Toadie

    • FA

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Ave!
      Ogry są jadalne? Jak tak to z czym najlepiej je przyrządzić?
      Styl gry w Ogame?
      Ulubiona potrawa i ulubiony napój?
      Ulubiony sport?
      However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
      “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
      GO - 2015-2016
    • Drakensang napisał(a):

      Ave! Ave!
      Ogry są jadalne? Jak tak to z czym najlepiej je przyrządzić? Zdecydowanie nie są jadalne. I nawet nie wspominaj głośno o tym, że mogą być, bo jeszcze smoki usłyszy ;)
      Styl gry w Ogame? Chyba zaliczyłem wszystkie style, najprzyjemniej mi się grało jako flociarz, ale najlepsze wyniki uzyskiwałem grając na eko z niewielką flotą do farmienia. Ostatnio jednak gdy grałem to tylko eko, nie mam już niestety ochoty na grę flotą.
      Ulubiona potrawa i ulubiony napój? Kocham placki ziemniaczane (ale koniecznie bez cebuli), a jeśli chodzi o napój to wybrałbym chyba zwykły sok pomarańczowy :)
      Ulubiony sport? Zdecydowanie piłka nożna :)

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Co do flociarza to się zgodzę, że jest przyjemny, ale niestety jest strasznie wymagający czasowo, a to nie tworzy dobrego duetu ze spędzaniem 10h w szkole i w busie.
      Przechodząc do interesów.
      Wiek, imię?
      Odwiedzisz mnie w Prezentacjach Użytkowników?
      Ulubiony zespół i liga?
      Lubisz pływać?
      Najlepsza konfiguracja uni twoim zdaniem to?
      Lubisz psy?
      However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
      “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
      GO - 2015-2016
    • Drakensang napisał(a):

      Co do flociarza to się zgodzę, że jest przyjemny, ale niestety jest strasznie wymagający czasowo, a to nie tworzy dobrego duetu ze spędzaniem 10h w szkole i w busie. U mnie chodzi nie tyle o czas, co o chęci, po prostu juz mi się kompletnie nie chce latać, więc nie będę się zmuszał ;)

      Przechodząc do interesów.
      Wiek, imię? Dokładny wiek masz choćby w moim profilu na forum :)

      Odwiedzisz mnie w Prezentacjach Użytkowników? A dajesz gościom jakieś prezenty? :D

      Ulubiony zespół i liga? Zdecydowanie ulubiona jest Wisła Kraków, a liga to pewnie hiszpańska, bo bardzo lubię Real Madryt.

      Lubisz pływać? Lubię. Dobrze, że nie spytałeś, czy umiem :P

      Najlepsza konfiguracja uni twoim zdaniem to? Najlepiej mi się grało na uni o normalnej konfiguracji, ale ze złomem z obrony. Fajna też jest konfiguracja Ursy, czyli eko x3 a flota x1.

      Lubisz psy? Ale nie chodzi o lubienie w sensie kulinarnym? :> A na serio, lubię i to nawet bardzo, psy to przesympatyczne zwierzaki.

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Toadie napisał(a):

      A na serio, lubię i to nawet bardzo, psy to przesmaczne! zwierzaki.

      Ach, co te Ogry. :< A mówią na kiciusia, że kanibal..
      Czy Ogry umiejo pływać? Muehuehe. ]:-D
      Nie masz ochoty na grę.. W moderowaniu wolisz wykorzystywać tygrysie.. to na co masz ochotę? :P
      Czy na następnym zlocie będzie dane mi Cię poznać?
      Lubisz być o coś proszonym?
      Najgorsza kara dla Ciebie?

      .me chlast Toadie, pilnuj się, bo zostaniesz moim obiadem. ]:-D



    • Indestructible napisał(a):

      Toadie napisał(a):

      A na serio, lubię i to nawet bardzo, psy to przesmaczne! zwierzaki.

      Ach, co te Ogry. :< A mówią na kiciusia, że kanibal.. Chyba raczej co ten kiciuś... Nie dość, że kanibal to jeszcze czytać nie umie i słowa przekręca...
      Czy Ogry umiejo pływać? Muehuehe. ]:-D Umiejo! W każdym razie na dno nie ido :>
      Nie masz ochoty na grę.. W moderowaniu wolisz wykorzystywać tygrysie.. to na co masz ochotę? :P Eeeee, kolejny zestaw pytań poproszę :P
      Czy na następnym zlocie będzie dane mi Cię poznać? Żebym to ja wiedział :> I nie masz już kogo chcieć poznawać? :>
      Lubisz być o coś proszonym? Oj, to zależy od tego o co ktoś prosi. No i od tego kto prosi też ;) Niestety nie dam rady udzielić jednoznacznej odpowiedzi bez większej ilości danych :(
      Najgorsza kara dla Ciebie? Trudne pytanie, bo zależy za co kara i od kogo... Często najgorszą karą jest sama świadomość, że kogoś zawiodłem, bardzo tego nie lubię.

      .me chlast Toadie, pilnuj się, bo zostaniesz moim obiadem. ]:-D To Ty się pilnuj, bo skończysz wtedy z ostrą niestrawnością :]

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Indestructible napisał(a):

      Toadie napisał(a):

      Żebym to ja wiedział I nie masz już kogo chcieć poznawać?

      No wiesz co? Pewnie, że mam, ale chcę też poznać tego boczusia. :| Ty na serio chcesz dostać, sama wiesz co i gdzie ;)

      Czemu na świecie są ludzie i taborety? ;/ Nie wiem czemu, tego mnie życie jeszcze nie nauczyło... Nauczyło mnie natomiast, że jeśli nie chcę być obiektem gigantycznego i długiego focha, to nigdy, ale to naprawdę nigdy nie należy używać tekstu "są ludzie i parapety" przy kimś kogo on dotyczy, szczególnie jeśli to kobieta :P
      Lepiej wejść w dyskusję, czy odesłać kogoś stanowisko wyżej? :P Zależy od upierdliwości dyskutanta ;)
      Co Ogry robio jak nikt nie paczy? ;O To chyba jasne, siedzo i medytujo nad sensem istnienia wszechświata. Tygrysy tego nie robio? :O

      .me naciera Toadie cebulą. :< Nie masz już czym nacierać tylko tą śmierdzącą trucizną? :<

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • smoki napisał(a):

      ./me wskakuje do tematu Ogra! Wskakuje? :O To jest smok, czy żaba? :O

      Zielona zielonko, zaczynaliśmy prawie razem, czy z tego powodu najbardziej na świecie lubisz smoka? <: Jasne! Ale lubiłbym bardziej, gdyby smok przybrał jedyne słuszne, zielone barwy :D

      Ogrowe plany na wakacje? Po tym jak długie wolne mam teraz to nie wiem, czy tak łatwo dostanę urlop w wakacje, ale jeśli coś się uda to chciałbym jechać w góry. Najlepiej w Bieszczady, które kocham jak żadne inne miejsce :)

      Plany na listopad? <: Listopad, tak? :P no ciekawe czemu o ten miesiąc pytasz :>

      Twoja wymarzona praca? Trudne pytanie... Tak dokładnie to nie wiem, ale powinna spełniać następujące kryteria:
      -Godziny nielimitowane, żebym mógł spać do 11 albo 12, bo to jest najlepsza godzina na wstawanie.
      -Brak konieczności użerania się z ludźmi :>
      -Nie w dużym mieście tylko w jakiejś małej, zacisznej miejscowości. Najlepiej w Bieszczadach :P
      -Duuuużo hajsu
      Masz jakiś pomysł gdzie taką znaleźć? :(

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Hehheheheh! To teraz szczere pytania jak akadmiki pk!

      Co myślisz o grze Realu przeciw Juve w półpinale ligi mistrzów?

      Czy Barcelona przejedzie się po Juve jak walec drogowy podczas zagęszczania iłów?

      Nie jest Ci wstyd być kibicem tak trywialnego klubu jak Real?

      Jeśli chodzi o taką pracę jaką sobie wymarzyłeś to ja mam propozycję! Prezes firmy w Bieszczadach, zainttereseowany jestęś Toadiu? :)

      Miłego dnia, miłej nocy, późna już jest noc!
      ex SMod ZŻU, MN
      ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

      LFC - this means more...


      Twister jest genialny!
      mirela jest wspaniała!
      Pręgierz (*)
    • Mati napisał(a):

      Hehheheheh! To teraz szczere pytania jak akadmiki pk!

      Co myślisz o grze Realu przeciw Juve w półpinale ligi mistrzów? Super gra... Mati

      Czy Barcelona przejedzie się po Juve jak walec drogowy podczas zagęszczania iłów? Mam nadzieję, że mecz dla Barcy będzie w ostatecznym rozrachunku równie udany co atak Napoleona na Rosję.

      Nie jest Ci wstyd być kibicem tak trywialnego klubu jak Real? Nie mniej wstyd, niż być fanem Wisły, ale serce nie sługa :P No i pocieszam się, że nie kibicuję np. Liverpoolowi :>

      Jeśli chodzi o taką pracę jaką sobie wymarzyłeś to ja mam propozycję! Prezes firmy w Bieszczadach, zainttereseowany jestęś Toadiu? :) Jasne, załatwiaj mi rozmowę o pracę!

      Miłego dnia, miłej nocy, późna już jest noc! To idź spać Matiu, jak późno :>

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • No to teraz takie trzeźwiejsze spojrzenie na sprawę...

      Niespełna dwa miesiące temu mówiłeś, że jeśli Real nie zdobędzie żadnego tytułu to Ancelotti zostanie. Dalej podtrzymujesz to zdanie?

      Toadie napisał(a):

      Nie jest Ci wstyd być kibicem tak trywialnego klubu jak Real? Nie mniej wstyd, niż być fanem Wisły, ale serce nie sługa :P No i pocieszam się, że nie kibicuję np. Liverpoolowi :>


      Wydaje mi się jednak, że kibicowanie Realowi jest łatwiejsze. Co chwile jakieś sukcesy, dużo zwycięstw, miliony na transfery. A jednak przy Liverpoolu musisz częściej przełykać tą gorzką pigułkę, chociażby patrząc na sukcesy MU czy CFC. Nie wydaje Ci się więc, że jesteś kibicem Realu tylko dlatego, że zespół ten osiąga dużo sukcesów?

      Co jest takiego pięknego w Bieszczadach, że chciałbyś tam żyć?

      Jeśli chciałbyś późno wstawać, nie pracować z klientami to nie myślałeś o pracy na nocną zmianę?
      ex SMod ZŻU, MN
      ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

      LFC - this means more...


      Twister jest genialny!
      mirela jest wspaniała!
      Pręgierz (*)
    • Mati napisał(a):

      No to teraz takie trzeźwiejsze spojrzenie na sprawę...

      Niespełna dwa miesiące temu mówiłeś, że jeśli Real nie zdobędzie żadnego tytułu to Ancelotti zostanie. Dalej podtrzymujesz to zdanie? Zdecydowanie tak, bo uważam, że jego zwolnienie byłoby głupotą.

      Toadie napisał(a):

      Nie jest Ci wstyd być kibicem tak trywialnego klubu jak Real? Nie mniej wstyd, niż być fanem Wisły, ale serce nie sługa :P No i pocieszam się, że nie kibicuję np. Liverpoolowi :>


      Wydaje mi się jednak, że kibicowanie Realowi jest łatwiejsze. Co chwile jakieś sukcesy, dużo zwycięstw, miliony na transfery. A jednak przy Liverpoolu musisz częściej przełykać tą gorzką pigułkę, chociażby patrząc na sukcesy MU czy CFC. Nie wydaje Ci się więc, że jesteś kibicem Realu tylko dlatego, że zespół ten osiąga dużo sukcesów? Zaczynałem kibicować Realowi kiedy był po prostu jednym z wielu niezłych klubów w europie (chyba rok 1997), a o galacticos czy Perezie nikt jeszcze nie słyszał. Kiedy grali tragicznie w latach 2004-2010 też im kibicowałem, wtedy to Liverpoolovi biło łatwiej kibicować ;) Więc nie, nie jest mi wstyd. Wstyd byłoby mi kibicować Barcelonie czy Legii, ale nie Realowi :>

      Co jest takiego pięknego w Bieszczadach, że chciałbyś tam żyć? Trudno wymienić jedną rzecz, one ogólnie są piękne, w sezonie jest tam mniej ludzi niż w innych górach, no i mam z nimi wiele świetnych wspomnień :)

      Jeśli chciałbyś późno wstawać, nie pracować z klientami to nie myślałeś o pracy na nocną zmianę? To chyba nie do końca dla mnie, bo jednak lubię spać ;) Niezły byłby system zmianowy, kiedy czasem pracuję w dzień, czasem w nocy. Ale pracować cały czas w nocy bym nie chciał ;)

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • .me wlatuje do tematu Ogra i podaje mu placki ziemniaczane z cebulą.
      Ave
      Ulubiony przedmiot w szkole?
      Ulubiony autor?
      Czemu wybrałeś ciemną stronę Mocy?
      Czemu uważasz, że Ogr jest niejadalny?
      However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
      “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
      GO - 2015-2016
    • Drakensang napisał(a):

      .me wlatuje do tematu Ogra i podaje mu placki ziemniaczane z cebulą.
      Ave A do muzułmanów pewnie w gościnę przychodzisz ze schabowym, tak? ;)
      Ulubiony przedmiot w szkole? Chyba WF, bo można było grać w piłkę :D Zawsze lubiłem też chemię i historię.
      Ulubiony autor? Domyślam się, że chodzi o autora książek? :> Jeśli tak, to zdecydowanie Brandon Sanderson. Dosyć młody pisarz, ale już ma dość mocną pozycję na rynku fantasy, a jestem pewny, że będzie o nim coraz głośniej.
      Czemu wybrałeś ciemną stronę Mocy? Nie rozumiem pytania, jestem po jedynej słusznej, jasnej stronie :>
      Czemu uważasz, że Ogr jest niejadalny? Bo absolutnie nie jest jadalny i przeszkadza mu myślenie o nim w kontekście posiłku! :<

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Czytałeś książki Davida Webera?
      However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
      “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
      GO - 2015-2016
    • Toadie napisał(a):

      Ulubiony przedmiot w szkole? Chyba WF, bo można było grać w piłkę :D Zawsze lubiłem też chemię i historię.


      A geografia? Skoro jej nie wymieniłeś to co spowodowało taki wybór dalszego kształcenia?

      Jeśli dziś miałbyś wybierać kierunek studiów to co by to było?

      A może uznałbyś, że zdobycie wyższego wykształcenia nie byłoby Ci tak pilnie potrzebne?

      Czy poza miłymi latami spędzonymi na życie studenckie widzisz zalety w studiowaniu kierunków, z których potem się nie korzysta w karierze zawodowej?
      ex SMod ZŻU, MN
      ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

      LFC - this means more...


      Twister jest genialny!
      mirela jest wspaniała!
      Pręgierz (*)
    • Drakensang napisał(a):

      Czytałeś książki Davida Webera? Nie, nawet o nim chyba nie słyszałem. Z tego co widzę na wiki jest to autor piszący głównie s-f, a tego gatunku raczej nie czytam.


      Mati napisał(a):

      Toadie napisał(a):

      Ulubiony przedmiot w szkole? Chyba WF, bo można było grać w piłkę :D Zawsze lubiłem też chemię i historię.


      A geografia? Skoro jej nie wymieniłeś to co spowodowało taki wybór dalszego kształcenia? Geografii nie wymieniałem, bo przy moim wykształceniu wydała mi się zbyt oczywista :P

      Jeśli dziś miałbyś wybierać kierunek studiów to co by to było? Nie zastanawiałem się nad tym jakoś mocno, ale pewnie bym wybrał jednak coś innego.

      A może uznałbyś, że zdobycie wyższego wykształcenia nie byłoby Ci tak pilnie potrzebne? Nie no, nie wyobrażam sobie siebie bez studiów ;)

      Czy poza miłymi latami spędzonymi na życie studenckie widzisz zalety w studiowaniu kierunków, z których potem się nie korzysta w karierze zawodowej? W obecnej pracy z tego nie korzystam, ale kto wie jak będzie w przyszłości. Tak jak napisałem wyżej, teraz pewnie wybrałbym coś innego, choć jakoś szczególnie ukończenia tych właśnie studiów nie żałuję ;)

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • smoki napisał(a):

      Co dla Ciebie oznacza Twój nowy avatar? Te dwa posągi pochodzą z okładki płyty "The Division Bell" PInk Floydów, bo zawsze mi się ta okładka podobała. Poza tym z tej płyty pochodzi moja ulubiona piosenka, czyli High Hopes. Więc mam ten avek zarówno z przyczyn estetycznych jak i dlatego, że mi się dobrze kojarzy :)

      Jesteś miłośnikiem czy przeciwnikiem grilla? (Tym razem nie Ty bedziesz grillowany ^^) Dopisek w nawiasie bardzo ważny :D Jeśli nie ja jestem grillowany, to jasne, że jestem miłośnikiem grilla :D

      Umiesz jeździc na rolkach? Umiałem, bo dostałem rolki na komunię, ale potem z nich wyrosłem więc dawno nie miałem okazji jeździć :( Podejrzewam, że z tym jest trochę jak z jazdą na rowerze, jak się człowiek (czy ogr) raz nauczył, to już nie zapomni jak jeździć :)

      Co robisz w bardzo deszczowe dni? Wiem czego racze nie mogę robić, czyli spędzać czasu na zewnątrz, ale raczej specjalnych zajęć wtedy nie mam. Uwielbiam za to usypiać kiedy mocno pada. Dźwięk deszczu jakoś tak mnie uspokaja, a już najbardziej to uwielbiam usypiać podczas burzy :)

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Kiedy zmienisz barwy na jedynie prawdziwe? Czytaj barwy SGO?
      Z czym najlepiej przyrządzić ogra? Mam tu głodnego smoka i coś mu trzeba dać, żeby siedział cicho.
      However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
      “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
      GO - 2015-2016
    • Drakensang napisał(a):

      Kiedy zmienisz barwy na jedynie prawdziwe? Czytaj barwy SGO? Jedyne prawdziwe, good joke :>

      Z czym najlepiej przyrządzić ogra? Mam tu głodnego smoka i coś mu trzeba dać, żeby siedział cicho. Dla głodnego smoka proponuję sałatkę. Też zje coś zielonego, ale jednak nie ogra i wszyscy będą zadowoleni!

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Sałatka z ogra też będzie smaczna.
      Ulubiona książka polskiego autora?
      Ogr lubi gwiazdy śmierci?
      Ulubiony budynek na księżycu w Ogame?
      However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
      “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
      GO - 2015-2016
    • Drakensang napisał(a):

      Sałatka z ogra też będzie smaczna. A jadłeś? :O

      Ulubiona książka polskiego autora? Najchętniej wymieniłbym kilkanaście ulubionych, ale jeśli muszę wybierać, to podam dwie: "Opowieści z Meekhańskiego pogranicza" Roberta M. Wegnera i "Kroniki Jakuba Wędrowycza" Andrzeja Pilipiuka. Ciężko zdecydować która z nich jest lepsza, bo choć są to całkiem różne książki, to obie uwielbiam.

      Ogr lubi gwiazdy śmierci? A czemu ma nie lubić? ;) Ale woli zwykłą flotę.

      Ulubiony budynek na księżycu w Ogame? Teleport

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • smoki napisał(a):

      Ekm

      ./me lekko przedeptuje Ogra w celu zwrócenia uwagi Są chyba inne sposoby zwrócenia uwagi niż deptanie :P

      Dlaczego zapomniał o smoczych imieninach? Jakie imieniny, w kalendarzu nic nie pisało o smoczych imieninach :O Sugeruję żeby smok zjadł producenta kalendarza.
      Gdzie Ogr najchętniej spędza wolne dni? Dom, góry, las. Byle z dala od dużych miast.
      Jestes osobowością bezkompromisową czy ugodową? Chyba ugodową, ale do pewnych granic :> Właściwie, to najlepiej byłoby zapytać o to tych którzy muszą ze mną przebywać/współpracować ;)

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Ekhem
      /me lekko przdeptuje ogra
      Deptanie Ogra jest dobrą metodą na zwrócenie uwagi.
      Ale wracając do interesów.
      Ulubiony dział geografii?
      Ulubiona marka samochodów?
      Ogr czytał książki Toma Clancy'ego?
      Jesteś uparty, czy idzie się z Tobą dogadać?
      /me jeszcze mocniej nadeptuje ogra, a potem go podpala i odlatuje na polowanie.
      However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
      “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
      GO - 2015-2016
    • Drakensang napisał(a):

      Ekhem
      /me lekko przdeptuje ogra
      Deptanie Ogra jest dobrą metodą na zwrócenie uwagi. Zdecydowanie nie jest
      Ale wracając do interesów.
      Ulubiony dział geografii? Chyba geomorfologia, ewentualnie klimatologia.
      Ulubiona marka samochodów? Nie mam jednej ulubionej marki.
      Ogr czytał książki Toma Clancy'ego? A czytał kilka, nawet niezłe :) Dałbym tak 7/10.
      Jesteś uparty, czy idzie się z Tobą dogadać? Zależy od sytuacji, ale wydaje mi się, że da się ze mną dogadać. Jak już wspominałem, takie pytania chyba najlepiej zadać tym, którzy muszą ze mną współpracować ;)
      /me jeszcze mocniej nadeptuje ogra, a potem go podpala i odlatuje na polowanie.

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Ulubiona książka Clancy'ego?
      However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
      “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
      GO - 2015-2016