Przyklejony Top 1 Solo ---Gabban [FenikS] vs. MarkoPolo [E_S_Z] ~ 3091.07%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Top 1 Solo ---Gabban [FenikS] vs. MarkoPolo [E_S_Z] ~ 3091.07%

    Prezentuje nowe Top 1 Solo


    Marko obserwowałem od kilku dni
    Brałem pod wzgląd że jak polecę a obrońca szybko wróci na konto to wykorzysta możliwości i wyzbiera pz.
    Dużo się nie pomyliłem :) ST na minus, trochę floty mi padło
    Taka zabawa, bardziej cieszy mnie obrońca i tag po prawej stronie
    Teraz mogę odejść z sceny niepokonany, ale jak pobije to solo :E
    Bo gdzie ja poznam drugich takich ludków jak w FenikS
    Mam nadzieje ze to solo dłużej powisi :)


    Pozdrowienia
    Dla FenikS
    Dla Rebela Frankiego Zohana za posłanie recków
    Dla wszystkich którzy mnie lubią i nie lubią ]:-D
    Mojego najlepszego dostawcy dexu ktory słabo ostatnio sie wyrabia
    Reszty znajomych których GF jeszcze nie zabiło




    Dnia 14-12-2015 11:59:01 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Gabban [FenikS]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 80.411
    Krążownik 9.390
    Okręt wojenny 2.405
    Mały transporter 6.739
    Pancernik 7.261
    Sonda szpiegowska 4
    _________________________________________

    Obrońca MarkoPolo [E_S_Z]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 13.050
    Ciężki myśliwiec 438
    Krążownik 1.255
    Statek kolonizacyjny 1
    Recykler 1.064
    Sonda szpiegowska 967
    Niszczyciel 4.233
    Gwiazda Śmierci 5
    Pancernik 3.238
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Gabban [FenikS]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 52.704 ( -27.707 )
    Krążownik 7.907 ( -1.483 )
    Okręt wojenny 2.285 ( -120 )
    Mały transporter 4.417 ( -2.322 )
    Pancernik 7.015 ( -246 )
    Sonda szpiegowska 2 ( -2 )
    _________________________________________

    Obrońca MarkoPolo [E_S_Z]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    1.668 Metalu, 1.575 Kryształu i 9.979 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 191.235.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 967.489.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 175.155.900 metalu i 133.950.600 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 13.222 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    10.000.000 Metalu i 10.000.000 Kryształu
    20.000.000 Metalu i 20.000.000 Kryształu
    21.579.300 Metalu i 8.420.700 Kryształu
    28.026.600 Metalu i 0 Kryształu

    Szczątków łącznie zebranych przez agresor(ów):
    79.605.900 Metalu i 38.420.700 Kryształu


    Podsumowanie zysków/strat:

    Podsumowanie agresor
    Metal: -50.597.432
    Kryształ: -15.951.725
    Deuter: -6.646.021
    agresor stracił łącznie 73.195.178 jednostek.

    Podsumowanie obrońca
    Metal: -453.649.668
    Kryształ: -392.129.575
    Deuter: -121.722.979
    obrońca stracił łącznie 967.502.222 jednostek.


    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.2
  • "Dariuss" napisał(a):


    hm kto nastepny aby pobic takie solo to chyba tlyko kilku graczy jest do zlomowania:D

    taa i wiekszosc z sojuszu :|

    Gratki,należało się Tobie jak mało komu,życzyć należy szybkiego przetopu,bo to najważniejsze,ale tam troche mięsa poświęcic dla top 1 to żadna cena.
    Obrońcy sz/o.
    P.S lepszy brak fsa na 5 gali niz nieodebrany na 2 XD
    u7 OFF
    Zagadra OFF
    Hyperion OFF
    Libra OFF
    Galatea ON

    Kupię DEUTER - ZA KRYSZTAŁ - KLIK
  • Gratki robaczku tak walnelo ze az u mnie sie ziemia zatrzesla! Obronca ze slaby to juz dawno widzielismy i fajnie ze go w koncu zdjales bo byli juz inni chetni :) zysku nke ma ale to tylko glupie pikselki z lrocencik robi wrazenie :) jak bambus pisal jak sie nke robi fsow albo ich nie odbiera to tak to sie konczy a marko to rkbil notorycznie :) no nic to z EsZ juz malo celow zostalo :) jak sciagniecie ostatniego to nawet nie wracam bo nke bedzie po co :) gratki raz jeszcze byku!!!!! A obroncy szo niech pyka dalej i sie nje lamie
    czarocm[FenikS]

    Uni Zagadra
  • Gratuluję top 1, pierwsze 3k% solo na Uni przekroczone, ale coś większego jeszcze można trafić :) Zysk nie jest najważniejszy, a przynajmniej ESZ po właściwej stronie. Pan kolano lamo :D i tak miał szczęście, że tak długo się utrzymał. Było trzeba pozostać w 5 gali, a nie się wychylać. Jeszcze raz graty i Sz0.
    Pozdrawiam,
    Vedi
  • Graty piękne Topowe starcie,

    jednego z listy mniej :E

    wysoko postawiłeś poprzeczkę konkurencji :]

    zysk akurat w tej sytuacji jest sprawą drugorzędną, ważna jest zabawa i chęci do dalszej gry :D

    Musze chyba podnieść ekstraktory coby produkcję zwiększyć jak chcesz dalej się rozbijać.



    jeszcze raz graty i dzięki za linka 8-)
  • HEHEHEHe.....
    I tutaj pięknie kolega pokazał że nie mając skila i jadąc na anty nie można być najlepszym :)

    Piękna antyflota w piach jestem pod wrażeniem :)

    A straty w tym wypatku to nie mają znaczenia...

    KLASA !!!

    Szybkiej odbudowy i kolejnego takiego ST
  • Witam miałem tu nie zaglądać ale tylu tel w pracy jak dziś dawno nie miałem i smsy ze Marko padł w dwóch przypadkach że sin sprzedał akty Marko dla Gabbany ja niewiem nie wnikam dziele się tylko informacjami jakie zostały mi przekazane dziwna sytuacja i jeszcze Kser wyrzucony z sojuszu zamęt tam nieziemski co tu sie wyrabia sin w co ty pogrywasz?Że Marko nie ma skilla to wiem ale jeżeli zostało rw zrobione jak mi przekazano to ładne tu wały kręcicie panowie sin że jesteś nieuczciwy wiedziałem od dawein dawna myślałem ze jak pograsz z nami zmienisz sie ale widze cyfry zamulaja ci główke jeszce pamietam ostatni nasz handel skamlałeś o pare kk ci wysłałem dex czy co tam ale po maksymalnym liczniki a ty jeszce ze za mało wysłałem i że ci skompie podejrzany typ z ciebie tymbardziej ze znacie sie z Gabbanom i kilkoma feniksami no oby się myliły moje informatory w przeciwnym wypadku akcja bardzo na nie tyle odemnie...
    Proteusz(E..S..Z) vs STILGAR(B.D) - 3926,82% + zbiórka-TOP 4 SOLO-Personal Best Solo...
    Proteusz(E..S..Z), vince1500(BlackSun) vs Proof(7dt) - 2120,69% + zbiórka-Top 6 ACS...Personal Best ACS
  • Oj prot szkoda mi posta na ciebie
    Ale widać boli Cie że elitarny sojusz zostaje złomowany i to się nie zmieni..
    Zreszta jeszcze podczas rozmowy z Frankim pytał mnie czy ma dać znać sinowi ze sprzątnąłem marko
    od sina żadnych statusów nie potrzebowałem żeby spakować taka anty lame
    Która po prostu nie pilnuje swoich zabawek, a to że macie burdel w sojuszu to już wasz ich problem

    ps. nie tyle zal co nie lubie niepotrzebnych tłumaczen sprostowań

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Gabbana ().

  • Ode mnie graty bo jest za co O_O duzo by tu pisac bo duze zlego i dziwnego sie dzieje u nas w soju ja poza sojem 1dzien teraz z powrotem dziwne akcje a dzien pozniej zlom Marko. Protek na podstawie moich opowiesci i podejrzen wpisal sie tak a nie inaczej. Gabbana z czystym sumieniem trafil Marko i jest czego gratulowac a zarazem szkoda mi sojusznika ktory duzo mi pomogl a wiem ze i sam tez ostatnimi czasy mial duzo problemow osobistych i malo czasu na gre bo nawet nie odpisywal na wiadomosci tylko ze flota miala z tamtad byc zabrana. Mielem juz oddac konto ale jeszcze troche tu posiedze az znajde nastepce. Chyba ze nie zdarze bo feniksy poluja i trzeba sie pilnowac :)
    Jeszcze raz graty bo % masakra O_O . A dla ciebie Marko jak potrzeba zawsze moge podeslac surke na odbudowe oby jak najszybsza ;) pozdro
  • Nic mnie nie boli tylko pisze co slyszalem od znajomych no i jak napisał bracik tez od niego jakieś tam teorie ja sam nic nie zabardzo wiem wiec dzięki że sprostowałeś mi nigdy nie było na Ciebie zal posta btw...
    Proteusz(E..S..Z) vs STILGAR(B.D) - 3926,82% + zbiórka-TOP 4 SOLO-Personal Best Solo...
    Proteusz(E..S..Z), vince1500(BlackSun) vs Proof(7dt) - 2120,69% + zbiórka-Top 6 ACS...Personal Best ACS
  • Cieżko będzie znaleść podobną flotę na podobny %,
    Gratulacje bo rw robi wrażenie. 0_0

    Dobrze, że chociaż Marko zdążył powiosłować, licze, że sie odbuduje i nie zapomni o komarach...
    eh. Kolejny Elitarny w reckach ptaszków.

    Nie wiem co to za akcja z sinem, kser już wrócił
  • No no poprzeczka wysoko postawiona :D
    Graty i to wielkie :D
    Tak to jest jak się flotki nie pilnuje.

    Ktoś gdzieś kiedyś tutaj na forum napisał brak fs = brak floty .

    Święta prawda :D
    Trochę zabawne jest to gadanie że ktoś kogoś sprzedał.
    Zawsze jak padnie większa flota są teorie spiskowe.
    Czyżby aż tak ciężko przyznać się do błędu ?

    Jeszcze raz graty i Gabb ciesz się Top 1 bo zasłużyłeś.

    Pozdrawiam ]:-D
  • Jak sie czyta to wszystko prot co piszesz to nie wiem czy pierw puscic pawia czy druga strona.... Czy kiedys wogole jak ktos od was padl byly zasluzone gratulacje czy tylko jak zawsze jad i oskarzenia? Odpowiedz nie wiem ale slyszalem od kogos znaczy tylko tyle ze jestes albo glupi i nie potrafisz sam myslec albo nie wiem co jeszcze. Normalnie mi szczeka opadla jak Twoj wpis przeczytalem bo jednak mialem Cie za innego kolesia troche. Co do Gaba to chyba nie musze przekonywac ze koles ma skil jeden z najlepszych jak nie najlepszy w Feniksach i jest zaje... przyjemnoscia z takimi ludzmi grac. Macie burdel w soju co nas w sumie wali to wasza sprawa... To ze marko padl to po co tu jakies statusy? Przeciez on nie robil fsow i mysle ze to i tak cud ze tyle sie uchowal. Co do sina to tez sie z nim znam i nigdy mi statusu zadnego z Was nie sprzedal a i nie chcial bym tego bo i po co? Satysfakcja jaka? Obrazajac sina obrazasz i Gaba ze gra nieuczciwie i bez zasad a tak moze tylko Ty potrafisz grac bo ja akurat znam chlopakow i sa ok. O anty sie nie czepiam bo to kazdego sprawa czy chce ladowac bezsensownie kase w gre czy woli za to pojsc np na piwo ze znajomkami(ja wybieram 2 opcje) ale takie teksty poprostu zabijaja. Mniej jadu zycze prot bo kser jakos potrafil pogratulowac a Tylko Ty wiecznie piane toczysz. Jednak spoko ze skonczyles i mam nadzieje ze bedziesz tu rzadko zagladal... Tyle w temacie i jeszcze raz graty Gab i szo Marko
    czarocm[FenikS]

    Uni Zagadra

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez czarocm1984 ().

  • A tam brak fsa to brak floty:) prawda to azaliż nie ma się czemu dziwić jak tyle chłopa gra flotą na unii. Straty nie ważne. Liczą się st. gratulacje;)
    Głos rozsądku: "Z czego mam w tym czasie żyć? Skrzyknąć kilka panienek, kupić wóz i zorganizować objazdowy dom rozpusty"
    Nie wolę być wiedźminem i farmić potwory w ogame:)
  • Tyle prób, tyle rozkmin, jak walnąć w jego "portfel" a Ty go złomujesz od tak. Jestem pod wrażeniem, już udowodniłeś wiele razy, że jesteś dobry, no ale tera pojechłeś po bandzie :)
    Graty Gabb, pieknie wyszło. Szkoda złomu, jednak wiem, że odbijesz ;) Szykuj chate na zjazd FenikSów :D
    FenikS ZAGADRA
    PonyClub HYPERION