kruszynka

    • SGO

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Toadie napisał(a):

      Dzień dobery! :P Ahoj ogrątko!

      Czy lubisz szokować ludzi swoimi tekstami? :P Tak :D Szczególnie Ciebie i ceza :P Chociaż @Cezarcfc to bardziej się chyba wkurza niż szokuje ale i tak jest to urocze :D
      Musisz myśleć nad swoimi pomysłami, czy przychodzą spontanicznie? W większości spontanicznie. Przeważnie ktoś coś napisze mi się to z czymś skojarzy i już leci tekst :)
      Czemu lubisz zadawać trudne pytania? <: Bo lubię Wasze kropeczkowe reakcje :D I są ciekawsze od łatwych :P
      Czy sama miałaś kiedyś tak, że ktoś zadał Ci trudne pytanie na które wolałaś nie odpowiadać, a jednak nie chciałaś też skłamać i w efekcie musiałaś i tak kręcić, żeby uniknąć wyznania prawdy? :P TAK 0_o Chyba nawet Wam się kiedyś udało :>


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • Ruda napisał(a):

      Hejo :P dzień dobry, cześć i czołem! :D
      Na czym ostatnio byłaś w kinie? a co to kino? :P hehe...kurde nie pamiętam kiedy ostatnio w kinie byłam :( ostatnie co pamiętam to chyba był jakiś maraton Lejdis i Testosteronu :D
      Jesteś rannym ptaszkiem czy wolisz leniuchować (jak niektórzy.. czyt. @Toadie) i spać do południa? Zdecydowanie spać spać spać spać itd. ale niestety nie mam już takiej możliwości ;(
      Gdybyś do końca życia miała oglądać jeden i ten sam film, który byś wybrała? hmmm jejuś ciężkie pytanie! chyba nie jestem w stanie wybrać

      Miłego dnia :fkiss: Nawzajem :*


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • Ruda napisał(a):

      Hej ;) hej :)

      Gdybyś miała możliwość cofnięcia się w czasie do danego momentu ze swojego życia, który byś wybrała? Do podstawówki tak 7-8 klasa :) Chciałabym zmienić kilka swoich decyzji jakie wtedy podjęłam :)
      W jakich momentach na co dzień jesteś najbardziej niecierpliwa? Ostatnio jak muszę młodemu zmienić pampersa a ten się wierzga i nie chce się położyć :E I jak próbuje zbudzić chłopa żeby już wstał z wyra :P

      :papa: paa:*


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • Ruda napisał(a):

      Hejo :) hej :)
      W jakim kolorze włosów zupełnie się nie widzisz? hmmm niech no pomyślę :> chyba w czarnym.. na początku chciałam odpowiedzieć że w zielonym ale miałam kiedyś zielone na dzień wiosny i Sylwestra i mi się podobały :D A jakoś sobie czarnych nie wyobrażam. Ewentualnie rudy marchewkowy jakoś chyba też by mi nie pasował...
      W jaki sposób odkryłaś, że św. Mikołaj nie istnieje? Nie pamiętam..jakoś tak samo przyszło,ale pamiętam że kiedyś próbowałam udawać że śpię żeby go spotkać..tak samo czatowałam na Zajaca wielkanocnego :D
      Jaką polską potrawę poleciłabym cudzoziemcowi? Bigos albo standardowego schabowego :)

      Miłego :fgrin: Miłego :fkiss:


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • Ruda napisał(a):

      Hej :P cześć :*

      Odpoczęła po urlopie? :P Nie :(
      Z czym najbardziej lubisz jeść śliwki? Nie lubię śliwek, ale czasami skuszę się na suszone w czekoladzie :P
      Przygotowujesz na zimę jakieś przetwory? Jeśli tak, to jakie? Nie bawię się w takie rzeczy :)

      Dobrej nocy! ;) Hm.. dzień dobry!:D


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • No! W końcu się przekopałem! WY WIĘCEJ NIE MOŻECIE TEGO MIEĆ!? :lm:
      To teraz czas na pytania! O ile mój mózg nadal jest w stanie myśleć ._.

      kruszynka napisał(a):

      Co do matematyki nie rozumiem jak można jej nie lubić. Przecież to królowa nauk :kwiat: Noooo, a jak raz przyszło mi, i całej klasie, napisać pracę pisemną na ten temat to każdy 1 dostał :E Może ty nam pomożesz i dla przyszłych pokoleń uczących się języka polskiego w technikum uargumentujesz dlaczego tak jest? :E

      kruszynka napisał(a):

      Mari napisał(a):

      Ulubiona sentencja? Pierwsza jaka mi przyszła do głowy to ta, którą często wstawiam w swoje sygnaturki czyli: "Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi." S.Wyszyńskiego. A mogę sobie pożyczyć? : data-verified= ">

      kruszynka napisał(a):

      Cezarcfc napisał(a):

      Boisz się oglądając takie filmy? Boje się i większość filmy oglądam przez palce i zamkniętymi oczami i zatkniętymi uszami :D To ile ty masz rąk? :E

      kruszynka napisał(a):

      Draken napisał(a):

      Ulubiona osoba w teamie? Takiej jednej ulubionej nie mam, ale mam kilka osób na których "widok" się cieszę :P Czy ja się do nich zaliczam? I kto jeszcze razem ze mną? :D

      kruszynka napisał(a):

      Ruda napisał(a):

      Lubisz się opalać czy raczej szukasz miejsca w cieniu? Czasami lubię się poopalać ale wolę chyba jednak siedzieć w cieniu. Mam złe wspomnienia z opalania :x kiedyś nad morzem tak się spaliłam że aż spuchlam :D Rodzina do dzisiaj się ze mnie nabija ;) Na pewno nie spaliłaś się gorzej niż ja! A widziałaś jak mnie spaliło :E

      Mówisz, że nie masz talentu piśmienniczego, a tu widzę piękne wierszyki pisałaś! Przyznam się, że nie wszystkie przeczytałem ale na prawdę były fajnie napisane! Jak to z tym jest?
      Skoro nie lubisz mroźnej zimy ani upalnego lata to wychodzi na to, że Wyspy Brytyjskie są dla ciebie idealne! Czemu zatem pozostajesz w Polsce?
      Czy kiedykolwiek rodzice pozwolili oglądać film oznaczony czerwonym znaczkiem, gdy miałaś ok. 13 lat albo nawet mniej? A może więcej? :D
      Czemu jesteś mi pokrewna duszą i nie znaliśmy się wcześniej? :fgrin: Też uważam, że kawa jest fuj, alkoholu nie piję i wiele innych rzeczy, które tu odkryłem też się zgadza! :D
      Boisz się owadów i pająków?
      Czegoś jeszcze się boisz?
      Czy wierzysz w karmę? Czy może uważasz, że coś innego kieruje sprawiedliwością na tym świecie?

      Tak mi się wydaje, że nie było jeszcze pytania zima vs lato? I o opalanie się :D


      Chyba wystarczy =)
      Coś o mnie o tu ^^

      "Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."




      Ex
    • Zaqes napisał(a):

      No! W końcu się przekopałem! WY WIĘCEJ NIE MOŻECIE TEGO MIEĆ!? :lm: Przecież u mnie jest mało stron! :P Nie marudź!
      To teraz czas na pytania! O ile mój mózg nadal jest w stanie myśleć ._. Okeej ale nie wiem czy mój jest w stanie odpowiadać :E

      kruszynka napisał(a):

      Co do matematyki nie rozumiem jak można jej nie lubić. Przecież to królowa nauk :kwiat: Noooo, a jak raz przyszło mi, i całej klasie, napisać pracę pisemną na ten temat to każdy 1 dostał :E Może ty nam pomożesz i dla przyszłych pokoleń uczących się języka polskiego w technikum uargumentujesz dlaczego tak jest? :E
      Z języka polskiego jestem kiepska i nie umiem pisać więc się tego nie podejmę :)

      kruszynka napisał(a):

      Mari napisał(a):

      Ulubiona sentencja? Pierwsza jaka mi przyszła do głowy to ta, którą często wstawiam w swoje sygnaturki czyli: "Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi." S.Wyszyńskiego. A mogę sobie pożyczyć? : data-verified= "> a bierz jak Ci się podoba :)

      kruszynka napisał(a):

      Cezarcfc napisał(a):

      Boisz się oglądając takie filmy? Boje się i większość filmy oglądam przez palce i zamkniętymi oczami i zatkniętymi uszami :D To ile ty masz rąk? :E Dwie ale wielofunkcyjne :P

      kruszynka napisał(a):

      Draken napisał(a):

      Ulubiona osoba w teamie? Takiej jednej ulubionej nie mam, ale mam kilka osób na których "widok" się cieszę :P Czy ja się do nich zaliczam? I kto jeszcze razem ze mną? :D Nie powiem bo jeżeli wymienie facetów to skoczy im ego a jak babki to pomyślą że coś ze mną nie tak :D

      kruszynka napisał(a):

      Ruda napisał(a):

      Lubisz się opalać czy raczej szukasz miejsca w cieniu? Czasami lubię się poopalać ale wolę chyba jednak siedzieć w cieniu. Mam złe wspomnienia z opalania :x kiedyś nad morzem tak się spaliłam że aż spuchlam :D Rodzina do dzisiaj się ze mnie nabija ;) Na pewno nie spaliłaś się gorzej niż ja! A widziałaś jak mnie spaliło :E

      Mówisz, że nie masz talentu piśmienniczego, a tu widzę piękne wierszyki pisałaś! Przyznam się, że nie wszystkie przeczytałem ale na prawdę były fajnie napisane! Jak to z tym jest? Cieszę się, że Ci się spodobały :) Swojego czasu jak mam przypływ weny lubię sobie porymować czego świadkiem były wierszyki tutaj czy rymowane życzenia dla Teamowców :) U Toadiego chyba też w CT rymowaliśmy :) Czy mi to wychodzi to nie wiem..mi się podoba i tyle, jak ktoś nie chce to niech nie czyta :D Skoro nie lubisz mroźnej zimy ani upalnego lata to wychodzi na to, że Wyspy Brytyjskie są dla ciebie idealne! Czemu zatem pozostajesz w Polsce? Bo z angielskim u mnie "tak se" no i jestem typem co zapuszcza korzenie i nie lubi zmian.
      Czy kiedykolwiek rodzice pozwolili oglądać film oznaczony czerwonym znaczkiem, gdy miałaś ok. 13 lat albo nawet mniej? A może więcej? :D Raczej nie zabraniali. Pamiętam jak oglądaliśmy "Koszmar z ulicy Wiązów" to kazali mi w sufit patrzeć jak były jakieś chore akcje. A tak to z bratem na zmianę czatowaliśmy na program chyba Playboya co leciał coś koło 24 :D
      Czemu jesteś mi pokrewna duszą i nie znaliśmy się wcześniej? :fgrin: Też uważam, że kawa jest fuj, alkoholu nie piję i wiele innych rzeczy, które tu odkryłem też się zgadza! :D Ech...starzeję się bo zaczęłam pić kawę :( I co gorsze zaczęła mi smakować. Co do reszty to chyba bez zmian (na szczęście). A dlaczego się nie znaliśmy wcześniej? Bo się gdzieś szlajałeś zamiast do Teamu Ogame.pl przyjść :D Dopiero niedawno zmądrzałeś i podanko złożyłeś :P
      Boisz się owadów i pająków? Nie wiem czy to strach czy obrzydzenie..Nie lubię i zabijam!
      Czegoś jeszcze się boisz? Ciszy i mroku (ale nie Zwiastuna:D). Jak jestem sama to muszę mieć włączony TV nawet jak nie oglądam. Jak idę ciemną ulicą to śpiewam i gadam do siebie żeby się nie bać.
      Czy wierzysz w karmę? Czy może uważasz, że coś innego kieruje sprawiedliwością na tym świecie?W karmę wierzę albo chciałabym wierzyć. Zawsze jak widzę jakieś chamstwo myślę sobie "karma wraca". Niestety nie byłam świadkiem takiego powrotu i ciężko stwierdzić czy to prawda..

      Tak mi się wydaje, że nie było jeszcze pytania zima vs lato? I o opalanie się :D Raczej lato ale niezbyt gorące :D


      Chyba wystarczy =) Ołkej :D


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • Ruda napisał(a):

      Elo ;) cześć! :)

      Potrawy łagodne czy po ostre również sięgasz? Raczej łagodne chociaż czasami też zjem coś ostrego..ale raczej nie jestem zwolenniczką "będzie piekło dwa razy" :D
      Jakiego warzywa nie lubisz najbardziej? Hm...pierwsza myśl to papryka ;P
      Istnieje potrawa, której sama nie lubisz ale przygotowujesz ją tylko dlatego że druga osoba ją uwielbia? :P Nic sobie takiego nie przypominam :>
      Za którym razem zdałaś prawo jazdy? ]:-D Za trzecim ;) Dwukrotnie nieuważni piesi wyszli mi znienacka na jednię! To nie była moja wina! :P


      :kawa: oj dzisiaj kawa się przyda! :D


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • A to niedobrzy piesi! :bicz: Czyli rozumie się, że teoria first try? :D
      Czy na prawdę aż tak nie tolerujesz ostrego, że piecze 2 razy? :D
      Jechałaś kiedyś motocyklem?
      Jeśli nie to czy chciałabyś?
      A może jakieś sporty motoryzacyjne lubisz? A co! :D
      A z tych takich zwyklejszych sportów? Jak lubisz aktywnie spędzać wolny czas?

      Miłego wieczorku! :papa:


      EDIT: 100 post wypadł tutaj <3
      Coś o mnie o tu ^^

      "Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."




      Ex
    • Zaqes napisał(a):

      A to niedobrzy piesi! :bicz: Czyli rozumie się, że teoria first try? :D of kors! :D /me prymus!
      Czy na prawdę aż tak nie tolerujesz ostrego, że piecze 2 razy? :D No aż tak ostrych potraw to jednak unikam...dbam o swój tyłek :P
      Jechałaś kiedyś motocyklem? Tak, ale jako pasażer. Jako kierowca tylko na komarku :D
      Jeśli nie to czy chciałabyś? Lubię jeździć chociaż jest to dla mnie niebezpieczne. Raz prawie zasnęłam O_O
      A może jakieś sporty motoryzacyjne lubisz? A co! :D hmmm chyba nie mam jakiś takich...kiedyś lubiłam oglądać żużel, liczy się? :P
      A z tych takich zwyklejszych sportów? Jak lubisz aktywnie spędzać wolny czas? Jestem już tak rozleniwiona i brak mi czasu że nie uprawiam żadnego sportu ;) Ale lubiłam tenisa ziemnego

      Miłego wieczorku! :papa: Miłego popołudnia :*


      EDIT: 100 post wypadł tutaj <3 Yupiiiiiiiiiii!:D


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • kruszynka napisał(a):

      Zaqes napisał(a):

      A może jakieś sporty motoryzacyjne lubisz? A co! :D hmmm chyba nie mam jakiś takich...kiedyś lubiłam oglądać żużel, liczy się? :P Liczy :fsmile:
      A z tych takich zwyklejszych sportów? Jak lubisz aktywnie spędzać wolny czas? Jestem już tak rozleniwiona i brak mi czasu że nie uprawiam żadnego sportu ;) Ale lubiłam tenisa ziemnego To kiedyś trzeba zagrać :fkiss:

      Coś o mnie o tu ^^

      "Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."




      Ex
    • oooo! :D

      To teraz masz przekichane <3

      - Kto był Twoim najlepszym Trialem i dlaczego to byłem ja? :D Wymagana dłuższa wypowiedź
      - Co chciałaś być robić na starość?
      - Jakie było Twoje największe marzenie z dzieciństwa?
      - Ile razy chciałaś mnie powiesić? :E

      Na razie wystarczy! ^^

      "Co ma być to będzie, niebo znajdę wszędzie...".
    • Dawid napisał(a):

      oooo! :D oooo :>

      To teraz masz przekichane <3 I tak się Ciebie nie boję! :roll:

      - Kto był Twoim najlepszym Trialem i dlaczego to byłem ja? :D Wymagana dłuższa wypowiedź hehe nie chce nikogo wyróżniać bo reszcie byłoby przykro :*
      - Co chciałaś być robić na starość? Odpoczywać! Najlepiej gdzieś na plaży pod palmą patrząc na ocean i popijając zimny soczek :D
      - Jakie było Twoje największe marzenie z dzieciństwa? Kurczę nie pamiętam :D
      - Ile razy chciałaś mnie powiesić? :E Tylko kilka... także nie tak źle :D

      Na razie wystarczy! ^^ :papa:


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • Ruda napisał(a):

      Elo ;) odkurzamy! Szuru szuru miotełką :D

      Umysł czy uroda? Z jednej strony fajnie by było zobaczyć jak to jest z urodą :E hehe ale i tak wybieram umysł ;)
      Jeśli jesteś w złym nastroju, wolisz być sama czy lubisz, gdy ktoś Cię rozwesela? hmm czasami jest tak, że szukam towarzystwa i wtedy wchodzę na IRCa i terroryzuję Teamowców :P Ale w większości raczej wolę chyba być sama i ten zły nastrój przetrawić.
      Czy kobieta może zostać najlepszym przyjacielem faceta (i odwrotnie)? :P Niby chodzą plotki, że to niemożliwe. Nie byłabym tego taka pewna. Wprawdzie w samą ideę przyjaźni nie wierzę bo kilka razy się nacięłam to wydaje mi się, że z facetami lepiej idzie się dogadać niż z drugą babą. Przede wszystkim nie gadają o pierdołach :P


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • Ruda napisał(a):

      Siemano : data-verified= "> hej

      Jest mi ogromnie wstyd bo mam taki zapłon że pytania są z lekka nieaktualne na ten moment. Majówka dawno już minęła (ale maj jeszcze nie! :D) a GoT się skończyła :( Ale spróbuje odpowiedzieć na pytania :D


      Jakieś plany na majówkę? Czy raczej chcesz odpocząć w domu? Planów nie miałam, ale skończyło się na tym że pojechaliśmy do mojego domu rodzinnego. Rodzice wybyli na jakiś spływ to mieliśmy całą chatę dla siebie :D Pogoda wprawdzie nie była najlepsza, ale i tak udało nam się zrobić grilla i porelaksować się na tarasie ;)
      Jak podobał Ci się ostatni odcinek GoT? Jeżeli chodzi o czas kiedy zadawałaś pytania to chyba pytałaś o 2 odcinek, tak? Pierwszy i drugi odcinek był dla mnie takim niedosytem..za krótkie! Ale oczywiście w jakimś stopniu mi się podobały tylko chciałam wiecej! 3 odcinek sprawił, że przez całą godzinę siedziałam napięciu i adrenalina we mnie buzowała. Co do ostatniego odcinka GoT który był w tym tygodniu to sama nie wiem co o tym myśleć. Z jednej strony zakończenie w miarę OK chociaż z drugiej znowu ten niedosyt...to że Danka zginie było do przewidzenia ale sam sposób i później jak ją smok zabrał to jakoś tak sama nie wiem...dziwne to było. Strasznie szkoda, że serial się skończył. W sumie zakończenie było poniekąd happy endem bo większość bohaterów dostała to o czym marzyła ;) Powiem szczerze, że z chęcią pooglądałabym same narady przy tym stole w Królestwie. W szczególności dialogi pomiędzy Bronnem a Tyrionem ;) Szkoda mi Szarego Robaka..lubiłam go a śmierć ukochanej sprawiła, że stał się dupkiem jak dla mnie :P
      Może i Ty podasz swoje typy kto do finału sezonu nie dożyje? : data-verified= "> No to już cóż..nie ma co gdybać :) Jedyne co to zaskoczylo mnie to że w 3 odcinku tak mało bohaterów zginęło. Spodziewałam się więcej.
      Kto wg Ciebie zasiądzie na Żelaznym Tronie? Dużo czytałam heheszków o Branie i okazało się to prawdą :D W sumie jak Tyrion zaczął o tym mówić na naradzie to faktycznie wydawało się to sensownym rozwiązaniem. Nikogo nie obstawiałam, czułam tylko że jednak Danka to nie będzie. Jon niby by pasował ale też czułam, że tak nie skończy.


      Miłego :fkiss: Cmok :*


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • Cześć :P Tu mnie chyba jeszcze nie było!

      Czy to prawda, że strzelasz z pejczyka w niegrzecznych GO?
      Tęsknisz za czasami, gdy pełniłaś funkcję GO? :D
      Byłaś wtedy grzeczna? :p
      Co skłoniło Cię do połączenia funkcji?
      Gdzie chciałabyś spędzić swoje wymarzone wakacje?


      Młody Emeryt :>
    • Ingolf napisał(a):

      Cześć :P Tu mnie chyba jeszcze nie było! Ano nie było! Czulam się pominięta! :(

      Czy to prawda, że strzelasz z pejczyka w niegrzecznych GO? Ależ skąd..ja ich tylko miziam a że niektórzy lubią mizianie pejczykiem to cóz.. o gustach się nie dyskutuje :P
      Tęsknisz za czasami, gdy pełniłaś funkcję GO? :D Czasami :) Nawet kiedyś zastanawiałam się, czy się nie zdegradować i zostać na jednym uni :D
      Byłaś wtedy grzeczna? :P Oczywiście! Zawsze jestem grzeczna. Jedyne co to byłam trochę upierdliwa dla mojego SGO ;)
      Co skłoniło Cię do połączenia funkcji? Możliwość bycia modem FAQ. Miałam w planach aktualizację FAQ i niestety jak na razie tylko częściowo mi się to udało...brak czasu :(
      Gdzie chciałabyś spędzić swoje wymarzone wakacje? Gdzieś na plaży leżąc na hamaczku i popijając zimne picie ;) Oczywiście ta plaża i hamaczek w ciepłych krajach :P


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • Mefist napisał(a):

      Witaj Serdecznie :) Kogo me zmęczony oczy widzą, wciąż aktywnego na ogejm :D o matko któż to się zjawił :D Odnalazłeś drogę do Ogame? Bo daaaawno Cię nie "widziałam"

      Jak się podobał finałowy odcinek gry o tron :? Sama nie wiem..z jednej strony byłam zła że tak to wszystko rozegrali...z drugiej strony było to w sumie szczęśliwe zakończenie więc nie powinnam się złościć. Mieszane uczucia, ale brakowało mi kilku scen ;)
      Czemu nadal Ci się chcę (skąd czerpiesz energie) :? Oj bywały już kryzysy i to spore..ale do ostatecznej decyzji zawsze daję sobie czas i jakoś tak mi przechodzi ochota na odchodzenie :x a co tam u Ciebie? :D


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • Dawid napisał(a):

      Dzień dobry! Witam zaginionego GO!
      Cóż ciekawego słychać? W sumie nic...dużo pracy, mało czasu :(
      Mój ponton już naprawiony? :D Oczywiście :E
      Jak bardzo za mną tęsknisz? Tak w skali od 9 do 10 :E :D Coś mała ta skala :P Cwaniaczek :D
      Dlaczego się nie odzywasz?! Ja?! To Ty chyba w Bieszczady wyjechałeś bo słuch o Tobie zaginął :P
      @smoki nie marudzi że nie wróciłem w terminie? :E Smoki nigdy nie marudzi :D Jak coś jej nie pasuje to po prostu pożera takich delikwentów. Także strzeż się i obserwuj niebo czy nie nadlatuje :)
      @Zaqes az mi się nasunęło "głodnemu chleb na myśli" ale tutaj..jakoś tak nie pasuje :P No chyba że masz taki fetysz? :E


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3