#14 Sariel666 [Elite] vs. assasin [DEV] - 466,8% - TOP 1 SOLO

  • Sariel widać lubisz prowokować butą i śmiesznymi zasadami.
    Krótkie Info z tej strony..........
    zebrała się już Elita na tym uni aby spakować Cie Paczką i wysłać pocztą.
    Polowanie rozpoczęte więc sprawdziwy Twoje zasady nie ruszania Pzta ;) Mozesz byc pewny jak i Twoj zasiadacz ze "twoj temat' nie bedzie przemilczany.
    Sprawdzmy kto ma szybsze kalkulatory,zapraszam do zabawy.
    Bez Odbioru.
  • Odpuść Sariel ,jak karawana jedzie to i psy szczekac musza ;)
    Sami nic nie pokaza, ale wytkna czlowiekowi kazdy blad.
    Ludzie z tendencja do zauwazania u innych w oku drzazgi ,u siebie belki nie widząc :)
    Sam anty nie lubie - ale jak mi sie nazbiera z ekspów ,to tez wydaje.
    Jednak jest roznica miedzy wydawaniem na to pieniedzy a nie wydawaniem samej anty.
    Webber dobrze napisał ,że czas najlepiej zweryfikuje tu graczy i tak bedzie,
    pro anty bolki predzej czy pozniej zgubią sie w topce albo zidlują konta po pierwszym złomie ;)

    Nie robmy offtopu, bo ST zacne.
    Pozdro Sariel , samemu nie raz ze swojego PZta cos podebralem,wiec obroncy odbudowy .

    Xalynth [N-A] OFF 99 ST
    Cygnus [N-A] TOP 1 OFF 141 ST
    Izar [N-A] OFF 30 ST
    Quaror [N-A]
    OFF 68 ST
    Dorado [TOR]
    ON 48 ST
  • Ahh dramy, dramy...dobre uni to takie, w którym kłótnia goni kłótnię. A wszyscy chcą się pozabijać. Wincyj! Wincyj !! :P Gratuje %, całkiem zacny. Co do dalszej treści...to gra ludzie jest...jak ktoś chcę grać "Lecha Wałęse" złomiarzy to niech tak gra, a jaki oddźwięk będzie jak upadnie :P Fajnie się uni rozkręca :)
    Hear Me Roar!
  • Gratuluje TOP 1. Starcie ładne -przetapiaj

    Sariel napisał(a):

    Widzę że tu naprawdę im mniej się wpisuje w opisie ST tym chyba lepiej. Możecie się ze mną zgodzić lub nie ale takie jest moje zdanie, dla mnie gracz z klasą po złomie nie zbiera złomu i tyle. I ja nie straszę ani nie kopię leżącego, pisałem grzecznie do Assa żeby zostawił mój złom ( tak on jest mój a nie tego kogo recki wrócą bo to jest po prostu kradzież ) wybrał inaczej i poniesie tego tego konsekwencję a jak nie uda mi się odebrać tego co moje od niego to odbiorę od sojuszników :D

    Życzę miłego dnia wszystkim ;]

    ps. Astell znowu dzień na dtkach :}


    No ja również pozwolę się nie zgodzić - mam nadzieję, że nie będę pojechany za post :D :D Jakbyś sam dostał złoma czy byś reckami nie wiosłował?

    Pozdrawiam