129) SOLO; Goku [IRON] vs Ruda [WIP] - 118223,79% TOP 4 SOLO uDraco + PB SOLO

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • 129) SOLO; Goku [IRON] vs Ruda [WIP] - 118223,79% TOP 4 SOLO uDraco + PB SOLO

    ]:-D Witam Społeczność ]:-D


    Mam przyjemność przedstawić TOP 4 SOLO uDraco i swoje PB SOLO !!


    Akcja planowana od dawna, ale cierpliwość popłaca..:) z okazji edycji SD Ruda i Marcus spushowali w ostatnich dniach konto Domestos, które należało do ich znajomego Jezola z którym Ruda gra na innym serwerze :E Dodatkowo ten sam Jezol aka Domestos, wystawił na forum swoje konto z uDraco do wymiany, widocznie nie było chętnych więc koledzy z wip się nim przy okazji edycji SD zaopiekowali :ocb: % i zysk piękny i pewnie nikt się nie połapie. Od razu został zgłoszony przeze mnie ticket i tylko oczekiwałem na reakcję GO. Dzisiaj mijały 72h więc jeżeli ban to dziś. Przy czasie, który pozostał do ich zbanowania postanowiłem się do wszystkiego skrupulatnie przygotować. Najpierw usunąłem lotkę i gdy Ruda wbiła urlop osadziłem się 4 układy obok niej ;] następnie wysłałem surowce na rozbudowę moona. Pierwszą myślą było wysłanie floty na swojego moona na mały % ale z szybkimi reckami kosztowałoby mnie to 1kkk deuteru na co w tym momencie nie mogłem sobie pozwolić. Postanowiłem postawić telepka za anty i telepnąć flotę. W tej grze trzeba mieć trochę szczęścia i potrafić je wykorzystać, cały dzień od rana na 2 komputerze widniał pręgierz i auto-odświeżanie, tak krzykacze :) skróciłem telepka za anty, telepnąłem flotę i oczekiwałem kiedy pójdą bany. Czekając z flotą z zakładką wyślij :ziew: Gdy na 2 kompie pojawił się na pręgierzu Domestos, od razu puściłem szybką flotę! :D oczywiście w międzyczasie skanowałem Rudą czy flota tam jest, ale była jak zawsze 8-)

    Nerwówka była niesamowita -_- dzięki Seth, że byłeś w czasie lotu, gdy reszta pewnie jeszcze w pracy ^^! Ruda miała 30 sek na wysłanie floty np. na planetę.. dlatego oczekiwanie takiego starcia było nerwowe :D

    Dedki dla Całego Sojuszu IRON, znajomych i dostawców dykty :) Kupię Deuter !
    oraz dla Rudej i SZO ! bo jak i reszta krzykaczy jest krystalicznie czysta w swoich starciach o czym świadczy pręgierz :cisza:

    Ja tu tylko sprzątam 8-) :D

    Nutka musi być ;P



    #Meritum


    [center]Starcie z 2015-03-11 15:30:35 następujących flot:

    Agresor Goku [IRON] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    Krazownik 501.687
    O.wojenny. 115.297
    Panc. 370.369
    Razem: 987.353

    Obrońca Ruda [WIP] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 123.832
    D.transp. 18.029
    L.myśliw. 841.465
    Krazownik 74.052
    O.wojenny. 12.636
    Recykler 86.764
    So.szpieg. 1.307
    St.kolon. 7
    Bombowiec 1.000
    Panc. 89.330
    G.Smierci 73
    Razem: 1.248.495
    Obrona:
    Wyrz.rak 9.998
    L.laser 20.351
    Gauss 53
    Plazma 25
    Razem: 30.427

    ...po 5 rundach:

    Agresor Goku [IRON] (x;xxx;xx)
    Flota:
    Krazownik 451.641 -50.046 (M: 1.000.920.000 K: 350.322.000 D: 100.092.000)
    O.wojenny. 113.958 -1.339 (M: 60.255.000 K: 20.085.000)
    Panc. 366.832 -3.537 (M: 106.110.000 K: 141.480.000 D: 53.055.000)
    Razem: 932.431 -54.922 (M: 1.167.285.000 K: 511.887.000 D: 153.147.000)

    Obrońca Ruda [WIP] (x;xxx;xx)
    Zniszczony!

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 377.306.399 metalu, 362.293.652 kryształu, 52.761.000 deuteru.

    Agresor stracił łącznie 1.832.319.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 17.025.502.000 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 7.041.851.600 metalu i 4.780.527.500 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 118223,79%
    Z czego 5037,52% z floty agresora, a 113186,27% z floty obrońcy.
    * Bitwa odbyła się na księżycu.
    Bilans agresora (M: 6.251.872.999, K: 4.630.934.152, D: -100.386.000, P: 10.782.421).
    Bilans obrońcy (M: -9.285.659.149, K: -6.683.397.802, D: -1.802.669.800, P: -17.771.727).
    *Przy założeniu że agresor zebrał cały złom.
    Created by cuteConverter v 0.3.4.1 - Adam Woźniak[/center]

    IRON BEST OF THE BEST ]:-D
    do naSTępnego :gszo:
    ST 169 1 104 816 % :gszo:

    PB SOLO 66 686,35%
    PB ACS 369 507,5%


    UDRACO - 567 593,2 - 94 ST
    U1 - 9693,37 - 10 ST
    U50 - 73 165,47 - 10 ST
    U67 - 9937,6 - 4 ST
    UAndro - 18 326,18 - 3ST

    TOP 1 ACS uAndro
    TOP 3,5 ACS u50
    TOP 6 uDRACO

    U12 - 48 396% - 24 ST
    U12 + DRACO SD - Aktywista TOP 1

    VENI VIDI VICI (!)
  • Piękna akcja, perfekcyjnie wykonana i pewnie bym uwierzył w cala historyjkę gdyby tylko nie osoba banująca. Ci co trochę znają sytuacje domyślają sie jak to wyglądało i tyle w temacie. A pamiętam krzyki jak to lwica wipom pomagała. Rudej wyjaśnienia sytuacji albo SzO, chce was w reckach ale nie w ten sposób bo to juz ze skilem w grze nie ma nic wspolnego. Tak wiem ze popełnili push ale kara za to jest rowna dla wszystkich. A teraz śmiało możecie mnie zakrzyczeć.

    ''Bo z prądem rzeki płyną tylko zdechłe ryby.''
    Pb Solo - 346,963% i Acs - 451,005%

    Ilość ST >300

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez RY&K@ ().

  • Goku7 napisał(a):

    Ruda miała 30 sek na wysłanie floty np. na planetę.. dlatego oczekiwanie takiego starcia było nerwowe

    30 sekund?

    atak o 15:30:35
    czas lotu 00:21:55 (100%)
    start 15:08:40
    ban domestosa 15:08:34
    ban Rudej 15:08:39
    czas lotu na 90% - 24:20

    Możesz mi to wytłumaczyć? Chyba coś pomyliłem
    "Nigdy nie poznacie bohatera, którym było pisane Nam się stać"
    u50 - OFF
    uDraco - ON
    Chatek_emeryt

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Chatek ().

  • hahaha !!

    Widze że dilerzy ściągają coraz mocniejszy towar na polski rynek....

    Ruda graty!! pierwszy raz słyszę bajkę że złapano kogoś na wyklikany pręgierz.
    czekam na wyklikane wejscie na urlop, hahahahahahhaha !!

    autoodświerzanie pręgierza ?? brzmi nielegalnie....

    a tak serio....to ostatnich wałkach liczę na nową rekrutację do TEAMU, pierwsi powinni zrezygnować Ci którzy nie mają sobie nic do zarzucenia, bo takie towarzystwo nie stawia nikogo w dobrym świetle...

    Prawo niesie ze sobą obowiązek, a ci którzy nie wypełniają swoich obowiązków, nie zasługują na żadne prawa

    Quantum - top 13 - Off
  • Chatek, a ten sekundowy ban dla Marcusa 7 minut wcześniej to myślisz że po co? :E

    11.03.2015 15:01:06 GO Wims Marcus 25.03.2015 15:01:06

    Krystalicznie czysty goku, kupujący konta na potęgę i pushujący się ile wlezie będzie innych uczył :E :E :E

    Rudej wyjaśnienia sytuacji i słusznego siedzenia na banie.
    Wimsowi murzyna w czoko za taką błazenadę.

    Ego się wam powiększa od pushowania?
    Strąconych moonów - 54 :E
    Strąconych GS-ów - 1051 ]:-D
    Łączny % ST: Solo - 268.235,81% ; ACS - 78.004,45%



    Gwiazda Biała, Orzeł Biały to są nasze ideały.

    13

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Igła ().

  • Igła napisał(a):

    Chatek, a ten sekundowy ban dla Marcusa 7 minut wcześniej to myślisz że po co? :E
    Krystalicznie czysty goku, kupujący konta na potęgę i pushujący się ile wlezie będzie innych uczył :E :E :E

    Rudej wyjaśnienia sytuacji i słusznego siedzenia na banie.
    Wimsowi murzyna w czoko za taką błazenadę.

    Ego się wam powiększa od pushowania?

    Poczekam, aż Goku spróbuje mi to wyjaśnić - cały czas w głowie mi się nie mieści ta sytuacja ;)
    W sumie na jego miejscu zacząłbym słać surowiec po kolegach - konta moim zdaniem nie uratuje, ale surowiec, który wyśle nie będzie chyba podlegał zwrotowi.

    A mi lamo deu nie chciałeś sprzedać :E Zapamiętam :D
    "Nigdy nie poznacie bohatera, którym było pisane Nam się stać"
    u50 - OFF
    uDraco - ON
    Chatek_emeryt

  • Marcus napisał(a):

    goku do zobaczenia na permie :) a wims mam nadzieje że pożegna sie z teamem , sprawa poszła bezposrednio do niemiec :)
    takze Goku pozdrawiam :) przegiełeś z tym , pogubiłeś sie w zeznaniach a tym co jest na pregierzu :)


    Priorytetem wyślij z potwierdzeniem odbioru OSZUŚCIE :D

    ST nie ma czego gratulować bo i tak tego zysku nie dostaniesz, Rudej zostanie postawiona flota z powrotem, a Ty Goku odeślesz zysk również na planetę do GO.

    Także spokojnie ludziska, grunt że Ruda i super uczciwy Marcus zawiśli na banie za akcję z Domestosem.
  • no no no komu tu gratulowac??!! gratulacje dla kazdego
    :E

    El Baaboollo napisał(a):

    Marcus napisał(a):

    goku do zobaczenia na permie :) a wims mam nadzieje że pożegna sie z teamem , sprawa poszła bezposrednio do niemiec :)
    takze Goku pozdrawiam :) przegiełeś z tym , pogubiłeś sie w zeznaniach a tym co jest na pregierzu :)


    Priorytetem wyślij z potwierdzeniem odbioru OSZUŚCIE :D

    ST nie ma czego gratulować bo i tak tego zysku nie dostaniesz, Rudej zostanie postawiona flota z powrotem, a Ty Goku odeślesz zysk również na planetę do GO.


    Także spokojnie ludziska, grunt że Ruda i super uczciwy Marcus zawiśli na banie za akcję z Domestosem.





    nawet kolega z IRON pisze miedzy wierszami ze bylo nie czyste ST

    O_o


    ---

    Usunięto niepotrzebny link :>

    12.03.15 - Mati

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Pan Święty ().

  • Gratuluję Goku, pokazałeś wszystkim jaki masz skill w tej grze i jakim jesteś graczem.
    I wiecie co? W sumie teraz wyszło kto na pw był wiarygodny, dwulicowość, lizodupostwo i nic po za tym.
    Wasz pro elo elo gracz zrobił piękne ST, bierzcie i dzielcie się flotą, mi na cyferkach nie zależy, nie zależało i zależeć nie będzie a wcześniej czy później wyjdzie wszystko :fsmile:


    P.S. 30 s Goku to sobie możesz podłubać w nosie. Ja nie muszę tu grać, po tym co zrobiłeś to inni Cię tu zjedzą.

    Odbudowy nie będzie.

    Bez odbioru.





    [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

    :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
  • Ruda napisał(a):

    Wasz pro elo elo gracz zrobił piękne ST, bierzcie i dzielcie się flotą, mi na cyferkach nie zależy, nie zależało i zależeć nie będzie a wcześniej czy później wyjdzie wszystko
    Dobrze powiedziane. To tylko gra a zachowujecie sie tak jakby od tego zalezalo cale zycie. FLota padla w sposob mniej lub bardziej legalny ale jak widac na pregierzu nie pierwszy taki przypadek wiec o co cala ta spina? Wzajemnie sie pushujecie i obrzucacie sie blotem.

    Btw, Goku nawet jesli to prawda i rzeczywiscie byl to push to i tak gratki za wykonanie :D

    Tyle co chcialem napisac.
  • Aż żal się nie wpisać.
    Myślałem że ja i Entro byliśmy pusherami top 1 Draco ale po tym cyrku to zwątpiłem w swoje umiejętności.

    Gratki pomysłu sam bym na to nie wpadł nawet jakbym miał "kolege" GO

    Nie życze odbudowy ani powrotów z banów obu stronom
    Jedyny Uczciwy Gracz Uni Draco
  • Ciekawe gdzie wy tu push widzicie ? Jedyne co tu jest podejrzane to ten ban 1sek który był pewnie sygnałem dla goku że zaraz bany polecą i trza startować.
    Widać wims zdupcył całą finezje tej akcji :ocb:
    Akcja z pręgierzem jest mi już znana tylko że loty odbywały się gsami na zwykłym speedzie na obrońce który nie spodziewal się bana

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez edes ().

  • Wims procenty kręci - dobre dobre
    No ale jak się bierze takie łajzy do teamu to się ma
    Nie bójcie nic - zamiecie się pod dywan


    “Beware the quiet man...
    For while others speak, he watched. And while others act, he plans.
    And when they finally rest… he strikes.”

    W jedności siła PN :>



    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez priesten ().

  • ooo i znów Gokuś w pieknym St :quasi: , jeszcze do tego z operatorem :E
    przypominajac stare dzieje, nic [ciach] nie potrafi zrobić uczciwie klik
    i szkoda ze takie rzeczy koncza sie tygodniowym lub dwutygodniowym bananem
    nie pogwiazdorzy Go Wims w teamie, ostatnio po znajomości bany za push na elce wyssane z palca wlepiał :E

    Rude bszo lub backupa, bo nie padłaś jak na flociarę przystało

    ---

    Obraza ciach.
    Upominam.

    12.03.15 - Mati
    "I must not fear. Fear is the mind-killer. Fear is the little-death
    that brings total obliteration. I will face my fear. I will permit it to
    pass over me and through me. And when it has gone past I will turn the
    inner eye to see its path. Where the fear has gone there will be
    nothing. Only I will remain.
    "


    "NaZz ty jesteś jak fabryka - produkujesz zniszczenie"