Irc ma w nosie nowych użytkowników.

  • Irc ma w nosie nowych użytkowników.

    Szukałem na forum kanału dla uni Vega. Pierwszy raz korzystam z irc i znalazłem kanał ogónly dla ogame.pl. Napisałem zapytanie zgodnie z tym co było oficjalnie na kanale. Oto co się stało potem:

    [W sprawach GRY: /msg pomocnik Uni NR - krotki opis problemu. W sprawach FORUM: /msg pomocnik Forum - krotki opis problemu. W sprawach IRC: /msg pomocnik IRC - krotki opis problemu]
    [...]

    [15:13] *pomocnik* IRC jaki jest kanał oficjalny dla Universum Vega ??

    [15:13] -Pomocnik- Witaj! Jestem botem, ktory pozwoli Ci skontaktowac sie z teamem OGame.pl. Opisz swoj problem dokladnie piszac mi na priv (query). Kiedy na IRC pojawi sie osoba, ktora bedzie w stanie Ci pomoc, zostaniesz zaproszony na kanal #ogame.pl-support. Jesli nie chcesz czekac, wyslij nam zgloszenie/pytanie przez support.ogame.pl

    [15:13] -Pomocnik- Twoja wiadomosc zostala zapisana i przypisana do zgloszenia o ID#19409. Ktos z obslugi skontaktuje sie z Toba najszybciej jak to mozliwe. Brak innych nieprzypisanych zgloszen. Wszystko co mi powiesz dopoki nie zostaniesz obsluzony (lub nie opuscisz #ogame.pl-support lub #ogame.pl) zostanie zapisane. Jesli opuscisz #ogame.pl-support lub #ogame.pl, Twoje zgloszenie zostanie utracone.

    [...]

    [15:37] -Pomocnik- Twoje zgloszenie (ID#19409) zostalo usuniete.

    Dziekuje za odpowiedź, która zapewne mogła zmieścić się w 1 wyrazie.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez tweeze ().