Przyklejony TOP 2 solo; zUy ares [MNS] vs DrJoint [bwolf] - 40605,24% + zbiórka

  • Ursa

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • TOP 2 solo; zUy ares [MNS] vs DrJoint [bwolf] - 40605,24% + zbiórka

    FaTaL1Ty napisał(a):

    kasztan to chyba ukrywający się pod tym nickiem Mind, ale ręki sobie uciąć nie dam :D
    Czekamy na coś większego :P

    mówisz i masz :)

    Nie musze nic wiecej pisac po prostu robie swoje :)

    Pozdrowienia dla najlepszego sojuszu na UNI URSA czyli "MNS" !
    Pozdrowionka dla znajomych trzymajacych kciuki podczas lotu :) Gora, Darmo, Cannabis, Sarmik :)
    pozdrowionka dla asesorka odpoczywajacego pod palmami :D
    pozdrowionka dla motywujacego Leo :)

    oraz specjalne DEDY dla mojej Plamki, która trzymała kciuki przez cały lot, że to podpucha bo jej powiedziałem, że jak strace kr to kończe gre :D




    [center]Starcie następujących flot:

    Agresor zUy ares [MNS] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    Krazownik 309.847

    Obrońca DrJoint [bwolf] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 2.965.546
    O.wojenny. 320
    Recykler 3.101
    St.kolon. 1
    Bombowiec 1.376

    ...po 4 rundach:



    Agresor zUy ares [MNS] (x;xxx;xx)
    Flota:
    Krazownik 254.260 -55.587

    Obrońca DrJoint [bwolf] (x;xxx;xx)
    Zniszczony!

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 0 metalu, 0 kryształu, 1.839.807 deuteru.

    Agresor stracił łącznie 1.612.023.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 12.061.082.000 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 3.036.779.400 metalu i 1.023.744.300 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 40605,24%
    * Bitwa odbyła się na księżycu.
    Bilans agresora (M: -111.740.000, K: 610.891.000, D: -109.334.193, P: 389.817).
    Bilans obrońcy (M: -9.010.858.000, K: -3.023.372.000, D: -28.691.807, P: -12.062.922).
    *Oparty na raportach ze zbiórki pola zniszczeń.

    Zbiórka PZ:


    Udało się zebrać 1.000.000.000 metalu i 1.000.000.000 kryształu.

    Created by cuteConverter v 0.3.6 - Adam Woźniak[/center]


    a po locie Plamka przygotowała romantyczna kolacje:

    10.03.2015:Cytat za "FaTaL1Ty":
    Nie zawracaj sobie nim głowy Joint :) Koleś nie potrafi zrobić synchro recków/symulować w speedsimie, a wydaje mu się że coś potrafi, latając na doczepki
    14.03.2015:TOP 1-Solo: zUy ares [MNS] vs Numer Raz (joint) [BWOLF] - 41943,47% + farming + pyskaty joint w rekach
    18.09.2015:TOP 2 solo; zUy ares [MNS] vs DrJoint [bwolf] - 40605,24% + zbiórka

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez sorro02 ().

  • A taki ładny był ^^

    Mordo moja :* Nareszcie, dokładnie tak jak Cie uczyłem, mój padawanie :D , to jest najlepsza riposta dla tych wszystkich pyskujących. Czujnie czekasz w uśpieniu na swoją okazję bo zawsze ona nadchodzi. Graty ST, Top 2 solo, kolejny "złoty strzał w złote usta" :P I wszystko na koszt tych 32 pushówek. Dobrze że w końcu dostanę swoje 3 :*
    Co do obrońcy, na dobrą sprawę, sorro pokazuje jak grasz bardziej niż ty sam. Strata niewielka, pushówki już pełną parą pewnie cisną więc wierzymy że zmotywowany w końcu coś pokażesz ^^


    PB Solo | PB ACS | Top 1 ACS Uni28
    :top1: Top1 Złomiarzy Uni28 :top1:


    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Leonidas ().

  • gratki i po co bylo chomikowac ten deuter i przerabiac go u handlarza;d tyle czasu i anty zmarnowane ;d




    FaTaL1Ty napisał(a):

    GEN mają swojego Minda
    ci mają swojego darmozjada, a my mamy Jointa, proste :D

    Graty Joint, kolejne starcie na tobie i znowu nie dałeś nikomu zarobić :D



    hmmm moje złoty to nawet nie % jednego takiego z jonta;p i poza tym;d ja nadal jestem wysoko w statach i jakos nikt z obecnych tutaj mnie nie zezlomowal oprocz pawla uzywajac swojego multi;p



    aaa no i porówujesz mnie do jonta ja nie zostałem zezlomowany 2 raz na bfs;p O_O :E

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Raku77 ().

  • Widzisz, to Darmo, u nas nikt tragedii nie robi z jakiejś wtopy - pociągniemy trochę łacha z ofiary, potem w miarę możliwości pomożemy w odbudowie i gramy dalej.
    To jest gra chłopaku i ma służyć zabawie - nikt się nie obraża o żarty dotyczące czyjejś wtopy. Byłem na topie żartów sojuszowych ja, był joint, byli inni - każdy u nas to rozumie i mimo nabijania się pomoże i wesprze kiedy jest taka potrzeba. Potrafisz to pojąć? Czy to też za trudne jest?
  • Ale Darmo o co się czepiasz, my też się z Ciebie śmiejemy, ale to nie znaczy, że Cię nie wspieramy:D
    Dalibyście spokój, żeby w piątek wieczorem się pruć na forum o jakieś bzdety:D
    [17:18:41] gora: zobaczycie w 2042
    [17:18:49] gora: jak sie wypuszuje
    [17:18:53] gora: jak mi konta odbanuja !
  • sie tłumacz ;) jest lama i tyle jedyne co umie to latac po satelitach w nocy;) a niech zbiera surowce i topi na flote zawsze to jedna pushowka aresa wiecej chodz moze lepiej od razu mu slijcie te surowce zamiast do jonta szkoda czasu

    plamka przeciez u nas caly czas beka na skype tylko problem taki ze mi nikt nie mogł pomoc bo wciaz nizej w statach byliscie a GO zgody nie chcialo wyrazic a jont to inny level


    chodz tego pewnie blowy nie zauwazyly dlaczego nie dostalem surowcow;p od sojusznikow na szczescie ares zrobił porządek w akademiku i sie posypał deuter strumieniem

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Raku77 ().

  • Cichać bo modek przyjdzie i będzie krzyczeć że spam jest, a od tego jest DiD :E dobra z mojej strony koniec offtopa xD

    pozostaje pogratulować starcia bo procent zacny, aż myślałem jak to zobaczyłem że ktoś odkopał stary temat ale patrze, a tu data dzisiejsza

    Joint SzO wiem, że dasz radę " title=";>" style="font-size: 0.8em;">
    ]:-D Ex MOD Handlu ]:-D
    Nick: Luck87
    Ursa-uf Wasat -> top 300
    Deimos -> top 200 - obecnie urlop
    Ganimed -> top 100
    :top1: Na każdym uni gram rekreacyjnie idąc w ekonomię :top1:
  • Gratki ares raz jeszcze, teraz pozostała część floty tego lamusa :E
    Podrzuć własne marzenia swoim wrogom, może zginą przy ich realizacji.

    [09:01] <PabLo> nie poczebuje laski pffff [09:01] <PabLo> sam se poradze
    [14:27] <cptK> kocham Cie [14:27] <cptK> wyjdz za mnie
  • No cóż gratulowałem na pw, to gratuluje i tu. Te 2 ostatnie moje st okazały się bardzo kosztowne, zarobiłem 300kk a straciłem 10kkk... i w cale nie zamierzam rezygnować, wręcz przeciwnie podobnie jak ostatnio, co mnie nie zabije to wzmocni :* Ponad połowę złomu mam więc z oszczędnościami mam na 1kk lm :E także bym się nie cieszył na miejscu co niektórych ;}

    PS: sarmikowej to już w ogolę nie skomentuje... dno i 2 metry mułu...
  • Jak zadzwoniłeś i powiedziałeś, że lecisz na Jointa to wiedziałem, że będzie złom :D PEWNE STANDARDY SIĘ NIE ZMIENIAJĄ! GRATULACJE! :D

    Ale trzeba przyznać, że Joint się uczy... pokorniej pisze po złomie, nie wymyśla głupot no i potrafi pogratulować! :D

    Następnym razem zostaw Joint bliżej tą flotę, żeby Ares nie musiał tyle lecieć po Ciebie :D Bo to, że będzie taki finał to raczej pewne :)

    21-GoW
    33-KoU
    Leo-MNS
    Ursa-MNS
    Wasat-MNS
    Antares-TAG
    Quantum-TTG
    Galatea-NFZ
  • Przestańcie już się waflować i się ogarnijcie... jaka 2 cześć floty? 0_o i nie pokorniejszy tylko tym razem przez własny błąd dostałem złoma, a nie przez sytuacje na którą nie mailem wpływu... stało od 7 rano a wy się podniecacie jakby wyliczył zawrócone stacjonuj moon-moon... już pisałem i napisze po raz kolejny - w zimę polatamy ;)


    PS: ares tylko skanować potrafi z plamka na 1 koncie i bóg wie z kim jeszcze... na benefitach pewnie oboje siedzą i stąd tyle czasu na grę maja + liczne pushe... taaaaaaaa podniecajcie się dalej - wydrukuj sobie te starcie i powieś nad łóżkiem...


    Mam z was jeszcze większą bekę niż poprzednio XD

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Marv! ().

  • Juz sie bałem że cos ci sie stało bo twoj poprzedni post ostro nas wystraszył ale juz wszytko ok :)

    10.03.2015:Cytat za "FaTaL1Ty":
    Nie zawracaj sobie nim głowy Joint :) Koleś nie potrafi zrobić synchro recków/symulować w speedsimie, a wydaje mu się że coś potrafi, latając na doczepki
    14.03.2015:TOP 1-Solo: zUy ares [MNS] vs Numer Raz (joint) [BWOLF] - 41943,47% + farming + pyskaty joint w rekach
    18.09.2015:TOP 2 solo; zUy ares [MNS] vs DrJoint [bwolf] - 40605,24% + zbiórka

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez sorro02 ().

  • domagam się zmiany tematu :wrr:
    to ja to wyskanowałam i zezłomowałam, ale stałam w kolejce w pośredniaku to trochę mi to zeszło
    i surkę poproszę na moje własne konto ;P
    [17:18:41] gora: zobaczycie w 2042
    [17:18:49] gora: jak sie wypuszuje
    [17:18:53] gora: jak mi konta odbanuja !

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Plamka [Lts] ().

  • Plamka [Lts] napisał(a):

    domagam się zmiany tematu :wrr:
    to ja to wyskanowałam i zezłomowałam, ale stałam w kolejce w pośredniaku to trochę mi to zeszło
    i surkę poproszę na moje własne konto ;P




    Plamka co będziesz stała w kolejce u pośredniaka ja ci kredyt dam bezzwrotny ;d co byś mogła sobie kupić duzo anty na dopalacze pushe itd



    a ta całą historie o stojącej flocie od paru godzin to juz słyszalem i znam no i druga cześć historii o zimie też nuda... do zimy to juz nie będzie floty;p jak tak tyle godzin bedzie stac i rdzewieć

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Raku77 ().