Przyklejony Sarmik [HRB] & NaZz [HRB] vs. agent ODDAM - 91633.18% TOP 1 ACS!

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Sarmik [HRB] & NaZz [HRB] vs. agent ODDAM - 91633.18% TOP 1 ACS!

    Na każdego przyjdzie czas, na niego nadszedł już dawno temu, dziś udało się zgrać czas, chęci do głupoty obrońcy, latać w układzie z dwoma lotkami agresorów, na własnego pzta, umysłem nie ogarniecie 8-)
    Akcja prosta, ale śliczna, pierwsze klikanie dało 10 sekund zwiechy, flota wróciła po naszym ataku, obrońca zrobił najlepszy dla nas ruch, pewnie myślał, że odpuścimy więc odbił flotę na powtórny fs, na własne pz, szybkie klikanie, pilot, dołączenie floty i bingo, posprzątany.
    Niestety jak na super gracza przystało, odpalił recki i wywiosłował sporą część złomu, nie było po co czekać, grzecznie zaczęliśmy odbierać kradziony złom, w końcu nasz pro gracz uciekł na urlop, spokojnie, pamiętamy o tym złomie, kiedyś urlop zdejmie, może :D

    NaZz
    ode mnie dedy
    :sojusz buddy, znajomi
    special dedy dla Torina i cycków Sarmikowej


    Ode mnie specjal dedy dla torino, szkoda, że pierwszy wlot nie wyszedł, dla żelkowego sojuszu oraz buddy :)




    Dnia 03-08-2016 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Sarmik [HRB]
    ________________________________________________

    Duży transporter 1
    Lekki myśliwiec 1.009.968
    Ciężki myśliwiec 10.081
    Krążownik 100.007
    Okręt wojenny 10.000
    Niszczyciel 10.000
    Pancernik 87.108
    _________________________________________

    Agresor NaZz [HRB]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 1.226.064
    Ciężki myśliwiec 10.000
    Krążownik 120.000
    Okręt wojenny 100.000
    Bombowiec 2.000
    Niszczyciel 10.000
    Pancernik 34.000
    _________________________________________

    Obrońca agent ODDAM
    ________________________________________________

    Mały transporter 22.130
    Duży transporter 7.646
    Lekki myśliwiec 705.014
    Ciężki myśliwiec 28
    Krążownik 33.538
    Okręt wojenny 12.060
    Recykler 30.000
    Sonda szpiegowska 58
    Bombowiec 11
    Niszczyciel 3.121
    Gwiazda Śmierci 603
    Pancernik 53.773
    Wyrzutnia rakiet 9.000
    Mała powłoka ochronna 1
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Sarmik [HRB]
    ________________________________________________

    Duży transporter 1 ( -0 )
    Lekki myśliwiec 800.695 ( -209.273 )
    Ciężki myśliwiec 8.518 ( -1.563 )
    Krążownik 91.575 ( -8.432 )
    Okręt wojenny 9.232 ( -768 )
    Niszczyciel 9.259 ( -741 )
    Pancernik 80.578 ( -6.530 )
    _________________________________________

    Agresor NaZz [HRB]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 972.949 ( -253.115 )
    Ciężki myśliwiec 8.449 ( -1.551 )
    Krążownik 109.934 ( -10.066 )
    Okręt wojenny 92.407 ( -7.593 )
    Bombowiec 1.850 ( -150 )
    Niszczyciel 9.292 ( -708 )
    Pancernik 31.542 ( -2.458 )
    _________________________________________

    Obrońca agent ODDAM
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    143.296 Metalu, 43.483.581 Kryształu i 48.713.717 Deuteru
    0 Metalu, 107.426.400 Kryształu i 0 Deuteru
    87.869.085 Metalu, 0 Kryształu i 78.115 Deuteru
    0 Metalu, 162.219.750 Kryształu i 0 Deuteru
    522.116.400 Metalu, 0 Kryształu i 0 Deuteru
    125.053.050 Metalu, 125.053.050 Kryształu i 0 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 3.877.399.000 jednostek.
    Całkowite straty atakujących, wliczając farmingi: 3.887.499.000 jednostek.

    Obrońca stracił łącznie 16.246.708.000 jednostek.
    Całkowite straty obrońców, wliczając farmingi: 16.399.615.000 jednostek.

    Na polu zniszczeń unosi się 5.525.469.500 metalu i 3.637.848.000 kryształu.
    Dodatkowe pole zniszczeń po dofarmieniach: 3.366.500 metalu i 2.460.500 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 1.222.156.444 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 91633%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    1.006.640.000 Metalu i 1.006.640.000 Kryształu
    988.300.000 Metalu i 988.300.000 Kryształu
    1.536.561.500 Metalu i 440.038.500 Kryształu

    Szczątków łącznie zebranych przez agresor(ów):
    3.531.501.500 Metalu i 2.434.978.500 Kryształu


    Podsumowanie zysków/strat:

    Podsumowanie agresor
    Metal: 1.743.817.331
    Kryształ: 1.704.907.281
    Deuter: -147.587.168
    agresor zyskał łącznie 3.301.137.444 jednostek.

    Podsumowanie obrońca
    Metal: -9.391.279.831
    Kryształ: -6.589.233.781
    Deuter: -1.641.257.832
    obrońca stracił łącznie 17.621.771.444 jednostek.


    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4
    Podrzuć własne marzenia swoim wrogom, może zginą przy ich realizacji.

    [09:01] <PabLo> nie poczebuje laski pffff [09:01] <PabLo> sam se poradze
    [14:27] <cptK> kocham Cie [14:27] <cptK> wyjdz za mnie
  • NaZz duzo dales za konto?Tyle co poprzednie czy cos taniej zszedł z ceny?
    Nie gratuluje bo śmierdzi pushem na kilometr-jak napisał gracz...fs na pz w układzie ale nie martw sie-złom pozbierany tez znajdzie właściciela;)-kwesta czasu

    NaZz co byś z gęby tylka ( delikatnie mówiąc ) nie zrobił i nie uciekał przed fuzja

    Nie gratuluje bo jak w nicku-AgentOddam:D
  • teraz kilka słów ode mnie :D
    na wstępie wielkie podziekowania dla Torina i Sarmikowej

    w gruncie rzeczy chiałbym żeby ów multikonciarz coś od siebie dodał......... no nic poczekam bo juz po złomie u Nygusa lezy oferta 1k pln za konto :D
    a ja dalej twierdze kupuj my będziemy złomować :D
    ślepota operatorów, w gruncie rzeczy głownie jednego operatora nie zna granic, nie chciec banować po raz 3 za multi pomimo wielu zgłoszen :E wiec sami to zbanowalismy :D jeszcze do tego zostały mu 3 konta ale i z tym sobie poradzimy o ile czas pozwoli :D
    zostało mi kilka dni urlopu wiec poczekamy zobaczymy :)
    odbudowa wkrótce :E
    "I must not fear. Fear is the mind-killer. Fear is the little-death
    that brings total obliteration. I will face my fear. I will permit it to
    pass over me and through me. And when it has gone past I will turn the
    inner eye to see its path. Where the fear has gone there will be
    nothing. Only I will remain.
    "


    "NaZz ty jesteś jak fabryka - produkujesz zniszczenie"
  • Calineczka weź wyluzuj, nie jesteśmy kolegami z nazz czy Sarmik ale tu żadnego pushu nie ma nick AgentODDAM to konto ma x-czasu od momentu jak agent chciał konto oddać. Obecny właściciel nie zmienił nicku od "przejęcia" konta. Z tego co wiem ów gracz miał/ma co najmniej cztery konta z czego 3 są na banie za multi nie wiem czy ma jakieś jeszcze ale możliwe, że jest tak jak mówi Nazz.

    Graty %, wiedziałem że tak ów gracz skończy ;>
    Ogejmowy Emeryt :D
  • Lucky2323 napisał(a):


    Calineczka weź wyluzuj, nie jesteśmy kolegami z nazz czy Sarmik ale tu żadnego pushu nie ma nick AgentODDAM to konto ma x-czasu od momentu jak agent chciał konto oddać. Obecny właściciel nie zmienił nicku od "przejęcia" konta. Z tego co wiem ów gracz miał/ma co najmniej cztery konta z czego 3 są na banie za multi nie wiem czy ma jakieś jeszcze ale możliwe, że jest tak jak mówi Nazz.

    Graty %, wiedziałem że tak ów gracz skończy
    Calineczka powinien oddać skok na bungee bez liny może coś by to mu rozumu nabiło choć nie sądzę :D
    a mamy na uni konto Tomasz i justynka też jest i jakieś jeszcze o ktorych sojusznicy mi mówili ale nie ogarniam, ten sam styl gry, po moich skanach leca ataki lub skany ktore sa zawracane po 2 minutach :E zreszta nie mi to oceniać mamy przecież operatorów dla których podobno nic nie znaczy kto anty kupuje , a ten przeklikał że tak powiem z dupy 40k reca i 209gs, skad surke wział? nie oddał za push na czakim1`? wchodzi na konto i tylko fsy robi a surka sama do niego przylatuje :E niebywałe :D
    "I must not fear. Fear is the mind-killer. Fear is the little-death
    that brings total obliteration. I will face my fear. I will permit it to
    pass over me and through me. And when it has gone past I will turn the
    inner eye to see its path. Where the fear has gone there will be
    nothing. Only I will remain.
    "


    "NaZz ty jesteś jak fabryka - produkujesz zniszczenie"
  • Lucky2323 przypomnij mi jaki masz nick?Bo z tego co kojarze kilka postow wyzej pisalem do NaZz-a a nie do Ciebie ( jak bede mial cos do Ciebie to napisze to-uwierz mi )
    Jak Lucky2323 napisal to gracz nie zmienil nick-a od przejecia konta-dzieki ;)

    NaZz wiedzisz...jak to Ty mi wypomniales push leszczu gdzie wyszedlem na minus a zebral ktos inny i krzyczales ze push ( zeby byl push musisz byc na plus a nie na minus-ta lekcja jest darmowa )
    Problem w tym NaZz ze ja mam konto ktore zostalo zbudowane nie przeze mnie i nie w moim stylu ale gram i tego nie wybiele tak samo jak Ty nie wybielisz swojego nicka
    Ja z konta zawsz moge zrezygnowac i nikt Calineczce nie zarzuci push-a a naZz-owi tak ( widzisz roznice? )

    Push czy nie push to dziw bierze ze gracz sie pilnuje,latta etc a nagle go trafiasz;)-Ty to masz skilla i szczescie ( zejscie z U i bum )
    jak bylo NaZz?Pozwolies Sarmikowej kllikac itp by ludzie Cie nie podejrzewali?
    Teraz niech agresor sie wpisze ze zlamil,ze jego wina itp i bedzie si:)

    Gratki Sarmikowej a Tobie NaZz paczke pieluch;) przed fuzja

    Ps
    Co byscie a majty nie narobili to prowokacja jest czescia tej gry

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez .: Calineczka :. ().

  • Calineczko, przypomnij mi nick na Cygnusie pod jakim grasz, nie znalazłam w szukajce takiego gracza, a może tu nie grasz? Dlaczego więc obrzucasz guanem czysty stek, nie wiedząc nawet kto na tym uni gra, jak, kim jest i ile prób lotu na niego było?
    Masz problem do NaZza to przejdź z nim na priv a nie wylewasz tu swoje prywatne smutki i próbujesz wrobić mnie w push, gościa klikało parę osób, zapobiegawczo, ja jak zwykle jestem pewna swojego czasu więc na niego polecieliśmy, udało się? udało, więc jeżeli masz jeszcze jakieś mega problemy i bulwersy do przedstawienia, wydź na spacer, dotleń się, wyłącz komputer.
    Nie dość, że człowiek od ponad pół roku gra od czasu do czasu, teraz wrócił na urlop polatać to mu jeszcze push wciskają, zastanów się nad sobą, a później wytykaj i pomawiaj innych.

    P.S Tak, o złomie pamiętam, odbiorę jak zdejmie urlop, tak, debilizmem jest latać w układzie gdzie agresorzy mają dwie lotki, poza tym, że jeden urlopuje od dawna a drugi nigdy tam nie miał dexu (obrońca sprawdzał ciągle) więc wydawało się bezpiecznie, nie wiesz, że pozory to podstawa tej gry? Pozory, obserwacja i pokazanie obrońcy tego, co chce widzieć, chcesz Calineczko to zapraszam na korepetycje bo chyba są Ci potrzebne.
    Podrzuć własne marzenia swoim wrogom, może zginą przy ich realizacji.

    [09:01] <PabLo> nie poczebuje laski pffff [09:01] <PabLo> sam se poradze
    [14:27] <cptK> kocham Cie [14:27] <cptK> wyjdz za mnie
  • Nie stresuj sie Sarmikowa bo z tego co pamiętam to chyba tez na pregierzu wisiałaś;)
    Znasz to?Z kim przystajesz takim sie... wiec wrzuć na luzik i wiem o Cygnusie tyle ile mi potrzeba ( kto co jak i gdzie skupuje wiec pomyśl przez chwile co piszesz bo cos Ci powiem-nie muszę grac pod nickiem Calineczka na Cygnusie ;) ( przyjaciół trzymaj blisko a wrogów jeszcze bliżej - pomysl )
    A ze do naZza co mam to sam zaczol wiec do niego miej pretensje ( zrobił bałagan w moim ST wiec...jak Kuba Bogu tak Bog Kubie ;) )-ale nie martw sie,bedziesz mogla mnie spakowac z nim;) w recki

    Oczywiscie gratulacje,jestescie najlepsi
  • Tak, nieskromnie powiem, jesteśmy najlepsi i tak już zostanie, na fuzję nie ma co liczyć, sporo się naprosiłam by dołączyli Cygnę do uni, które miały być łączone, odrzucono prośby dając nam jasno do zrozumienia, że możemy skończyć grę bo najbliższa fuzja po ostatnich może być za X czasu, w latach liczonym.

    Calineczko, widzę, że nawet nie napiszesz pod jakim nickiem grasz, spodziewałam się tego.
    Tak, wisiałam na banie, za multi, czy to oznacza automatycznie, że "z kim przystaję..."? Dziwne podejście do gry.
    Tak czy siak, nie wytykaj mi pushu, masz dowody - support, nie masz dowodów, klep sobie eko dalej, gdziekolwiek grasz ;)
    Podrzuć własne marzenia swoim wrogom, może zginą przy ich realizacji.

    [09:01] <PabLo> nie poczebuje laski pffff [09:01] <PabLo> sam se poradze
    [14:27] <cptK> kocham Cie [14:27] <cptK> wyjdz za mnie
  • Sarmikowa nie stresuj sie bo NaZz Cie wykorzystal i tego drugiego ;) wiec luzik i sama dobrze wiesz ze GO nie znajdzie tu winnego ( spytaj NaZza,on wie jak to robić-był miszczem;) na elce )-nie martw sie bo to sojsuznik Cie wykorzystał wiec zostaje w Waszej "rodzinie" :P ( NaZza sam by to ogarnol ale za duzy przypal bylby wiec znalazl ofiary )
    Multi to złamanie regulaminu i dex sobie sprzedawałaś po minimalu czy jak:P i jakoś nie uważam Ciebie czy NaZza za najlepszym ( sarkazmu nie rozumiesz nawet )-gram niespełna rok wiec widzę z forum kto lata i jest dobry a kto nie-Wy jakoś mało latacie ale zycie prywatne,rodziny i inne bzdety którymi sie zasłaniają uciekinierzy ( także w zniszczonych cygnusa;) widze )

    Za duzo odemnie oczekujesz-nie jesteśmy tak blisko bym Ci musiał podawać mój nick na Cygnie a na przyjemności trzeba zasłużyć bo najpierw pisałaś ze nie gram a teraz chcesz nick-nie jestem Twoim Panem bym musiał spełniać Twoje zachcianki;)

    Takze koniec gatki,gratulacje ubicia konta ktore ie dalo sie ubic od XXX czasu ( dopiero dwie lotki topki w układzie zmusiły go by robił w nim fs-Gatka o zmyłeniu obroncy itp jest sucha wiedząc ze NaZz ma ponad 2000gs gdzie starczy kilka k dexu na wysłanie niszcz w układzie-ale bajerka dobra:P ) no i jesteście najlepsi

    Jeszcze raz gratulacje
  • Ból dupy widzę? Ciekawe czemu, a może dlatego, że konto, które padło miało zmienić właściciela na niejakiego Calineczka? :D
    No i wszystko jasne, też bym się irytowała jakby ktoś mi popsuł obrazki na prawie moim koncie i nie zaprzeczaj, jesteś w tym miszczem, nie tylko na Cygnie ;)
    Swoją drogą, dziwne, że ktoś kto kupuje konta potrafi wytykać innym machlojki, jak się z tym czujesz, miszczu Antaresa? Nie lepiej dojść do czegoś własnymi rękoma?
    Nie, średnio mnie w sumie interesujesz na Cygnusie, jak większość graczy poza moim sojuszem jesteś tylko farmą, która poza wyszczekaniem nie potrafi nic, ja lubię latać mało, ale konkretnie i tyle mnie obchodzi Twoje zdanie na ten temat co grubość pokrywy śnieżnej na Mont Evereście 10 lat temu, a może nawet mniej.
    Grasz niespełna rok? Fakt, w kwietniu kupiłeś konto na Antaresie, wcześniej pewnie nie dało się wybić poza zielonki, trzeba było ruszyć finansowego pro skilla by coś znaczyć na uni, gratki, a na Cygnie kogo kupiłeś? :ocb:
    Podrzuć własne marzenia swoim wrogom, może zginą przy ich realizacji.

    [09:01] <PabLo> nie poczebuje laski pffff [09:01] <PabLo> sam se poradze
    [14:27] <cptK> kocham Cie [14:27] <cptK> wyjdz za mnie
  • Ha ha ha no teraz to sie osmieszylas dziewczynko z tym ze kupilem konto na ktorym gram ( caly Antares wie skad je mam i kto mi je dal )
    I prosze Sarmikowa teraz udowodnij podajac nicka na Antaresie ktore konto Calineczka kupil do zloma,pusha itp-wszyscy jestesmy ciekawi i wyprzędę Twoja wypowiedz - zadnego Calineczka konta nie kupil dla zloma itp tak jak zrobil to Twoim sojsuznik NaZz a Ty mu w tym pomoglas i jeszcze zloma na Cygnusie nie dosalem mimo gry od fs do fs to tak zgadza sie- slabo latasz,masz mała wiedzę i ból tyłka masz bardzo duzy

    Zycze Ci Sarmikowa pełno takich złomów w acs z NaZzem-on jest właścicielem konta które zezłomowaliście i etraz Cie boli ze prawdę mowie ( tak wiem to z pierwszej reki )

    Ps.W zyciu nie widzialem zeby tak prawda Cie kluła w oczy ;) ( boli ale sama pozwoliłaś się wykorzystać )

    Mi mozesz zarzucic ze ejstem szczekaczem,prowokatorem i lama ale ze kupuje konta,mam multi jak Ty i oszukuje jak NaZz tego nie mozesz :)-delikatna roznica ( dobrze Ci z tym teraz?-pros modka o rpzeczyszczenie tematu:P bo top 1 zrobilas-tzn NaZz bo Ty dalas sie wykorzystac...znowu:P )
  • kasai spoko, nie chce żadnego tematu zakładać dla tej niuni powyżej, wszyscy wiedzą, że zawsze komuś będzie coś nie pasowało, jedni inteligentnie przemilczą, inni jak widać nie mogą sobie odpuścić, trzeba się dowartościować
    zdrówka życzę!
    Podrzuć własne marzenia swoim wrogom, może zginą przy ich realizacji.

    [09:01] <PabLo> nie poczebuje laski pffff [09:01] <PabLo> sam se poradze
    [14:27] <cptK> kocham Cie [14:27] <cptK> wyjdz za mnie
  • Na wstępie pogratuluje agresorom, przetapiajcie co zyskaliście a na resztę przyjdzie pora.

    .: Calineczka :. napisał(a):

    Ha ha ha no teraz to sie osmieszylas dziewczynko z tym ze kupilem konto na ktorym gram ( caly Antares wie skad je mam i kto mi je dal )
    I prosze Sarmikowa teraz udowodnij podajac nicka na Antaresie ktore konto Calineczka kupil do zloma,pusha itp-wszyscy jestesmy ciekawi i wyprzędę Twoja wypowiedz - zadnego Calineczka konta nie kupil dla zloma itp tak jak zrobil to Twoim sojsuznik NaZz a Ty mu w tym pomoglas i jeszcze zloma na Cygnusie nie dosalem mimo gry od fs do fs to tak zgadza sie- slabo latasz,masz mała wiedzę i ból tyłka masz bardzo duzy

    Zycze Ci Sarmikowa pełno takich złomów w acs z NaZzem-on jest właścicielem konta które zezłomowaliście i etraz Cie boli ze prawdę mowie ( tak wiem to z pierwszej reki )

    Ps.W zyciu nie widzialem zeby tak prawda Cie kluła w oczy ;) ( boli ale sama pozwoliłaś się wykorzystać )

    Mi mozesz zarzucic ze ejstem szczekaczem,prowokatorem i lama ale ze kupuje konta,mam multi jak Ty i oszukuje jak NaZz tego nie mozesz :)-delikatna roznica ( dobrze Ci z tym teraz?-pros modka o rpzeczyszczenie tematu:P bo top 1 zrobilas-tzn NaZz bo Ty dalas sie wykorzystac...znowu:P )


    Widzę ze Calineczka nie ma już z kim dyskutować na Antares bo go wszyscy zlewają i już nie ma kogo tam prowokować to przyszedł do was.
    Powiem tak gram na Antares od powstania i jak większość na naszej unii wiem jak twoje konto zostało zbudowane ( na kupowaniu topowych kont i push ).
    Twierdzisz że konta nie kupiłeś a dostałeś (a może to nadal jedna i ta sama osoba) ty popatrz Nazz twierdzi że konta też nie kupował śmiech na sali jak ty to sobie wszystko tłumaczysz pod siebie ( w wybielaniu to ty jesteś mistrz i można tu śmiało napisać "przyganiał kocioł garnkowi" Nazz ssory za porównanie ale Ciebie nie znam).
    Idąc dalej tym tropem to kupiłeś konto które miało taką przewagę w eko i floty, że nie musiałeś kupować kont bo wszystkie topowe już zostały kupione i wpompowane w twoje i taki Nazz dostając (czytaj kupując ) takie konto nie musiałby wiele robić aby powiększać przewagę nad innymi szczególnie że na Antaras nie ma ACS.
    Co do pomagania w oszustwach to popatrzmy stworzyłeś sobie sojusz na Antarasie a nawet akademie dzięki takiemu posunięciu masz całą armie "przydupasków" którzy mogą każdemu prawie we wszystkich galach sciągać moony sprytne posunięcie, chyba że przygotowujesz się na łączenie unii i wtedy za jedną noc zdejmiesz Nazzowi moony i go zezłomujesz. Ups Calineczka chyba rozgryzłem twój plan i Nazz będzie teraz uważał :E
    Chyba teraz po moim wpisie nie mam co z chodzić z urlopu bo od razu pożegnam się ze swoimi Dt i moonami.
    Tak Calineczka jesteś szczekaczem, prowokatorem i lama i dostałeś (kupiłeś konto), a multi po co ci, mając taką przewagę nad innymi wystarczy, że masz sojusz i akademie lam które robią co im każesz.

    Popatrz chyba jeszcze ktoś, może nie tak jak ty, potrafi prowokować (A raczej ma odwagę napisać prawdę o tobie)
    Calineczka zacznij grać na nowej unii i wtedy w równiej walce pokaż co potrafisz wtedy przyznam, że jesteś dobrym graczem.

    Przepraszam kasai za posta, ale mam nadzieje, że go nie usuniesz bo chciałem przedstawić opinie ludzi uczciwie grających na Antarasie o osobie, która tutaj ma dużo do powiedzenia oczerniając innych, a sama czysta nie jest.

    Pozdrawiam Cygnus
  • Cicki tak masz racje odnosnie urlopu Twojego:)
    I tak masz racje z tym ze nie rozumiecie jednego tak jak pisalem wyzej.Konto zosalo stworzone w nieladny sposob ale ja tego nie zroblem,ja zadnego konta nie kupilem dla push-u ( widzisz roznice?)-nie?Twoj problem ale piszesz o koncie a ja pisze o osobie ( dalej nie widze nicku ktore konto kupil Calineczka dla push-u )Co do konta masz racje,co do Calineczki to...wystarczy ze z wami robie co chce i to mi daje swietna zabawe a co do Exp?Ucza sie i jak sam widzisz oraja juz innych;) i robia sobie farmy a takze buduja floty ( widzisz chicki-lepiej miec 5 slabych sojusznikow ale aktywnych niz 20 mocnych z flota bez zgrania,checi itp )Nikt nikogo tam nie trzyma na sile,kazdy ejst wolny i zal Wam 4 litery sciska z jednego powodu
    W EXP JEST 100% AKTYWNYCH GRACZY a nie wiekszosc urlopowiczow ( tak zaprosilem aktywnych tylko ) a o mnie mozesz pisac ze jestem lama,n00b,slaby gracz etc tylko hmm....skoro ja jestem slaby bo was licze,niszcze i oram ( nie umiecie zorganizowac podstawki nawet ) to jacy Wy musicie byc ciency?I na nowym uni gralem od poczatku ( top5 oddane ) i nie musze nic nikomu udowadniac-skoro wy gracie by cos komus udowodnic a nie tak jak ja dla zabawy ( ktora mam ) to wspolczuje wam bardzo i zal mi Was :)

    Ps.Chicki nawet czytac ze zrozumieniem nie umiesz;) ( w ktoryms poscie napisalem ze prowokacja jest czescia gry ) wiec jesli ktos mnie trafi to pogratuluje na pw a takze na forum ( przeprosze jesli bedzie osoba czula sie urazona za wczesnniejsze posty ),zostawie pz dla atakujacych a takze zakoncze gre ( tak chicki gram do pierwszego zloma.Pomijam zloma na okolo 1200% w 2007 roku na ogame.org bo sie uczylem jeszcze tak jak teraz ale gram tak by bledow nie robic bo blad=zlom )

    edit: Chicki grasz od poczatku,wiesz wszystko i potrafisz ladnie opowiadac...szkoda ze pisesz nie prawde ( akademi nie ma od XX czasu juz ) ale masz racje chicki ;)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez .: Calineczka :. ().

  • szpic napisał(a):





    Cytat za ".: Calineczka :."




    Multi to złamanie regulaminu


    Dobrze, że jesteś tego świadom. Szkoda, że administratorzy gry tego nie wiedzą ( lub mają to w dupie co jest bardziej prawdopodobne)
    hmmmm czemu tu na forum nie ma jeszcze przycisku: LUBIE TO? :D :D :D
    "I must not fear. Fear is the mind-killer. Fear is the little-death
    that brings total obliteration. I will face my fear. I will permit it to
    pass over me and through me. And when it has gone past I will turn the
    inner eye to see its path. Where the fear has gone there will be
    nothing. Only I will remain.
    "


    "NaZz ty jesteś jak fabryka - produkujesz zniszczenie"