Międzynarodowe uni w starym interfejsie

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Ma nie byc pancernikow, ACS-ow, boje sie ze to bedzie jakas stara wersja i nawet moonow nie bedzie. Obym sie mylil. Ogolnie sadze ze najlepiej aby wydali najnowsza wersje ze starym interfejsem ale coz musi gdzies byc jakis haczyk. Pamietam jak czytalem na forum kiedys ze admini pisali ze nigdy nie powstanie uni ze starym interfejsem a jadnak. Ja zawitam na ten serwer i nie moge sie doczekac.
      UNI48 Top140 OFF
      UNI56 Top130 OFF
      Wasat Top 130 OFF

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Yuri* ().

    • Wbilem tu sobie już po dłuższej nieobecności i kolejnych rozczarowaniach widząc uniwersa pay2win i widząc jak gra, w którą kiedyś tak fajnie się grało, upada.
      Wszedłem i zostałem bardzo miło zaskoczony.
      Myślę, że jeżeli nie będzie to uni eventowe, to na pewno pogram.
      Znajomych zapraszam na pw :)
      Teraz częściej będę tu zaglądał w poszukiwaniu nowych informacji odnośnie tego uni :)
      Pozdrawiam.
      17.08.2005r - ...
      Zawsze z fartem 8-)
    • "w niedługim czasie, zaplanowane jest otwarcie niezwykłego"
      "już niedługo otworzymy nowy wszechświat"
      ...żenada. Po co w ogóle było to zapowiadane? Już nawet szum wokół tego ucichł.

      Jeśli w ogóle powstanie to zapewne niegrywalny gniot z masą bugów i oszustów, bez żadnej odgórnej kontroli.
      Piszecie o starej szkole, tylko że gracze z tamtych lat są na wyginięciu. Niewielu pamięta tak starą wersję, nic nie zyskacie w ten sposób. Ci co nie grają i tak nie wrócą. A nowi nie poczują klimatu starej wersji.

      Zamiast skupiać się na uruchomieniu serwera gry-legendy, lepiej byście uatrakcyjnili aktualną wersję, w którą gra już tylko garstka ludzi.

      W sumie zabawne. Pamiętam jak wchodził nowy wygląd. Przy głosach/prośbach o zostawienie chociaż jednego uni ze starym wyglądem padały hasła - nieopłacalne i niemożliwe do zrobienia. A teraz się da.

      krzyk konającego
      offline
    • noo to mi sie podoba pamietam te stare czasy gdy jescze chodziłem do szkoly i na kazdej przerwie do biblioteki zeby cos pofarmić lub zbudować :) teraz sa smartphony wiec bedzie mozna grac w pracy :) czekam z niecierpliwością :) dla mnie to obojetnie jaka konfiguracja wazne ze nie bedzie antymateri :)
      >< X >< TECHNO POWER >< X ><


      Użytkownik od 14 Lip 2006

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Voolcanoo ().

    • Teraz im się stary wygląd przypomniał? Jak był płacz o U66, ostatnie ze starym wyglądem najpopularniejsze Uni, to musieliście zmienić mu wygląd, tak do dziś pewnie liczba graczy wynosiłaby tam około 10k, wtedy utrzymywała się na poziomie 13k i nawet po roku nowi gracze chcieli tam od nowa zakładać konta i grać mimo strat do czołówki. Gra upadła prawie całkowicie to GF przypomniało sobie stare dobre czasy, gdzie po kilku dniach od startu nie było miejsca na serwerze. Gra miała potencjał, który GF zmarnował na rzecz kasy z antymaterii... Sam nie gram już prawie 3 lata i chyba nie wrócę nawet na ten stary wygląd, za dużo czasu trzeba spędzić aby zbudować konto od zera, komu by sie chciało.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Mysliwy ().

    • ^^

      No fakt długo GF każe nam czekać na otwarcie tego unii.. mam nadzieję że będzie warto..
      Mogę tylko sobie wyobrazić te tłumy które się zaczną logować tuż po otwarciu.
      Ludzie będą walić drzwiami i oknami i co do tego nie ma żadnej wątpliwości. :D

    • Yuri* napisał(a):

      Jak nie bylo nic wiadomo tak dalej nic nie wiadomo. Ciekawe czy wgl wystartuje te uni

      Wystartuje ale ci którzy nie grali juz dosyc długo mają szansę zapoznania sie najpierw z wersja 6.0 Oni chcą pokazać ze teraz jest doskonale. Jak wyobrażacie sobie gre bez supportu? Przciez to bedzie jeden wieki push:D

      Tak wiec starzy i nowi gracze macie teraz okazje wydac pare zlotowek i dojsc do transportera w rekordowym czasie 10 minut.

      Na pewno zarejestruje konto bo jestem ciekawy jaki szajs nam wciskna ale x1 to chyba nie dla mnie.

      Powodzenia na Kalisto:D
    • Tak szczerze mówiąc to co im da to, że będą mieć mt w 10 minut, skoro wydadzą full kasy na anty, a później zostaną sfarmieni i porzucą grę. Kasy nikt nie zwróci a po osiągnięciu słuch zaginie.
      W sumie najbardziej liczy się to ile ktoś farmi, ile spędza czasu w grze, ile złomuje, jak obmyśla kolejne kroki w tworzeniu stabilnej ekonomii, jaką tworzy flotę.
      A takie topki na chwilę są nieopłacalne, wydasz nie wiadomo ile pieniędzy, żeby być top któryś tam przez pewien okres czasu.
    • Prawie 3 tygodnie od ostatniej informacji, to czekanie mnie dobija :E a do tego dali nowe uni... tylko po co sie pytam 8-)
      **BlackWarrior**
      Im The Chaos Lord
      Im Your Nightmare
      Black Will never Die
      You should get out my way
      My Name Is Black
      Do You think You Kill Black?
      Black Will Back And Crush Your Head
      * * * * * * * *
      solo 159% 408% 694% 1080%
      acs 599% 751% 1301% 3075%
    • Biorąc pod uwagę że jutro jest otwierane nowe uniwersum na orgu, nie oczekiwałbym że to epic blue bez anty, powstanie w tym miesiącu.
      Mieli by odpływ graczy tam, a wiadomo że na starcie idzie najwięcej $ na anty - więc dopiero w przyszłym roku :D
      OFF: U1Top50|U33Top5|U41Top3||FornaxTop10|NekkarTop30|OrionTop30|VegaTop30|IzarTop10|JapetusTop15
      MagnuS

    • Po pierwsze czytajcie GO będą i będą bany, nie będzie pomocy z bugami.


      Polegeist będzie grać Hyperion szykujcie tyłki :p ale i tak złom od Webbera dostane i jeszcze będę się z Niego cieszył.


      P.S. Uni bez anty - Koszt rejestracji 100€. Ale bym się śmiał :>
      Nie podoba mi się brak ACS, lotnicy tracą na tym, no ale co z tego, ja będę grał i tak na tym Uni :)
      Hammer U49
      Polegeist U61
      Polegeist U63

      Teraz Hyperion

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Polegeist ().

    • Nie wiem co za matol twierdzi, że będzie można ot tak się pushowac, bez żadnej kontroli. Oczywiście, że będzie kontrola. Na pewno to uni jest warte tego, żeby na nie poczekać, nawet jakby miało to trwać miesiąc. Śmiesznym uni Pay to win już dziękujemy.
      17.08.2005r - ...
      Zawsze z fartem 8-)
    • To taka trochę niekończąca się opowieść, tylko mam wrażenie, że utknęliśmy w prologu ;)
      Ja dalej czekam i na pewno na epic blue się zarejestruje, a tymczasem zobaczę co tam na Kallisto słychać.
      Można trochę obrazków poklikać podczas tego czekania.

      Oby na tym nowym-starym uni było jak najwięcej graczy.
    • W oczekiwaniu na stare-nowe uni zarejestrowałam się właśnie na Kalisto. Ilość graczy aż boli... Jejku, kiedyś było po 15k a bycie na miejscu 1500 było już czymś "wow" :D
      Słabo, słabo. Szkoda tak zmarnować tę grę, bo miała swój urok ;)
      Tak czy siak, na blue nadal czekam z niecierpliwością. Ale chyba coraz bardziej odnoszę wrażenie, że to również może być... Klapa. Obym się myliła ;>

      Vega
    • Jeżeli to będzie uni międzynarodowe to klapy na pewno nie będzie. Bardzo dużo ludzi czeka na uni bez anty, bo ci prawdziwi są tym gownem obecnym po prostu zmęczeni. Frekwencja będzie na pewno, ważne, żeby nie był to jeden wielki bugland.
      17.08.2005r - ...
      Zawsze z fartem 8-)
    • Frekwencja będzie na pewno przez pierwszy tydzień. Potem się zobaczy, ile kont się zrobi na szaro. Nie zdziwcie się, jeśli Epic Blue będzie porażką. Wszystko z "dzieciństwa"wydaje się być takie super i cudowne, a jak za starego do tego się wróci, to zamiast słodkiego dzieciństwa do głowy przychodzi pytanie "co ja w tym widziałem?". Tak czy siak życzę, żebyście się nie rozczarowali :)
    • Zdaje mi się że nie do końca wiekszości chodzi o starą wersję, bo osobiscie zagrałem na Japetusie po 6-7 latach przerwy i co nie co mi się podobało z nowości, ale przede wszystkim większości zależy na braku ANTY :) jak dla mnie zakrzywiona czasoprzestrzeń jest bardzo okej :D astro tez daje jakąś świerzość gry, natomiast nie podobają mi się * na moonach :] , oraz zapowiedziany brak ACSa na Epic to tez jak dla mnie nie najlepsze rozwiązanie.
      **BlackWarrior**
      Im The Chaos Lord
      Im Your Nightmare
      Black Will never Die
      You should get out my way
      My Name Is Black
      Do You think You Kill Black?
      Black Will Back And Crush Your Head
      * * * * * * * *
      solo 159% 408% 694% 1080%
      acs 599% 751% 1301% 3075%
    • A mnie interesuje ilu graczy będzie w stanie udźwignąć ten server:>
      Poprzednie miały kolo 14-15k.A jak wiemy tu może być nagonka z wszystkich krajów(co daje mało czasu na rejestracje :/ )
      Czy nasz Ogamowy team ma może przybliżone dane,czy niestety dalej jest nieznane? :)
      Uni47-top20THE END
      uni2.ro-top4-oddane

      Uni51_top7-Oddane :P
      Uni Rigel- top40 Oddane