej niż ty kiedykolwiek będziesz na tym uni lub innym. Ochrona Nighta? Chłopie , był czas jak on nie był top1 i jakoś żaden z was się do mnie nigdy nie wybierał , mimo że sobie latałem z planety jak chciałem i kiedy chciałem. Nie przebilibyście się przez mój dawny bunkier nawet. A ostatnio jak się pokłóciłeś ze swoim ziomkiem schanem , to kto się pytał czy może do nas dołączyć w razie czego? Paranoja normalnie , jeszcze ty tam potrzebny tylko jesteś haha. Trzeba mieć dobry tupet , żeby się o takie rzeczy pytać.
    • ahahahahahahahaa co ty pierdzielisz chłopie :D:D:D

      najarałeś się czegoś czy masz urojenia :quasi:

      to żeś mnie rozbawił niby kiedy się ze schanem pokłóciłem ahahahahaha i kiedy ja się pytałem czy mogę dojść do was ahahahahaha co ty chłopie palisz :D:D:D

      to ze wcześniej cie nie pacneliśmy to przez to że się tobą nie interesowaliśmy mieliśmy inny obiekt westchnień a tobie to nie trzeba by było w bunkier wlatywać i się zbytnio wysilać prowokator chyba cię uświadomił hahahahahahaha jak liście obrywałeś na idlakach :D:D:D

      twoja postawa mnie powala na kolana jesteś jednym słowem DEBEŚCIAK :D:D:D


      a to że nie jestem w topce to oznaka tego że mnie to nie interesuje gram dla zabawy ale taki neofil to wątpię żeby to poją :E

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Arkadius ().

    • Nal_rA napisał(a):

      Gladiator81 nic tutaj nigdy nie osiągnąłeś , a zauważyłem , że potrafisz tylko szczekać "low lajfie" jeden. Niedobrze mi się robi jak patrze na ludzi , takich jak ty , przez internet wielki bohater , a w życiu prywatnym zapewne wielki "looser".



      Ha, ha psycholog od oceny ludzi się znalazł :D Dobre ha ha ha koń by się uśmiał :E Może i wiele nie osiągnąłem bo właśnie mam w przeciwieństwie do Ciebie życie prywatne i gre mam w wielkim poważaniu Zaglądam tu tylko i wyłącznie dla przyjaciół których tu poznałem a ST mam więcej niż Ty i potrafię też więcej niż Ty bo jedyne co potrafisz to:

      03.11.2015 17:39:51 Kasia321 TheAnimal 05.11.2015 17:39:51 Push (II) od powyższych - nakaz odsyłki (część kary odbyta)
      22.10.2015 16:21:59 Kasia321 TheAnimal 08.03.2043 15:21:59 Zakup surowców

      TheAnimal [SENATE] vs. Howard [HYDRA] & prowokator [CAZADOR] ~ 10858.36% , TheAnimal [SENATE] vs. Howard [HYDRA] & prowokator [CAZADOR] ~ 10314.63%




      Ja nie będę pisał jakie mam odczucia patrząc na takie osoby jak Ty gdyż jest pora obiadowa i nie chcę nikomu psuć samopoczucia.


      Jeszcze raz panowie gratki starcia!!! Obrońcy... Kończ, wstydu oszczędź i zmień lekarza bo ten Cię oszukuje.
      LEPIEJ STRACIĆ FLOTĘ ZA PRZYJACIELA NIŻ PATRZEĆ JAK ROŚNIE I RDZEWIEJE W ORBITACH


      PIRAT KTÓRY PRZECIWSTAWIŁ SIĘ CENZURZE MODERATORÓW


      Best Solo :thumbup: : u Yildun -41235,73%






      Best ACS U Quaoar -147810.62%

      Dał Ci Bóg nikczemną postać, jeśli się ludzie nie będą ciebie bali, to się będą z ciebie śmiali.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Gladiator81 ().

    • jeszcze raz powiem stracie ładne ,
      wsio piękne:)
      Ale Panie Animal:D
      Dystansu do gry
      Błagam , Dystansu
      Bo normalnie aż żal , d ... ściska jak sie to wszystko czyta w tak pieknym steku:D
      Nie lepiej pogratulować przypić sobia po piatce , dac gratki
      I wyluzowac:D
      For fan inaczej
      dal mnie to Porazka:)
    • Piękne STarcie na krótko przed unifusion :P GRATULUJĘ PANOWIE PIĘKNEJ AKCJI !!

      Top3 ACS cieszy oko a zysk macie imponujący :graty: :bdb: przetapiajcie na nowe latajki bo po UniFusion chciałbym poczytać więcej :D

      Obrońcy życzę :gszo: mimo braku kultury i wychowania, życzę też więcej pokkory i dystansu do gry i samego siebie...

      O wiele lepiej by się to wszystko czytało gdyby obrońca miał na tyle moralnej przyzwoitości aby przełknąć gorycz porażki i najzwyczajniej pogratulować, zamiast tego rozpętał piękną gównoburzę!!! PO CO?!?!

      Także jeszcze raz Wam chłopaki :graty:

      Obrońcy :gszo: lub powodzenia w realu ;)
    • Co tu na pisać że sojusznik dał ciała na całego i to nie pierwszy raz. Ale czasem człowiek czasu potrzebuje żeby zrozumieć swoje błędy a schan i obi szybko to wykorzystują i tu tak zrobili z mega zyskiem miłego przetopu a dla sojusznika SZo i nie rób tak więcej a to tylko gra i cyfry :D
      Jagiellonia Białystok
      GDYBY INTERESOWAŁA NAS PIŁKA
      TO ZOSTALIBYŚMY PIŁKARZAMI

      HOOLIGANS Jagiellonia