Rysiek [OCB] & melmax [OCB] & Lucyfer [OCB] & paniwidelec [OCB] vs. Rafii [Ronin] - 2 735,44% TOP 1 ACS

  • Fidis

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Dobry wieczór.

    Myślę, że tyle w temacie starczy. Chyba każda ze stron napisała wystarczająco dużo. Wyjątkowo postów offtopowych nie skasuję. Proszę natomiast o przestrzeganie regulaminów w sferze szacunku do siebie. Dalszą dyskusję proszę kontynuować na supporcie lub w dziale DiD.

    Pozdrawiam,
    Tygrys



  • a co na to Bosman
    hmmmm nic tylko śmieje się... i cieszy

    Od dłuższego czasu wasze kłótnie na forum stają się coraz bardziej nudne,drażniące, irytujące i przypominające zachowanie zwierząt niż homo sapiens.
    Rzucacie się sobie nawzajem do gardeł o jakieś tam cyferki, które tak naprawdę nawet nie istnieją a które dają jednak dość sporą satysfakcje jak się zepsują :)
    Zapominając o tym że dla wielu ludzi ogame to odskocznia od życia realnego w której co niektóry chcą być kimś innym, czasem z lepszym skutkiem czasem gorszym tak jak już kolega Webber zauważył -strata pracy, zerwane związki itp.

    Najbardziej w tym wszystkim irytowało mnie jak jedni wytykają drugim jak to grają nie fair play , jedni mają szpiega , drudzy mają szpiega, jedni używają dodatkowych kont na GSówki aby nie tracić własnego Ptactwa jak to Martuś ładnie nazwała i drudzy robią dokładnie to samo jednak wam ciągle mało, bo to nie fair .... żenujące

    ( PS wiecie jak w sojuszu ZERO, Husar, SG-C,LEG-XX i wielu innych sojuszach gdzie gracze nie są na takim poziomie jak wy.Ludzie poświęcają swoje lm aby mieć moona - piękna sprawa że jednak jeszcze są tacy co grają fair, My, używamy do tego kont moonowych - to jest fair względem ich?? -takie nawiązanie do mojego mulit a co mi tam.)

    Ale wam ciągle mało nic tylko dalej rzucacie się do gardeł.
    Poruszę jeszcze kwestie zaufania w ogame - niby coś tam sprzedałem Dobermanowi o tym że OCB mają w Roninach szpiega, w między czasie moje Ptactwo chciało zdjąć kulkę dla Raffi'ego, i wystarczyło aby zerwać roczną znajomość ... PS Rysiek nie podałem żadnego loginu ani Ekobot ani Aro30 chciałem tylko sprawdzić czy faktycznie roczne zaufanie można skreślić 1 Print Screen- można :) i nie wierzę że w stresie można zapomnieć o tym o czym Ty zapomniałeś, nie na tym poziomie

    Ale czy to jest powód aby wrzucać moją prywatną rozmowę na forum?? aby tylko udowodnić jak to inny sojusz oszukuje?? Przypominam że nie jestem ani w OCB ani w Roninach mimo to ciągle kopaliście pode mną dołki...
    Kto tu jest bardziej fałszywy?? Ja rozmawiając z każdym indywidualnie czy osoby co to wrzucają na forum??

    Te kwestie tylko po części udowadniają to że każdy z nas oszukuje .... łącznie ze mną bo nie będę robił z siebie świętego :)

    Z drugiej jednak strony bardzo ciekawe jest respektowanie prawa na ogame. ponad 6 miesięcy klikałem łącznie na 9 kontach- zabawne ban jest na 5 hmmm ależ Ci GO są nie dokładni - co najciekawsze ban został wydany na własne życzenie - nie trzeba było słać 9 fal na moona Raffi"ego tylko 6 to i by bana nie było. PS Raffi jakie to uczucie jak leci na Ciebie 9 fal GS'ów?? Pełne gacie? chyba tak jak się na ogólnym pisze i nie myśli :) bez urazy



    zacytuje kolegę cybera -" znudziły mnie ST, przystwarzają tylko wrogów i pogardę "


    mnie osobiście ST cieszą, ale już ich trochę naklepałem i nie dają tyle radości co kiedyś ...a granie w czasach gdzie wszystko idzie kupić za antymaterię (zł) jest dołujące

    za to 1 osoba na forum bez 1zł w portfeliku może tyle zdziałać na forum :):):)

    pozdrawiam

    ps mam 8 kont do oddania :)
    40 razy w ST u35 łacznie 96495,45%

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Bosman88 ().

  • Niw wiem dla czego mnie w koszu umieścił indescrible.
    Przecież tak pięknie opisałem wspólną akcję agresorów , taki piękny acs , obrońcy szo .
    Jak na to uni to grubo i wiadomo kogo się bać.

    Szkoda usuniętych postów Ojca Dyrektora , bo były naprawde świetne.

    Obu stronom konfliktu przypominam iż jest taki zapomniany {zwłaszcza przez leniwych flociarzy i ekowców} dział wojny i tam radzę pokazać na co was stać .

    Myślę że wszyscy chętnie popatrzą a i moderatorzy forum będą mieli ubaw {oby tylko ojcieć się wpisywał XD }
    Tylko na u48 :
    Ponad 200.000 %
    Top 1,2,3,4,5,9,10 solo top1,3,4 acs
    board.pl.ogame.gameforge.com/b…1-starcia-u48/index2.html
  • Smród czuję aż w Wawie, piękne starcie, pozdrowienia dla kreta ;]
    Nalepszy jest Lucek latający na doczepki ;P , który ma zawsze najwięcej do powiedzenia O_O na X dostał [ciach] , tutaj też jakiś wirus go dopadł :E a teraz dostał kolejne konto i cwaniakuje najwięcej.....
    O [ciach]lu już nawet nie wspomnę bo nie warto......
    Moderator Indestructible:
    Upominam za obrazę.
  • Mnie nie było akurat przy tym ST.
    Szkoda, ze padl (były) sojusznik), bo jednak długo graliśmy razem, ale Pan Web beer stwierdził, że w sojuszu jest kret i wyrzucił Protomaxa.
    Potem się zadumał 8-/ istwierdził, że ja również jestem kretem - ja akurat odszedłem sam, bo po co mam grać z kimś kto ma mnie za konfidenta?
    Następnie Pan Web Beer, ciągle mu widać było mało , stwierdził 8-/ , że kretem jest Również Fezz i jego także wyrzucił.
    Także co ja mam napisac o tym ST.
    Sztywnego szkoda, ale co do reszty Roninów to radze zaopatrzyć się w jakieś dobre neuroleptyki (bardzo dobrze wygłuszają wszelkie paranoje i myśli ksobne).
    Może jakaś klozapina,kwetiapina albo stary, poczciwy chlorprothixen?

    Pozdrawiam i życzę szybkiej odbudowy. :foch:
    Będziesz wspierał Ojca Dyrektora z całego serca swego, z całej duszy
    swojej, z całej renty swojej i ze wszystkich sił swoich, a Rozgłośnię
    Jego jak siebie samego.