ACS : seven , ZbyszekNiszczarka[Kupcy] , Astrida , Ira [DOLAR] vs White Hand - 361 515,45% i 78 813,00%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • ACS : seven , ZbyszekNiszczarka[Kupcy] , Astrida , Ira [DOLAR] vs White Hand - 361 515,45% i 78 813,00%

    Witamy

    Dzieki za akcje Zbychu i szybka reakcje Bocku
    Pozdro dla Macka i ZS


    obroncy nowego konta - w ten sposob zmarnowales prace Patalacha - pierwotnego "wlasciciela" tego konta i nie tylko.


    od Zbycha:

    Pozdrawiam sojusz i znajomych
    dzieki za lot
    i jeszcze pozdrawiam mame tatę i siostre






    Starcie następujących flot:

    Agresor astrida [DOLAR] (x;xxx;xx)
    Broń: xxx% Tarcza: xxx% Osłona: xxx%
    Flota:
    Krazownik: 78.000

    Agresor Ira [DOLAR] (x;xxx;xx)
    Broń: xxx% Tarcza: xxx% Osłona: xxx%
    Flota:
    M.transp.: 250.000
    L.myśliw.: 3.662.154
    Krazownik: 304.371
    O.wojenny.: 237.617
    So.szpieg.: 5
    Panc.: 166.351

    Agresor seven (x;xxx;xx)
    Broń: xxx% Tarcza: xxx% Osłona: xxx%
    Flota:
    Niszcz.: 10.000

    Agresor ZbyszekNiszczarka [Kupcy] (x;xxx;xx)
    Broń: xxx% Tarcza: xxx% Osłona: xxx%
    Flota:
    M.transp.: 328.197
    C.mysliw.: 200
    Krazownik: 197.529
    O.wojenny.: 19.888
    Panc.: 22.692

    Obrońca White Hand (x;xxx;xx)
    Broń: xxx% Tarcza: xxx% Osłona: xxx%
    Flota:
    M.transp.: 102.762
    D.transp.: 1.100
    L.myśliw.: 1
    C.mysliw.: 1
    Krazownik: 1
    O.wojenny.: 1
    St.kolon.: 4
    Recykler: 4
    So.szpieg.: 4.958
    Bombowiec: 1
    Sat.slon.: 567
    G.Smierci: 3.773
    Panc.: 33.040
    Obrona:
    Wyrz.rak: 1.896
    M.powloka: 1
    D.powloka: 1

    ...po 4 rundach:

    Agresor astrida [DOLAR]
    Flota:
    Krazownik: 59.469 -18.531

    Agresor Ira [DOLAR]
    Flota:
    M.transp.: 189.100 -60.900
    L.myśliw.: 2.768.463 -893.691
    Krazownik: 232.098 -72.273
    O.wojenny.: 181.118 -56.499
    So.szpieg.: 4 -1
    Panc.: 127.061 -39.290

    Agresor seven
    Flota:
    Niszcz.: 7.578 -2.422

    Agresor ZbyszekNiszczarka [Kupcy]
    Flota:
    M.transp.: 248.230 -79.967
    C.mysliw.: 147 -53
    Krazownik: 149.997 -47.532
    O.wojenny.: 15.175 -4.713
    Panc.: 17.245 -5.447

    Obrońca White Hand
    zniszczony!

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął:
    263.780.986 metalu, 238.455.061 kryształu i 247.429.352 deuteru.

    Agresor stracił 15.928.622.000 jednostek.
    Obrońca stracił 40.973.360.500 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 21.028.240.100 metalu i 15.123.305.399 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 361 515,45%

    Bilans agresora (M: 11.320.206.086 K: 10.389.010.460 D: -736.627.648) (suma:20.972.588.898)
    Bilans obrońcy (M: -20.333.464.586 K: -16.870.445.061 D: -4.516.377.852) (suma:-41.720.287.499)
    *przy założeniu, że agresor zebrał cały PZ



    a lecielismy po to

    Starcie następujących flot:

    Agresor Ira (x;xxx;xx)
    Broń: xxx% Tarcza: xxx% Osłona: xxx%
    Flota:
    G.Smierci: 5.522

    Agresor ZbyszekNiszczarka (x;xxx;xx)
    Broń: xxx% Tarcza: xxx% Osłona: xxx%
    Flota:
    G.Smierci: 8.266

    Obrońca White Hand (x;xxx;xx)
    Broń: xxx% Tarcza: xxx% Osłona: xxx%
    Flota:
    G.Smierci: 1.234
    Obrona:
    Wyrz.rak: 1.157
    D.powloka: 1

    ...po 1 rundzie:

    Agresor Ira
    Flota:
    G.Smierci: 5.514 -8

    Agresor ZbyszekNiszczarka
    Flota:
    G.Smierci: 8.257 -9

    Obrońca White Hand
    zniszczony!

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął:
    2.506.777 metalu, 327.272 kryształu i 14.483.188 deuteru.

    Agresor stracił 170.000.000 jednostek.
    Obrońca stracił 12.342.414.000 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 4.378.500.000 metalu i 3.502.800.000 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 78 813,00%

    Bilans agresora (M: 4.296.006.777 K: 3.435.127.272 D: -2.516.812) (suma: 7.728.617.237)
    Bilans obrońcy (M: -6.173.215.977 K: -4.936.342.272 D: -1.248.483.188) (suma:-12.358.041.437)
    *przy założeniu, że agresor zebrał cały PZ

    Post był edytowany 4 razy, ostatnio przez .pl1. ().

  • clapsss.....cięcie! Piękna scena, brawo!!

    Jury w postaci GO i SGO całego TEAMU zachwycone:
    Gorące komentarze po spektaklu:

    "To najpiękniejsze starcie jakiekolwiek widziałem w życiu", "Trzymało w napięciu od początku", "Piękne, zjawiskowe, czyste", "Fenomenalni aktorzy, piekne role drugoplanowe", "Głowa nie może tego ogarnąć, ręce dalej biją brawo", "Ambitne, epickie widowisko miejscami ocierające się o genialność. Trochę szkoda, że atakujący nie mogli pozowlić sobie na więcej." "Starcie, o którym powiedziano bardzo wiele, lecz który mimo wszystko jest tematem do prowadzenia niekończących się dysput. Padały już najróżniejsze porównania z innymi starciami. Doszukiwano się schematów hollywoodzkich i bollywoodzkich...", "Murowany faworyt do OSCARÓW"

    Co myśli przeciętny widz oglądający wasz "show":

    Kicz. Badziew. Cienkie efekty specjalne. Słaba gra aktorów. Za długie dialogi. Faworyt do Złotych Malin.

    Szanowni Państwo prosto z czerownego dywanu !!
    Tyle w temacie :) bez odbioru :)

    Prawo niesie ze sobą obowiązek, a ci którzy nie wypełniają swoich obowiązków, nie zasługują na żadne prawa

    Quantum - top 13 - Off

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Hlam ().

  • Tak starcie naprawde ladne ale dziwi mnie jak wrogowie tacy jak seven,Zbyszek i ira mogli razem poleciec skoro dosc nie dawno wygrazali sobie nawzajem xd Starcie ladne ale czy uczciwe to ........ ;)
  • a tak przy okazji, Iruś :)

    dlaczego nie wrzuciłeś czasu starcia ?? coś Ci sie w converterku poprzestawiało ??
    nie chcesz pokazac o ile sobie opóźniliście atak żeby sobie na legalu zlomik zebrać ??

    zabawne :D

    czekałem na: daty, godziny, minuty, SEKUNDY....a tu wyszło wasze zakłamanie.

    Prawo niesie ze sobą obowiązek, a ci którzy nie wypełniają swoich obowiązków, nie zasługują na żadne prawa

    Quantum - top 13 - Off

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Hlam ().

  • Zaczynajac gre na quantum jakies czas temu gdy widzialem takich graczy jak Ira , seven czy tsubasa ( zbyszekniszczarka) to poprostu bylem zaszczycony gdy farmili mi kolonie xd Myslalem sobie jak oni osiagneli taka perfekcje w tej grze? Widzialem wiele ich starc. Inni mowili ze to sciema lecz ja wiem ze niektore z tych starc na pewno sa uczciwe gdyz byly dokonywane na moich znajomych z realu czy tez ktorych poznalem przez ogame:D
    Nie raz udowadnialiscie mi ze umiecie latac , lecz jak patrze na to starcie to zaczynam powoli watpic w uczciwosc tego ACSa :(
  • Hlam - zrozum, że jak spadł moon to było do starcia 31min? złom zbieraliśmy dłuuugo:-)

    Potrafisz zrozumieć takie rzeczy że jakby starcie nie było czyste to miałbym dexa na 2g tyle żeby całą flotą lecieć te 200us a nie 1/4 krążków tylko? Znasz moją flotę - dołóż z niej tylko niszczarki te 80k i choćby LM i zobacz że bilans byłby o 8kkk lepszy w naszą stronę? :-). Czy Ty masz nas za głupców? :)

    btw

    dzięki chłopaki za lot. W życiu bym nie powiedział że polecę ze Zbyszkiem w ACS :E
    The End


    uni13 Bociek [GanjaBoys] - The End

    uni31 Geronimo [BM & nXg] - The End


    uni Q Bociek/Astrida [ZLY SEN] - The End

    Uni68 Bociek [3 X] - The End



    Jakieś 3,9kk % w 589 ST. ST > 1k%
  • HAHAHAHA.....oj Bociek :) W biurze pekamy z chłopakami ze śmiechu, nie mogę ochłonąć po Twoim poście :)

    czyli to że nie miałeś dexu na całą flote to argument że starce było czyste ??
    czy Ty masz mnie za głupca ?? hahahahaha
    skoro nie miałeś dexu to po co złaziłeś z urlopu, tak was mało w tym całym ZS ??

    dobrze wiemy że jesteście nietykalni, nie ze względu na wybitne umiejetności, tylko znajomość regulaminu i umiejętność jego omijania...
    jeżeli ze mną się zgadzasz - uznam że starcie jest czyste...bo pewnie takie w rzeczywistości jest, to sprytna ustawka zgodnie z zasadami gry.
    i to moge wam przyznać - nic więcej :D

    powiedz lepiej skąd masz telefony do DSP, aaa...i dzęki za banika, pozdrawiam :)

    Prawo niesie ze sobą obowiązek, a ci którzy nie wypełniają swoich obowiązków, nie zasługują na żadne prawa

    Quantum - top 13 - Off

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Hlam ().

  • ja cie mam za glupca : )
    a wiesz dlaczego
    miedzy innymi dlatego ze piszesz o czyms o czym pojecia nie masz
    nie masz pojecia jak wygladala akcja , kto co robil oraz kiedy i po co
    kiedy co wracalo i gdzie - ale oczywiscie wiesz lepiej "ty i twoje chlopaki z biura" :D haha teraz to ja pekam ze smiechu
    naprawde prezentujesz soba wszystko to czym sie brzydze .

    dodatkowo uwielbiasz oczerniac a fakty sa takie ze to JA ANI RAZU NIE BYLEM NA PREGIERZU - ANI RAZU! a ty ? czy mozesz to samo powiedziec o sobie ?
    widzisz mi ta gra nie sprawiala by przyjemnosci gdybym oszukiwal - czy naprwade nie rozumiesz ze na grze na quantum mi kompletnie nie zalezy - TU NIE MA OPOZCYJI - tu nie ma z kim walczyc , z wami?
    daj spokoj sam w to pewnie nie wierzysz .
    zbychu olej tlumaczenie pastuchowi czegokolwiek - po co go chcesz uczyc po co mu chcesz cos pokazywac - on ma swoj swiat i niech sobie tam zyje .

    tak samo nie rozumiem co za roznica ze polecialem ze zbyszkiem - jest mozliwosc to lece i tyle - ja nie mam uprzedzen ze ten jet be czy tamten jeszze gorszy
    o czym nawet ty hlami/aversie powinienes wiedziec bo gdybys nie byl takim wlazodupem to polecialbym i z toba mimo ze jestes w dsp : )

    a teraz jeszcze cos ci powiem MISTRZU I TROLU FORUMOWY - JAK ZSIMUJESZ SOBIE TE FLOTY to zobacz jaki jest wynik starcia - ale tego i tak pewnie nie zrozumiesz .
    bo za slaby na to jestes . tak jak szpryc pisal tani gracze i nic pozatym .
    twoje argument to lipa - ja tu nie widze zadnych sensownych argumentow - i jakos nie zabardzo chce mi sie przekonywac ciebie do mnie bo i po co .
    a teraz idz zaparz sobie kawki i nie zapomnij zrobic tez "chlopakom z biura":D pozdro lamusie

    a i jescze jedno "GOSCIU Z BIURA":D haha regulaminem Cie nie zaatakuje , regulamin za nas akcji nie zaplanuje , regulamin za nas nie poleci i nie pozbiera : )

    i jeszcze takie moje pytanie w twoja strone : w realu tez jestes takim durniem? czy tylko w necie sobie zgrywasz takiego pacana? - licze na szczera przemyslana odpowiedz
    a teraz idz i zglos sobie moj post ze 5 razy:D - nie dbam o to

    a i edit ktorys tam:

    dlaczego nie wrzucilem czasu starcia? - bo nigdy nie wrzucam przyglupie - to taktyczne posuniecie - po co masz wiedziec ty czy ktos inny o ktorej starcie sie odbylo - i tak tego nie zrozumiesz
    wlasnie dzieki takim odzywkom jak ta wiem ze nie reprezentujesz soba kompletnie nic . nie zamiezam rowniez wyjasniac do czego jest / moze byc przydatny konkretny czas starcia - zwlaszcza ze rw wiekszosc ludzi od razu daje i szybko sie rozchodzi .

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez .pl1. ().

  • Kto grał na quantum lub gra jeszcze to wie,w jakich okolicznościach powstało to konto.Urosło do pokaźnych rozmiarów w tydzień,zostało przetasowane i gotowe do zezłomowania.W ten sposób legalnie się pushuje zgodnie z regulaminem.Zresztą nie pierwsze to starcie i nie ostatnie.Przypomina to karmienie małego prosiaka a jak urośnie to się zarzyna.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez roermond ().

  • .pl1. napisał(a):

    ja cie mam za glupca : )
    a wiesz dlaczego
    miedzy innymi dlatego ze piszesz o czyms o czym pojecia nie masz
    nie masz pojecia jak wygladala akcja , kto co robil oraz kiedy i po co
    kiedy co wracalo i gdzie - ale oczywiscie wiesz lepiej "ty i twoje chlopaki z biura" :D haha teraz to ja pekam ze smiechu
    naprawde prezentujesz soba wszystko to czym sie brzydze .

    dodatkowo uwielbiasz oczerniac a fakty sa takie ze to JA ANI RAZU NIE BYLEM NA PREGIERZU - ANI RAZU! a ty ? czy mozesz to samo powiedziec o sobie ?
    widzisz mi ta gra nie sprawiala by przyjemnosci gdybym oszukiwal - czy naprwade nie rozumiesz ze na grze na quantum mi kompletnie nie zalezy - TU NIE MA OPOZCYJI - tu nie ma z kim walczyc , z wami?
    daj spokoj sam w to pewnie nie wierzysz .
    zbychu olej tlumaczenie pastuchowi czegokolwiek - po co go chcesz uczyc po co mu chcesz cos pokazywac - on ma swoj swiat i niech sobie tam zyje .

    tak samo nie rozumiem co za roznica ze polecialem ze zbyszkiem - jest mozliwosc to lece i tyle - ja nie mam uprzedzen ze ten jet be czy tamten jeszze gorszy
    o czym nawet ty hlami/aversie powinienes wiedziec bo gdybys nie byl takim wlazodupem to polecialbym i z toba mimo ze jestes w dsp : )

    a teraz jeszcze cos ci powiem MISTRZU I TROLU FORUMOWY - JAK ZSIMUJESZ SOBIE TE FLOTY to zobacz jaki jest wynik starcia - ale tego i tak pewnie nie zrozumiesz .
    bo za slaby na to jestes . tak jak szpryc pisal tani gracze i nic pozatym .
    twoje argument to lipa - ja tu nie widze zadnych sensownych argumentow - i jakos nie zabardzo chce mi sie przekonywac ciebie do mnie bo i po co .
    a teraz idz zaparz sobie kawki i nie zapomnij zrobic tez "chlopakom z biura":D pozdro lamusie

    a i jescze jedno "GOSCIU Z BIURA":D haha regulaminem Cie nie zaatakuje , regulamin za nas akcji nie zaplanuje , regulamin za nas nie poleci i nie pozbiera : )

    i jeszcze takie moje pytanie w twoja strone : w realu tez jestes takim durniem? czy tylko w necie sobie zgrywasz takiego pacana? - licze na szczera przemyslana odpowiedz
    a teraz idz i zglos sobie moj post ze 5 razy:D - nie dbam o to

    a i edit ktorys tam:

    dlaczego nie wrzucilem czasu starcia? - bo nigdy nie wrzucam przyglupie - to taktyczne posuniecie - po co masz wiedziec ty czy ktos inny o ktorej starcie sie odbylo - i tak tego nie zrozumiesz
    wlasnie dzieki takim odzywkom jak ta wiem ze nie reprezentujesz soba kompletnie nic . nie zamiezam rowniez wyjasniac do czego jest / moze byc przydatny konkretny czas starcia - zwlaszcza ze rw wiekszosc ludzi od razu daje i szybko sie rozchodzi .



    bla bla bla...

    wez cos skróc bo ciezko się przebić przez ten potok słów... nie mam na to ochoty...
    pewnie jestem metal i kryształ, nie znam sie i najlepiej jakbym sie nie interesował - trafiłem ??

    Twoje wypowiedzi są jak Twoje starcia:

    długie, nudne i tylko Ty je rozumiesz.....

    p.s. wrzuc na luz, bo jedyną osobą która się tu spina jesteś Ty... i tak wiemy że nic Ci nie zrobią....

    Prawo niesie ze sobą obowiązek, a ci którzy nie wypełniają swoich obowiązków, nie zasługują na żadne prawa

    Quantum - top 13 - Off

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Hlam ().

  • Adaś piękne starcia - gratulacje w pełni zasłużone...

    Fusami się nie przejmuj to tak jakbyś miał całki tłumaczyć baranom....

    oni nawet po 30 uniach nie będą nic rozumieli niż skan lot bum....

    akcja zapewne iście poetycka i najważniejsze że z wisienką na torcie...

    rewelacja aż by się chciało mieć choć połowę Twoich umiejętności...

    Pozdrówka i koś tam tam baranki./...
  • Wierzyć mi się nie chcę że Ty pl1 dalej się tą grą aż tak jarasz żeby żeby wchodzić w bzdurną przepychankę słowna z tymi noobami....którzy i tak zawsze bede lepiej wiedzieć co, jak, gdzie, z kim, za ile itd ,itp
    Ps
    nie grajcie w to......to skraca życie:)
    Nie zawsze mów, co wiesz, ale zawsze wiedz, co mówisz.
  • Dziewon - twoje słowa ze stopki mnie poniosły....masz rację po co mam mówić co wiem i tłumaczyć cokolwiek graczom pokroju Pyrka, edesa i Bresi....

    Dziś zainspirował mnie tez kto inny. I mogę powiedzieć że źle patrzyłem na to starcie...
    Wyskoczyłem na siłkę, dotleniło mi mózg i jak wróciłem zacząłem się bawić cyferkami....

    Najważniejsze słowa w tym starciu to: KONWERTER i ZYSK (zbiórka i podział)

    Chciałbym zobaczyć starcie w oryginale i wiedzieć kto poleciał jak lama,
    po co aż tyle osób w starciu - to już jasne,
    dlaczego Zbyszek poleciał za multi - to też jasne

    powiem szczerze - bez ściemy,
    nawet jakbym miał rw i siedział w akcji to nie wiem czy potrafiłbym napisać ticketa i przekonać GO,

    TO STARCIE JEST MAJSTERSZTYKIEM a atakujący pozostaną w mej pamięci jako INSPIRACJA


    a 7 minut po moim poście czar prysł

    Prawo niesie ze sobą obowiązek, a ci którzy nie wypełniają swoich obowiązków, nie zasługują na żadne prawa

    Quantum - top 13 - Off

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Hlam ().

  • Tak, dokładnie starcie czyste, na pewno GO się pomylił.
    Szkoda że na tak krótko, brakuje mi tutaj jeszcze co najmniej paru kont, ale może sprawiedliwość ich też kiedyś spotka.
    Nie rozumiem tylko, jaka przyjemność jest z pompowania konta, a następnie jego złomowania? Chcieliście pobić jakiś rekord?
    Agresorzy dużo potrafią, bo nie mówię że nie, ale nie grają uczciwie. Hehe, ciekawe skąd White Hand odeśle surke, a zapomniałem przecież wyślecie mu i będzie po kłopocie :D




  • zauważyłem ,że ostatnimi czasy GO banują za każde większe starcie na które pójdzie ticket

    bany za multi dla mnie są słuszne, bany za push jak najbardziej niesłuszne ale mam już to w dupie, nie mam zamiaru dłużej grać w grę w której zasady są dla mnie tak niejasne, drugi raz dostaje bana za push którego nie zrobiłem.
    Zaraz poleci seria oszczerstw itd itp, mam to już gdzieś.

    PS. pomijając już fakt ,że bany są po prostu wyssane z palca dodam jeszcze 2 rzeczy o których nowy (bo nie słyszałem o nim wcześniej) GO chyba ma słabe pojęcie.

    1 push jest jak surowce przechodzą z słabszego konta na mocniejsze astrida i seven byli niżej niż white hand
    2 Każdy gracz ma 72h po starciu na rozliczenie się z surowca, przez ten czas GO nie może nic zrobić, od starcia do banów minęło 48h

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez mielek777 ().

  • teraz to już przebiliscie moje najsmjelsze wyobrażenia...

    i am legend:
    według paru [ciach] z LIon czy jakoś tak "przeszedł ogame w pół roku" a prawda jest taka że kupil konta eko z ktorych się pompowal, następnie konto od pumby- push na flotę około 6kkk, moje konto 3kkk, moonowke pumby czyli kolejne 1kkk, coś tam od artka i bum nagle w pół roku mamy konto top7 z flota top3 czy jakoś tak- nie wiem dokładnie bo nie gram.

    ira:
    same metale i kryształy, ZS mimo iż już wielokrotnie na banie dalej czyste bo GO to [ciach] i dają bany za push niewinnym, nie byłeś nigdy na pregierzu? no popatrz tylko:) załóżmy że tym razem ban za push to pomyłka kolejnego [ciach] który zapragnął zostac operatorem to masz tu bananusa za multi- tego [ciach] nie zrobi bo tu o logi chodzi więc nie ma prawa pomyłki:)

    astrida:
    mój ulubieniec:D bocianie mordo ty moja... l[ciach]

    zbyszek:
    weź się jakoś wytlumacz z tego bana bo Cię lubię ;p
    Moderator Indestructible:
    Upominam za obrazy.
  • Panie roermond, wkleję wam jutro kilkaset rw robionych przezemnie przez pół roku,
    ja nie zbudowałem mojego konta w sposób w jaki zbudowane zostały konta Pan Smierc aka White hand czy też Pou aktualnie migotka, czyli poprzez zsyłanie surowców z wielu kont ekowych.
    Zbudowałem je poprzez zwyczajne złomowanie, a że nie przetapiałem tego na bieżąco to już moja sprawa.

    I chyba coś pomyliłeś z tymi obietnicami końca gry, to nie ja obiecywałem, musiałeś pomylić mnie z kimś innym.

    Do jutra.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez mielek777 ().