Despero vs. #8 ZeroJedynkowy [PonyClub] & John Rambo [PonyClub] & Satana Klaus [PonyClub] & Mate0 [PonyClub] & Wargorek [PonyClub] - 134% - TOP 1 ACS

  • Despero vs. #8 ZeroJedynkowy [PonyClub] & John Rambo [PonyClub] & Satana Klaus [PonyClub] & Mate0 [PonyClub] & Wargorek [PonyClub] - 134% - TOP 1 ACS

    Siedzę sobie z koleszką na kwadracie, ogame w odstawce i nagle odswieżam, skany od despero. Na planceie pod moonem miałem trochę satek i krk, dziwne bo despero ruszył całą flotą na mnie. Szybkie info do sojuszu i podstawiamy trochę floty, ja to co muiałem na moonie. Cała akcja była dziwna, bo despero leciał z daleka, nie wiem dlaczego poleciał na mnie, nieraz lubiał polecieć na satki bez zysku. W międzyczasie napisał bony, że ma despero pod falą na powrocie,a despero ma recki na planecie. Co miałem uczynić...dać sobie rozwalić satki i tym samym wystawić wracającą flotę bonemu (który miał go na fali) i spółce :> Despero jeszcze przeskanował, 20 sekund przed dolotem. Nie wiem co mu odwaliło, albo chciał skończyc grę albo zlamił, tak czy siak jest u nas w reckach.

    Dziwna akcja, ale ja mam czyste sumienie, a to najważniejsze.


    Pozdro dla tych co brali w tym udział i dla reszty PonyClub 8-)


    #8 (moje)



    Dnia 11-02-2016 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Despero
    ________________________________________________

    Duży transporter 52
    Lekki myśliwiec 565
    Krążownik 171
    Okręt wojenny 61
    Pancernik 66
    _________________________________________

    Obrońca ZeroJedynkowy [PonyClub]
    ________________________________________________

    Mały transporter 215
    Duży transporter 196
    Lekki myśliwiec 426
    Ciężki myśliwiec 23
    Krążownik 181
    Okręt wojenny 70
    Sonda szpiegowska 19
    Satelita słoneczny 102
    Pancernik 98
    Wyrzutnia rakiet 10
    Lekkie działo laserowe 66
    Mała powłoka ochronna 1
    _________________________________________

    Obrońca John Rambo [PonyClub]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 8
    Ciężki myśliwiec 4
    Krążownik 14
    _________________________________________

    Obrońca Satana Klaus [PonyClub]
    ________________________________________________

    Krążownik 61
    Okręt wojenny 20
    _________________________________________

    Obrońca Mate0 [PonyClub]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 5
    Ciężki myśliwiec 2
    Krążownik 4
    _________________________________________

    Obrońca Wargorek [PonyClub]
    ________________________________________________

    Mały transporter 43
    Lekki myśliwiec 114
    Ciężki myśliwiec 11
    Krążownik 192
    Okręt wojenny 48
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Despero
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________

    Obrońca ZeroJedynkowy [PonyClub]
    ________________________________________________

    Mały transporter 120 ( -95 )
    Duży transporter 130 ( -66 )
    Lekki myśliwiec 237 ( -189 )
    Ciężki myśliwiec 14 ( -9 )
    Krążownik 171 ( -10 )
    Okręt wojenny 70 ( -0 )
    Sonda szpiegowska 9 ( -10 )
    Satelita słoneczny 58 ( -44 )
    Pancernik 98 ( -0 )
    Wyrzutnia rakiet 5 ( -5 )
    Lekkie działo laserowe 38 ( -28 )
    Mała powłoka ochronna 1 ( -0 )
    _________________________________________

    Obrońca John Rambo [PonyClub]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 5 ( -3 )
    Ciężki myśliwiec 3 ( -1 )
    Krążownik 14 ( -0 )
    _________________________________________

    Obrońca Satana Klaus [PonyClub]
    ________________________________________________

    Krążownik 57 ( -4 )
    Okręt wojenny 19 ( -1 )
    _________________________________________

    Obrońca Mate0 [PonyClub]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 3 ( -2 )
    Ciężki myśliwiec 2 ( -0 )
    Krążownik 4 ( -0 )
    _________________________________________

    Obrońca Wargorek [PonyClub]
    ________________________________________________

    Mały transporter 25 ( -18 )
    Lekki myśliwiec 65 ( -49 )
    Ciężki myśliwiec 7 ( -4 )
    Krążownik 176 ( -16 )
    Okręt wojenny 48 ( -0 )
    _________________________________________


    obrońca wygrał bitwę!

    Agresor stracił łącznie 17.113.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 3.472.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 8.600.000 metalu i 4.800.000 kryształu.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez obrońca(ów):
    3.000.000 Metalu i 3.000.000 Kryształu
    720.000 Metalu i 720.000 Kryształu
    4.800.000 Metalu i 1.106.500 Kryształu

    Szczątków łącznie zebranych przez obrońca(ów):
    8.520.000 Metalu i 4.826.500 Kryształu


    Podsumowanie zysków/strat:

    Podsumowanie agresor
    Metal: -10.152.000
    Kryształ: -5.629.000
    Deuter: -1.332.000
    agresor stracił łącznie 17.113.000 jednostek.

    Podsumowanie obrońca
    Metal: 6.388.000
    Kryształ: 3.568.500
    Deuter: -82.000
    obrońca zyskał łącznie 9.874.500 jednostek.


    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.3



    Do następnego ]:-D
  • Faktycznie dziwne STarcie, ale procent na tym etapie gry mega! :graty: wszystkim za zgranie. Części już gratulowałem osobiście, reszcie tutaj :bdb:

    Atakier widzę już na urlopie, ale mimo to SzO!
    Uni Pegasus - OFF
    Uni Deimos - OFF
    Uni Ganimed - URLOP
    Uni Libra - ON
  • Oj, nie piszcie od razu, że push bo po prostu może Despero skończył i się rozbił i top... no właśnie - dwa - flot (czemu nie jeden?).

    Despero już od jakiegoś czasu miał kolonie na 1:92, ostatnio tam przyleciał, rozbił kilka statków i na koniec rozbił się o zerojedynkowego... no cóż... :)
    ~650 ST na uni x1, #1 KFZ
  • ^Głupio by więc niezmiernie było, gdyby się okazało, że jednak nie był to lot na który nie byłeś przygotowany, prawda?
    Dobrze byłoby, gdyby wszystko się wyjaśniło. Każdy czuje pismo nosem, uważa, że to push na podstawie tego tylko co tu widoczne, a to przecież tak niewiele...

    Są też osoby, które mają więcej informacji, niż tylko te, dostępne tu, na forum. Ich zdanie jest spójne...

    Gra jest tylko grą, ale i tu warto zachować twarz. Wierzę, że sprawa szybko zostanie wyjaśniona.
  • Procent mega fajny jest i zysk też a co do samej akcji no cóż dziwnie się zachował Despero i w sumie najlepiej by było gdyby się odezwał i napisał co nim motywowało bo ucięło by to wszystkie spekulacje, ja wiem że to nie jest push bo niby po co miałby się pushować gracz który złomuje cały czas i na pewno nie jedna flota z jego ręki jeszcze tu padnie.
    PONAD 400 ST ogame.pl
    PONAD 150 HoF ogame.org
    .LK. Forever


    "W życiu nie ma nic gorszego niż przeciętność"

  • Ale wy zdajecie sobie sprawę z tego, że można zostać przypuszowanym wbrew własnej woli?
    Że akcja na zasadzie "kończę i rozbijam się na topce" to jest właśnie push i surowiec powinien wylądować u GO lub kogoś niżej w statach od agresora w momencie ataku?

    Fajnie by było, jakby tuzy uniwersum znały zasady gry w którą grają.

    No chyba, że serio sądzicie, że gość leciał przez dokładnie 154 układy, ponad półtorej godziny, całą flotą, na obrońcę który świecił jak choinka przez cały czas, tylko po to, żeby zbić parę satek?

    01 nie wiem kto to jest Chada ale polecam wypowiadać się we własnym imieniu, nie za pośrednictwem piosenek (i to jeszcze tak słabych :D )
  • Sariel- myślę, że nie utnie. No pomyślmy logicznie, Despero się odzywa i stwierdza:
    a) no tak, to był push, szkoda, że się wydało... a mówiłem, żeby nie mieszczał w STekach //a mówi to, ponieważ jest wściekły na to, że wtopił i chce dopiec 01 chociaż tak
    b) oczywiście, że to nie był push! Rozbiłem się, skończyłem grę... błagam, ktoś tu szuka dziury w całym //pushował i nie będzie wtapiał tego, któremu pomagał

    No i co? No i nie tylko to co powie Despero nie ucina "spekulacji", ale na dodatek nie mówi nam nic poza tym, że Despero umie mówić :P Nie są niczyje słowa nigdy niepodważalnym dowodem, a w tej sytuacji mamy do czynienia z garściami motywów.

    Twierdzisz ponadto, że z tego, że ktoś aktywnie gra flotą wynika, że z pewnością nigdy nie wykonał pushu. Moim zdaniem non sequitur. Zresztą, odpowiadając klasykiem, a nie - jak Mienso trafnie zauważył - kiepską piosenką ( :P :(
    youtu.be/xscw3ionyes?t=1h35m48s
  • No coz Despero zrobil jak chcial

    Ewidentnie widac było po nim w ostatnich dniach mniejszą aktywnosc

    Przez co skusił mnie do lotu na niego, niestety nie udanego

    Po akcji zaczalem klepac recki byle starczyło do spakowania Despero na solo xD

    Ale wyszlo jak zwykle.

    PonyClub gratuluje zorganizowania obrony i sporego % :)
    10 przykazań gracza OGame
    1. ...
    2. ...
    3. ...
    4. ...
    5. ...
    6. ...
    7. Pamiętaj, współczuj temu kto zniszczył twoją flotę - prawdopodobnie nie ma nikogo poza OGame.pl
    8. ...
    9. ...
    10. ...ostatnie pozostawiam Tobie...
  • Nie, pusz będzie wtedy gdy od samego początku umówię się z obrońcą, że się o niego rozbiję, tak jak to miał miejsce tutaj.
    Poza tym chyba nie sugerujesz, że to była wtopa w ataku. Despero kończy podobnie na każdym uni ( na następnym pewnie znowu będzie podobna historia), ale nawet on nie jest tak głupi, żeby lecieć ~160 us po kilka satek i jakieś ochłapy.


    Swoją drogą, ciekawe że Sariel uznał, że decydujące i ważne w tej sprawie będą slowa Despera, a teraz widzę że jednak można sobie napisać co sie chce. Zdecydujcie się :E
    HYPERION OFF

    LIBRA OFF

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Jay ().

  • Ja nie znam Despero i nigdy z nim nie grałem ale tak jak Mienso napisał że można kogoś spushować bez jego zgody to najlepszym rozwiązaniem jest zapytać się o zdanie GO w tej konkretnej sytuacji i wtedy nie było by potrzeby ciągnąć tej dyskusji.
    PONAD 400 ST ogame.pl
    PONAD 150 HoF ogame.org
    .LK. Forever


    "W życiu nie ma nic gorszego niż przeciętność"

  • Ahh nie mogłem się doczekać pierwszej afery! Bo tam kłótnie ile kto anty wydał już ucichły więc pora na nowe!
    Naiwne jest myśleć, że post Despero cokolwiek wyjaśni, co ktoś wyżej już dobrze ujął :P.
    Zakładając, że przytuliliście portret Jagiełły, a może i Zygmunta Wazy, pewnie i bez problemu byście napisali: nie to, nie był push, chciałem skończyć grę.
    Sprawa dziwna, ale dla mnie jest jeden argument, który bardzo broni stronę podejrzewaną o push.
    Push na tym etapie gry w takim wykonaniu jest moim zdaniem zupełnie bezsensowny. Zarobić raptem po kilka baniek? 2 dni, albo i jeden przy dobrym farcie i można wyciągnąć tyle samo z farm. Skok w statach też nie za wielki, więc jeżeli to był push to dla mnie strata pieniędzy, ewentualnie potencjału pushowego :P.
    Jak to mówią, jak kochać to całym sercem, jak kraść to miliony.

    A tak na marginesie, tyle lat gry, a dalej te same bezsensowne kłótnie :P. Bez bana i tak jest to tylko przerzucanie się oskarżeniami.
    Jeszcze mi się przypomniało, uwaga Sienia na temat aktywności, mogłaby wskazywać, że doszło do sprzedaży i szykowania pushu :P. Bo faktycznie tendencja u Despero bardzo się zmieniła w ostatnich 3-4 dniach, zamiast iść w górę, leciał w dół.
    kertoip company
    przekręty to nasza specjalność.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Boski_Alvaro ().

  • Ależ Dżon, nikt tu nie zarzuca złej woli i chęci przypuszowania się. Jednak zasady są zasadami- lot był ewidentnie na zakończenie kariery. Pomijając nawet to co napisał obrońca, chłopaki zaprosili mnie na czat jak kombinowali kontrę i po zapoznaniu się z tym co to za lot, gdzie i jak długo od razu powiedziałem "dajcie spokój, on padnie tam pod 01"

    A taki lot to próba pushu i jakotaki powinien zostać zgłoszony.

    Niedawno była taka akcja na Izarku, Malack dostał "prezent", po konsultacji z GO odesłał surkę piątce sojuszników, którzy byli niżej niż atakier jak atakierował.

    Także Dżon, Chill out, pogadajcie z Migotką i wyprostujcie, a nuż jakiś nisko ulokowany kucyk będzie miał jutro gwiazdkę (proponuję Satanę xD ):D

    Pozdro z Auchana

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Mienso ().

  • Mienso napisał(a):

    Niuch... Niuch... Niuch...
    Coś tu śmierdzi...
    weź kąpiel - powinno pomóc

    david2695 napisał(a):

    A skąd to info,że był umówiony? Jasnowidz? Pan Ziobro czy jak?
    macierewicz




    jak zwykle aferzystki z respect szukają sensacji bo nie wyszło tak jak sobie to zaplanowali - norma :fgrin: :fgrin: :fgrin:


    dla Kucyków gratulacje za refleks i zorganizowanie
    nie ważne czy złom trafi do sojuszu czy do GO, ważne że zazdrośnice z respect mają nerwy popsute, a top1 acs i tak dla PonyClub
    analizując kto się w głupszy sposób rozbił o Kucyki - Despero czy mienso - jestem w kropce, sama nie wiem :fgrin: :fgrin: :fgrin:


    ps
    zanim zaczniecie coś pisać o puszch itp poczytajcie sobie posty na forum w jaki sposób Despero tracił floty na innych uni i tam się doszukujcie logiki w jego działaniu
  • Despero napisał(a):

    Nie ma mowy o jakimkolwiek naruszeniu zasad gry.
    Tak chciałem zakończyć gre i tak zrobiłem.
    A co do anty- 20 pln na oficerów to myśle że nie zbiednieje.


    Bieda to stan umysłu a nie portfela, niestety....


    Boski_Alvaro napisał(a):

    Sprawa dziwna, ale dla mnie jest jeden argument, który bardzo broni stronę podejrzewaną o push.
    Push na tym etapie gry w takim wykonaniu jest moim zdaniem zupełnie bezsensowny. Zarobić raptem po kilka baniek? 2 dni, albo i jeden przy dobrym farcie i można wyciągnąć tyle samo z farm. Skok w statach też nie za wielki, więc jeżeli to był push to dla mnie strata pieniędzy, ewentualnie potencjału pushowego .
    Jak to mówią, jak kochać to całym sercem, jak kraść to miliony.


    hehehe....Boże broń nas przed takimi "argumentacjami"

    ja mam lepszy "argument" ;)

    flota lata x2 i cienasy nie wytrzymują ciśnienia & parcie na szkło w postaci wrzucania stejków...reszte sami sobie dopiszcie

    Ale nie oceniajmy pochopnie, GO Migotka to flociara, zna się na zasadach, uzna czy jest podstawa do bana.
    Gdyby nie wypowiedział się Despero, można by uznać że pushu nie było i jest nieogarem i lamą,
    ale skoro wypowiedział się w taki sposób to znaczy że zrobił to z premedytacją więc pushował.
    nawet jeśli push wymuszony....odsyłka do GO nieunikniona i ban dla Despero, tyle w temacie....

    p.s. nawet jakby jakimś cudem bana nie było dla którejś ze stron, nie ma czego gratulować i podniecać się % starcia, bo Despero sam przyznał że tak chciał skończyć - więc procent należy do niego a nie obrońców i chyba wiedział że będzie podstawka, tak mam rozumieć ?? jakieś słabe to wszystko...nic sie kupy nie trzyma

    Prawo niesie ze sobą obowiązek, a ci którzy nie wypełniają swoich obowiązków, nie zasługują na żadne prawa

    Quantum - top 13 - Off

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Avers ().

  • nie było wczoraj się jak wpisać, passów nie miałem na tel a w domu już wszyscy spali. Despero obserowowałem przed 24h latał jak najęty, non stop wracały mu pełne recki ale nie było jak dograć kontry, zebrał by złom tak czy siak, rano patrze leci, od razu zacząłem rozsyłać zapytania, wiedziałem ze nie dysponujemy taka siła, cóż więc dziwnego, że napisałem do kuców, wiedziałem, że są zawsze i to z najlepszymi flotami, ale nie otrzymałem od nikogo odpowiedzi. Ale jak już Mienso zaznaczył jak zobaczyłem, że leci od razu zawróciliśmy raki, to było więcej jak pewne, że to lot w jedną stronę, jak można lecieć złomować i nie wysłać recyklerów. tyle w temacie, sam temat chyba do usunięcia i tak top 1 acs pobity................. xd