Przyklejony Top 7 ACS: Finek i kostek92 [Umbrella], Typson i abc [NASA] vs OWieczka [CS] - 2483% + moonkill

  • Pegasus
  • Top 7 ACS: Finek i kostek92 [Umbrella], Typson i abc [NASA] vs OWieczka [CS] - 2483% + moonkill

    Pare sprostowan bo ktos tu klika, udaje ze jest top elo a wiedza szczatkowa

    zaczerpniete z FAQ wojna w Pigulce


    Pytanie: Wysłałem flotę z misją atakuj na gracza z sojuszu z którym mam wojnę, ale jak doleciałem to nie był on już w tym sojuszu, czy raport się liczy?

    Odp: Tak, ważna jest kondycja gracza w momencie wysyłania floty z misją atakuj. Jeśli jest wtedy członkiem tego sojuszu, to raport jest ważny.
    któtka rozmowa z Owieczka

    Finek 15.03.2015 09:08:05
    sam wyszedles z CS czy sojusz Cie wyrzucil, jezeli moge spytac :)
    OWieczka 15.03.2015 09:20:21
    czeko mnie wywalil bo wczoraj pisalem ze sam odejde ale czeko byl szybszy :D


    Kolakao Strach Cie oblecial ze moze byc % do wojny i "dobre slowo" o sojusz CS ucierpi?

    % i tak sie nie liczy do wojny :)

    wracajac do tematu



    Wstep

    Twoja flota z: Księżyc
    2x3 [z:yy:xx] dotarła do księżyca planety
    [x:yy:xx]. Twoja gwiazda śmierci kieruje na niego swoje działo grawitonowe. Potężna fala uderzeniowa wstrząsa księżycem, który zaczyna się deformować i w końcu eksploduje. Ogromne odłamki skał szybuje w kierunku twojej floty. Nie ma szans na unik. Twoja flota ulega doszczętnemu zniszczeniu.
    Szansa na zniszczenie księżyca: 8 % Szansa na zniszczenie GŚ: 46 %


    okazalo sie ze flota wraca za ponad 6 dni..

    bylo sporo czasu aby przygotowac sie do akcji
    tak samo jak do obrony..

    poznalem dzieki tej akcji ze konto MoonTiz to kolejne konto do kolekcji Pana Kolakao (wcale mnie to nie dziwi)

    po powstaniu moona u Czekoladowego dostalem smieszna wiadomosc od naszego "Top1"



    Od: Czekoladowy [a:bb:cc]
    Do: Finek
    Temat: RE:RE:Nie dotyczy

    usuń odpowiedz zgłoś
    Data 12.03.2015 00:06:24
    Zobaczymy jakie z Was ''kozaki'' ;P
    Finek 12.03.2015 00:10:16
    lepiej przetop szybko surke ze swoich wszystkich kont to moze Ci sie uda
    Czekoladowy: 12.03.2015 00:12:15
    Typsona sprzątnę w pierwszej rundzie ;P

    i najwieszy kozak, a moze to koszalek opalek uciekl na urlop



    Rozwiniecie


    Obrona
    Wyrzutnia rakiet 2.416 Lekkie działo laserowe 2.233
    Ciężkie działo laserowe 660 Działo Gaussa 103
    Działo jonowe 433 Wyrzutnia plazmy 3
    Mała powłoka ochronna 1 Duża powłoka ochronna 1
    Przeciwrakieta 40

    obrona zostala wyzerowana

    w miedzy czasie pojawily sie nowe kolonie i nowe proby u Tyskiego i Owieczki,
    rowniez zjawili sie Koalicjanci do pomocy :E

    ponizsze ST jest dla tych wielkich, co to krzycza ze sojusz CS jest najlepszy najwiekszy naj naj
    a niestety nawet nie potrafiliscie godnej obrony zrobic :)

    ce la vie, ogame to nie tylko push, lub handel po smiesznych przelicznikach,




    Od Owieczki
    Jak możesz to wklej to na górze ST ;) Zlomu nie bede podbierał wiec bez spiny.

    Pozdrowienia,dla całego sojuszu CS,w szczególności dla MoonMaker Tyskiego Morgreda i Jakuba. Krótko w sojuszu,ale za to 1 liga ;} Kończę już tą stagnację na tym uni trzymajcie się. Finek dobre wyczucie,przetapiajcie na pance ;D Do zobaczenia ;) Pegasus OFF- Vega/Rigiel ON


    Zakonczenie



    [b]Starcie następujących flot:


    ____Agresor Finek [Umbrella]
    ____Flota:
    ____* Gwiazda Śmierci 101

    ____Agresor Typson [NASA]
    ____Flota:
    ____* Gwiazda Śmierci 132

    ____Agresor abc [NASA]
    ____Flota:
    ____* Gwiazda Śmierci 126

    ____Agresor kostek92 [Umbrella]
    ____Flota:
    ____* Sonda szpiegowska 4

    ____Obrońca OWieczka [CS]
    ____Flota:
    ____* Mały transporter 2.321
    ____* Duży transporter 1.250
    ____* Lekki myśliwiec 67.339
    ____* Ciężki myśliwiec 136
    ____* Krążownik 8.536
    ____* Okręt wojenny 328
    ____* Recykler 6.931
    ____* Sonda szpiegowska 903
    ____* Statek kolonizacyjny 2
    ____* Bombowiec 168
    ____* Pancernik 1.837
    ____* Niszczyciel 186
    ____* Gwiazda Śmierci 1
    ____Obrona:
    ____* Wyrzutnia rakiet 176

    ...po 5 rundach:

    ____Agresor Finek [Umbrella]
    ____Flota:
    ____* Gwiazda Śmierci 101

    ____Agresor Typson [NASA]
    ____Flota:
    ____* Gwiazda Śmierci 132

    ____Agresor abc [NASA]
    ____Flota:
    ____* Gwiazda Śmierci 126

    ____Agresor kostek92 [Umbrella]
    ____Zniszczony!

    ____Obrońca OWieczka [CS]
    ____Zniszczony!


    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 1.160.666 metalu, 235.470 kryształu, 26.766.428 deuteru.

    Agresor stracił łącznie 4.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 892.832.000 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 164.836.500 metalu i 83.463.000 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 2483%
    Księżyc został dany!
    Bilans agresora (M: 165.997.166, K: 83.694.470, D: 26.766.428, P: 276.458).
    Bilans obrońcy (M: -550.721.266, K: -278.441.470, D: -91.585.428, P: -920.748).
    *Przy założeniu że agresor zebrał cały złom.
    Created by cuteConverter v 0.3.4.1 - Adam Woźniak
    [/b]

    Po ST konto wrocilo do CS, zasili pewnie Hipermarkiet Czekoladowego


    Pozdrowienia dla Umbrelli i chlopakow z Nasa :)


    dzieki za tydzien pelen wrazen! :)
  • no i sie stalo :) to bylo nie uniknione :) smiesznie bylo obserwowac nieudolne proby stawiania moonow przez ceesiakow :) wiele odbitych prob chyba tylko ich pograzalo xd
    chlopcy chcieli cos kombinowac no ale nie bardzo wiedzieli jak :)
    no i zdjecie przez kakao urlopu w ostatniej chwili i jakies dziwne zagrywki haha no ale zdal sobie chyba sprawe ze nie jest w stanie nic zrobic :)
    wyszlo na to ze zjawili sie tam tylko po to aby moc obserwowac egzekucje z najlepszyc miejsc haha
    chcieliscie wydymac Freda no to Fred wydymal was :)
    Jeszcze raz gratulacje w sumie dla nas wszystkich - godna robota :)

    Pozdro dla Umrelli i NASA :)


    AAAA Finek a gdzie podklad ? :D

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez kostek92 ().

  • No nie wierzę! Mieć prawie cały tydzień i nie obronić kumpla z sojuszu, a nawet nie zakosić złomu?! Hahahaha "najlepszy" sojusz na uni pokazał klasę. CS okazał się wydmuszką, zbieraniną kont zasiadanych przez amatorów. Szkoda tylko kilku osób, które tam grają, mają głowę na karku, ale tkwią w tym bagnie.

    Finek, ogromne gratulacje za zmontowanie akcji, zwłaszcza w ostatnim czasie sporo Cię to kosztowało.
    Gratulacje dla Nasiaków również.
    Kawał dobrej roboty na tym zadupiu uniwersum :D

    Dla owieczki powodzenia na innym uni i w realu. Sam miałeś nikłe szanse się obronić.

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Secik ().

  • Graty, akcja przeprowadzona wzorowo.

    Dla tych, co nie wiedzą. Kakaowy i tyskie porobili moony w układzie u owcy, ale jak widać nie ma możliwości w cs zebrać 5 flot.

    My polecieliśmy w 5 flot, łącznie 1,5 mln stateczków, potem cofnięto, co było zbędne.

    Dawno się tak nie ubawiłem. Widać, kto potrafi grać, a kto jedynie ujadać.
  • mistycznykarczmarz napisał(a):

    Akcja niezła. Sporo anty tam poszło. Ogólnie to niezłe wpływy macie w nasa. Dla samego "popatrzenia z bliska" aplik przeniósł tam planetę! najs.

    W ogóle to bardziej akcja masa niż umbrelli.

    Mam nadzieje że karma do was wróci. Jeden po drugim w reckach wylądują :) :E
    Stary ktory to juz raz slysze ze mnie zapakujecie..

    spakowalem morgreda, spakowalem owce i spakuje kolejnych jak tylko ochota najdzie :E
  • Tyle dni przygotowań ze strony chłopaków i nikt na pomoc nie ruszył, a 300 gąsek można było sprzątnąć. No cóż, co kto woli. Chłopaki odwalili kawał dobrej roboty, wszyscy wiedzieliśmy jak to się zakończy. Zabawne, że od północy miałem więcej skanów, niż przez ostatnie półtora miesiąca. D:
  • mistycznykarczmarz napisał(a):

    Akcja niezła. Sporo anty tam poszło. Ogólnie to niezłe wpływy macie w nasa. Dla samego "popatrzenia z bliska" aplik przeniósł tam planetę! najs.

    W ogóle to bardziej akcja masa niż umbrelli.

    Mam nadzieje że karma do was wróci. Jeden po drugim w reckach wylądują :) :E



    haha nie wiesz nic o naszej organizacji akcji wiec nie pisz glupot :) anty z pewnoscia z obu stron troche poszlo nie ma co sie oszukiwac z tym ze my zrobilismy co chcielismy a wy nie :)
  • Dziękuję Panowie za lot. Pięknie wyszło.

    MIstyczny co do anty, jeśli ktoś nie jest gimbusem i nie żyje z kieszonkowego od rodziców to parę PLN-ow może sobie wydać na to czy tamto - a nie bułkę słodką i batonika :D

    Czeko powiem Ci, że w pewnym momencie się przestraszyłem że mnie zmieciesz w pierwszej rundzie, ale chyba się pomyliłeś bo dziś nie jest 1 kwietnia (czyt. prima aprilis) - fakt ja na swoje wyniki pracuję sam, a twoje konto jest niczym piramida finansowa opiera się na oszustwie i obłudzie.


    Owieczce życzę lepszych sojuszników na innym uniwersum.

    Edit. PS. Mistyczny to nie wszystkie GS-y jakie posiadamy bo poleciały tylko od 3 graczy do 1000 niewiele nam brakuje a Ty bunkra nie podniesiesz :D

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Typson ().

  • Słabo - mówiłem, pisałem i prosiłem - wyślij zapro to opóźnię :) Byłoby lepsze synchro :D
    Liczyłem na jakąś podstawkę albo kontrę, ale się zawiodłem :(

    Anty nieco poszło z każdej strony, ale tak jak Typson pisał nie musimy się prosić rodziców :D Co najwyżej trzeba się tłumaczyć przed żonami i rekompensować w kwiatkach ;)

    Szkoda, że Owca skoro kończy nie postanowił oddać swojego konta do kasacji, tylko zostało jako kolejne push konto :/ Ale to jego decyzja :)

    Pozdrawiam
    Wisior

    PS. Typson - racja to nie wszystkie GSy :D niektórzy je wtapiają na bieżąco :D (ale odbudowa w planie ;) )

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Wisior ().

  • Szkoda Owcy.
    Ze stawianiem moona wyszło jak wyszło, małego moona ciężej ulepić, nie pykło. Poza tym, Owca sam sobie winien :D Ja nie brałem udziału robieniu moona, obronie itp, bo mam zwyczajnie za daleko. Poza tym chleję w ten weekend.
    Jak już mówiłem tu i tam, nikomu nie bronię grać za anty, jego sprawa. Sam nie włożę złotówki w grę która jest skorumpowana (widzieliście złom z wyklikanego pręgierza???) :D
    Nie bardzo wiem czemu wszyscy wszystkich hejtują, bawmy się, złomujmy, ale po wszystkim uściśnijmy sobie dłonie, jak mężczyźni.
    Tak więc gratuluję Parasolom i NASA przygotowania akcji, gratuluję CS próby obrony. Słabej ale zawsze.
    Owca z ogame nie skończył, gram z nim na Vega.
  • graty Panowie ciekawego pokazu umiejętności, a przy okazji fajnego starcia i zysku :)

    najlepsi i tak siedzieli na widowni :D wykupili nawet miejsca w pierwszym rzędzie żeby to wszystko oglądać :) - myślę że to swojego rodzaju uznanie dla skila agresorów :E :E

    Finuś ma ten komfort że żony się pozbył więc ma mniejsze koszta xD


    miłego przetopu, a Tobie Owca powodzenia w realu i na innych uniwersach
  • :brawo: :brawo: Gratuluje Panowie :brawo: :brawo:
    Piękna akcja, i tylko wtajemniczeni wiedzą ile wysiłku i skilla ona Was kosztowała :bdb:
    To starcie pokazuje ,że na u Pegasus mamy nadal zachowaną równowagę,
    nie ma sojuszu ani gracza dominującego
    Kilku zgranych wariatów potrafi spakować każdego cwaniaka :) :tratata:
    Nie zwalniajcie, kmincie, złomujcie i nieście spustoszenie na uni

    Owca - gratuluje postawy, dobry z Ciebie fighter , powodzenia w realu i na u Vega
  • Już myślałem, że tego spektakularnego RW nie zobaczę, nie znałem powodu... A to chodziło o tygodniowy powrót GS-ów. Coś niesamowitego!
    Jest co czytać w relacji z ataku. Gratulacje atakującym i wszystkiego najlepszego obrońcy.
  • Brawo chłopaki ,super starcie :)
    obserwowałem tą akcje niemalże od początku i bardzo się zawiodłem postawą ludzi z CS
    można było to obronić i jak mniemam żeby tu chodziło o starego gracza CS doszło by do super starcia ,cóż jakaś tam Owieczka z B-Ind chyba nie zasłużyła sobie na obronę ze strony najlepszego sojuszu na Unii :)
    jeszcze raz gratki ,a Owieczce doboru lepszych sojuszników :)



    pozdrawiam ---- wegi
    Bycie OGNiowcem to wyzwanie,któremu większość nie jest w stanie stawić czoła.To jest naprawde bardzo trudna ścieżka, ale prowadząca na sam szczyt.
  • Cóż jak widać brak flot w Cs jednak jest widoczny.. szkoda, że Czeko mimo bycia top 1 nie spróbował zawalczyć czegoś, bo mógł przy tej akcji paść naprawdę przyjemny procent..
    a tak zostaje mały niesmak.. ale, że to tylko gra to nie ma co się spinać :)
    graty współpracy i udanej akcji :D
    wszyscy się sobie odgrażają... tylko po co ? przecież to żałosne... należy to zrobić i tyle... a nie zachowywać się jak bokser, który obiecuje że rozwali na ringu przeciwnika po czym jest nokautowany w drugiej rundzie :)
    Szybiego przetopu i więcej udanych akcji.. bo widzę, że tutaj na uni to zuuuupełnie nic się nie dzieje :)
    Pozdrawiam