TOP3 ACS: Satanael , tatkojmb , Uriel , el nietoperz i Ferdek [MIT] vs blacksun -12048,22% + moonkill

  • Andromeda [2]

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • TOP3 ACS: Satanael , tatkojmb , Uriel , el nietoperz i Ferdek [MIT] vs blacksun -12048,22% + moonkill

    Witam !

    Przedstawiam TOP3 ACS uni Andromeda


    pozdrowienia jak zwyklę dla mojej kochanej kobiety :cmok: , całego sojuszu MIT a w szczególności dla chłopaków z którymi leciałem , wielkie dzięki za pomoc !

    Dziękuję również gbiorczykowi za pomoc , telefony itp , dobrze się z tobą gada typie :]

    Geneza lotu prosta - ściągnąłem moona obrońcy gdy tylko dowiedziałem się jaki ma rzeczywisty nick , myślę że nie zrobił bym tego gdyby nie okazało się że konta po Ferdku dorobił się oszust blacksun aka Dionesh - gość który jakiś czas temu chciał się wkręcić pewnie jako czyiś kret do MIT podając się za osobę którą w rzeczywistości nie był.

    Do sojuszu EMERYCI ! - sprawdzcie bo może to tylko przypadek (lub nie ? ) u was gra Dionesh możliwe że to ta sama osoba i jedzie na multi :E



    To teraz meritum

    Twoja flota z: Księżyc X2 [[ciach]] dotarła do księżyca planety [[ciach]]. Twoja gwiazda śmierci kieruje na niego swoje działo grawitonowe. Potężna fala uderzeniowa wstrząsa księżycem, który zaczyna się deformować i w końcu eksploduje. Ogromne odłamki skał szybuje w kierunku twojej floty. Nie ma szans na unik. Twoja flota ulega doszczętnemu zniszczeniu.
    Szansa na zniszczenie księżyca: 11.31 % Szansa na zniszczenie GŚ: 46 %


    [center]Starcie z 2015-03-20 04:50:54 następujących flot:

    Agresor Satanael [MIT] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    D.transp. 1

    Agresor tatkojmb [MIT] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    G.Smierci 490

    Agresor Uriel [MIT] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    Panc. 12.000

    Agresor Satanael [MIT] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    Panc. 13.000

    Agresor el nietoperz [MIT] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    Panc. 23.103
    Niszcz. 2.035

    Agresor Ferdek [MIT] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    Panc. 54.832

    Obrońca blacksun (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 177
    D.transp. 5.437
    L.myśliw. 219.711
    Krazownik 20.122
    Recykler 30.227
    St.kolon. 2
    Panc. 24.771
    Niszcz. 600
    G.Smierci 13
    Obrona:
    M.powloka 1

    ...po 6 rundach:

    Agresor Satanael [MIT] (x;xxx;xx)
    Flota:
    D.transp. 1

    Agresor tatkojmb [MIT] (x;xxx;xx)
    Flota:
    G.Smierci 490

    Agresor Uriel [MIT] (x;xxx;xx)
    Flota:
    Panc. 11.727 -273

    Agresor Satanael [MIT] (x;xxx;xx)
    Flota:
    Panc. 12.768 -232

    Agresor el nietoperz [MIT] (x;xxx;xx)
    Flota:
    Panc. 22.659 -444
    Niszcz. 2.016 -19

    Agresor Ferdek [MIT] (x;xxx;xx)
    Flota:
    Panc. 53.992 -840

    Obrońca blacksun (x;xxx;xx)
    Zniszczony!

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 94.726 metalu, 45.813 kryształu, 8.013.394 deuteru.

    Agresor stracił łącznie 154.440.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 4.383.055.000 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 688.733.700 metalu i 516.087.900 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 12048,22%
    Księżyc został dany!
    Bilans agresora (M: 634.018.426, K: 443.623.713, D: -19.106.606, P: 1.058.536).
    Bilans obrońcy (M: -2.241.066.726, K: -1.647.831.813, D: -502.296.394, P: -4.391.195).
    *Oparty na raportach ze zbiórki pola zniszczeń.

    Zbiórka PZ:
    63.000 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 1.260.000.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 688.733.700 jednostek metalu i 516.087.900 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 688.733.700 jednostek metalu i 516.087.900 jednostek kryształu.

    Created by cuteConverter v 0.3.4.1 - Adam Woźniak[/center]

    ---

    Upominam za podawanie kordów.

    22.03.15 - Mati
    Ave Racovia !!

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez satanael ().

  • Gratulacje Panowie
    % zacny zysk ciekawy
    Kret udupiony , nikt takich nie lubi
    Dzięki za ostrzeżenie będziemy uważni
    Wszelkie uwagi mile widziane , podejrzenia mamy od jakiegoś czasu bo nic nam nie wchodzi
    Kretowi polecam krainę wiecznych łowów
  • hahaha gratulacje :)

    Zmiana nicka
    2013-10-31 Raptor74 > Ferdek
    2014-03-26 Ferdek > asesor SaTaN
    2014-10-25 asesor SaTaN > Ferdek
    2015-03-07 Ferdek > blacksun


    Nie ma to jak zezłomować swoje konto wstawić do ST i jeszcze ściemiać o kretach :)) ale zapewne się mylę bo sami uczciwi gracze tam lecieli :>
    Nie dyskutuję z idiotą, bo najpierw sprowadzi mnie do swojego poziomu,
    a potem pokona doświadczeniem.

    _____________
    ST - 36 (Uni-26) ; ST - 52 (Andromeda) ; ST - 48 (Uni-69)
    Solo: 8154,83%
    ACS: 78701,16%
  • Dzieki za wspolny locik!!! Satanael - wszystko dopiąłeś na ostatni guzik!

    Po zdjęciu moona obrońca doszedł do toxic. Zdziwiło mnie to - przyjmować stracenca? To jednak nie moja sprawa dlaczego.

    Jego nowy sojusz zrobił obrońcy moona - dokładnie kabanos. Ten nick już mi się kiedyś przewijał w głowie jako czyjas moonowka, ale nie pamietam juz czyja - to tez w sumie detal.

    Na szczescie wczesniej obstawilismy układ swoimi kontami i postawilismy 3 moony na wypadowkach. Spodziewalismy sie działan NEW w temacie.

    Od zdjecia moona do akcji bylo kilka dni bo wracal dlugi fs. Z NEW w tym czasie dostalismy chyba milion skanow, a za kris z sond zbudujemy sobie kilka topowych kont :D

    Po postawieniu nowego moona na szczescie tez go zdjeliśmy - obrońca okazał sie amatorem i nie umiał go obronić, co raczej zbyt skomplikowane nie było, a po akcji nic nie napisał. Złom zabezpieczyliśmy my, a pewnie troche recow na pz leciało ;>


    Mała myśl do Marty - zawsze wieszałaś psy na Satanaelu. Kiedyś napisałem Tobie, że każdy mający odpowiednie wsparcie i uczac sie gry dojdzie do dobrego poziomu. Taką akcją - niszczac moona i organizując skomplikowaną logistykę udowodnił, że przynajmniej część znajomych, ktorych masz moglaby mu dzisiaj czyscic buty.


    ps
    Właśnie mój sojusznik poinformował mnie ze kabanos to normalny gracz, a nie moonowka. Przepraszam wiec za insynuacje pod jego adresem. Do błędów trzeba sie tez umiec przyznawac.
    ''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
    tatkojmb

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez tatomija ().

  • No panowie, pełen szacun! Niedługo przejmiecie po nas koszulkę lidera PUSHY Andro, co prawda % macie największy, ale ilościowo jeszcze wam sporo do nas brakuję :D Pomysł z wyrzuceniem konta pod pretekstem wtyki całkiem niezły :D Tatko a gadanie, że kabanos to czyjaś moonówka z 22k statków jest całkiem śmieszne :D A co do skanów, zszedłem na urlop chyba na 1 dzień, zrobiłem wam parę skanów, ale ile od was dostałem to nie do zliczenia :D
  • sokojny napisał(a):

    hahaha gratulacje :)

    Zmiana nicka
    2013-10-31 Raptor74 > Ferdek
    2014-03-26 Ferdek > asesor SaTaN
    2014-10-25 asesor SaTaN > Ferdek
    2015-03-07 Ferdek > blacksun


    Nie ma to jak zezłomować swoje konto wstawić do ST i jeszcze ściemiać o kretach :)) ale zapewne się mylę bo sami uczciwi gracze tam lecieli ">
    pierwszy i ostatni mój post :)
    pozwolę sobie zacytować Twój post i kilka kwestii wyjaśnień , których nie muszę robić :) ( jeżeli nie wie się lub nie jest się pewnym swojej wypowiedzi po prostu się nie wypowiada lub sprawdza fakty tak na przyszłość ... )
    2013-10-31 Raptor74 > Ferdek ---> wymieniłem się z Raptorem za swoje U69 - sprawdź ... grałeś tam i bana dostałeś ... haha

    2014-03-26 Ferdek > asesor SaTaN ---> konto przekazane ze względu na chorobę , która nadal się ciągnie ... ( nie wiedziałeś bo mało osób wie ... )

    2014-10-25 asesor SaTaN > Ferdek ---> stan zimowy gdzie nie ma co robić z czasem więc wziąłem konto żeby od czasu do czasu w miarę możliwości polatać (często z u nie schodziłem ale coś tam latałem )

    2015-03-07 Ferdek > blacksun ---> tutaj poprawka bo konto oddane 05.03.2015r. ---> sprawdź


    zresztą powinieneś wiedzieć jako doświadczony gracz ,że każde info należy w odpowiedni sposób sprawdzić a później dopiero pisać i wypowiadać się na forum ( chyba że lubisz z siebie robić wróżbitę macieja ... )

    gratuluję wszystkim :)
    co do akcji to dziękuję za zaproszenie i locik :)
    czekam na więcej akcji tego typu
    niech new wylewa dalej swoje żale XD bo im nie wyszła akcja trochę :P

    ps z tego co mi wiadomo new miało dostęp do tego konta,gdyż próbowało go bronić ( sprawdzone info )

    polter ośmieszasz się coraz bardziej swoimi wypowiedziami na forum ... ale jak lubisz to rób tak dalej bo znakomicie Ci to wychodzi
    i na przyszłość sprawdzaj wszystkie fakty

    dziękuję :*

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ^Ferdek^ ().

  • Gratuluję %, ponieważ jest przyzwoity. Co prawda my i Wy bardzo dobrze wiemy, że tak naprawdę, to ta akcja Wam się nie udała i jej cel był inny :) No, ale cóż. Przynajmniej jesteście jedno konto w plecy, a nic tym nie wskóraliście, oprócz mega push'u :) Najśmieszniejsze jest to, że jesteście bandą hipokrytów. Ale to już zostawiam waszemu sumieniu :)
  • Satanael tak mnie zapewniał że sami uczciwi gracze u niego w soju są najlepsi z najlepszych najuczciwsi z najuczciwszych a teraz pokazali jak własne konto zezłomować potraflią. Tak nas oskarżali a sami się kompromitują i jeszcze jaką piękną historyjkę napisali. Buhahaha Buhahaha Buhahaha... i tak mogę w nieskończoność BUhahaha żenada wstyd! Następnym razem jak się PUSHUJECIE to nie wypisujcie wcześniej na innych bo sami błaznów z siebie robicie. Nie wierze w to co widzę no nie wierzę a tacy niby porządni i uczciwi gracze a pokazali swoje drugie oblicze. Historia zasługuje na TOP 1 największego chłamu jaki powstał na tej uni. Graty Pany Graty!
  • Do graczy NEW

    Nie wygłupiajcie się już bo to niesmaczne. Podejrzenia o push??? Polter, czy riddi doskonale wiedzą jak było. Blacksun w swojej naiwności napisał do kogoś, że oddał konto NEW by go bronili i podał nawet komu i kiedy - godz 22.57 graczowi riddi z sojuszu NEW 2 dni temu

    Te wasze teksty o pushu to szczyt bezczelnosci.
    ''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
    tatkojmb

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez tatomija ().

  • tatomija napisał(a):

    Do graczy NEW

    Nie wygłupiajcie się już bo to niesmaczne. Podejrzenia o push??? Polter, czy riddi doskonale wiedzą jak było. Blacksun w swojej naiwności napisał do kogoś, że oddał konto NEW by go bronili i podał nawet komu i kiedy - godz 22.57 graczowi riddi z sojuszu NEW 2 dni temu

    Te wasze teksty o pushu to szczyt bezczelnosci.
    Niech zgadnę komu- Ferdkowi ? hehe
    Popłynęliście tatko i już nie zachowasz twarzy:) Tak się składa, że jeden z waszych był tak podniecony tą akcją i pochwalił się naszemu wspólnemu znajomemu jaki macie plan i dlatego nikt z New nie brał w tym udziału. Jeszcze raz gratuluję % i mega głupiego push'u :)
  • A ja pogratuluje fajnej akcji :) Nie fajne zrobił na nas wrażenie na początek współpracy, tym bardziej, że 2 dni temu stawiałem mu moona :(


    SennaCheryb napisał(a):

    Gratulacje ładnej akcji mam nadzieje że nie ostatniej
    Obrońcy nie wiem .... lepszych współpracowników ? albo szczęscia w realu
    Senna- masz coś do nas? :D

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez kabanos ().

  • No cóż fajne ST to zawsze musi być że push bo jak by inaczej ... co jak co ale sojusz NEW nie powinien sie na ten temat wypowiadać "wiadomo o co chodzi ... a jak nie wiadomo to wiadomo o co chodzi" ;)

    Gratuluje fajnej akcji ... poświęcony czas nie poszedł na marne a taka flota to piękny widok w reckach tak trzymać
    stare chińskie przysłowie mówi : Dopiero kiedy komar usiądzie Ci na jajkach zdasz sobie sprawę że nie wszystko da się rozwiązać przemocą ;)
  • Graty !!! Piękny ACS super zysk ,% marzenie :)

    Co do pushu to nie ma co się przejmować (jakiego tu słowa użyć hym co by bana nie dostać ...) ignorantami - co nie rozumieją tej gry sami grają na multi ,kupuja konta by być w ST ,mają alarmy ciągle sami lądują na pręgierzu itd .
    Wiadomo najlepiej się pushować na oczach całej Uni najlepiej zdjąć moona by wszyscy widzieli na fali kiedy pędzie pz i mogli wysłać swoje recki ,potem zrobić obrońcy moona a co niech ma na zdrowie ,albo nie zdejmiemy mu go jednak hehe . Wasze rozumowanie a właściwie jego brak jest żenujące . Ale fajnie jest pokrzyczeć na forum ! Trochę swojego brudu rzucić na innych niech się też ubrudzą będzie nam milej :( żenada krzykacze żenada .

    pozdro dla Soja :)


    Andromeda ST # 90
    Szu [ POGROMCY MITÓW ]
  • Heh starcie smierdzi mi na kilometr.... Fajne ongiś topowe konto GBNa dostał Raptor. Po rozwiazaniu Deathrow zaharabczyl je tak samo jak kilka innych kont tatkojmb.

    Od 4-5 lat cwaniak mial haslo na to i inne konta. Rozdawal je swoim przydupasom. Czesc poszla na zlom.

    Ave
  • Dzieki za akcje Panowie :P
    Idealna okazja dla pusherow zeby sie wypowiadac w roli ekspertow. Ten kto wie,ze to bylo uczciwe ten ma wiedziec.::)
    Pozdrowienia dla MiTu
    salut,amor,dinero..%)
    Niech wiatr zawsze wieje Ci w plecy, a słońce świeci w twarz. I niech los pozwoli Ci zatańczyć wśród gwiazd. 8-)
    ]:-D


    para siempre Valencianistas


    Todo por el Valencia!
  • Ale bajzel.... na orbicie blacksuna / dionesha czy Bóg jeden wie kogo oraz w temacie.

    Riddi, Kamil, negrolasek, okon i cała reszta nieskalanych... uczymy się od Was i tyle w temacie ;)

    jeżeli był to push to zgłoście to odpowiednim służbom... cbs czy cuś


    Ekipie demolującej gratuluje % i utarcia nosa lamce , która wychodzi na to ma jeszcze conajmniej jedno konto na uni, które po otrzymaniu także momentalnie wpadło w reki ale wtedy new-ów

    czekam na kolejne może jakieś bardziej okazałe rw

    ps: w którym momencie jak zauwazył nastro włażone było w tyłek Lightmana lub Gbiora?? Nastrro masz jakieś dziwne info jak na kogoś kto na uni nie gra oO ;D
    Sojusz: [SCS] - StarCraft Soldiers

    Universum: Wezn

  • Konto GBNa a potem Raptora poszlo w kosmos i przepraszam, ale wy mowicie o naszych pushach a Wy co robicie?


    Konto Ktore Ferdek dopiero co "oddal" zezlomowal kontem dopiero co "dostal od Szu" ?

    Przynajmniej powinniscie tego nie wstawac. Zal mi was chlopcy


    Aha:

    Zglaszac nie ma po co. Skoro ja nie dostalem bana po swoich pushach ktore Wy napewno zglaszaliscie, jaki ban by tutaj polecial ? ;) Nauczyliscie sie odemnie

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez PanOwocek ().

  • IdWitam Panów Panie Dziecia a więc. Kiedyś miałem mała historię z ogame Andromeda wyleczylem się. I radzę wam to samo jak to czytam to mam wrażenie jakbym przeniósł się w lata 80 kiedy miałem nascie lat i klucilem się z kolegami który ma fajnijeszy karabin lub pistolet. Klucicie się i sprzeczacie io bzdety nic nie warte cyferki Każdy z was ma rację Każdy z was i tak nie przyzna się do błędu Każdy z was jest super lotnikiem Gwiezdnych wojen Każdy z was jest super taktykiemi analitykiem wysyłania cyferek czyli Statków kosmicznych. Ale jaja co nie Panowie Panie Dzieci Oko ridi polter Martus itd dam wam radę W 2015 Grudzień wychodzi następna część Gwiezdnych Wojen. Słyszałem że brakuje im aktorów flociarzy wyślijcie im swoje CV opiscie swoje dokonania w rozwalanie wielkich Flot A napewno. Dostaniecie jakąś rolę w filmie z waszym Doświadczeniem zrobicie rozpierduche z ciemną mocą.niech moc będzie z wami Dzieciakami chyba mieliście ciężkie dzieciństwo bez zabawek.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez GREK37 ().