Przyklejony TOP1 ACS! OrionDisney i Piterere i WafeleQ i sloyek-koniec gry i asiulka [Disney] vs legolas76 i sloyek-koniec gry i Piterere i OrionDisney i WafeleQ [Disney] - 22470,85%

  • Wasat [1]

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • TOP1 ACS! OrionDisney i Piterere i WafeleQ i sloyek-koniec gry i asiulka [Disney] vs legolas76 i sloyek-koniec gry i Piterere i OrionDisney i WafeleQ [Disney] - 22470,85%

    Witamy serdecznie. Jako, że ostatnio wiele zwierząt lubi się pushować, a uni już dawno umarło postanowiliśmy się zabawić. Jest to w sumie nasze oficjalne zakończenie kariery, teraz już tylko pozostaje zaklepać się eko na śmierć :E


    A owce niech beczą dalej, psy niech szczekają, kuce niech tupią, karawana jedzie przed siebie :quasi:


    Z pozdrowieniami dla każdego gracza, który miał swoje konto na tym uni :)

    PS. Marudzącym mówimy a kysz :)


    Starcie z 2015-03-24 19:30:04 następujących flot:

    Agresor OrionDisney [Disney] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 207.611
    Krazownik 10.507
    O.wojenny. 2.147
    Panc. 6.996
    Niszcz. 1.093

    Agresor Piterere [Disney] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 150.000
    Krazownik 15.000
    O.wojenny. 5.000
    Panc. 10.000
    Niszcz. 1.300

    Agresor WafeleQ [Disney] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 81.602
    C.mysliw. 3.171
    Krazownik 16.390
    O.wojenny. 30
    Bombowiec 365
    Panc. 4.358
    Niszcz. 43

    Agresor sloyek-koniec gry [Disney] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 50.168
    C.mysliw. 60
    O.wojenny. 2.000
    Panc. 13.100
    Niszcz. 5.000

    Agresor asiulka [Disney] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    So.szpieg. 1

    Obrońca legolas76 [Disney] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 205.000
    C.mysliw. 45
    Krazownik 22.339
    O.wojenny. 6.000
    St.kolon. 45
    Bombowiec 31
    Panc. 12.265
    Niszcz. 4.000
    G.Smierci 201

    Obrońca sloyek-koniec gry [Disney] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 150.000
    Krazownik 23.408
    O.wojenny. 6.000
    Panc. 8.000

    Obrońca Piterere [Disney] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    So.szpieg. 1

    Obrońca OrionDisney [Disney] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    So.szpieg. 1

    Obrońca WafeleQ [Disney] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    So.szpieg. 1

    ...po 6 rundach:

    Agresor OrionDisney [Disney] (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 12.916 -194.695
    Krazownik 4.278 -6.229
    O.wojenny. 1.515 -632
    Panc. 5.366 -1.630
    Niszcz. 861 -232

    Agresor Piterere [Disney] (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 9.379 -140.621
    Krazownik 6.308 -8.692
    O.wojenny. 3.510 -1.490
    Panc. 7.763 -2.237
    Niszcz. 1.040 -260

    Agresor WafeleQ [Disney] (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 4.762 -76.840
    C.mysliw. 349 -2.822
    Krazownik 5.764 -10.626
    O.wojenny. 21 -9
    Bombowiec 273 -92
    Panc. 3.207 -1.151
    Niszcz. 31 -12

    Agresor sloyek-koniec gry [Disney] (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 3.195 -46.973
    C.mysliw. 9 -51
    O.wojenny. 1.394 -606
    Panc. 10.100 -3.000
    Niszcz. 4.002 -998

    Agresor asiulka [Disney] (x;xxx;xx)
    Zniszczony!

    Obrońca legolas76 [Disney] (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 45 -204.955
    Krazownik 656 -21.683
    O.wojenny. 1.488 -4.512
    St.kolon. 4 -41
    Bombowiec 17 -14
    Panc. 5.875 -6.390
    Niszcz. 3.090 -910
    G.Smierci 201

    Obrońca sloyek-koniec gry [Disney] (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 27 -149.973
    Krazownik 555 -22.853
    O.wojenny. 1.371 -4.629
    Panc. 3.473 -4.527

    Obrońca Piterere [Disney] (x;xxx;xx)
    Zniszczony!

    Obrońca OrionDisney [Disney] (x;xxx;xx)
    Zniszczony!

    Obrońca WafeleQ [Disney] (x;xxx;xx)
    Zniszczony!

    Bitwa zakończyła się bez rozstrzygnięcia, obie floty wracają na swoje ojczyste planety.

    Agresor stracił łącznie 3.647.890.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 4.304.764.000 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 1.534.298.700 metalu i 712.786.200 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 22470,85%
    * Bitwa odbyła się na księżycu.
    Bilans agresora (M: -2.363.990.000, K: -1.088.626.000, D: -195.274.000, P: -3.647.890).
    Bilans obrońcy (M: -1.216.040.300, K: -574.541.800, D: -267.097.000, P: -2.057.679).
    *Przy założeniu że obrońca zebrał cały złom.
    Created by cuteConverter v 0.3.4.1 - Adam Woźniak


    No i bonus w postaci laga i skromnego st, które powstać nie miało xD


    Piterere ^^

    Gram:
    :roll:
    Grałem: U6, Wasat, Xalynth, Yakini, Deimos, Izar.


    66 ST = 25324 % ;(

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Piterere ().

  • korikore napisał(a):

    faktycznie jest sie czym pochwalic, Panowie widze postanowili sami sie o siebie rozbic i zaistniec niz wracac w reckach B S ...

    :noob:
    Przynajmniej zrobioną flotą w sposób normalny a nie tak jak Ty, z konta gromate :noob:

    I już nie becz, złomuj tych bobków, których tam wypatrujesz, jesteś zwycięzcą :)
    Piterere ^^

    Gram:
    :roll:
    Grałem: U6, Wasat, Xalynth, Yakini, Deimos, Izar.


    66 ST = 25324 % ;(
  • Rw inspirowane poczynaniami graczy B S, którzy pushują się i używają niedozwolonego oprogramowania a GO zamiast dać stały ban to daje na krótki czas lub wcale nie daje. To my sobie też możemy, mamy top1 st (uczciwe Panie i Panowie... Ja, Piterere, Orion, Asiulka i Sloyek zezłomowaliśmy Piterere, Legolasa, Oriona, Sloyka i WafelQa. Nie ma nic w tym złego, miejsce w topce nam się należy. Złom trafił cały do Legolasa, który musi wyprzedzić najuczciwszego gracza na tym universum - Trzyona.

    No a tak już na poważnie to pamiętam jak zaczynałem z Piterem w sojuszu Makliery Szwagiery i przyłączyliśmy się do Disney. To była najlepsza decyzja na tym universum. Z tego sojuszu nie można łatwo odejść, więc flota zezłomowana i poklepię sobie eko na tym uni :)
  • korikore napisał(a):

    legolas ile zaplaciles?
    3 zł za konto.

    Jesteś owcą że nie rozumiesz ironii? Albo masz ciśnienie na grę, że prawie żyłka Ci pęka. Starcie zrobione, każdy dostał tyle złomu ile powinien żeby nie było pushu. A jak na to popatrzy GO to już akurat nam to lotto :) Wyślij jeszcze parę recków z konta gromate żeby pokazać jaki jesteś fajny :)
    Piterere ^^

    Gram:
    :roll:
    Grałem: U6, Wasat, Xalynth, Yakini, Deimos, Izar.


    66 ST = 25324 % ;(
  • korikore napisał(a):

    3 zl za konto, wiecej nie sa warte

    goni mnie to, to tylko cyferki, ale jaranie sie typu " oooo mamy top 1 acs , jacy my fajny, rozwalmy sie o siebie, pokazmy solidarnosc ze razem konczymy"... gdzie tu sens?
    A kto się jara? Nikt tu się nie jara. Chyba jednak jesteś ten, który gra od paru miesięcy a wcześniej to widział ogame tylko na yt :) Pokazujesz poziom, nie ma co :)

    Jednak porządnych u Was idzie policzyć na palcu jednej ręki, pozdro w szczególności dla Hide ;)
    Piterere ^^

    Gram:
    :roll:
    Grałem: U6, Wasat, Xalynth, Yakini, Deimos, Izar.


    66 ST = 25324 % ;(
  • Hmm myślałem, że opis będzie ciekawszy i na koniec posumujecie jakoś grę na Wasat.
    Szkoda, bo liczyłem na godne pożegnanie ale jak zwykle musiałeś Piter wpisać swoje gorzkie żale ?(


    Wasat już dawno umarło a wszystko co się na nim dzieje dawno zacząłem traktować z przymrużeniem oka ;)
    Koniec i sam "powód" końca Waszej przygody daje mi dużo do myślenia bo sam nie wiem kiedy i po co zmieniłem swój styl gry z cukierkowego kocurca na bezwzględnego kocurc'a. Chyba sam już zapomniałem o co chodzi w tej grze a może zwyczajnie chciałem na chwile spróbować czegoś innego.
    Mam nadzieje, że temat nie wstanie się tematem śmieciowym o co tak jak już napisałem mocno się Piter postarałeś opisując to starcie tak a nie inaczej - szkoda tak się żegnać z tym uni po ogólny przekrój całej przygody na Wasat wcale nie był taki zły. A wszystko co się ostatnio dzieje to chyba fakt, i potwierdzenie, że koniec tego serwera nadchodzi wielkimi krokami.

    Nie wiem co planujecie dalej bo to starcie tego nie wyjaśnia ale pozostaje mi życzyć powodzenia.
    Bywało różnie i kto wie może nasze drogi na ogame jeszcze kiedyś się skrzyżują w innych okolicznościach.

    3majcie się panowie :papa:
    Wasat: [OFF] /kocurc [B S]/ #163 ST : 71490%
    Izar: [OFF] /kocurc [COCO]/ #53 ST : 4210%
    Tarazed: [OFF]
    /kocurc [DiR]/ #29 ST : 3139%
  • Tomisher napisał(a):

    Hmm myślałem, że opis będzie ciekawszy i na koniec posumujecie jakoś grę na Wasat.
    Szkoda, bo liczyłem na godne pożegnanie ale jak zwykle musiałeś Piter wpisać swoje gorzkie żale ?(


    Wasat już dawno umarło a wszystko co się na nim dzieje dawno zacząłem traktować z przymrużeniem oka ;)
    Koniec i sam "powód" końca Waszej przygody daje mi dużo do myślenia bo sam nie wiem kiedy i po co zmieniłem swój styl gry z cukierkowego kocurca na bezwzględnego kocurc'a. Chyba sam już zapomniałem o co chodzi w tej grze a może zwyczajnie chciałem na chwile spróbować czegoś innego.
    Mam nadzieje, że temat nie wstanie się tematem śmieciowym o co tak jak już napisałem mocno się Piter postarałeś opisując to starcie tak a nie inaczej - szkoda tak się żegnać z tym uni po ogólny przekrój całej przygody na Wasat wcale nie był taki zły. A wszystko co się ostatnio dzieje to chyba fakt, i potwierdzenie, że koniec tego serwera nadchodzi wielkimi krokami.

    Nie wiem co planujecie dalej bo to starcie tego nie wyjaśnia ale pozostaje mi życzyć powodzenia.
    Bywało różnie i kto wie może nasze drogi na ogame jeszcze kiedyś się skrzyżują w innych okolicznościach.

    3majcie się panowie :papa:
    kocurc, szczerze to tylko mam zastrzeżenia do kilku z st, no ale już swoje dawno pisałem i nawet nie miałem zamiaru znowu narzekać. jedynie Solar zmartwił swoim zachowaniem i tylko on tutaj naśmiecił ;)

    starcie starciem, podsumowanie nie wiem czy miałoby jakikolwiek sens. martwe uni = martwe podsumowanie :P gra nie miała już w sumie sensu, a liczy się zabawa i tak właśnie zrobiliśmy, bez ciśnienia odnośnie straty floty itp :)


    a zwierzęta to owce i kuce itp, te uni to cały zwierzyniec więc w sumie to nie miałem na myśli jakieś ciśnięcie każdemu :)
    Piterere ^^

    Gram:
    :roll:
    Grałem: U6, Wasat, Xalynth, Yakini, Deimos, Izar.


    66 ST = 25324 % ;(

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Piterere ().

  • Dzieki jeszcze raz za wspólną grę, już pożegnałem się w dziale DiD wiec nie ma co się rozpisywać :)

    korikore napisał(a):

    faktycznie jest sie czym pochwalic, Panowie widze postanowili sami sie o siebie rozbic i zaistniec niz wracac w reckach B S ...
    A co do kolegi Solar sun , ktory taki odkrywczy post napisał ]:-D to cóż, nie dość ,ze ze swojej pushowki spamuje wszystkim podgląd
    [ciach] to jeszcze pisze coś o złomowaniu i powrotach w reckach BS.Za duży noob z Ciebie ,żeby nawet pomyśleć o zezłomowaniu mnie a co dopiero zebraniu złomu, napinasz się ,ze a nóż byś kogoś zezłomował..


    Do tego jesteś cziter...multikonciarz...wiec nie specjalnie cieszy mnie to ze taki pseudo gracz wpisuje się w ten temat ...

    Napisałeś Legolasowi ,ze" teraz to się zrobił syf ....dopiero" no i racja sam miedzy innymi ten syf zacząłeś robić i miej pretensje tylko i wyłącznie do siebie.


    pozdrawiam jeszcze raz wszystkich Tych co się bawili na tym uni i jeszcze próbują bawić ale czas zabawy zawsze kiedyś się kończy:)

    Super Moderator Toadie:
    Usunięty obrazek z koordami
    słowa kocurca z jednego ST


    Pozdrowienia dla całego B S i Solara, który świetnie wkomponował się w uni i sojusz
    18.12.2015 Kasia321SolarSun04.05.2043 23:21:41Multi [III) + Push
    15.07.2014 FeniuSolarSun29.07.2014 20:43:52Multi + Push
    27.03.2015 Kasia321SolarSun10.04.2015 12:55:25 (I) + Push

    11.05.2015 Kasia321 SolarSun 08.06.2015 Multi (II)
  • Panowie szaczunek za wasze dokonania na tym Uni bo sporo niejednemu graczu na tym Uni krwi popsuliście :)
    Tym starciem kończy się pewna epoka, ale nie ma się co dziwić, bo nie dośc że Uni jest tak nudne jak 20 tys odcinek "Mody na Sukces " :P, a do tego jak to Piter napisał zachowania co poniektórych i ślepota GO doprowadza, że chce się z jak najszybciej uciekać z tego Uni.

    Żeby te Uni miało jakiś szansę na przeżycie to musiała by nadejść UniFusion, ale to się w najblizszym czasie nie zapowiada.

    Panowie gratulacje też należą się za podjęcie takiej a nie innej decyzji, bo pewnie troche szkoda jest tej flotki którą tak długo się budowaliście, ale to tylko cyferki i nic pozatym.


    Pozdrawiam i życzę powodzenia gdziekolwiek tylko Wam się ono przyda ;)
    W Jedności Siła

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Jari ().

  • Piękne zakończenie gry chłopaki. Z gracją i przytupem! Gratuluję decyzji. Kończy się epoka, ale niestety gra, w której administratorzy mają zasady w czterech literach nie ma sensu. Tak jak i nie ma sensu otwieranie nowych uni co 2-3 miesiące, bo to zabija życie na starych światach. Także dzięki za grę, choć z większością z Was nie miałem do czynienia, ale np. z Legolasem i owszem. :E Więc dla niego i dal Was ślę pozdrowienia! =)
    nicram WASAT TOP 70 sojusz Hollows [OFF]

    nicram GANIMED TOP78 sojusz DarkBlue [OFF]
    66 ST
    nicram HYPERION TOP85 sojusz KGB [OFF] 3 ST - zabity przez wersję 6.0
  • Dzięki za linka :)

    Wielki szacunek za odwagę i zaznaczenie w jakimś stopniu tego co się dzieje w czołówce, nie tylko na Wasacie ale innych uni tak samo :)) :brawo:

    Decyzja chyba najtrafniejsza jeśli chodzi o zakończenie gry tak jak ktoś niżej napisał :)

    co tu więcej pisać, powodzenia na innych serwerach i pozdrowienia dla Disney, jednego z lepszych sojuszy w których miałem przyjemność grac :)
  • hahahah takie coś to mogliście wymyślić tylko Wy :)
    2 razy musiałam czytać, bo myslałam, ze mi sie coś w oczach mieni ;)
    Krew na twoich rękach, Falka,
    krew na twej sukience
    Płoń, płoń, Falka, za twe zbrodnie
    Spłoń i skonaj w męce!

    U68 - Cirilla Fiona - Eko
  • Witam po raz kolejny :)

    Solar ja mam nadzieję, że Ty tymi postami nie na poważnie...bo jeżeli tak to żal czytać....

    powodzenia niedobitkom na Wasat - ja chętnie się pokuszę na podsumowanie, jeżeli mi reszta pozwoli i nie zamknie modek tematu zanim mi się zechce :D

    a może złom do Solara??? niech ma satysfakcje :)

    pozdr
    Wasat: OFF
    Liczba ST: 64

  • Co, wczoraj idealnie sie wstrzeliliscie w moj jeden z gorszych dni ;p i musialem sie jakos wyzyc :p kobiety.... potrafia dobrze dopiec a potem na kuckach sie wyzylem ;) ale nie powiem moze z brakiem klasy z mojej strony, ale bylo mi lepiej ! :p tych co urazilem, przepraszam ! :*

    jest ranek, nowy dzien, na spokojnie juz

    Skoro kończycie to powodzenia w realu no i bez spiny :) za poprzednie posty takze przepraszam

    Mam nadzieje, ze jeszcze wrocicie do nalogu :)

    Trzymajcie sie,

    Ps. To tylko cyferki ! :D

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez korikore ().

  • Raz na jakiś czas zerkam tu, co się dzieje i widzę ładny %. Disney i część graczy miało trochę respekttu w moich oczach i chwała im za taki koniec, bo ładnie wpisali się w koniec uni. Gratulacje i powodzenia na innych Uni, może się jeszcze spotkamy.

    Pojawił się wątek mojego konta. Obserwowałem na ogniterze co się z nim dzieje i troche bolało jak widziałem, że jako pushówka skończyło. Oddając przez gg nie byłem świadom do końca do kogo trafi, mogłem oddać inaczej. Jakbym miał opcje ponownego wyboru to tak bym nie oddał tylko trafiło by do kogo innego. Hańba Solarowi jeśli faktycznie to on, bo nie miał nawet wprost odwagi o tym powiedzieć.

    Pozdrowienia dla tej lepszej części BS i niedobitków z Wasatu.
    "Kropla miłości znaczy więcej niż ocean rozumu"
  • Zurek Xtreme napisał(a):

    Zurek Xtreme napisał(a):

    Nie ma to jaK zbiorowe seppuku.

    Nie popieram takich samobójczych akcji.

    0/10

    Zurek ciekawe jakie Ty popierasz akcje (przerobienie konta na puszowke,oddanie znajomemu i zrobienie ładnego steka przez sojusznika czy jakiś inny cziterski masz pomysł :E )
    Powinieneś w sumie sie cieszyć ,bo jedna z moich wersji zakończenia przewidywała przerobienie Twojego konta na farme :D
    słowa kocurca z jednego ST


    Pozdrowienia dla całego B S i Solara, który świetnie wkomponował się w uni i sojusz
    18.12.2015 Kasia321SolarSun04.05.2043 23:21:41Multi [III) + Push
    15.07.2014 FeniuSolarSun29.07.2014 20:43:52Multi + Push
    27.03.2015 Kasia321SolarSun10.04.2015 12:55:25 (I) + Push

    11.05.2015 Kasia321 SolarSun 08.06.2015 Multi (II)
  • Teraz poczekamy, az "Wielki BS" sie rozbije, zeby udowodnic swa wyzszosc nad reszta :D
    Graty chlopaczki. Tyle nagadywania na rozbicie sie, az w koncu zebraliscie jajka, zeby to zrobic :D Jeszcze raz graty % i do zobaczyska na nowych uniwersach :)
  • Zurek, pisać to Ty może i potrafisz, ale żeby coś logiki czy sensu w tym było to nie zauważyłem
    O jakiej białej fladze Ty piszesz? Białą flagę wywiesza się gdy brak już możliwości obrony, na znak kapitulacji, jaki to ma związek z nami i z tym co zrobiliśmy?. Raczej byliśmy w pełni rozkwitu, co jakimś cudem nawet Tobie udało się zauważyć. A to co zrobiliśmy to nasza sprawa, jak również pobudki jakie nami kierowały.
    [ciach]
    Poza tym żeby kapitulować trzeba mieć przed kim, więc przed kim my skapitulowaliśmy? przed samym sobą? Bo chyba nie przed BS, bo nawet żadnej wojny nie mieliśmy, a to że graliśmy w innych sojach, czy nawet za sobą nie przepadaliśmy to raczej nie ma związku z tym tematem

    Nie śmieć tu więcej proszę, ok?

    Super Moderator Toadie:
    Upominam za obrażanie
  • Legolas czy jak Ci tam. Proszę mnie nie obrażać bo swoimi postami nikogo nie obraziłem .
    Natomiast wy każdym postem wylewacie żale na BS. To już tam wasza sprawa jak się w te cyferki bawicie ale obrażanie innych graczy to już przesada.
    Nie Jestem twoim gówniarzykiem z podwórka żebyś w takim stylu pisał.
    Sądząc po cyferkach przy nicku masz trochę lat na karku więc mógłbys dostosować styl wypowiedzi do wieku.

    Mogłbym w tym miejscu też wejść w gównoburzę tylko po co. Mnie nie jara to tak jak was.

    Nie każdy musi podniecać się % zrobionym z własnych flot. I to pisanie , że nie było przed kim uciekać sorry ale śmieszne jest ze trzyon bez fsa stał nocami a wielkie kuce nigdy tego nie wykorzystały. No ale fakt nie ma się kogo bać.

    Z resztą wystarczy spojrzeć w topkę strać SOLO i chyba widać kto ma rozkwit. Albo na ilość ST kocurc.

    Lepiej było wypowiedzieć wojnę , a dla mnie takie coś co zrobiliście to oznaka bezradności i kapitulacja.

    To mój ostatni post w tym kółku wzajemnej adoracji

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Zurek Xtreme ().

  • Zurek Xtreme napisał(a):

    Lepiej było wypowiedzieć wojnę , a dla mnie takie coś co zrobiliście to oznaka bezradności i kapitulacja.
    Zurek ....zeby zakończyć twoje wywody z mojej strony napisze tak :
    Jesteście zwycięzcami, jesteście najlepsi ,wszyscy czmychają przed wami jak myszy przed kotem ....i teraz możecie sobie siedzieć na swoich moonach i czekać (a ze dwa lata na fuzje-czego Wam życzę) i rozglądać sie po opustoszałej okolicy ...
    Aaaa i czasami sobie jakiś konkurs zorganizujcie w zwalaniu moonow idlakom ...bo tylko to Wam zostanie :D .
    I nikt sie nie napina na ten STek, bo to żaden stek tylko pożegnanie.

    Pozdrawiam zwycięskie BS

    PS: Czy Ty chłopie nie rozumiesz ,ze może się odechcieć grać(co ja już dawno zapowiadałem) tak i w ogame jak i w takim cziterskim towarzystwie?Jestem moze ostatnia osobą ,którą z przerażenia włączała urlop na sam skan od wielkiego BS. :D
    słowa kocurca z jednego ST


    Pozdrowienia dla całego B S i Solara, który świetnie wkomponował się w uni i sojusz
    18.12.2015 Kasia321SolarSun04.05.2043 23:21:41Multi [III) + Push
    15.07.2014 FeniuSolarSun29.07.2014 20:43:52Multi + Push
    27.03.2015 Kasia321SolarSun10.04.2015 12:55:25 (I) + Push

    11.05.2015 Kasia321 SolarSun 08.06.2015 Multi (II)