Schan [WarriorS] & obibok [WarriorS] & crawl [CAZADOR] vs. Fabiano [SENATE] ~ 193039.24% TOP 1 ACS

  • Vega

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Schan [WarriorS] & obibok [WarriorS] & crawl [CAZADOR] vs. Fabiano [SENATE] ~ 193039.24% TOP 1 ACS

    Hmm akcja prosta obronca nie robil fsow tylko wysylal transy zeby mu akty robily i tez inne osoby mu pomagaly zeby sie swiecil w nocy choc on sobie smacznie spal :E
    Sklad egzotyczny ;> ale Crawl zagadal czy nie mam ochoty poleciec a ze Fabek podpadl mi latajac ostatnio po moich sojusznikach wiec nie bylo watpiwosci ;P
    Szkoda konta Arta ale jak to juz nie pierwszy raz bywa konto oddane konto zezlomowane >_>
    Pz lezal przez ponad 2 godziny bo musielismy leciec dwa razy reckami ale Fabek sobie spal wiec byl na to czas :D





    Ja chcialbym pozdrowic wszystkich sojusznikow i choc wiem ze to wam nie zwroci flot to mam nadzieje ze jakas satysfakcje bedziecie z tego mieli :]
    Pozdrowienia rowniez dla Znajomych z Buddy i Crawla i Obiego za lot oraz dla Alicji ;P

    Od Crawla "Dzieki Panowie za lot i pozdrowienia dla calego CAZADORU !"

    Od Obiego "Pozdrowienia dla Warriorsow i podziekowanie za wspolny lot :) "





    Dnia 04-02-2016 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Schan [WarriorS]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 8
    Lekki myśliwiec 1.290.309
    Krążownik 200.862
    Okręt wojenny 20.240
    Pancernik 100.301
    Niszczyciel 10.154

    _________________________________________

    Agresor obibok [WarriorS]
    ________________________________________________

    Krążownik 100.233
    Okręt wojenny 3.302
    Pancernik 105.452
    _________________________________________

    Agresor crawl [CAZADOR]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 1.393.896
    Krążownik 78.981
    Okręt wojenny 10.887
    Pancernik 44.109
    Niszczyciel 20.324

    _________________________________________

    Obrońca Fabiano [SENATE]
    ________________________________________________

    Mały transporter 137.190
    Duży transporter 17.349
    Lekki myśliwiec 1.725.771
    Ciężki myśliwiec 1.199
    Krążownik 223.897
    Okręt wojenny 31.395
    Statek kolonizacyjny 1
    Recykler 103.253
    Sonda szpiegowska 1.237
    Bombowiec 1.111
    Niszczyciel 1.111
    Gwiazda Śmierci 802
    Pancernik 48.779

    Wyrzutnia rakiet 5.000
    Lekkie działo laserowe 1.000
    Działo Gaussa 3
    Mała powłoka ochronna 1
    _________________________________________


    Po bitwie...


    Agresor Schan [WarriorS]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 2 ( -6 )
    Lekki myśliwiec 519.511 ( -770.798 )
    Krążownik 168.954 ( -31.908 )
    Okręt wojenny 17.999 ( -2.241 )
    Pancernik 89.421 ( -10.880 )
    Niszczyciel 9.068 ( -1.086 )
    _________________________________________

    Agresor obibok [WarriorS]
    ________________________________________________

    Krążownik 81.995 ( -18.238 )
    Okręt wojenny 2.938 ( -364 )
    Pancernik 94.196 ( -11.256 )
    _________________________________________

    Agresor crawl [CAZADOR]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 571.200 ( -822.696 )
    Krążownik 66.735 ( -12.246 )
    Okręt wojenny 9.776 ( -1.111 )
    Pancernik 39.463 ( -4.646 )
    Niszczyciel 18.144 ( -2.180 )
    _________________________________________

    Obrońca Fabiano [SENATE]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    7.388.447 Metalu, 18.458.370 Kryształu i 62.917.924 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 11.091.030.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 30.325.777.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 12.638.389.000 metalu i 6.665.534.500 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 88.764.741 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    2.720.000.000 Metalu i 2.720.000.000 Kryształu
    1.529.060.000 Metalu i 1.529.060.000 Kryształu
    1.000.000.000 Metalu i 1.000.000.000 Kryształu
    100.000.000 Metalu i 100.000.000 Kryształu
    700.000.000 Metalu i 700.000.000 Kryształu
    50.000.000 Metalu i 50.000.000 Kryształu
    4.873.077.000 Metalu i 566.923.000 Kryształu
    1.666.658.000 Metalu i 0 Kryształu

    Szczątków łącznie zebranych przez agresor(ów):
    12.638.795.000 Metalu i 6.665.983.000 Kryształu


    Podsumowanie zysków/strat:

    Podsumowanie agresor
    Metal: 5.451.221.447
    Kryształ: 3.363.877.370
    Deuter: -512.586.076
    agresor zyskał łącznie 8.302.512.741 jednostek.

    Podsumowanie obrońca
    Metal: -18.100.774.447
    Kryształ: -10.029.518.370
    Deuter: -2.284.248.924
    obrońca stracił łącznie 30.414.541.741 jednostek.


    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.3



    Do naSTepnego :]
    slimakkk [VETO] u67 --> u68
    Schan [WarriorS] uVega --> uWasat --> uLibra

  • Bardzo piękny stejk! :brawo: Panowie!
    Nowe :top1: acs i to w nietypowym składzie cieszy oko, no i odpowiedź za latanie po sojusznikach :P

    Piękny %%, piękny zysk - co tu dużo mówić?
    Obrońcy lizak o smaku coli i nowego konta ewentualnie, bo odbudowa może być trudna do zrealizowania :> fsy się robi, jak się idzie :spi: - teraz zapewne będzie :bicz1: :E

    Agresorom przyjemnego przetopu życzę ;)


    Krzysiu, dziękuję za link i pozdrowienia, no i fajna nutka! :D


    'Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna...

    S. King

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Avinashi ().

  • cyt. z Kostka
    "ojjj Panowie nawet nie wiecie jak miło na to patrzeć:D
    Znów wam wyszło i brawa za to..
    heheh Piękne ojjj brawa
    To teraz na kogo polowanie kto teraz nr. 1
    Night?
    heheheh:D
    I to jest piekne w tej grze:d"

    Brawo,brawo,byłeś blisko z tą przepowiednią::)) tyle tylko mogę dodać
  • nie chciałbym napinki jakieś z tego powodu że trio egzotyczne ;P

    po prostu stało to nie stoi :E

    Fabek liczył się z tym że usuwając schana z buddy też poniekąd stanie się celem tak jak my dla niego więc nie ma co się dziwić kto pierwszy ten lepszy :P

    i z tego miejsca życzę mu szybkiej odbudowy bo konto jest tego warte eko [ciach] więc pójdzie sprawnie :)

    a i dzięki za locik panowie do następnego :P

    a ziomków z dexem zapraszam na pw :D
    Moderator Indestructible:
    Upominam za pseudocenzurę.
  • No no Panowie Tłusty czwartek a Wy tu robicie tluste starcie ;]
    wielkie gratulacje i milego przetopu =)
    Fabiano Szo chodz jak zaczal robic jedno st za drugim to troche bylem zaskoczony ale tu prosze okazalo sie ze kazdy musi pasc predzej czy pozniej ;] Udawalo sie az do czasu z tymi aktami robionymi przez flotke ;]
  • NO nie mógł bym się nie wpisać:D
    BRAWO...... Ponieśli i wilka , klaps za latanie po sojusznikach piękny:D
    Już z rana coś widziałem , patrze 5,20 coś się dzieje jakieś infra wiadomości;]
    Topka i szok:D
    5,45
    Raport od Obiego i wszystko jasne mega Starcie
    Ale z telebajka otworzy nie sposób, kombinuje i tak i tak i tak , po 30 min, mozolnego kopiowania , widok, jest, jest:D




    TOSZ TO SZOK :quasi: :quasi: :quasi:

    hehhe.
    A co , do przepowiedni, no niestety było nieuniknione ,
    Loty w nocy w dzień , stek po steku nikt z nas tyle nie poluje , resztę się wypatrzyło;]
    Tandem egzotyczny prawda , ale night by nie poleciał:)
    Wiec Ja uznaje że prawidłowy:D
    Brawo piękny strzał;]


    p.s Poprawiłem nawet byki na ta okoliczność

    Post był edytowany 4 razy, ostatnio przez Constantin ().

  • aż sie wierzyć mi nie chce że [ciach] taki numer ...dno i 3 metry mułu fabek fsów nie robił bo po co ? schan i obi też w sumie nie ...przecież skoro tylko z pomocą tych flot można było zrobić kuku komuś to specjalnie nie trzeba było sie wysilać , masakra , układ był taki dla nie wiedzących i wypisujących tu pierdoły że rzadne z tych kont na siebie nie poleci ...argument o buddy denny , obiego nie miałem w buddy a i tak nie był skanowany , fabek gra na kilku uniach i czyszczenia listy to podstawa .

    i pomyśleć że jak schan zdjął gonero to później kilkakrotnie miałem na fali jego gsy czy też stał bez fsa i mu sie krzywda nie działa , a postulat o kasacji jego był często ...nauczka dla wszystkich że dziadostwo zawsze wyjdzie na wierzch ...z cazadorem dodatkowo , ależ żałuje że kiedyś odmówiłem hortexowi acsa...

    ciesze sie że nie doczekałem w grze tego bo chyba by mnie ...rozniosło .

    fabek SZO życze i zemsty , osobiście bym im czyścił nawet satki :)
    Moderator Indestructible:
    Upominam za wulgaryzmy.
    "Dziwny jest ten świat"... Ludzkość składa się ze średniaków (większość), mądrych (parę procent) i głupich (też parę procent)... Mała jest szansa, by "średniacy" zrozumieli przesłanie geniusza..
  • art przestań pierdzielić głupoty bo żal to się to czyta mieliśmy układ fabek z niego zrezygnował przejmując konto wywalając schana i skanując normalnie a jak skanujesz to nie po to żeby pierdzieć w fotel więc tyle w temacie a co do mojego i twojego buddy to wiesz dobrze co i jak i nie będe się na ten temat rozpisywał
  • Art
    przecież jesteś inteligentnym graczem, nie rozumiem tego
    co insynuujesz. Poza tym , night nie raz powiedział ze jak będzie miał okazje ubije i mnie , lubi mnie może toleruje , ale poleci . BO to taka gra,wiec?

    fabekk wywalił schana , skanował .
    a po co po biedronki,
    Poza tym konta , fabek sie rozszalał i co patrzeć , gęsi , flota ., flota .
    Wszystko w piach i tak bez odpowiedzi no proszę ?(

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Constantin ().

  • Oj Art nie rozumiem zadnego z Twoich argumentow bo uklad byl prosty koalicja obowiazywala nas 4. Fabek slowem nie napisal ze chce ja kontynuowac tylko wyrzucil mnie z buddy i skanowal wiec jak mialem to rozumiec. A Twoj argument z Gonero to dopiero dno ja nie bede wymienial ile osob od Nas stracilo floty od Senate ....

    Wiec za przeproszeniem przestan [ciach] bo na Ciebie nigdy bym nie polecial i Obi tez nie i tez Cie nie skanowal choc Cie nie mial w buddy ...

    Ja Ciebie zawsze szanowalem i uklad byl prosty a Fabka poprostu nie znam i pomimo ze ma konto od Ciebie to nie rozumiem powodu Twojej agresji bo mnie nic z nim nie laczylo wiec nie mam pojecia z czym masz problem...

    Chyba tylko z tym ze Crawl polecial z nami ale to powiedz mi mialem dalej sie patrzyc jak lata mi po sojusznikach i nic nie robic? Prosze Cie nie badz zalosny ...
    Moderator Indestructible:
    Upominam za pseudocenzurę.
    slimakkk [VETO] u67 --> u68
    Schan [WarriorS] uVega --> uWasat --> uLibra

  • schan też mnie skanował ....nie raz , skanowanie nie od razu świadczy o chęci ataku , trzeba czasem wiedzieć co sie dzieje w okolicy i kto ewentualnie może coś zrobić , pretensji jakoś nie miałem .

    co do ataków na sojuszników ...to że nie spadali senatorzy to tylko dobrze o nich świadczy , ile czasu obi sie na mastera czaił ? jakoś sie słowem nie odzywałem bo jak wiadomo układ dotyczył tylko ..nas czterech a skoro spadali wasi sojusznicy to tylko ich wina ...ile razy ja leciałem na to co fabkowi weszło ? miał więcej farta ...dodatkowo akurat miał powiedziane że oczywiście może robić co chce ale was dwóch miał nie ruszać ..zresztą głupie gadanie ..żeby zdjąć ciebie schan to musiał by lecieć z hunterem ....albo z cazadorem , hehe akurat miałem okazje lecieć na ciebie z cazadorem na kontre ale odmówiłem ,wiadomo że mógl robić fsy ....ale po co ? ty sam nie robiłeś ... zresztą nie ma sie co rozpisywać ...zawiodłem sie i tyle .


    fabek SZO wielkie i agresorom żeby oddali co do śrubki :)
    "Dziwny jest ten świat"... Ludzkość składa się ze średniaków (większość), mądrych (parę procent) i głupich (też parę procent)... Mała jest szansa, by "średniacy" zrozumieli przesłanie geniusza..
  • ja tu wychodzę na jakiegoś najgorszego z którym nie warto latać ]:-D to złomowanie raczej by się przesuneło w czasie z innym składem bo jeszcze jakieś tam floty są na tym uni a jak się FS nie robi bo się stoi na pewniaka to sory ale tak to wygląda nikt mi nie powie że jest 24h na dobę na grze spać też trzeba, art skończyłeś grę i nie ma się co napalać, chyba to ja byłem spisany na straty bo wbiłeś mi do układu potem schan i night też ma blisko, Fabiano zgubiła pewność siebie i niepotrzebne ustawianie DT żeby robiły akty jak było wszystko na falangch widać, a co do układu jaki mieliście to chyba go dotrzymaliście bo jakby nie było gracz się zmienił to po co te pretensje.
    ST:490%, 213%, 250%, 345% Uni2
    ACS wtopa na 4477 fajerwerków
    Fornax ST 163% 185% 189% 279%
    Vega 429%
  • układy to za PRL-u dobre były ART :)

    każda flota ląduje na pz i o czym tutaj pisać

    chłopak poszalał i tyle

    przygoda na VEGA skończona

    lotnika dałeś tylko zazdrościć choć mogłeś objaśnić co to fs jest :D

    Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga.
  • Po pierwsze to Cie skanowalem jak widzialem ze masz jakies akty a Ty jestes off bo Cie mialem w buddy albo gdy chcialem sprawdzic sklad floty co jakis czas ale zawsze Ci zostawialem PW dlaczego skanowalem no chyba ze gdzies mi sie zdzaylo przez przypadek zeskanowac i nawet tego nie zauwazyc ...
    Druga sprawa to wiesz ze nie wrzucalismy na forum starc z naszych sojuszy a Fabek odrazu musial sie pochwalic wiec to tez mnie zdenerwowalo ...
    Po trzecie moze sam nie dawalem rady ale z Obim bysmy juz sie wbili luc Cazador jak by sie zebral tez by dali rady wiec chyba powinien byl robic FSy ...
    Po czwarte to moze i nam sie nie udawalo trafic Twoich sojusznikow za wyjatkiem Gonero ... ale ja latalem tylko na nich jak gdzies stali tak jak Gonego a nie przenosilem planet pod nich i mowilem ze na niech nie poluje i co chwile ich kontrowalem jak tylko cos wyslali gdzies ...
    Kolejne to ze skoro niby on mial respektowac pakt bo i tak nie mogl nic zrobic chyba ze dex mi zawinac to dlaczego o tym nie pisal do mnie nikt ... jak dostalem bana to byly pretensje a jak wrocilem to juz nikt nie raczyl nic napisac ...
    A jesli chodzi o propozycje to tez mialem od Cazadoru i nie tylko zeby leciec na Ciebie czy Huntera ale odmawialem bez zastanowienia bo laczyl nas PAKT ktorego z Fabiano NIE mialem.
    Fabkowi SZO jesli bedzie chcial.

    A Crawl Ty napisales i ja sie zgodzilem wiec nie wiem dlaczego uwazasz ze Ty wychodzisz na tego najgorszego ;P bo narazie to mnie obrzucaja blotem choc nie rozumiem dlaczego czy z Toba czy z kims innym i tak bym polecial predzej czy pozniej jak stal calymi nocami :)


    Podsumowujac ja do Ciebie Art nic nie mam i nie rozumiem dlaczego Cie dziwi ze flota padla ...

    i tylem mam do powiedzenia w tym temacie Art jak chcesz masz moje GG napisz to sobie wyjasnimy wszystko na forum nie bede ciagnal tej szopki bo to nie ma sensu ...
    slimakkk [VETO] u67 --> u68
    Schan [WarriorS] uVega --> uWasat --> uLibra

  • Może najpierw do Art-a z całym szacunkiem nie przesadzaj Układ fajny " My Was chętnie, ale Wy nas nie koniecznie" Jak to pisał były Top1 którego pozdrawiam gdzieś tam "Wszystko co lata musi kiedyś spaść" . Tym bardziej BFS to złom każdy to wie i kropka. Obi i Schanik piękna i szybka riposta po złomach sojuszników. Brawo panowie brawo!!!! % piękny top1 uni pobite Brawo!!!! Co do trzeciego z agresorów to napina zbędna lata się z każdym kto jest tego wart.
    LEPIEJ STRACIĆ FLOTĘ ZA PRZYJACIELA NIŻ PATRZEĆ JAK ROŚNIE I RDZEWIEJE W ORBITACH


    PIRAT KTÓRY PRZECIWSTAWIŁ SIĘ CENZURZE MODERATORÓW


    Best Solo :thumbup: : u Yildun -41235,73%






    Best ACS U Quaoar -147810.62%

    Dał Ci Bóg nikczemną postać, jeśli się ludzie nie będą ciebie bali, to się będą z ciebie śmiali.
  • szkoda Fabianka ale widac odbudowa idzie pełną parą już jeden agresor spakowany został, a jeszcze tylko dwóch zostało ;P
    Jagiellonia Białystok
    GDYBY INTERESOWAŁA NAS PIŁKA
    TO ZOSTALIBYŚMY PIŁKARZAMI

    HOOLIGANS Jagiellonia