Międzynarodowe uni w starym interfejsie

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Czekamy i czekamy i czekamy , a team jak zwykle daje d... :D
      Wzmianka o wspanialym uni padla juz kilka tygodni temu i nadal zero informacji ?(
      Kasai tylko nie pisz prosze ze wiecie tyle samo co my , czyli jak zwykle nic nie wiecie :*
      GF pewnie zastanawia sie teraz jak wyjsc z tej sytuacji i nie otwierac tego uni :D :D :D
      Jak dla mnie to jakas paranoja jest ;P
    • Starrk napisał(a):

      @up - wgrają ostatnią wersję Epic Blue. Będzie zarówno aktywność przy moonach jak i pc/bomby


      uu to lipa :/
      Trochę się zawiodłem, nie takie "stare dobre ogame" pamiętam.

      Zostaje tylko brak antymaty ale i tak geolog i inni zostają a to przewagę jakaś tam zawsze daje.

      Ale najbardziej chyba zależało mi na chowaniu się po moonach, ta nutka adrenaliny gdy nigdy nie wiadomo czy już na ciebie coś czeka czy nie :D a teraz... właściwie zero podstawek, potencjał obronny totalnie martwy, wchodzisz by się obronić i podstawić a agresor już wie że jesteś... bez sens.

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Fox ().

    • Kajmann napisał(a):

      Czekamy i czekamy i czekamy , a team jak zwykle daje d...
      Wzmianka o wspanialym uni padla juz kilka tygodni temu i nadal zero informacji
      Kasai tylko nie pisz prosze ze wiecie tyle samo co my , czyli jak zwykle nic nie wiecie
      GF pewnie zastanawia sie teraz jak wyjsc z tej sytuacji i nie otwierac tego uni
      Jak dla mnie to jakas paranoja jest


      Dlaczego obwiniasz team ? My jedynie przekazujemy informacje od GFu. Nic nowego na ten temat nam nie wiadomo. Dodałam dziś 'nowego' screena do tematu o Epic Blue.
      O dacie otwarcia brak nowych informacji.
      Wątpię aby GF się teraz z tego wycofało. Byłby to spory strzał w kolano. Inne społeczności, tak samo jak Wy, też czekają na to uniwersum.
      Jestem i mnie nie ma ^^
    • Szczerze mowiac mam nadzieje ze jakos w tym tygodniu otworza Uni ;)
      Epic Blue to Epic Blue chociaz w nowe nie gralem wcale.
      Szkoda tylko aktywnosci na moonach no i oby to nie bylo eventowe na krotki czas .
      15k% w ST stan rok 2009

      Uni1 - Wolfs Off - reaktywacja
      Uni25 - BS - Off
      Uni32 - Robotix - Off
    • oczywiście ja również zgłaszam chęć pogrania na tym uni :)

      nieprawdopodobna wręcz wiadomość!

      trzeba będzie przypomnieć sobie wszystko sprzed redesginu, a trochę się zmieniło.
      najlepsze jest to, że nie będzie technologii ekspedycji z tego co widać na screenach, a to oznacza bardzo stary, dobry ogejm :)
    • Witam chętnie a nawet nie tylko chętnie ;p zagram na tym uni i już czekam z niecierpliwością na to uni w zasadzie od dawna ;p w szczególności że zapowiada się x1 normalne tempo jest nad wyraz pożądane ;d . Niestety coś gameforge leci w kulki bo nawet na Niemieckim forum jest cicho od 9 listopada ;/ zapowiedź uni owszem wcześnie i fajnie że tak zrobili ale jeszcze lepiej było by podać termin było by możliwe zorganizowanie niezłej Polskiej paczki do sojuszu i "tępienie" innych ;]

      Chuck Norris szybciej biega niż Ty stoisz

      A ja szybciej padam niż Ty leżysz :E
    • Ja to do starej gwardii powiem, żeby się tak nie paliła do powrotu. Właśnie miała miejsce międzynarodowa łapanka na serwerach OGame. O co chodziło? Jeśli jesteś "za bardzo" (wg GF) aktywny, to dostawałeś bana za skrypty/bugusing bez możliwości odwołania/wyjaśnienia. Każde uniwersum wrze, bo wyjaśnienia pod postacią "aktywność niemożliwa dla człowieka" używana do każdego flociarza (ba, do farmiącego ekonooba też!) co najmniej zasługuje na miejsce w kabarecie. Zapraszam do zapoznania się z DIDami. Ta gra przestaje mieć sens. GF właśnie ugryzło rękę, która jeszcze karmiła ten umierający projekt. Po tej akcji mi się osobiście odechciało zaczynać granie na nowym uni.
    • Starrk napisał(a):


      Ja to do starej gwardii powiem, żeby się tak nie paliła do powrotu. Właśnie miała miejsce międzynarodowa łapanka na serwerach OGame. O co chodziło? Jeśli jesteś "za bardzo" (wg GF) aktywny, to dostawałeś bana za skrypty/bugusing bez możliwości odwołania/wyjaśnienia. Każde uniwersum wrze, bo wyjaśnienia pod postacią "aktywność niemożliwa dla człowieka" używana do każdego flociarza (ba, do farmiącego ekonooba też!) co najmniej zasługuje na miejsce w kabarecie. Zapraszam do zapoznania się z DIDami. Ta gra przestaje mieć sens. GF właśnie ugryzło rękę, która jeszcze karmiła ten umierający projekt. Po tej akcji mi się osobiście odechciało zaczynać granie na nowym uni.


      Jeśli czyjeś konto jest online 24h na dobę i dostaje banana to nie widzę w tym nic złego, a wręcz przeciwnie ;)

      Ja oczywiście nie będę miał problemu z takimi banami bo mam swoje życie, nie używam botów także na pewno mnie nie przyłapią na 20h+ online na ogame.
    • Drodzy gracze!

      Prosiłabym bez offtopu - dyskusja na temat banów ma swój temat w DiD, nie tutaj, nie w PoO. Nigdzie nie jest napisane, że na nowym-starym uni będzie łapanka, tak, o. Tak gwoli przypomnienia, w tym temacie prowadzona jest rozmowa na temat samego oni, a nie aktualnej polityki GF, jej działań, czy podejmowanych decyzji przez GO. ;)



    • Zagram sobie :) Przypadek chcial ze zajrzalem na forum po 6 latach przerwy i rozwazalem powrot. Zalozylem watek z pytaniami, co sie stalo z OGame i myslalem zeby zaczac grac na jakims uni 1x. Wiadomo, ze nie ten wiek, praca i obowiazki, wiec nie bede mogl siedziec dzien i noc, ale przyjemnosci z gry to nie odbierze. Jako zwyczajny ekonom, ktorego dostal kilka zlomow za pijanstwo na imprezach w mlodosci na pewno odnajde swoje miejsce na tym uni.

      Widze ze sporo starych wyjadaczy powraca. Gdyby ktos jakims cudem mnie skojarzyl z roznych uni (patrz sygnatura), dajcie znaka, to przynajmniej pogra sie w jednym sojuszu. W koncu OGame to nie tylko surowce, punkty, flota, zlomy, moony ale tez ludzie z ktorymi sie wspolpracuje :) To w rzeczy potrafi przyboostowac przyjemnosc z gry!
      U. #21 - PL (Top 600) OFF! (Flociarz)
      U. #52 - PL (Top 50) OFF! (Flociarz, po złomie Ekonoob)
      U. #1 - LT (Top 1) OFF! (Ekonoob)
      U. #Kallisto - PL (Top 50) ON! ("Ekonoob" bo strach latać)
      U. #Epic Blue - Czekam ;]
    • Świetna informacja. Ja po przejściu na ogame'ową emeryturę, od jakiegoś już czasu, zaglądałem w dział nowe uniwersa z nadzieją na właśnie coś takiego. Wprawdzie liczyłem na serwer polski, a nie międzynarodowy, nie mniej doda to pewnego " smaczku ". Aż ciśnie się na usta " dlaczego tak długo kazano nam czekać ? ". Mnie nowa wersja odrzuca,mimo że próbowałem się przekonać kilka razy to po kilku dniach odpuszczałem. Nie podobał mi się zarówno nacisk na anty, która daje dużą przewagę, ale również inne błahe zmiany, jak choćby statystyki i te śmieszne punkty honoru itd.

      Tutaj ma wrócić stary dobry Ogame, więc wrócę i ja. Co więcej poważnie zastanowię się nad kupnem czegoś - komandor lub jakiś oficer, po to by pokazać, że "normalna" wersja też na siebie zarobi. Poza tym tyle lat już minęło, że człowiek z gimnazjalisty/licealisty, stał się dorosłym, zarabia i może sobie na to pozwolić.

      Szkoda, że od pierwszych informacji minął już miesiąc, a szczegółów dalej brak. Prędkość x2 byłaby dla mnie optymalna, czegoś takiego kiedyś nie było, ale jeżeli gf ustali x1 to też zagram i płakał nie będę. Jest jeszcze kwestia ilu graczy będzie chętnych, czy gf zwiększy liczbę galaktyk/układów. Żeby się nie okazało, że człowiek czeka i wspomina z nostalgią stare dobre Ogame, a tu się odbije i nie będzie mógł zarejestrować :D

      Kończąc, nie chciałbym tylko, żeby wyszedł z tego serwer miesięczny jak to niektórzy sugerowali, bo będzie to przynajmniej dla mnie wielki zawód i burza w szklance wody.
    • Prezes Dyzma napisał(a):

      98% aktualnych kozaków odpadnie na starcie bo nie będzie anty :)
      Jak dla mnie gitara :D
      Poszli precz ;P ;P ;P

      kasai napisał(a):

      Kajmann napisał(a):

      Czekamy i czekamy i czekamy , a team jak zwykle daje d...
      Wzmianka o wspanialym uni padla juz kilka tygodni temu i nadal zero informacji
      Kasai tylko nie pisz prosze ze wiecie tyle samo co my , czyli jak zwykle nic nie wiecie
      GF pewnie zastanawia sie teraz jak wyjsc z tej sytuacji i nie otwierac tego uni
      Jak dla mnie to jakas paranoja jest


      Dlaczego obwiniasz team ? My jedynie przekazujemy informacje od GFu. Nic nowego na ten temat nam nie wiadomo. Dodałam dziś 'nowego' screena do tematu o Epic Blue.
      O dacie otwarcia brak nowych informacji.
      Wątpię aby GF się teraz z tego wycofało. Byłby to spory strzał w kolano. Inne społeczności, tak samo jak Wy, też czekają na to uniwersum.
      Obwiniam tylko za brak jakiejkolwiek informacji ?(
      Tak ciezko raz na jakis czas napisac : Sorry ale narazie zadnego info od GF nie mamy O_O
      Kazdy czeka na jaka kolwiek informacje -_-
    • Tak ciezko raz na jakis czas napisac : Sorry ale narazie zadnego info od GF nie mamy O_O


      Wydaje mi się, że brak informacji od modów oznacza dokładnie to samo, jeśli tego nie rozumiesz to współczuję :)
      4w5

      [00:34] <Szkodnik> ej fs na trasnportuj moon-mon jest widoczny na fali?
      [18:09] <Szkodnik> stocznia też wpływa na czas statków?
    • nowa wersja nie jest gorsza od tej starej a wrecz przeciwnie obecny redsign bardziej mi sie podoba /jest bardziej przejrzysty (pomijajac 6.0 :P)
      problem jest tylko antymateria i polityka p2win
      gdyby powstalo uni w nowej szacie o podobnych zasadach co stare uni mysle ze zainteresowanie bylo by podobne do tego servera

      Chwytam liny zła, by opuścić mroczne dna

      431.493 %
    • Może to uniwersum to ma być prezent świąteczny ;)

      A tak na poważnie to dajcie im czas. Ludzie mają duże wymagania co do tego świata, więc chcą go pewnie dopracować (nie niszczcie mi bajki pisząc, że naiwny jestem). No i tak jak napisał Felix: brak info = brak info :P innej zależności tu nie ma :)


      Pozdrawiam


      Sally
    • Nie widze sensu podbijania tematu aby napisać, że nadal nic nie wiadomo. Po co robić komuś nadzieję wpisem w temacie. Wtedy w niego wejdzie bo pomyśli, że skoro jest wpis to są i nowe informacje. Od czasu do czasu ktoś pyta kogoś z GF jak się sprawy mają, to odpowiedź jest zazwyczaj ta sama `testujemy,a jak będzie coś wiadomo to damy znać". Wiec tak samo jak Wy - czekamy, na jakieś informacje które moglibyśmy Wam przekazać ;)
      Jestem i mnie nie ma ^^
    • NoName napisał(a):

      gdyby powstalo uni w nowej szacie o podobnych zasadach co stare uni mysle ze zainteresowanie bylo by podobne do tego servera
      Dla niektórych stara szata ma jednak też znaczenie, dawny wygląd statystyk. Na pewno uni cieszyłoby się sporym zainteresowaniem, ale obecna propozycja jest bardziej sentymentalna :D

      Sally:) napisał(a):

      Może to uniwersum to ma być prezent świąteczny ;)

      A tak na poważnie to dajcie im czas. Ludzie mają duże wymagania co do tego świata, więc chcą go pewnie dopracować (nie niszczcie mi bajki pisząc, że naiwny jestem).
      Jeżeli to faktycznie prezent świąteczny to jeszcze przyjdzie nam na niego poczekać. Oby tylko po ogłoszeniu wszystkich informacji okazało się, że hype który wytworzył się wokół tego wszystkiego, był sensowny.

      Ciekaw jestem czy statystyki flot będą liczone tak jak kiedyś. Podobał mi się system 1 statek - 1 punkt.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Feargeat ().