Błędy wersji 6.x TYLKO TUTAJ

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • - jeszcze proszę o poprawę:

    - jak mam opcję wyłączony czat i ktoś pisze - i pierwsze otworzę wiadomości to info o czat przepada. Nie informuje, że ktoś pisał mnie.

    - za duże wiadomości szpiegowskie jeszcze



    Myślałem, że dodacie jedno usprawnienie :

    - każdy zwiększenie napędu zmniejsza zużycie ilości paliwa o 10% od wartości poprzedniej.

    Każdy rozwój silnika poprawia też jego sprawność spalania.

    - możliwość płynnego regulowania floty tak jak obecnie - lub wybranie ręczne w zakresie: 1%-100%

    Liczyłem na nową jakość w grze.

    Jedno ucieszyło by eko, a kolejne flociarzy.

    Jest jeszcze czas - to dało by nowy impuls tej grze.
  • Fenix22 napisał(a):




    Myślałem, że dodacie jedno usprawnienie :

    - każdy zwiększenie napędu zmniejsza zużycie ilości paliwa o 10% od wartości poprzedniej.

    Każdy rozwój silnika poprawia też jego sprawność spalania.

    - możliwość płynnego regulowania floty tak jak obecnie - lub wybranie ręczne w zakresie: 1%-100%

    Liczyłem na nową jakość w grze.

    Jedno ucieszyło by eko, a kolejne flociarzy.

    Jest jeszcze czas - to dało by nowy impuls tej grze.


    Ta część to raczej Pana pomysły i propozycje, proszę więc nie zgłaszać ich jako błędy wersji, a do tego właśnie służy ten wątek.
    Kontakt z Operatorami Gry


    Smok jest dziki, Smok jest zły, Smok ma bardzo ostre kły
  • Ogólnie,rzecz biorąc wprowadziliście takie wielkie G do gry... Co najbardziej irytuje to fakt ze wersja ta niby wielce byla testowana na 3 uniach i gdzies tam jeszcze a i tak tyle bkedow ze glowa boli...
    Usawcie w raportach szpiegowskich jakie wynosi PZ z danej floty (i obrony na uniach z pz z obrony) bo informacja: Floty: 86,36Mln Obrona: 1,6Mln NIC MI NIE MOWI!!!

    Poza tym co chwile wylogowuje z konta przy przegladaniu galaktyki ...


    'Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna...

    S. King
  • Błędy przy udostępnianiu raportów,

    Jeśli ja udostępniam raport to go nie widzę (skoro widzę wiadomości na sojuszniczym które napisałem, to to też powinienem.

    Jeśli ktoś udostępnia raport w którym ja jestem podany też go nie widzę
    (testowaliśmy to za pomocą tego że sojusznik mnie skanował i jak udostępniał to ja i on jako jedyni tego nie widzieliśmy).

    Fenix22 napisał(a):

    Każdy rozwój silnika poprawia też jego sprawność spalania.

    - możliwość płynnego regulowania floty tak jak obecnie - lub wybranie ręczne w zakresie: 1%-100%

    Liczyłem na nową jakość w grze.

    Jedno ucieszyło by eko, a kolejne flociarzy.
    a Co niby by tu ucieszyło flociarzy? to że każdy by mógł latać na 97,98 albo 91% i nigdy by nie dali rady złapać nikogo na powrocie ?
    bezsensowny pomysł...
    Ganimed - off
    Libra - OFF

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez sayan1989 ().

  • Keyra napisał(a):

    Gruby12 napisał(a):

    Po wejściu w ikonę wiadomości, następnie komunikacja, wyskakuje znaczek ładowania się strony (wiadomości), niestety nie występuje pojawienie się tych wiadomości, nawet po czasie ok 20 minut. Podejrzewam, że jest to spowodowane tym, że wysłałem do sojuszu kod skonwertowanego raportu, który przekraczał dozwolone 2000 znaków, po wysłaniu chciałem przeczytać to co napisałem i właśnie wtedy wystąpił wyżej opisany problem. Wiadomości do sojuszu można wysyłać, lecz nie można ich przeczytać. Może wydawać się to dziwne, ale problem dotyczy tylko i wyłącznie naszego sojuszu ( FeM), dla testów stworzyłem nowy sojusz, z jednym z sojuszników, niestety problem dalej występuje.
    Dodam tylko że testowałem też bez żadnych dodatkowych wtyczek, na różnych komputerach, paru telefonach.
    Przesyłam zrzut ekranu po wejściu w zakładkę komunikacja.



    Zrzut ekranu

    U mnie dokładnie to samo:



    Cały Japetus ma z tym problem :/ Zróbcie coś z tym.
    >>> :kocham: <<<
    :piwko:


    LIBRA - ON ]:-D :fsmile:

  • Ustawie również domyślnie WSZYSCY GRACZE w oknie udostępniania raportów szpiegowskich/wojennych :)

    No i ten czat...
    Jak na rqzie za kazdym razem gdy ktos pisze do kogos PW to na ogolnym kanale sojuszowym jeszcze rzuca haslo ze dana osoba ma odposac na pw... To juz nie smieszczne lecz smutne :(


    'Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna...

    S. King
  • Problem grając na Chrome

    Na przeglądarce chrome na której gram jest masa błędów od braku zrobienia pz ss do problemu z chatem (chodzi o to że nie można wysyłać wiadomości do drugiej osoby)


    Kiedy macie zamiar to wszystko poprawić ? Jeżeli ktoś też gra na chrome jak ja niech sie wypowie !
    Ave Racovia !!
  • Nie wiem czemu usuwacie moje posty jak pisze w nich prawde,napisze bardzo delikatnie zeby nie urazic waszej dumy.Wiec tak.Brak rs z podgladu galaktyki,czeste wylogowania przy przegladaniu galaktyki,misja szpieguj raz leci raz nie to taki totolotek,raporty szpiegowskie sa dieodpowiednie,chcem widziec w raporcie odrazu jaka jest obrona i flota a nie 1kk floty i 1kk obrony,bez sesu.mozliwosc usuwania raportow szpiegowskich tak jak to bylo w poprzedniej wersi.Wysylam flote z mona na mona z misja stacjonuj i zabieram surowce lecz na monie pozostaje okolo 2kk deuteru choc flota moze zabrac wszystko,co to ma byc?A gdy jest otwarta zakladka galaktyka to zadnej wiadonosci nie mozna wyslac Ogame ma naliczanie sekundowe a tu sa spore opoznienia wiec takie bledy sa niedopuszczalne,tu kazda sekunda sie liczy.Czat to naimniej wazna sprawa,czaten sie nie gra.Postarajcie sie to naprawic w miare szybko bo odechciewa sie grac no i na przyszlosc testujcie nowe wersje,bo ta napewno przetestowana nie byla.pozdrawiam ;P.A no tak sobie patrze i przegladam to i tamto,taki plus z tego zamieszania ze mozna grac niedozwolonym oprogramowaniem a i tak tego nie wypatrza bo sie sami nie moga polapac co jest co ;)

    Post był edytowany 4 razy, ostatnio przez mars74 ().

  • Błąd zgłosiłem już na forum Orgin, ale tutaj też napiszę, żeby było wiadomo, że GF został o nim poinformowany :)

    Wysyłając ataki za pomocą kliknięcia w ilość transporterów, udostępnioną w wersji 6.0.7 przez GF, losowo co mniej więcej 240-360 ataków (u mnie to raz na 2-3 dni gry) domyślna misja na trzeciej stronie wysyłki flot z atakuj zmienia się na transportuj i trzeba ręcznie ustawiać ją na właściwą. Jeżeli ktoś to przeoczy, to flota leci nie z tą misją co trzeba :wrr:
    Ponieważ do wysyłania ataków korzystam z osobnej karty w przeglądarce (klikam na podawaną w skróconym raporcie szpiegowskim ilość transporterów środkowym przyciskiem myszki - w ten sposób w głównej karcie z grą nie tracę pozycji aktualnie czytanego raportu szpiegowskiego) zasugerowałem im, żeby sprawdzili, czy to może powodować ten problem.


    Top2 badań PL & World (na uni x1x7), top6 badań PL (wszystkie prędkości) oraz top19 badań World (wszystkie prędkości) ;P

    Badania stanowią 88,17 % wartości konta :E
  • Opcja "ulubione"
    Jeżeli zaznaczam np. udostępniony w sojuszu raport szpiegowski lub raport wojenny powinno to być wrzucone z automatu do zakładki "ulubione", a tak się nie dzieje.
    Co gorsza, usuwając niechcący rs z takim zaznaczonym, ginie mi on jak cała reszta, tak nie powinno to działać.

    No i nadal, brak możliwości usuwania wszystkich wiadek z zakładki ekonomia, usuwanie każdej z osobna to masa zmarnowanego czasu.
    Podrzuć własne marzenia swoim wrogom, może zginą przy ich realizacji.

    [09:01] <PabLo> nie poczebuje laski pffff [09:01] <PabLo> sam se poradze
    [14:27] <cptK> kocham Cie [14:27] <cptK> wyjdz za mnie
  • Aktywnosc graczy z sojuszu - w moim sojuszu opcja widzenia aktywnosci innych graczy jest wylaczona - jednak po kliknieciu nazwy gracza w komunikatorze pod zakladka sojusz otwiera sie zakladka prywatnych wiadomosci - I tam juz kolo nazwy gracza mozemy zobaczyc czy jest online....


    Per Aspera Ad Astra



  • Zmiana ilości wysyłanych statków na misję: Ekspedycja. Wielokrotnie zdarzyło mi się, że wysyłam na ekspedycję 200 DT i 1 SS. Wybieram odpowiedni statki, przechodzę na kolejny etap wysyłania floty i już widzę, że ładowność nie zgadza mi się z wybranymi statkami. Wysyłam i okazuje się, że czasami poleciał tylko 1 DT i 1 SS, czasami 100 DT, natomiast w większości przypadków jest OK.
  • DeathStab napisał(a):

    Aktywnosc graczy z sojuszu - w moim sojuszu opcja widzenia aktywnosci innych graczy jest wylaczona - jednak po kliknieciu nazwy gracza w komunikatorze pod zakladka sojusz otwiera sie zakladka prywatnych wiadomosci - I tam juz kolo nazwy gracza mozemy zobaczyc czy jest online....



    Dokladnie! Skoro w sojuszu nie widac aktywek to i w czacie nie powinny byc one widoczne!
    Co innego jak gracze maja sie w buddy/znajomych (ale to tez jest osobna zakladka ze ZNAJOMYMI). W takim przypadku jak jest teraz to nie ma sensu zaznaczac w prawach sojusznikow opcji braku statusow... Troszke sie to wyklucza...

    Btw. Czy cos jest w ogole robione z tymi bledami? Czy macie to juz szczeroko i gleboko w tylej czesci ciala?


    'Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna...

    S. King
  • = Dhol = napisał(a):

    Te znikające PW to powinny być następnego dnia naprawione. Co chwila dowiaduje sie o jakichs PW sprzed 1-2 dni, albo o prosbach o podstawke sprzed 2 godzin. To jest parodia gry w tej chwili.

    Wolą zajmować się pierdołami a nie sensownymi rzeczami...

    Proponuję by okno z tekstem wewnetrzym/zewnetrzym w zakladce interfejs bylo WIEKSZE TAK JAK BYLO WCZESNIEJ! Przewijam przewijam i przewijam... Zlitujcie sie...
    Druga sprawa zakladka buddy/znajomi, po pierwsze nie powinna ona przekierowywac na inna strone tylko powinna sie otwierac jako NAKLADKA a po drugie aktywnosci w niej powinny byc tak jak sa widoczne w sojuszu czyli TAK/NIE lub ILES DNI NIEOBECNOSCI. Te kropki sa NIECZYTELNE!!!


    'Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna...

    S. King
  • wytłumaczone API :P


    błąd nie wiem czy był zgłoszony.
    Nie mogę usuwać żadnych wiadomości z chatu.
    Do tego ciągle mi wyskakuje okienko z rozmową z zeszłego tygodnia. Zamykałem wielokrotnie, ale po kliknięciu na cokolwiek znowu ono wyskakuje - wtyczki oczywiście wyłączone.
    Czyli nie mogę używać chatu bo mnie wnerwia, a jak go mam wyłączonego to nie widzę nawet wiadomości pisanych do mnie - cud miód i gówno

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez jarwq ().

  • Nie wiem czy ktoś to już napisał czy nie, nie mam zamiaru tego wszystkiego czytać, dalej mam błąd o którym kiedyś już zdaje się pisałam, jest strasznie IRYTUJĄCY nie dochodzą do mnie wiadomości z czatu, dymek się nie zapala i odczytanie wiadomości to po prostu loteria.Rozumiem, że sprawdzanie czy ktoś do mnie nie napisał powinno wejść mi w nawyk
    KOSZMAR :grr:
  • możliwe do poprawy - jest tyle zakładek i wiadomości są mało czytelne.

    Problem jest dla handlowców.

    Da się zrobić zakładkę z handlem - informacje, gdzie wpadają posty z dostawami od innych graczy.
    Sorry ale to jest problem.

    I to dla czego:

    1.:
    jak masz wiadomość z sojuszu i czat.
    Jak otwierasz pierwsze wiadomości z sojuszu info o czat znika.
    I nawet możesz zapomnieć, że ktoś pisał - to jest bug.

    2.: nawet jak piszą 2 osoby na czat - jest info, że jedna osoba pisała. Nie zostaje ślad, że pisał ktoś jeszcze - bug.


    Proszę coś z tym zrobić.
    Ja dużo handluje i strasznie to przeszkadza.
    Przeszedłem już na SMS i telefony - ale nie po to płacę antymaterią aby jeszcze używać własnego telefonu.

    Rozumiem, że pisanie nowej wersji wymaga inteligencji której zabrakło GF - ale można to poprawić.
    Było już tyle razy zgłaszane, że szkoda to wspominać.
  • an1a1 napisał(a):

    Nie wiem czy ktoś to już napisał czy nie, nie mam zamiaru tego wszystkiego czytać, dalej mam błąd o którym kiedyś już zdaje się pisałam, jest strasznie IRYTUJĄCY nie dochodzą do mnie wiadomości z czatu, dymek się nie zapala i odczytanie wiadomości to po prostu loteria.Rozumiem, że sprawdzanie czy ktoś do mnie nie napisał powinno wejść mi w nawyk
    KOSZMAR :grr:
    :quasi: Witam te same błędy wiadomości ,czat zdarza się ze nie mogę anulować budowli .

    [ciach]
    zapodaj.net/a1f760d683929.png.html

    ktoś do mnie pisał :D :quasi:
    Pozdrawiam .

    Moderator kruszynka:
    Pierwszy link usunięty ze względu na obecność koordynatów.

    Post był edytowany 4 razy, ostatnio przez Arche ().

  • Byłoby niezmiernie miło jakby ktoś się pofatygował i napisał, czy cokolwiek jest robione w sprawie błędów i notorycznego wylogowywania z gry? Z supportu zostałem odesłany tutaj, ale nie wiem tak naprawdę w jakim celu? Żeby poczytać jakie inni mają problemy? Podczas klikania pz wczoraj, w przeciągu 5 minut zostałem wywalony z konta 3 razy - zapewne przeciążyłem serwer klikaniem tego idiotycznego przycisku "start" (jakikolwiek start, ma on oznaczać) i przepraszam za to.

    Emerytowany lotnik - 856.607,43%

    " I'd rather be hated for who I am, than loved for who I'm not... "
  • To ja bym chciał wiedzieć i coś przeczytać odnośnie oprogramowania, które dzisiaj zostało wgrane, bo nie mogę znaleźć informacji na ten temat? Czy owe oprogramowanie miało wyeliminować błąd? Bo rzeczywiście widzę poprawę - dzisiaj wywaliło mnie z gry tylko jakieś 20 razy... Raz po 10 sek po zalogowaniu, więc jest rzeczywiście postęp i można cieszyć się grą.

    Emerytowany lotnik - 856.607,43%

    " I'd rather be hated for who I am, than loved for who I'm not... "
  • Problemy z wylogowywaniem, o których piszesz są dość ciężkie chociażby do znalezienia...czemu? Próbowałem chociażby przelecieć szybko galaktykę - miało po tym wylogowywać - dwa razy obróciłem i nic. Próbowaliśmy odtworzyć te błędy, ale jak widać występuje to "tylko" u części osób...Co do aktualizacji info czego ona dotyczy pojawi się jak tylko sami je otrzymamy ;)
    OGame Tech