Przyklejony Top4-Solo; asesorSaTaN, zUy ares [MNS] vs APACHE [GXR] - 26235,17%

  • Ursa

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Top4-Solo; asesorSaTaN, zUy ares [MNS] vs APACHE [GXR] - 26235,17%

    Wklejam za asesora bo starcie topowe a zal nie wstawić :)

    Gratki dla agresora i przetopu :)

    Obrońca juz dość dużo szcześcia miał i przeżył kilka ściąganych kulek a padł w tak beztroski sposób :P SZO jeśli bedzie !

    Z pozdrowieniami nutka od asesora:




    [center]Starcie następujących flot:

    Agresor asesorSaTaN (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    Krazownik 253.000
    O.wojenny. 5.000
    Panc. 100.127

    Agresor zUy ares [MNS] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    So.szpieg. 1

    Obrońca APACHE [GXR] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 92
    D.transp. 9.110
    L.myśliw. 39.907
    C.mysliw. 77
    Krazownik 67.450
    O.wojenny. 2
    Recykler 225
    So.szpieg. 686
    St.kolon. 1
    Bombowiec 1
    Panc. 6.871
    Niszcz. 430
    G.Smierci 489
    Sat.slon. 192
    Obrona:
    M.powloka 1
    D.powloka 1

    ...po 4 rundach:

    Agresor asesorSaTaN (x;xxx;xx)
    Flota:
    Krazownik 221.081 -31.919
    O.wojenny. 4.418 -582
    Panc. 88.371 -11.756

    Agresor zUy ares [MNS] (x;xxx;xx)
    Zniszczony!

    Obrońca APACHE [GXR] (x;xxx;xx)
    Zniszczony!

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 361.577 metalu, 264.343 kryształu, 24.733.537 deuteru.

    Agresor stracił łącznie 1.959.832.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 7.759.507.000 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 1.566.182.100 metalu i 1.057.334.400 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 26235,17%
    Bilans agresora (M: 549.293.677, K: 355.194.743, D: -215.444.463, P: 689.044).
    Bilans obrońcy (M: -4.203.723.377, K: -2.822.326.343, D: -758.734.537, P: -7.784.784).
    *Przy założeniu że agresor zebrał cały złom.
    Created by cuteConverter v 0.3.6 - Adam Woźniak[/center]

    10.03.2015:Cytat za "FaTaL1Ty":
    Nie zawracaj sobie nim głowy Joint :) Koleś nie potrafi zrobić synchro recków/symulować w speedsimie, a wydaje mu się że coś potrafi, latając na doczepki
    14.03.2015:TOP 1-Solo: zUy ares [MNS] vs Numer Raz (joint) [BWOLF] - 41943,47% + farming + pyskaty joint w rekach
    18.09.2015:TOP 2 solo; zUy ares [MNS] vs DrJoint [bwolf] - 40605,24% + zbiórka
  • a co to za szatańskie rytmy :evil:
    a mogłam kraść ten złom, ale mam takie miękkie serce :]
    tyle razy na niego robiliśmy podejścia z Pablem z gsami, a tu padł od tak
    ech...
    gratulacje
    [17:18:41] gora: zobaczycie w 2042
    [17:18:49] gora: jak sie wypuszuje
    [17:18:53] gora: jak mi konta odbanuja !
  • Faktycznie, żal aby takie starcie nie ujrzało światła dziennego! :D Bo i % ładny, zysk no i ilość GSów zezłomowanych ciekawa! :D Więc gratulacje! :)

    Dobrze, że się nie rozpędzałeś z jakimś farmingiem, bo jeszcze byś się pomylił i byś wylądował na pręgierzu jak jakiś LAMUS za brak umiejętności liczenia do 6... ]:-D

    Obrońcy SzO :D

    21-GoW
    33-KoU
    Leo-MNS
    Ursa-MNS
    Wasat-MNS
    Antares-TAG
    Quantum-TTG
    Galatea-NFZ
  • Gratuluję ładnego starcia. Nie przepadam za asesorem z wiadomych z pręgierza powodów, ale starcie zacne. Obrońcy SzO życzę - strata bolesna, ale da się to odrobić.
    I jeszcze mała dygresja:

    (Cannabis) napisał(a):


    ..... Dobrze, że się nie rozpędzałeś z jakimś farmingiem, bo jeszcze byś się pomylił i byś wylądował na pręgierzu jak jakiś LAMUS za brak umiejętności liczenia do 6...

    Cann, w starciu na mnie Twój sojusznik też nie policzył do sześciu - wtedy nie przeszkadzało Ci to i nie widziałeś lamusów? Przyznasz że trochę to dziwne :E
    Jest tam jeszcze jeden fajny cytacik:
    Nie można ? Za parę dni urlopu nie można ? :E Hahahaha tak bardzo wzruszające :E

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez dawca punktów ().

  • Ale mu w dupsko weszliście :D Tylko czepków i czopków nie zapomnijcie :D

    Widzę, że cannabisa dalej boli akcja na raM :D Czyli wszystko tak jak ma być.
    Pozdro i poćwicz, może w końcu ci się coś uda :D

    Edit. A krowe macie w sojuszu, jakbyś tego nie wiedział :*


    Nie można ? Za parę dni urlopu nie można ? :E Hahahaha tak bardzo wzruszające :E

    POZDRO Z PLAŻY :D

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez FaTaL1Ty ().

  • PsujeObrazki napisał(a):

    Sam wolę zdjąć moona nawet gdy mam dostać bana za bash niż stracić okazję do zaskoczenia obrońcy... także rozumiem fatala.

    A co do tego starcia... no cóż, tak sorro krzyczy na inara na innym uni i jego kumpli, a teraz przykleił się do kogoś bardzo podobnego, to wiele mówi.



    Ciekaw jestem o co się spięliście z zoroo że się tak miłujecie teraz ]:-D
    Nie da się zaprzeczyć że w obecnej sytuacji , tą wypushowaną flotę lepiej mieć po swojej stronie niż na odwrót . Daje to praktycznie możliwość bezpiecznego lotu na każdego w ACS .

    Co do gry czy Inara czy tego azezera nie będę się wypowiadał bo nie trzeba.....trafiła się ślepej kurze ziarno i tyle

    Nie pozdrawiam :E
  • webber, jakbyś mniej pyszczył a czasami zdejmował urlop to może ares miałby z kim latać, nie wiem czy się starzejesz czy masz od paru miesięcy zły dzień, ale może czas dorosnąć i przestać dosrywać własnemu sojusznikowi. Skończ to wreszcie bo się robi nudne i żałosne.

    Plamka, nie Wy jedynie zelówki zdarliście na obrońcy, ile to ja się go naszukałam, napilnowałam i zawsze zwiewał, a tu w taki sposób, no wieś tańczy, wieś śpiewa, żeby nie było, gratuluje starcia.

    Nie pozdrawiam z plaży, przeludniona :D
    Podrzuć własne marzenia swoim wrogom, może zginą przy ich realizacji.

    [09:01] <PabLo> nie poczebuje laski pffff [09:01] <PabLo> sam se poradze
    [14:27] <cptK> kocham Cie [14:27] <cptK> wyjdz za mnie
  • FaTaL1Ty napisał(a):

    Czy ja dobrzę widzę.. ares nie ma z kim latać


    ja nie mam z kim latac a ty nie masz moonow :E

    pozdro dla malyszu :) ehh czujny jak zawsze ;)

    10.03.2015:Cytat za "FaTaL1Ty":
    Nie zawracaj sobie nim głowy Joint :) Koleś nie potrafi zrobić synchro recków/symulować w speedsimie, a wydaje mu się że coś potrafi, latając na doczepki
    14.03.2015:TOP 1-Solo: zUy ares [MNS] vs Numer Raz (joint) [BWOLF] - 41943,47% + farming + pyskaty joint w rekach
    18.09.2015:TOP 2 solo; zUy ares [MNS] vs DrJoint [bwolf] - 40605,24% + zbiórka
  • Prawda jest taka, że przeprowadzili akcję na którą zapewne nikt inny na tym uni by się nie zdobył, bo by nie miał tyle samozaparcia.
    Mi się podobała, szkoda że nie uwieńczona sukcesem, ale jak widać czasem nadal trzeba się pilnować bo i prawie wszystkie moony mogą zniknąć jak się ktoś uprze.

    Jednak, co by się nie oszukiwać, Joint jakiś czas temu padł i teraz również podjęli bardzo zdecydowane kroki. Lepsze to niż jedynie siedzenie i wrzucanie sobie na forum.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez panWpolo. ().

  • Fatalny, nie ma rzeczy niemożliwych, kwestia czasu a zostaną po Tobie tylko śrubki, tylko do tego się nadajesz, a teraz niech kumple z sojuszu postawią Ci nowe rogale.
    Jakie to uczucie stracić na standard uni siedem moonów jednej nocy? xD

    P.S Tak ciekawa jestem nasz pro złomiarzu, jak Ty złomujesz nie mając dexu na moonach bo jak dobrze słyszałam nic tam na fali nie wracało, taka flota bez paliwa i Ty chcesz ludziom wciskać, że Twoje STeki to nie ustawki :ocb:
    Podrzuć własne marzenia swoim wrogom, może zginą przy ich realizacji.

    [09:01] <PabLo> nie poczebuje laski pffff [09:01] <PabLo> sam se poradze
    [14:27] <cptK> kocham Cie [14:27] <cptK> wyjdz za mnie

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Sarmik ().

  • Sarmik napisał(a):

    P.S Tak ciekawa jestem nasz pro złomiarzu, jak Ty złomujesz nie mając dexu na moonach bo jak dobrze słyszałam nic tam na fali nie wracało, taka flota bez paliwa i Ty chcesz ludziom wciskać, że Twoje STeki to nie ustawki


    to pro gejmer :P on przewiduje gdzie w danym momencie bedzie potrzebowal dexu i tam sobie porzesyla :E

    FaTaL1Ty napisał(a):

    Pare miesięcy obserwacji, kilkaset zł na anty, kolejna zarwana nocka, by lampić się w puste falangi


    pare miesiecy obserwacji ? --ty nas obserwowałes ??

    kilka set złoty na anty ?? na co ?? --na rakietowanie w ostatnim momencie wydalem jakies 20k anty reszte szlo z nanitow pro gejmerze za to pochwal sie ile ty wydasz teraz anty na odbudowe :E

    kolejna zarwana nocka ? kto ? --aaa ty bo cie obudzili :D :D

    by lampic sie w puste falangi ? -wole lampic sie w puste falangi jak przez 2 i pol godziny patrzec w monitor jak spadaja moony jeden po drugim :D :D


    podsumowujac: nie wstydem jest uczestniczyc w nieudanej (czesciowo :D) akcji a za to wstydzil bym sie pisac ze uciekam jak szczur i jeszcze sie z tego ciesze :E

    10.03.2015:Cytat za "FaTaL1Ty":
    Nie zawracaj sobie nim głowy Joint :) Koleś nie potrafi zrobić synchro recków/symulować w speedsimie, a wydaje mu się że coś potrafi, latając na doczepki
    14.03.2015:TOP 1-Solo: zUy ares [MNS] vs Numer Raz (joint) [BWOLF] - 41943,47% + farming + pyskaty joint w rekach
    18.09.2015:TOP 2 solo; zUy ares [MNS] vs DrJoint [bwolf] - 40605,24% + zbiórka

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez sorro02 ().

  • ładnie się dropsiaki zgrali, nie ma co. akcja z przytupem i rozmachem - rzadko takie się ogląda, więc tym większa szkoda że nie wyszło. dla nas to oczywiście powód do radochy :D
    sarmikowa, fatal wiedział co się szykuje od dobrego informatora, dlatego wiedział co ma zrobić z dexem i flotą.
    ares, czytaj ze zrozumieniem - fatal pisał o waszych obserwacjach :E no i nic nie musiał robić jak kulki padały, bo wszystkie statki były bezpieczne :quasi:


  • Wy nawet swoją największą nieudolność potraficie obrócić w zwycięstwo :E
    Zdjąć wszystkie moony i nie zobaczyć nawet głupiej floty z deuterm - wasza mina bezcenna XD

    Pozdro dla konia, w końcu to on zmarnował jedyną szansę żeby mnie zezłomować :D

    Edit. Sarmik, teraz widzę jakie pojęcie masz o tej grze, pograjcie trochę dłużej to może będziecie w stanie przewidywać :).. czy może jednak to dzięki wróżbicie, który przewidział co się może stać? :D Kto wie.. kto wie :D

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez FaTaL1Ty ().