Malack [WINTER] & SalamAlejkum [Ronin] vs. york [MRUCZKI] 52613 % TOP 1 ACS

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Malack [WINTER] & SalamAlejkum [Ronin] vs. york [MRUCZKI] 52613 % TOP 1 ACS

    Wstałem rano. Poskanowałem. Napatoczył się York. W tym samym czasie Salam też go wyczaił i napisał. Ot cała geneza. Trzeba było mu jeszcze ściągnąć recki na 5g bo na innych moonach fs. Trochę żałuję, że nie poleciałem solo, ale wszystkiego mieć nie można. Jeszcze będzie okazja na coś większego.

    biedne recki

    Pzdr dla sojuszu. Yorkowi powodzenia w RL.


    Dnia 15-08-2016 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Malack [WINTER]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 304.468
    Krążownik 55.062
    Okręt wojenny 9.942
    Pancernik 59.271
    _________________________________________

    Agresor SalamAlejkum [Ronin]
    ________________________________________________

    Pancernik 5.662
    Krążownik 11.215
    _________________________________________

    Obrońca york [MRUCZKI]
    ________________________________________________

    Mały transporter 26.554
    Duży transporter 1.720
    Lekki myśliwiec 94.726
    Ciężki myśliwiec 120.044
    Krążownik 16.412
    Statek kolonizacyjny 5
    Recykler 51.538
    Sonda szpiegowska 2.000
    Bombowiec 1
    Niszczyciel 91
    Gwiazda Śmierci 70
    Pancernik 38.580
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Malack [WINTER]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 54.758 ( -249.710 )
    Krążownik 38.355 ( -16.707 )
    Okręt wojenny 9.185 ( -757 )
    Pancernik 55.654 ( -3.617 )
    _________________________________________

    Agresor SalamAlejkum [Ronin]
    ________________________________________________

    Pancernik 5.288 ( -374 )
    Krążownik 7.310 ( -3.905 )
    _________________________________________

    Obrońca york [MRUCZKI]
    ________________________________________________

    Mały transporter 0 ( -26.554 )
    Duży transporter 0 ( -1.720 )
    Lekki myśliwiec 0 ( -94.726 )
    Ciężki myśliwiec 0 ( -120.044 )
    Krążownik 0 ( -16.412 )
    Statek kolonizacyjny 0 ( -5 )
    Recykler 0 ( -51.538 )
    Sonda szpiegowska 0 ( -2.000 )
    Bombowiec 0 ( -1 )
    Niszczyciel 8 ( -83 )
    Gwiazda Śmierci 70 ( -0 )
    Pancernik 711 ( -37.869 )
    _________________________________________


    Bitwa zakończyła się remisem.

    Agresor stracił łącznie 1.981.243.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 6.341.362.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 3.057.463.500 metalu i 2.203.926.200 kryształu.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    735.000.000 Metalu i 735.000.000 Kryształu
    252.280.000 Metalu i 252.280.000 Kryształu
    32.990.000 Metalu i 32.990.000 Kryształu
    17.500.000 Metalu i 17.500.000 Kryształu
    539.677.300 Metalu i 280.322.700 Kryształu
    485.616.200 Metalu i 2.100 Kryształu
    58.920.000 Metalu i 58.920.000 Kryształu
    30.000.000 Metalu i 30.000.000 Kryształu
    50.000.000 Metalu i 50.000.000 Kryształu
    50.000.000 Metalu i 50.000.000 Kryształu

    Szczątków łącznie zebranych przez agresor(ów):
    2.251.983.500 Metalu i 1.507.014.800 Kryształu


    Podsumowanie zysków/strat:

    Podsumowanie agresor
    Metal: 936.818.500
    Kryształ: 942.025.800
    Deuter: -101.089.000
    agresor zyskał łącznie 1.777.755.300 jednostek.

    Podsumowanie obrońca
    Metal: -3.052.640.000
    Kryształ: -2.583.477.000
    Deuter: -705.245.000
    obrońca stracił łącznie 6.341.362.000 jednostek.


    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4

    Jestem Najlepszy

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Darth Malack ().

  • Zabrzan...nie musi wracać do RL ale dobra moonowka z niego bedzie:D

    gratki trafienie Malack sie należa bo ...jak kiedyś pisałem ze York to lama i n00b to wszyscy pisali ze kłamie a tu go sięgnęła ręka opatrzności Libry:P

    Jeszcze raz gratulacja a dla psa..nie kielbasa lecz młotek by ogame se wybił z głowy:D
  • .: Calineczka :. napisał(a):

    jak kiedyś pisałem ze York to lama i n00b to wszyscy pisali ze kłamie a tu go sięgnęła ręka opatrzności Libry

    Taka lama, że aż jest top1 w zniszczonych punktach militarnych. Do krytyki jesteś pierwszy a sam nic nie pokazałeś na tym uni.

    Graty dla was obu. Czy york powróci ciężko w tej chwili powiedzieć ale mam nadzieje że tak i życze SzO.

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Poochacz ().

  • Poochacz napisał(a):


    Taka lama, że aż jest top1 w zniszczonych punktach militarnych.


    Wiesz mozna byc top XXX i byc top1 zniszconych( latac po idlakach,satkach etc ) ale skoro dla Ciebie to jest oznaka najlepszego gracza to ...gratulacje-osobiscie znam top 1 kilku co maja floty z przeaga a nie maja zniszczonych top1 ale brawo Ty ;)

    Edit; Poochacz nie martw sie bo York w straconych tez jest top 1 WoW

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez .: Calineczka :. ().

  • "zniszczonych flot i jednocześnie wysokiego top pkt" Nie potrafisz czytac ze zrozumieniem i nadinterpretujesz wypowiedzi. Może się trafić ktoś kto niewiele potrafi i latając po satkach nabije top1 zniszczonych, ale latając po satkach nie będzie miał czasu na ataki z dużym zyskiem i nie będzie ani w top flot ani top pkt a york był w jednym i drugim. Kończe już temat bo offtop i pewnie pokasują.
  • Z całym szacunkiem Poochacz dziwi mnie, że dla Ciebie wyznacznikiem dobrego gracza są punkty w statsach. I w sumie jest to trochę przykre :D
    Żaden gracz na Librze nie budzi we mnie jakichkolwiek obaw do latania, bo :
    1. Nie dostanę kontry.
    2. Nikt nie kwapi się mnie wyliczyć.
    3. Moonów też nikt nie targa :O
    4. Nikt nie szaleje nawet by zeskanować czy flota stoi czy nie.
    Latanie po bunkrach też nabija zniszczone a york lubił się czasem przelecieć po bunkraszi. Dla mnie dobry flociarz to nie pkt zniszczone, ale to co pokazuje na uni i to jak gracze go odbierają.
    York, muszę przyznać był jednym z ostatnich aktywnych Kocurów za co ma wielki szacun. Strata jest bardzo bolesna, bo jeszcze wczoraj wieczorem ktoś mówił że York doklepal floty. Miała być fajna akcja w niedługim czasie na tej flocie... padła w mniej epicki sposób. Taka gra.
    Jakiś czas temu miał w członie nicku "oddam", może teraz odpocznie na dobre. A może odkuje się i zemści na co liczymy. Uni będzie nudne bez konkurencji. :)
    Malaczi graty, masz nosa do bfsów i to całkiem nie małego kalibru :P

    P.S. Wiadomość zbiorcza od Malack 15.08.2016 06:47:58
    Od: Malack
    jestescie wszyscy parowki tyle mam do powiedzenia!

    Tego Ci nie zapomnimy. :E





    [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

    :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
  • Jasne że jest wiele innych czynników które mogą świadczyć o tym że gracz jest dobry, ja twierdze tylko że w przypadku yorka same statystyki świadczą że nie jest lamą. Jeśliby było tak jak twierdzi calineczka, że york to lama, to każde uni składałoby się w przytłaczającej większosci z lam poza może kilkoma graczami.
  • Wpisze sie i ja co by nie było żem podkulił ogon i zawinął do budy...
    Gratuluje oczywiście atakierom. Pisałem nieco z Malackiem - moje zdanie poznał z pierwszej ręki i ot po sprawie.
    Chciałbym tu się jednak odnieśc do hejterów i ujadaczy:
    Nie wiem na co wam ta spina? W jaki sposób wam to ułatwia życie ale mi naprawde jest wszystko jedno co kto sobie o mnie myśli. Swoje na uni wylatałem i każdy dzisiaj może pieknie wymyślać jakby to mnie nie spakował. Nikt mnie do tej pory nie spakował i gdyby nie Malack nikt by mnie nie spakował. A to z jednego powodu - mianowicie nikt na tym uni nie miał jaj nawet na mnie wyruszyć. No przepraszam - zwracam honor Amstel potrafił. reszta natomiast jak widze nic tylko zgrywa pro na forum zamiast zająć się grą. Ten cały calineczka - nie wiem skąd się koleś wogóle urwał. Nie znam kolesia a ten po mnie pojazd na forum jakbym nie wiadomo jaka krzywde muwyrządził. Ludzie skąd u was cały ten jad. Jeszcze rozumiem , że bałagan czekał na rw na forum bo po zlamieniu własnych gsów napewno zaświeciło dla niego słońce dziś rano.
    Miałem na uni szacunek do każdego i sumienie mam czyste. Nie czuję też potrzeby udowadniania calineczce, że nie jestem lamą - bo tak jestem. I śpie z tym dobrze. Z całą pewnością bowiem jestem lepszym graczem od ciebie i o wiele wiecej tu dokonałem. Kilka finezyjnych złomów też ustrzeliłem o czym chociarzby zielu pamieta. Od początku grałem dla zabawy i z takim nastawieniem można jak widać daleko zajść nawet kiedy jest się lamą. Spadlem po stracie floty top2 na 30 miejsce. Bedzie dobra moonowka :)
    Pozdrawiam MRUKÓW gorącym HWNI - z decyzjami wstrzymam sie jeszcze chwile.
  • gratuluję starcia bo % na prawdę gruby. Aż top zaktualizowałem z tej okazji xD
    graty dla agresorów, dla obrońcy szo/udanego odwyku, zależnie od decyzji :)
    a calineczka jak zauważyłem to co uni robi gównoburze na forum więc 'nihil novi' i to ostatnia rzecz jaką by się można przejmować.
    pozdrawiam
    rachu ciachu i do piachu
    Leo - Draco - Deimos - Izar - Libra - Galatea


  • Jak to ktoś kiedyś mi powiedział: nie każdy top jest pro, nie każdy pro jest w top, więc trochę generalizujecie. Mam też inny cytat: ta gra nie jest trudna :D Dlatego raczej to zależy od tego, kto ile czasu jest w stanie poświęcić.Każdego da się ustrzelić, wystarczy mieć czas i zaplecze w postaci floty, czy też sojuszników również z wolnym czasem, bo umiejętności nie zawsze wystarczą, taka prawda. Ile osób zdolnych zaorać yorka było online o 6-7 rano tego dnia? Akurat siedział Malack, więc wygrał tu czas na grę, a nie umiejętności.Szkoda, że padłeś i pewnie kończysz tutaj, ale bardziej dla nas niż dla Ciebie. Jak będziesz chciał, wrócisz tu, czy na nowe uni, znowu pozłomujesz i tyle. Więc Sz/o, czy też powodzenia w realu, ale tak szczerze... nie wracaj do tego syfu :E

    Graty Salam, Graty Malack, zysk sporawy i jest co przetapiać, więc Sz/p
    u7 OFF
    Zagadra OFF
    Hyperion OFF
    Libra OFF
    Galatea ON

    Kupię DEUTER - ZA KRYSZTAŁ - KLIK

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez John Rambo ().

  • W pierwszej kolejności serdeczne gratulacje agresorom bo wynik rewelacyjny. Pierwszy raz na tym uniwersum moje oczy widza taki % i podejrzewam, że długo Ale to długo nie zobaczą. W 2 kolejności gratuluję postawy Yorka bo porządny był z niego flotowiec. Potrafil mi już nie raz życie uprzykszyc. Trampkow nie mogłem zostawić choć na chwilę samopas bo zaraz szły skany a o zostawieniu czegokolwiek na moonach już wgl w rachubę nie wchodziło :] Podsumowując York mimo, że podkuliles ogon wracaj do zabawy podobało mi się ściganie z Tobą w statach i pamiętaj że to tylko zabawki, latajki, które z twoja zajadloscia i stylem gry odbudujesz raz dwa ;P.
    DEIMOS OFF
    LIBRA ON: TOP 2
    LIBRA ON: TOP 1 EKO