Przyklejony Rekordy Betelgezy

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Xadib dzięki za prowadzenie tematu, kilka edytów:

      Najwięcej zestrzelonych GŚ:

      EDIT:
      [CNP] Tajny Agent Krecik & RealBadAngel & Avinashi & PanNurek vs. SZAKAL [CPN] = 1489 %

      EDIT:
      Technologia Szpiegowska - STANDARD (też mam ten sam poziom)

      Technologia Bojowa - 18 lvl RealBadAngel [CNP]
      Armia baranów prowadzonych przez lwa jest silniejsza od armii lwów prowadzonych przez barana...


      ]:-D Real Bad Angel <:
      :bicz: CNP :juzpotobie:
    • Od: dowódca floty
      Nasza ekspedycja natrafiła na starą automatyczną stocznię. Kilka statków było nadal w fazie produkcyjnej i nasi technicy starają się aktualnie uruchomić generatory energii, aby dokończyć ich produkcję.

      Następujące statki dołączyły do floty:
      Sonda szpiegowska: 68
      Mały transporter: 112
      Duży transporter: 1

      Wpis z dziennika pokładowego oficerów komunikacyjnych: to cudowne uczucie być pierwszymi, którzy podróżują przez ten niezbadany sektor.

      Od: dowódca floty
      Natknęliśmy się na pozostałości po poprzedniej ekspedycji. Nasi technicy postarają się uruchomić część statków.

      Następujące statki dołączyły do floty:
      Sonda szpiegowska: 263
      Mały transporter: 6

      Wpis z dziennika pokładowego oficerów komunikacyjnych: to cudowne uczucie być pierwszymi, którzy podróżują przez ten niezbadany sektor.

      Od: dowódca floty
      Znaleźliśmy szczątki armady. Technicy od razu udali się do niemalże nietkniętych statków, starają się je ponownie uruchomić.

      Następujące statki dołączyły do floty:
      Ciężki myśliwiec: 21
      Sonda szpiegowska: 58
      Duży transporter: 8
      Mały transporter: 9
      Lekki myśliwiec: 2

      Wpis z dziennika pokładowego oficerów komunikacyjnych: to cudowne uczucie być pierwszymi, którzy podróżują przez ten niezbadany sektor.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Gremlinek. ().

    • Hej,
      Kopalnia krychy 32 - od dawna chyba standard, bynajmniej na moich planetach :)
      Suma kopalń krychy 377 (zaraz będzie więcej, a pewnie gremlinek, przepraszam gramlini ma więcej)

      i mógłbyś dodać kategorie największe pożegnania/ustawki albo po prostu zapisać ostatnie st Piranossa jako ACS....
    • no dokładnie najwiksza ustawiana bitwa pirek konta reszta świata :D

      żółwiku owszem krychy na 32 jest kilka a i metka na 38 się znajdzie plany się zmieniły i wyłączyłem dex na 34 ale to nie problem narazie inny plan jest do eko wróce niebawem ale pisałem top 1 jest moje na 100% i tak przez jeszcze ok 2 miechy się nie zmieni, przez ten czas robie coś innego :D

      screen z eko

      jak tylko się kris zrobi wstawie jeszcze 3 dni
    • kopalnia metalu sumarycznie 11x31 i 1x38 = 445

      kopalnia kryształu sumarycznie 5x31 i 7x32 = 379

      ekstraktor deuteru sumarycznie 12x32 = 396

      elektrownia słoneczna = 357

      nanity 10x4, 1x5 i 1x7 = 52


      badania

      komp na 18

      statki

      lekki myśliwiec = 1.002.000

      recykler = 62.000

      budynki na księżycu

      stacja kosmiczna 11x6 i 1x5 = 71
    • Witajcie. Na wstępie pozdrowienia dla Uni i tych chętnych, którzy coś tu jeszcze chcą zdziałać. Wracając do tematu to nie mogłem się zdecydować co robić! Xadiba wyprzedziłem o ok 2kk pkt w eko wiec miałem klepać kolejny milion lamek, ale spalanie tych małych cudeniek mnie zraziło trochę i przez ładnych klika dni czekałem aż się zrobią kryśki na 32 wszędzie i dorobiłem (wyrównałem sobie cyferki w stoczni żeby ładnie wyglądało hehe :D) i pewnego dnia tj 17.08.2016r. rozmawiając z Zoidem doszedłem do wniosku, że pokuszę się o rekord, temat o astro, kalkulacje i liczenie i przeliczanie i jak się ładnie okazało założyłem w planie, że w 90dni powinienem uzbierać potrzebne surowce wiec zrobiłem screena o tutaj proszę : tak to się zaczęło :D




      po 30 dniach było tak dobrze, że nawet się tego nie spodziewałem :)




      w między czasie Korn dostał ładnego bonusa BRAWO TY :> a i ja musiałem dorobić troszkę dt`ków tak 25k tylko :D bo ładowność była już mocno za mała i musiałem włączyć pare kopalni na ten czas zbierania. Screena z dnia 17.10.2016 screena brak bo stwierdziłem ze te kilka dni nie zrobi już większej różnicy wiec tylko zapisałem sobie cyferki:) na ten dzień było tyle:

      17-10-2016 godz. 21:22
      Metal 1.461.507.120
      Kryształ 2.655.493.710
      Deuter 1.223.571.016

      5 dni pózniej wygląda to już dużo lepiej na końcowym etapie i tym samym chciałbym zapisać się w rekordach jakichś :brawo: nie obejdzie się też bez podziękowań i ciepłych słów zachęcających do dalszego działania nawet :kocham: żona się pytała czy mi dobrze idzie i czy się wyrobie:D tak wiec doping :bicz: był po całości za co dziękuję WSZYSTKIM!!! żonie też :D


      Specjalne podziękowania:
      -dla Sojuszu - za zachęte do działania
      -dla idlaków, że były tak owocne,
      -dla tych którzy poświęcili swój dorobek w chyba 3 st, wiec obrońcom życzę powodzenia bo wasza surka na marne nie pójdzie

      a przede wszystkich dziękuję osobom, z którymi handel był czystą przyjemnością jak i rozmowa z nimi, dzięki chłopaki bez Was było by 100 razy gorzej i dłurzej:D
      - kmlody84 :piwko: się należy albo coś mocniiejszego :D
      - bobro :super: zawsze chętny pomóc
      - zolw tez cegiełkami się wymienił jak by nie było :bdb:
      - puchacz nie pozostał obojętny i również chętnie pomógł
      - Remigiusz1st :super: Twój dex niewielki ale jakże pomocny

      tych których nie wymieniłem Wam również WIELKIE dzięki i pozdrowienia, (może tam i była jakaś dziewczyna wiec dla niej by całus poleciał hehe dzięki)



      Tak wiec podsumowując chciałbym się też zapisać do rekordu/ów

      1. astro 23 poziom i tym samym pierwsza na tym uni 13 planeta

      2. najwięcej zebranych surowców w 65 dni



      no i Astro pod 13 planete



      no dobra 66 dni bo mi film zajął trochę czasu i się zagapiłem ze screenami :D ale 23:35 lądowały ost. dt z surka wiec dla mnie 65 dni :D

      Jeszcze raz Wielkie dzięki i pozdrowienia dla wszystkich, którzy byli chętni pomoc w handlu oraz czasu spędzonego w miłej atmosferze. BRAWO WY :) Brawo Ja :D

      Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Gremlinek. ().

    • Nie ma to tamto, u Ciebie czas płynie inaczej :) Ja po 2-3 dniach takiego rasowego farmingu pogryzłbym klawiaturę i wyjechał w bieszczady, trzeba przyznać, że zaparcie to masz- i widać tego efekty... I to jakie! Wielkie gratulacje za osiągnięty cel, wyfarmiłeś chyba całą surkę z betel :D Ilość planet robi wrażenie.

      Nie żebym Cię podpuszczał czy coś, ale 14. planety nie zrobisz :>
    • hehe to tylko kwestia czasu ok 70 dni na kolejne astro, i kolejne 260 dni juz pod 14 planete, problem polega na tym, że ilość surki jest tak kosmiczna ze nie wiem czy bym wytrwał zeby przez rok nic nie wydać, no i mocno bym się spowolnił tym czynem, ale nie mówię nie, wszystko przed nami,

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Gremlinek. ().

    • Wuju coś mówiłeś :) jest 14 planeta :D

      troszkę opisu nie zaszkodzi :)

      11.05.2017 koniec spawania floty i początek zbiorów na astro 24

      15.07.2017 astro 24 włączone
      1.555 mety
      3.111 krisu
      1.555 deu

      15.07.2017 zbieramy pod 14 planete astro 25 :D puste magazyny :(

      Metal 2.722.533.045
      Kryształ 5.445.066.090
      Deuter 2.722.533.045 czas ok 200 dni :( tylko gdzie to schować hehe


      10.09.2017 prawie półmetek
      1.400.410.500 mety
      2.705.541.756 krisu
      1.466.015.061 dexu


      TOP 1 ACS UNI Betelgeuse :: jsq vs gremlini & Miszcz [39.811%]
      30.09.2017 padła flota top2 TOP 1 ACS UNI Betelgeuse :: jsq vs gremlini & Miszcz [39.811%]


      więc troche złomu wpadło w recki co przyśpieszyło troszkę zbiórkę i następnego dnia po ogarnięciu konta i przemieleniu surki u handlarza powstało Astro 25 i tym samym kolejna 14 juz planeta :D

      Tak więc kolejny rekord można wpisać i czekać aż ktoś pobiję (obym to nie był ja hehehe)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Gremlinek. ().

    • Dodałbym swoje kopalnie, ale wiadomo że Gremlin ma większe, więc to bez sensu :)
      Mogę dodać:

      BUDYNKI:

      • Magazyn Metalu: 18
      • Magazyn Kryształu: 18
      BADANIA:
      • Technologia Plazmowa: 16
      • Technologia Komputerowa: 19
      • Technologia Bojowa: 18
      • Technologia Ochronna: 18
      • Opancerzenie: 18
      • Napęd Spalinowy: 19
      • Napęd Impulsowy: 17
      • Międzygalaktyczna Sieć Badań Naukowych: 9

      • Największa ilość statków:

      • Okręt Wojenny: 13 500
      • Bombowiec: 7003
      • Niszczyciel: 5001
      • Gwiazda Śmierci: 70
      kmlody84
      ---------
      Betelgeuse [SPZ] - TOP 5 -> Taurus [SPZ]
      Ganimed [DarkBlue] - OFF
      Rhea [SPZ] - TOP 40 -> Xanthus [SPZ]
    • BUDYNKI:
      • Magazyn Metalu: 18
      • Magazyn Kryształu: 18
      • Magazyn Deuteru: 18
      • nanity 2x7
      • Terraformer: 11
      BADANIA:
      • Astrofizyka: 25
      • Technologia Komputerowa:22
      • Napęd Impulsowy: 16
      • Napęd Nadprzestrzeny: 16 zaraz bedzie 17, a już jest 18 :D
      • Technologia Plazmowa: 20
      • Rozwój Grawitinów: 2
      STATKI:
      • Krążownik: 202.336
      • Pancernik: 140.001
      • Gwiazda Śmierci: 315
      • Recykler:113.406
      • Sonda Szpiegowska: 14.509
      • Lekki Myśliwiec: 1.033.478
      • Duży Transporter: 107.555


      NAJWIĘCEJ ZGROMADZONYCH SURÓWCÓW :D

      3,011,202,926 metalu
      9,295,879,163 kryształu
      4,883,605,805 deuteru

      podtwierdzenie : zgromadzone surowce

      BUDYNKI NA KSIĘŻYCU

      • Teleporter 14x2

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Gremlinek.: zmiana poziomów technologii ().