Przyklejony ACS; Kandydat Na Szalenca i Nabu san [SPECTRE] vs sledziq [FenikS] - 2782,59%

  • Taurus [1]

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • ACS; Kandydat Na Szalenca i Nabu san [SPECTRE] vs sledziq [FenikS] - 2782,59%

    Gracz Nabu san informuje cię, że:
    To sezon na feniksy zostaje otwarty


    Co zlego to nie ja
    pozdrawiam lamy :*

    KUPIE PALIWO


    [center]Starcie z 2015-02-23 18:20:53 następujących flot:

    Agresor Kandydat Na Szalenca [SPECTRE] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    Panc. 13.641

    Agresor Nabu san [SPECTRE] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    Panc. 26.012
    Niszcz. 10.085
    Razem: 36.097

    Obrońca sledziq [FenikS] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 8.295
    L.myśliw. 46.335
    C.mysliw. 480
    Krazownik 5.743
    O.wojenny. 1.039
    Recykler 4.100
    So.szpieg. 25
    Bombowiec 9
    Panc. 4.744
    Niszcz. 561
    G.Smierci 1
    Razem: 71.332

    ...po 5 rundach:

    Agresor Kandydat Na Szalenca [SPECTRE] (x;xxx;xx)
    Flota:
    Panc. 13.549 -92

    Agresor Nabu san [SPECTRE] (x;xxx;xx)
    Flota:
    Panc. 25.898 -114
    Niszcz. 10.055 -30
    Razem: 35.953 -144

    Obrońca sledziq [FenikS] (x;xxx;xx)
    Zniszczony!

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 0 metalu, 5.700 kryształu, 547.173 deuteru.

    Agresor stracił łącznie 21.260.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 1.010.207.000 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 165.150.000 metalu i 113.109.300 kryształu.
    Potrzebnych 13.913 recyklerów aby zebrać pole zniszczeń w całości.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 2782,59%
    * Bitwa odbyła się na księżycu.
    Bilans agresora (M: 157.170.000, K: 103.375.000, D: -2.992.827, P: 257.552).
    Bilans obrońcy (M: -542.520.000, K: -367.296.700, D: -100.943.173, P: -1.010.760).
    *Przy założeniu że agresor zebrał cały złom.
    Created by cuteConverter v 0.3.4.1 - Adam Woźniak[/center]

    Walka niehonorowa (-114.869)
    Jak jesteś astronautą, pozdrów nasze ego tam

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Ten Typ ().

  • sledziq napisał(a):

    Ładny push :) nie ma to jak zezłomować własne konto, które się kupiło kilka dni wcześniej, Kandydat gdybym wiedział że tak masz zamiar spożytkować moje konto to bym go nie sprzedawał lub sprzedał je komuś innemu.

    Łukasz mogłeś skasować konto , na pewno byś nie miał takiej niespodzianki ;)
    Agresorom życzę długiego urlopu i bardziej inteligentnego podejścia do gry :P
    Minionki <3 <3 <3
  • sledziq napisał(a):

    Ładny push :) nie ma to jak zezłomować własne konto, które się kupiło kilka dni wcześniej, Kandydat gdybym wiedział że tak masz zamiar spożytkować moje konto to bym go nie sprzedawał lub sprzedał je komuś innemu.



    Zaglądam do Was ptaszki co jakiś czas bo nie łatwo jest sie odzwyczaić od nałogu :)..... i jak widzę komedii ciąg dalszy.
    Skill jest ....:)
    U 64 : N.C.>" (...) bo w naszych sercach wiecznie ogień płonie" by Angelo di Livio
    "Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne, albo niezdrowe"
  • O w mordę jaka dramatyczna linia obrony, no gratuluję sledziu postawy, mogłeś dać mi to konto to przynajmniej byś zarobił :)
    Dałeś się przelecieć z miłości, a potem twierdzisz, że nie masz na chleb? Niestety bardzo mi przykro ale mimo interesującej intrygi nie zostaniesz zapamiętany.

    cybermen napisał(a):

    Zaglądam do Was ptaszki co jakiś czas bo nie łatwo jest sie odzwyczaić od nałogu ..... i jak widzę komedii ciąg dalszy.
    Skill jest ....


    hohoho, kto tu zawitał
    oj ciesz się, że posadzili Cię za multi a nie za push bo chyba coś mi się wydaje że już pierwszego dnia po swoim złomie od gości bez skilla spuszowałeś się konkretnie co?, a może chcesz konkretne nicki?
    Nie ciągnij dalej bo wiem też dużo o twoich kolegach z soja :) i już nie wracaj bo zachowujesz się jak baba, niby już idziesz, a ciągle siedzisz. pa
    Ja wiem, polokoktowcy nas nie kochają. Ale my ich będziemy tak długo kochać, aż oni nas wreszcie pokochają
    - Szyszkownik Kilkujadek

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Nabu san ().

  • Każdy wie o każdym już tyle , że jak przyjdzie co do czego to wszyscy pójdziemy siedzieć :) więc po co te wyrzuty? :) A jak Morfiego tu nie będzie to już całkiem będzie wiało nudą na tym unii . A tak przynajmniej tu można było poczytać jakieś "spiny"

    "Nie ciągnij dalej bo wiem też dużo o twoich kolegach z soja" - na pewno liczba mnoga?

    Jak ST uczciwie to szczerze gratuluje % i zysku.

    Pewnie rano stwierdzę , że [ciach] pisałem.
    Moderator Indestructible:
    Upominam za pseudocenzurę.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez August_ ().

  • August_ napisał(a):

    Każdy wie o każdym już tyle , że jak przyjdzie co do czego to wszyscy pójdziemy siedzieć :) więc po co te wyrzuty? :) A jak Morfiego tu nie będzie to już całkiem będzie wiało nudą na tym unii . A tak przynajmniej tu można było poczytać jakieś "spiny".


    Dlatego nic nie piszę i nie mówię, nie mój intetes
    W sumie nie sposób się nie zgodzić, to skoro siedzisz morf to już zostań :)
    Ja wiem, polokoktowcy nas nie kochają. Ale my ich będziemy tak długo kochać, aż oni nas wreszcie pokochają
    - Szyszkownik Kilkujadek