artb33 [SENATE] & Nighthunter [SENATE] & Schan [WarriorS] vs. Sayian [CAZADOR] ~ 175.063,80% TOP 1 ACS

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • artb33 [SENATE] & Nighthunter [SENATE] & Schan [WarriorS] vs. Sayian [CAZADOR] ~ 175.063,80% TOP 1 ACS

    Jak to Hunter powiedzial to byla kwestia czasu az padnie ta flota :E
    Historia dosyc smiesznie sie zaczela bo zauwazylem ze Obroncy nie ma i wyslalem ataki na moony z dexem bo jakos nie zauwazylem ze Art jest a Hunter byl na urlopie poza nimi wszyscy daleko wiec nie planowalem leciec na glowna flote az nagle sie okazalo ze z Artem lecimy na te same moony po dex i jak juz Art do mnie napisal i zmotywowal mnie do lotu to nadal byl problem bo we 2 troche slabo to wychdzilo wiec szybki telefon do Huntera i lecimy :D Obronca zalogowal sie dopiero sporo ponad godzine po starciu i odrazu wlaczyl urlop nawet nie zabral paliwa z moonow wiec ostatnie ataki juz wchodzily na urlopie i w sumie to chyba tylko 2 moony nie zostaly wyfarmione :E

    Liczylismy ze zaraz po starciu Mimas i Mario zejda z urlopow i zaczna zbierac ale tak sie nie stalo i w sumie ze tak sie stalo to koledzy nie tracili paliwa na drogie loty reckami tylko ja wachlowalem w ukladzie :D

    Art dziekuje za Motywacje bo troche mi jej brakowalo :]
    Hunter dziekuje za lot i za to ze zawsze mozna na Ciebie liczyc ;P

    Pozdrowienia dla Warriorsow i Znajomych z Vega i U67 :D

    Obroncy SZO choc nawet nie raczyl napisac krotkiego PW jak sie zalogowal ale SZO z mojej strony jest szczere :]








    Dnia 31-10-2015 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:

    Agresor artb33 [SENATE]
    ________________________________________________

    Mały transporter 108.485
    Lekki myśliwiec 1.291.728
    Ciężki myśliwiec 1.158
    Krążownik 60.278
    Okręt wojenny 10.000
    Pancernik 30.005
    _________________________________________

    Agresor Nighthunter [SENATE]
    ________________________________________________

    Mały transporter 172.093
    Lekki myśliwiec 1.460.655
    Krążownik 150.298
    Okręt wojenny 30.286
    Pancernik 95.679
    _________________________________________

    Agresor Schan [WarriorS]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 1.282.396
    Krążownik 130.412
    Okręt wojenny 19.965
    Pancernik 90.000
    Bombowiec 1.000
    Niszczyciel 10.000
    _________________________________________

    Obrońca Sayian [CAZADOR]
    ________________________________________________

    Mały transporter 106.892
    Duży transporter 25.186
    Lekki myśliwiec 1.441.113
    Ciężki myśliwiec 600
    Krążownik 102.000
    Okręt wojenny 10.167
    Statek kolonizacyjny 20
    Recykler 229.056
    Sonda szpiegowska 5.000
    Niszczyciel 19.941
    Gwiazda Śmierci 505
    Pancernik 100.378
    Wyrzutnia rakiet 5.000
    Lekkie działo laserowe 15.000
    Działo Gaussa 50
    Działo jonowe 50
    Mała powłoka ochronna 1
    Duża powłoka ochronna 1
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor artb33 [SENATE]
    ________________________________________________

    Mały transporter 73.708 ( -34.777 )
    Lekki myśliwiec 875.824 ( -415.904 )
    Ciężki myśliwiec 882 ( -276 )
    Krążownik 54.656 ( -5.622 )
    Okręt wojenny 9.299 ( -701 )
    Pancernik 28.121 ( -1.884 )
    _________________________________________

    Agresor Nighthunter [SENATE]
    ________________________________________________

    Mały transporter 117.028 ( -55.065 )
    Lekki myśliwiec 991.313 ( -469.342 )
    Krążownik 136.423 ( -13.875 )
    Okręt wojenny 28.098 ( -2.188 )
    Pancernik 89.525 ( -6.154 )
    _________________________________________

    Agresor Schan [WarriorS]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 870.409 ( -411.987 )
    Krążownik 118.366 ( -12.046 )
    Okręt wojenny 18.571 ( -1.394 )
    Pancernik 84.038 ( -5.962 )
    Bombowiec 942 ( -58 )
    Niszczyciel 9.373 ( -627 )
    _________________________________________

    Obrońca Sayian [CAZADOR]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    700.622 Metalu, 77.775.140 Kryształu i 101.463.628 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 7.996.382.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 30.314.205.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 10.785.034.000 metalu i 6.721.345.500 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 179.939.390 jednostek.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    2.000.000.000 Metalu i 2.000.000.000 Kryształu
    2.000.000.000 Metalu i 2.000.000.000 Kryształu
    2.000.000.000 Metalu i 2.000.000.000 Kryształu
    150.000.000 Metalu i 150.000.000 Kryształu
    100.000.000 Metalu i 100.000.000 Kryształu
    100.000.000 Metalu i 100.000.000 Kryształu
    427.750.500 Metalu i 372.249.500 Kryształu
    1.600.000.000 Metalu i 0 Kryształu
    2.409.726.500 Metalu i 0 Kryształu

    Szczątków łącznie zebranych przez agresor(ów):
    10.787.477.000 Metalu i 6.722.249.500 Kryształu


    Podsumowanie zysków/strat:

    Podsumowanie agresor
    Metal: 5.431.023.622
    Kryształ: 4.444.157.640
    Deuter: -181.897.372
    agresor zyskał łącznie 9.693.283.890 jednostek.

    Podsumowanie obrońca
    Metal: -16.247.274.622
    Kryształ: -11.173.209.140
    Deuter: -3.073.660.628
    obrońca stracił łącznie 30.494.144.390 jednostek.

    Converted by OGotcha CR Converter 4.0.2




    Do naSTepnego :]
    slimakkk [VETO] u67 --> u68
    Schan [WarriorS] uVega --> uWasat --> uLibra

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez slimakk ().

  • nuta ode mnie dla ekipy złomującej hehehe

    Nic dodać nic ująć schan 8-)
    konto oddane konto zezłomowane :E
    obrońca czuł się dość pewnie skoro mając w układzie schana zostawiał flotę na tyle godzin
    szkoda konta i pracy spiele oraz Idka jaką w nie włożyli ale mimo że kolega nie pogratulował oczywiści również życzę SzO
    pozdrowienia lecą do chłopaków ze starej paczki na kassio oraz chłopaków z soja z vegi i znajomych z buddy
    spec dedy dla Marcinak, rannegoptaszka oraz Stocka którego wciąż omijają najlepsze akcje

    P.S. Kupimy DUŻOOO Dexu a nawet więcej
    P.S. chyba mamy starcie top 2 na ogame PL speed x2 8-)

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez xxX NIGHTHUNTER Xxx ().

  • hehe jako że akcja w sumie spontan to przez te początkowe próby czyszczenia moonów ttroszke sie przykomplikowało z telepami :) ale obrońca dał nam wystarczająco czasu :D

    obrońcy oczywiście SZO , niech nas nie ubywa :)

    dziękuje panowie za lot , fajnie to wyszło :)

    pozdro oczywiście dla senate i znajomych z kasyo też ,
    "Dziwny jest ten świat"... Ludzkość składa się ze średniaków (większość), mądrych (parę procent) i głupich (też parę procent)... Mała jest szansa, by "średniacy" zrozumieli przesłanie geniusza..

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez artb33 ().

  • Kostek Ty tak sobie nie żartuj bo wiesz że na mojej liście jesteś hehehe ;P
    ale fakt dzięki Sayian w końcu się wdrapałem na samą górę a stąd można już tylko spaść :E

    Chyba zacznę eko klepać bo flota jest już takich rozmiarów że fsy kosztują fortunę, konta które chciałbym jeszcze przerobić na śrubki siedzą sobie na u a latać to na Vedze już nie ma za bardzo po czym

    I tu apel do GF - PROSIMY O UNIFUZION

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez xxX NIGHTHUNTER Xxx ().

  • Gratulacje za super akcję, szkoda że spiele przestał grać, no i mega szkoda że tak zmarnowane zostało konto, ogólnie wypalenie graczy widać, a o właścicielu konta to nic mi się nie chce pisać, od razu jak przejął to się pushował bezmyślnie mając konto top 1, ogólnie żenada
    ST:490%, 213%, 250%, 345% Uni2
    ACS wtopa na 4477 fajerwerków
    Fornax ST 163% 185% 189% 279%
    Vega 429%
  • no panowie przeszliscie ogame po raz kolejny:) dzieki hunter za linka, starcie mega ! i na jedynym słusznym sojuszu:)
    spiele najlepiej na tym wyszedl:D sianko ma a ten wtopil pewnie parenascie jagiellonow:D
    pozdrawiam!

    [ciach]
    Moderator Indestructible:
    Proszę bez niesmacznych obrazków.
  • Trudno przejść obojętnie nad takim ST O_O
    Gratulacje dla ekipy złomującej,bo i % ze starcia i zysk dla Was robi kolosalne wrażenie ! :brawo:
    Faktem jest,że jedna z najlepszych flot na unii ,siejąca postrach poszła w piach przez nie wiem co,nie mnie to oceniać ...Id i Spiele zainwestowali w nią naprawdę sporo ale mieli przynajmniej rezultaty,jak by na to nie patrzeć
    Złomiarzom wielkie graty za współpracę i wytrwałość XD a pokonanemu ...może eko? przynajmniej konto się nie zmarnuje..
  • crawl napisał(a):

    Gratulacje za super akcję, szkoda że spiele przestał grać, no i mega szkoda że tak zmarnowane zostało konto, ogólnie wypalenie graczy widać, a o właścicielu konta to nic mi się nie chce pisać, od razu jak przejął to się pushował bezmyślnie mając konto top 1, ogólnie żenada



    Bardzo dobrze napisane podpisuję się pod tym obiema łapkami. Gratki panowie macie za dużo odeślijcie biednym na których będziecie mogli później latać :P Pokonanemu nic bo tylko na to zasługuje.
    LEPIEJ STRACIĆ FLOTĘ ZA PRZYJACIELA NIŻ PATRZEĆ JAK ROŚNIE I RDZEWIEJE W ORBITACH


    PIRAT KTÓRY PRZECIWSTAWIŁ SIĘ CENZURZE MODERATORÓW


    Best Solo :thumbup: : u Yildun -41235,73%






    Best ACS U Quaoar -147810.62%

    Dał Ci Bóg nikczemną postać, jeśli się ludzie nie będą ciebie bali, to się będą z ciebie śmiali.
  • Dzieki za detki szkoda ze mnie najlepsze akcje omijają ale co zrobisz jak synek mi laptopa piciem zalał:-(
    Co do konta szkoda czasu spielego i idka oraz ich złotówek ale co zrobisz , dla nie właściwej osoby dali konto:-)
    Dla was milego przetopu i oby tak dalej tylko nastepnym razem mam brać w tym udział:-P
    Sorki za błędy ale z tel piszę a za duże palce mam :)
    Jagiellonia Białystok
    GDYBY INTERESOWAŁA NAS PIŁKA
    TO ZOSTALIBYŚMY PIŁKARZAMI

    HOOLIGANS Jagiellonia
  • Szkoda pracy IDka, Spiele miał wzloty i upadki, ale konto za jego kadencji nie straciło wiele, natomiast to jak skończyło to już inna bajka, włączając ostatniego bana za push ... nieco szkoda.

    Gratulacje dla złomujących to chyba po części Wasz rewanż na tym koncie? ;)

    Nie pójdę do piachu, gdy ktoś mi powie: czas umierać brachu.
    Nie dam się uśpić śmierci słowom, pójdę do grobu z podniesioną głową.
  • Dzięki Schan za linka ;)
    Coś pięknego Panowie :] po raz kolejny i na pewno nie ostatni daliście czadu ;)
    No i największa flota na uni padła co było do przewidzenia po tym jak Spiele spasował :]
    Szkoda że wieloletnie dzieło ID i Spiele zostało zaprzepaszczone ale cóż zrobić. Duża flota to nie wszystko trzeba jeszcze mieć to coś ;)
    Graty graty i jeszcze raz graty 8-) topcie w nowe latajki :E
    Pozdro :]
    Himalia: TOP 4 (2020) / 66 ST OFF
    Yildun: TOP 13 (2018) / 52 ST OFF
    Quaoar: TOP 14 (2017) / 46 ST OFF
    Vega: TOP 30 (2015) / 33 ST OFF
    Draco: TOP 3 (2013) / 32 ST OFF
    PBSolo: TOP4 uDraco 42790,47%
    PBAcs: TOP1 uVega 102574,71%
  • Dzięki Michale za link i detki :D
    Piękne starcie panowie :) zysk jak i % powalający :)
    szkoda takiego konta ale za to wy macie co przetapiać ;P
    pozostaje tylko życzyć jeszcze większych % w waszym wykonaniu :D

    obrońcy SzO o ile będzie
    Idź swoją drogą nie daj satysfakcji wrogom
  • O zesz w mordeeeeee. Akurat mi sie zebralo przy szklanecce "rudej wody na myszach" zajrzec na stare smieci i co widze, ze jakis Sayian dostal zloma na 175k%. Mysle sobie nie kojarze takiego gracza wiec pewnie jakies topowe konto spadlo po zmianie wlasciciela. Po % od razu podejrzewalem ze to konto po Idku i Spiele bo ekipa zlomujaca tylko to mogla na taki % skosic;). Gratulacje dla Was nawet nie za samo starcie ale glownie za to, ze Wam sie chce dalej to ciagnac. Nie powiem, ze nie ciagnie zeby spworotem sie w to pobawic ale z drugiej strony takiego konfortu czasu jaki mam od czasu skonczenia z ogame to dawno nie mialem. Powodzenia i pociagnijcie to dalej az do momentu kiedy nastapi fuzja. Potem pokazcie z ekipa kto rzadzi na nowym uni a potem.... to zycze odejscia kiedy bedzie na topie;).
    schan... dajesz dalej i specjalne pozdro dla Warriorsow;)

    pozdro
    shock
    If I Was To Walk Away From You, My Love, Could I Laugh Again?

    I am the storm and I am the wonder
    And the flashlights, nigthmares
    And sudden explosions

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez SHININGindaDARKNESS ().

  • No nie wypada nie pogratulować takiego starcia. Huknęło na bogato, jednak jak wszyscy wiedzą, to była kwestia czasu. Co oczywiście nie umniejsza atakującym. Gratulacje. Pewnie niedosyt jest, z wiadomego względu, ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma ;)

    No to skoro tyle żyletek pozbieraliście po tym starciu, to zapraszam z towarem do mnie w ramach przeprosin za popsucie nastroju na dzbanku, spieprzony spływ i prawie rozwód z kotwicą ;) Żonka się ucieszy, że będzie mogła w końcu przestać farmić idlerów ;)
    Pzdr
    LS
  • Takie cudo mi się trafiło, jak tu zaglądnąłem :) Gratulacje szczere całej ekipie złomującej. Dla mnie to takie symboliczne pożegnanie się z ogame, z którym tak naprawdę rozstałem się prawie rok temu. Piękny rok... :] Wszystkim dalszej dobrej zabawy życzę! Spiele, pozdrowienia, zwłaszcza, jeśli faktycznie przestałeś się w to bawić. Swoje zrobiłeś. Wystarczy :)
  • No coz...polak potrafi :brawo: Schan i wielki SZACUN za wytrwalosc. Teraz to juz chyba tylko czekac na UF.
    Rozwaliles system, pokonales ogejma i udowodniles kto jest najlepszy bez antymetri :graty:
    Szkoda tylko, ze to nie Spile w wlasnej osobie padl ale poomimo to te ST to majstersztyk i pewnie dlugo zostanie zapamietane na kartach histori ogejma.