Licytacje ... od

    • Licytacje ... od

      Mam taki pomysł.

      Żeby wyrównać szanse w licytacji podzielić to jakoś na grupy.
      Bo tak to niema szans słabszy gracz wylicytowania czego kolwiek ponieważ gracz top 800 a top 100. Wiecie jak jest różnica w surowcach ? Bardzo duża. A więc przejdę do rzeczy.
      Zrobić grupy w licytatorze.
      Załóżmy od top 9999.. do top1000 licytują osobno i nie może tam wtrącić się gracz który powyżej np top500.
      Później grupe od top999 do top700.
      Itd.. od top699 do top400
      Od top399 do top150
      I ostatnie od top149 do top1
      Według mnie to by było najsprawiedliwsze.
      Jeśli poniosłeś porażkę, następnego dnia uśmiechnij się, niech wszyscy wiedzą, że jesteś silny
      ]:-D
      ]:-D
    • Lepsze by były progi punktowe, bardziej sprawiedliwie. Na niektórych uniach różnica między top 200, a top 600 jest niewielka, na innych duża. Przy punktach jest bardziej sprawiedliwie i każdy będzie zadowolony z takiego podziału.
      However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
      “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
      GO - 2015-2016
    • Też może być. Obojętne. Ale byle by zrobić takie coś bo tak to się nie opłaca licytować bo bede licytowac 30 minut ostatnie 5 minut u tu ktos z top-u da taką duza oferte ze z wszystkich planet nie jestem w stanie przebić. (daję przykład)
      Jeśli poniosłeś porażkę, następnego dnia uśmiechnij się, niech wszyscy wiedzą, że jesteś silny
      ]:-D
      ]:-D
    • Witam

      Pomysl moze dobry ale niczego nie zmieni !!!

      Baardzo czesto biore udzial w licytacjach . Nie zawsze topowi gracze przebijaja wszystkich , ogolnie bardzo sporadycznie licytuja
      Co niektorzy chyba nie bardzo umia liczyc i to z niskiej Topki

      Za braz obojetnie czego licytuja bardzo wysoko , czasem ponad 5.000 000 Metalu
      Smiac mi sie wtedy chce , pytam sie na jakich poziomach oni maja kopalnie i ekstraktory ??? ze to im sie oplaca
      Chyba ze licytuja dla szpanu , po to by udowodnic jakmi sa dobrymi licytatorami i po to by blokowac innych
      Wiecej chyba nie potrafia w grze osiagnac

      Pozdrawiam

      Ps
      Gram na Unii 68
      "KOCHAM ŻYCIE KTÓREGO NIE NAWIDZE, NIENAWIDZE ŻYCIA KTÓRE KOCHAM"

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez john malkowitz007: Literowki ().